• GoHome Professional
prodaja nepremičnine - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • prodaja nepremičnine - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnine

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnine" je bilo najdenih 5 405 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.390 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 745 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, MALA NEDELJA, 35.000 €, 5700,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.06.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

VEČJA PARCELA, ki je kombinacija GRADBENIH, KMETIJSKIH in GOZDNIH POVRŠIN, 5.700 m², V MIRNEM IN LEPO UREJENEM NASELJU .

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 379.000 €, 203,40 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.dfi.si

203,4 m², dvojček, zgrajen l. 1960, 836 m² zemljišča, K+P+1, Prodamo enoto dvojčka, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR Dodaten opis V mirnem naselju hiš, le streljaj od centra Domžal, prodamo enoto dvojčka, zgrajeno leta 1960. Hiša obsega klet, pritličje in nadstropje (K+P+1) in stoji....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 560.000 €, 2800,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2024.,

www.inf-ing.si

V poslovno-proizvodni coni v Radovljici se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 2800 m². .

 
 
 
  Zemljišče, KROMBERK, 130.000 €, 2012,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.012 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, nezazidano stavbno zemljišče, na parceli je vodovod, elektrika, parcela ima dostop na asfaltirano občinsko cesto. Višje ležeča parcela, z odlično mirno lokacijo z krasnim razgledom, razgled vse do morja, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Kontakt....

 
 
 
  Hiša, KAMNA GORICA, 79.900 €, 143,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.03.2026.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje V Srednji Dobravi pri Kamni Gorici v občini Radovljica prodamo stanovanjsko hišo z zemljiščem v skupni izmeri 433,00 m 2 . Stavba ima neto tlorisne površine cca 143,00 m 2 . Po podatkih s strani Gurs-a je bila stavba bila zgrajena leta 1760. Stavba....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 350.000 €, 210,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Drska, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 210,00 m2 (uporabne površine 109,00 m2), zgrajene l. 1974 ter zasnovane v dveh etažah, P + N. Zemljišče obsega 874,00 m2 površine okoli stavbe, parcela je hortikulturno urejena ter delno ograjena z živo mejo.....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, Center, 258.000 €, 108,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.nepremicnina.si

Prodamo krajno vrstno hišo, ki se nahaja v centru mesta Kranj, na Tomšičevi ulici. .

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 339.850 € na 313.600 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRIMSKOVO, 313.600 €, 896,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.12.2025 - 350.000 €
17.01.2026 - 339.850 €
28.02.2026 - 313.600 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.mp-projekt.si

Kranj Primskovo – poslovna cona, prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 896m². Primerno za poslovno rabo, investicijo. Ključne značilnosti Komunalno opremljeno zemljišče – vsa infrastruktura ob parceli Odlična prometna povezava – bližina regijskih cest, visoka prepoznavnost....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 17.500 €, 1402,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2023.,

www.kumi.si

Posredojemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča v izmeri 1.402m², zazidljiv del predstavlja cca. 160m². Parcela je v naklonu, dostop je urejen preko občinske ceste. Primerno za postavitev manjše hiše oziroma bivalnega vikenda. Priključki v bližini. Prodajalčev pogoj: kupec prevzame....

 
 
 
  Hiša, PRADE, 960.000 €, 528,00 m2 cca 1820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

528,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, 546 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 960.000,00 EUR Na izjemno sončni in mirni lokaciji v naselju Prade pri Kopru posredujemo pri prodaji prostorne, arhitekturno dovršene hiše s čudovitim odprtim pogledom na Tržaški zaliv. Hiša navdušuje....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šiška, 1.856.800 €, 464,20 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Ekskluzivna vila ob reki Savi – dolgoročni najem .

 
 
 
  Hiša, GONJAČE, 398.000 €, 170,00 m2 cca 2340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

170 m², samostojna, zgrajena l. 1975, 11.442 m² zemljišča, hiša z gospodarskim poslopjem, hiša samostojna 175 m², gospodarsko poslopje 45 m² vse na parceli oziroma zemljiščem 11442 m² vse v enem kosu. Ograjena posest. Odlična sončna mirna lokacija z krasnim razgledom, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 269.000 €, 141,50 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2018.,

www.mp-projekt.si

Naselje SV. Duh se razteza ob cesti med Kranjem in Šk. Loko. Na V strani se razprostira Sorško polje, na Z strani pa ga obdajajo široki gozdovi. Naprodaj je hiša velikosti 141,5m2, s parcelo velikosti 596m2 + dovoz 40m2 (skupaj 636m2). Izdelana je do 3. PGF. Hiša je zidana klasično....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 1.583.280 €, 8796,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo stavbno zemljišče (zazidljivo parcelo) v izmeri 8.796 m2, ki se nahaja na lepi lokaciji 5 minut od Kopra (v bližini ceste Šalara – Vanganel) s pogledom na vanganelsko dolino, Koper in koprski zaliv. .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 140.000 €, 175,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

v hiši vse potrebna inštlacija(kabeljska,internet,..) .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 1.900.000 €, 950,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Izjemna poslovna priložnost v Kodeljevem .

