• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje vsaj 780 m2 do 540 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net najdražje vsaj 780 m2 do 540 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje vsaj 780 m2 do 540 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje vsaj 780 m2 do 540 eur" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 740 m2 (malo manjši)
    • 820 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 513 eur (malo cenejši)
    • 567 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-8%

Spremembe cen iz 339.850 € na 313.600 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRIMSKOVO, 313.600 €, 896,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.12.2025 - 350.000 €
17.01.2026 - 339.850 €
28.02.2026 - 313.600 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.mp-projekt.si

Kranj Primskovo – poslovna cona, prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 896m². Primerno za poslovno rabo, investicijo. Ključne značilnosti Komunalno opremljeno zemljišče – vsa infrastruktura ob parceli Odlična prometna povezava – bližina regijskih cest, visoka prepoznavnost....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENSKA BISTRICA, 8.000.000 €, 11890,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2026.,

www.indomio.si

11.890 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2003, 32.899 m2 zemljišča, Manufacturing Complex in a Strategic Location, prodamo. Cena: 8.000.000,00 EUR For sale is a fully equipped production and office complex, with machinery included in the price. The complex is ready for immediate....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 7.750.000 €, 50000,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.indomio.si

50.000 m2, zazidljiva, Na Slovenski Obali prodamo več gradbenih parcel za gradnjo stanovanjskih naselij s 6 do 120 hiš in 600 stanovanji.Za več informacij, kadarkoli pokličite na +38640205142V agenciji imamo zaposlenega arhitektnega svetovalca z več 20 letnimi izkušnjami, ki vam lahko....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 7.300.000 €, 57546,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2023.,

www.indomio.si

57.546 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 7.300.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANJSKO ALI POSLOVNO GRADNJO, 57.546 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo zazidljivo zemljišče za stanovanjsko ali poslovno gradnjo, veliko 57.546,00 m2. Pridobljena je....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENSKA BISTRICA, 7.300.000 €, 8298,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2023.,

www.indomio.si

8.298 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1960, 57.546 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 7.300.000,00 EUR VEČJI POSLOVNI KOMPLEKS 8.078 m2 ZA PROIZVODNJO, SKLADIŠČENJE IN DRUGE OBRTNE DEJAVNOSTI, velikost zemljišča 57.546 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 6.632.713 € na 6.217.303 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, RADOVLJICA, 6.217.303 €, 13847,00 m2 cca 450 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.04.2026 - 6.632.713 €
22.04.2026 - 6.217.303 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

13.847 m2, za investicijo, Naprodaj je lepa velika sončna parcela za proizvodne dejavnosti v Lescah. Blizu je vsa infrastruktura, železnica, parcela je ravna in ima zelo velik potencial, prodamo. Cena: 449,00 EUR/m2 Naprodaj je lepa velika sončna parcela za proizvodne dejavnosti v....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, 6.192.132 €, 26349,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

26.349,5 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 235,00 EUR/m2 V Čirčah v Kranju je na voljo urbanistično urejeno zemljišče v izmeri 22.091 m2, na katerem je predvidena izgradnja treh poslovnih stavb max. etažnosti (K)+P+1+M z višino max. 12 m. Vložena je bila pobuda za spremembo OPN-ja, ki....

 
 
 
  Zemljišče, DEKANI, 5.665.000 €, 35621,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2026.,

www.indomio.si

35.621 m2, za investicijo, za industrijsko gradnjo, Investicijska priložnost Bivje - Dekani, prodamo. Cena: 5.665.000,00 EUR INVESTICIJSKA PRILOŽNOST BIVJE – DEKANI Iščete idealno lokacijo za razvoj svoje gospodarske dejavnosti? Na strateški lokaciji v Dekanih prodamo obsežen sklop....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, KRANJ, 5.500.000 €, 6828,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.828 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1974, adaptiran l. 1987, Poslovni prostori- pisarne v IC Kranj, prodamo. Cena: 5.500.000,00 EUR Predmet prodaje so poslovni prostori: pisarne, prostori za poslovanje s strankami, arhivi, sejne sobe in manjši gostinski lokal vključno z....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 5.490.000 €, 14989,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2024.,

www.indomio.si

14.989 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Prodajamo zazidljivo zemljišče za stanovanjsko poslovno gradnjo v Žalcu. Zemljišče meri 14.989 m2. V neposredni bližini je vsa infrastruktura, ki zagotavlja kakovostno bivanje. Več informacij na razpolago le kvalificiranim investitorjem....