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 37.000 €, 356,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2025.,

www.dfi.si

356 m², nezazidljiva, stavbno zemljišče, večnamensko zemljišče na Duplici pri Kamniku, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR Dodaten opis po zazidalnem načrtu opredeljeno kot zelene, rekreacijske površine.. zemljišče je primerno za vrt, sadovnjak, piknik prostor .. Za več informacij in dogovor....

 
 
 
  Zemljišče, KOKRICA, 189.120 €, 591,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Kokrica pri Kranju se prodaja zazidljiva parcela, pravilne oblike. Komunalni vodi so zraven. .

 
 
 
  Hiša, KRESNICE, 287.000 €, 283,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

KRESNICE - 283,00 bruto m2 , samostojna hiša ( Marles ) na zemljišču 873 m2 z urejenim ograjenim dvoriščem , zelenico in vrtom, ki lahko postane vaš prijeten novi dom ali priložnost za investicijo - hiša je zadnja v nizu hiš ob gozdu in ponuja veliko zasebnosti. Ogrevanje je na toplotno....

 
 
 
  Hiša, LIG, 50.000 €, 140,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.08.2022.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hisa z gospodarskim posopjem(70m²). Potrebna celovita prenova. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 155.000 €, 725,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.11.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 725 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V novo nastalem naselju samostojnih hiš. Ravna parcela, sončna lega, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR Na parceli stoji lesen kozolec. Vsi priključki so na parceli: voda, elektrika, optika. Postavljena je že električna omarica. Dostop urejen.....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 470.000 €, 236,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.09.2021.,

www.dfi.si

236 m², samostojna, zgrajena l. 1952, adaptirana l. 2019, 881 m² zemljišča, K+P+1, zidana v stilu vile, velika parcela, preurejena v 3 stanovanja, od centra Kamnika-3km, sončna lega, vpisano v ZK, brez bremen, vzdrževana, garaža, terasa, leta 2019 (zamenjana okna z roletami, vrata,....

 
 
 
  Hiša, GRABROVEC, 36.000 €, 35,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

METLIKA, Berčice-Grabrovec, prodamo zidanico, površine 35,00 m2 in zgrajene l. 1983 . Zemljišče obsega 2.554,00 m2 površine, južne in sončne lege na mirni lokaciji. V pritličju objekta je vinska klet in shramba, v prizidku pa je hodnik, kuhinja z jedilnico in dnevno sobo ter manjša....

 
 
 
  Zemljišče, KOZARNO, 244.125 €, 3255,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Dopustne dejavnosti: Na lokaciji so poleg proizvodne dejavnosti dopustne tudi različne dejavnosti, kot so: Proizvodne in obrtne dejavnosti manjšega obsega, ki ne motijo bivalnega okolja Terciarne dejavnosti , kot so turizem, gostinstvo, trgovina, storitvene dejavnosti (npr. kozmetični....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 700.000 €, 7000,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V Poslovni coni prodamo zazidljivo zemljišče - za poslovno gradnjo. Nahaja se na odlični lokaciji v neposredni bližini avtocestnega priključka. .

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 21.581 €, 16860,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2020.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Parcele se nahajajo v blizini ceste med Komnom in Pliskovico. Moznost nakupa posamezno ali skupno, Parcela je kmetijska v naravi gozd in delno travnik. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRHNIKA, 66.555 €, 78,30 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V sklopu večjega poslovnega kompleksa, na vidni in frekventni lokaciji je na voljo prostor, ki je namenjen neživilski trgovini, za opravljanje pisarniške, storitvene, agencijske ali druge dejavnosti. Poslovni prostor - lokal se nahaja v pritličju poslovne stavbe, z lastnim vhodom.....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 30.000 €, 3128,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Kmetisjko zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel ( 1.394 m2 in 1.734 m2). .

 
 
 
  Zemljišče, ANDREJCI, 33.205 €, 1253,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2025.,

www.halodom.com

V idilični vasici Andrejci, v osrčju Krajinskega parka Goričko, sta na voljo čudoviti gradbeni parceli skupne velikosti 1253 m2, ki nudita vse pogoje za udobno bivanje ali oddih v naravi. .

 
 
 
  Stanovanje, BRVI, 499.000 €, 263,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.gral-nepremicnine.si

OSEM STANOVANJSKIH ENOT V MANSARDI OBNOVLJENE STAVBE, ki so IDEALNE ZA ODDAJANJE. STANOVANJSKE ENOTE NISO BILE OBNOVLJENE, AMPAK SO POPOLNOMA NA NOVO ZGRAJENE IN ŠE NIKOLI UPORABLJENE .

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 279.000 €, 175,00 m2 cca 1590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2025.,

www.nepremicnina.si

Na odlični lokaciji v Kamniku ekskluzivno prodamo prostorno 4-sobno stanovanje , kar v naravi predstavlja zgornjo polovico samostojne hiše, z dodatnim prostorom v pritličju, garažo, vrtom ter dvoriščem. .

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 52.000 €, 44,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

DOLENJSKE TOPLICE, Soteska, prodamo samostojno stanovanjsko hišo za obnovo ali nadomestno gradnjo, tlorisne velikosti 44,00 m2, zgrajene l. 1800 ter obnovljene l. 1930 . Zasnovana je v treh etažah, K+N+M , kjer sta klet in nadstropje povezani z zunanjimi lesenimi stopnicami, mansarda/podstrešje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 324.000 €, 61,20 m2 cca 5290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.visa.si

V Lj- Šentvidu na mirni lokaciji umaknjeni od hrupa je naprodaj funkcionalno dvosobno stanovanje v izmeri 62,10m² s kletno shrambo v izmeri ca 4m², ki se nahaja v 1. nadstropju nizkega urejenega in redno vzdrževanega stanovanjskega objekta. .

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.dfi.si

60 m², 2-sobno, zgrajeno l. 2004, 1/M, Delno opremljeno zelo iskana lokacija, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Dodaten opis PROSTORNO 2-SOBNO STANOVANJE (60 m²) Z LASTNIM PARKIRIŠČEM Na voljo je izjemno funkcionalno stanovanje na mirni in zelo iskani lokaciji. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 253.000 €, 86,95 m2 cca 2910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ŠMARJEŠKE TOPLICE – okolica – stari MLIN, 86,90 m 2 , l. 1770, obnova 1982, kmet. objekt – kozolec TOPLER 50,00 m 2 , l. 2009, sadovnjak, njive, travniki in gozd vse na zemljišču 24.256,00 m 2 , vse v enem kosu , od tega zazidljivo cca 2.000,00 m 2 , na obrobju manjšega naselja –....

 
 
 
  Hiša, PRAPRETNO, 79.000 €, 260,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.novdom.si

V kraju Prapretno je naprodaj nedokončana stanovanjska hiša pod katero je v celoti opredeljeno zazidljivo zemljišče, površine 903 m². Infrastruktura dostop po javni asfaltirani cesti vodovovod električni priključek priprava za optični priklop za internet in TV Lokacija-oddaljenost....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMNIK, 345.000 €, 191,00 m2 cca 1810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2024.,

www.dfi.si

191 m², prostor za storitve, trgovski center, zgrajen l. 1999, P/5 nad., na odlični lokaciji z že utečeno trgovinsko dejavnostjo, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Dodaten opis Prodamo ali oddamo poslovni prostor ki je primeren za trgovino, prostor za storitve ali pisarne Poslovni....

 
 
 
  Hiša, KOSTANJEVICA NA KRASU, 388.000 €, 365,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

365 m², vrstna, adaptirana l. 2020, 991 m² zemljišča, v celoti Adaptirana, okusno urejena kraška hiša z pomožnimi objekti, Bivalni prostori pritličje kuhinja z jedilnico, dnevna soba, soba za bivanje, Medetaža, tuš-Wc. I.nad. 3 spalnice z izhodom na balkon in teraso. Centralna kurjava....

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 570.000 €, 221,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 221 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2015, 800 m2 zemljišča, P+1, Na mirni in sončni lokaciji, le 5 km od Grosuplje, ob robu gozda, prodamo prostorno samostojno hišo, ki ponuja udobno bivanje v stiku z naravo, prodamo. Cena: 570.000,00 EUR Velikost hiše: Neto:....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 34.062 € na 29.196 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, GROSUPLJE, 29.196 €, 4866,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 34.062 €
26.03.2026 - 29.196 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.kvadratnimeter.si

4.866 m², kmetijsko zemljišče, dve parceli v skupni izmeri 2.989 m² se držita skupaj, sta ravni, v naravi sta travnik, zraven teče potok, dostop iz makedamske ceste, tretja parcela se v izmeri 1826 m² se nahaja 200 metrov stran je ravna v naravi je tudi travnik, dostop traktorska....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 220.000 €, 261,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1031 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša se nahaja praktično v samem centru s čudovitim pogledom na ptujski grad. Gre za enostanovanjsko stavbo l. izgradnje 1961, vendar izredno lepo urejeno in dobro vzdrževano. Etažnost je K+P+1, ima pa 261 m2 skupne in 177....

 
 
 
  Hiša, KOSTANJEVICA NA KRKI, 75.000 €, 97,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

PODBOČJE, Stari Grad v Podbočju, prodamo zidanico, velikosti 97,00 m2 , zgrajene l. 1985, ter zasnovane v treh etažah, K+ P + M . Poleg zidanice stoji še dodatni kamniti objekt. .