• GoHome Professional
prodaja nepremičnine - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • prodaja nepremičnine - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnine

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnine" je bilo najdenih 5 405 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.390 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 745 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LOM POD STORŽIČEM, 73.950 €, 493,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.inf-ing.si

v naselju Lom pod Storžičem se prodaja zazidljiva parcela, velikosti 493 m². Po veljavni lokacijski informaciji je na parceli dovoljena gradnja prostostoječe stanovanjske hiše. Parcela je delno komunalno opremljena/ voda in elektrika se nahajata neposredno ob parceli. Dostop je urejen....

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 53.000 €, 471,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Resa , prodamo stavbno zemljišče v izmeri 471,00 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja v območju stavbnih zemljišč (SSs - stanovanjske površine). Teren je raven in ima dostop do javne poti z obeh stran zemljišča. Po prostorskem planu je dovoljena gradnja eno in manjše dvostanovanjske....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 122.500 €, 40,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam popolnoma opremljem gostinski lokal 40m2, v obratovanju ze 30let. Lokal se nahaja za Bezigradom za Astro. Moznost pricetka dela - takoj. Vsi papirji urejeni. Moznost spremembe namembnosti v stanovanje. Mozna tudi oddaja za daljse obdobje, cena 750eur/mesec. Zdravstveni dom:....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRHNIKA, 66.555 €, 78,30 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

ODDAMO IZJEMNO POSLOVNO PRILOŽNOST – VIDEN POSLOVNI PROSTOR Z IZLOŽBO, LASTNIM VHODOM IN PARKIRIŠČI .

 
 
 
  Poslovni prostor, PREVALJE, 950.000 €, 579,66 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.simobilia.si

Na voljo je prostorna in funkcionalna poslovna hala na Prevaljah, zgrajena leta 2016, ki je lepo vzdrževana in pripravljena na takojšnjo uporabo. Objekt se nahaja na ravninski parceli na izjemno frekventni ter lahko dostopni lokaciji. Pred objektom je urejeno asfaltirano dvorišče,....

 
 
 
  Hiša, MRČNA SELA, 70.000 €, 47,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SENOVO, Mrčna sela, prodamo, samostojno stanovanjsko hišo za nadomestno gradnjo, velikosti 46,70 m2, zgrajena l. 1946 ter zasnovana v dveh etažah, P + M . Na zemljišču stoji še pomožna kmetijskai stava , ki je primeren za shranjevanje in opravljanje kmetijske dejavnosti. Nepremičnina....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 458.438 €, 94,50 m2 cca 4850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2022.,

www.nepremicnine-smuk.com

Nov apartma v izmeri 94,50 m 2 z lastnim parkiriščem v centru Kranjske Gore v popolnoma prenovljenem apartmajskem objektu NORDIC HOUSE KRANJSKA GORA – PRODAMO OBJEKT IMA PRAVNOMOČNO UPORABNO DOVOLJENJE APARTMA IMA MOŽNOST TURISTIČNEGA ODDAJANJA V centru Kranjske Gore prodamo popolnoma....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 55.000 €, 105,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

105 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 1.428 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Bivalni vikend v objemu narave – vaš pobeg iz mestnega vrveža! Iščete kotiček miru, kjer boste zadihali s polnimi pljuči in se zbudili ob ptičjem petju? Ta čudovit bivalni vikend z urejenim....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 124.335 €, 24867,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodajalec pogojuje prodajo tako, da mu kupec povrne del stroškov, ki nastanejo pri prodaji. Ključne specifikacije Parcela: 24867 m 2 Šifra: K -21 Cena: 124.335 € Deli: Ruj&Meridoma team 031 449 833 .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 16.500 €, 1150,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

URŠNA SELA, Makute, posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča, v skupni izmeri 1.150,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno delno kot površine podeželskega naselja cca. 289 m2 in delno kot druga kmetijska zemljišča 861 m2. Lokacija se nahaja v mirnem in idiličnem....

 
 
 
  Zemljišče, TOMAČEVICA, 299.000 €, 1581,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2024.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Parcela je delno zazidljivo cca 440m², ostalo je pa kmetijsko zemljisce. Zemljisce je v celoti ograjeno, na parceli je manjsi kmetijski objekt(klet in soba za druženje) Zemljisce je rahlo v naklonu, orientirano na jug in ima precudovit razgled na okoliške kraje Locirna na robu naselja....

 
 
 
  Hiša, KOPER, Center, 350.000 €, 163,30 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Ste pripravljeni na priložnost, ki se ne pojavi vsak dan? .

 
 
 
  Stanovanje, TREBNJE, 239.000 €, 80,00 m2 cca 2990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

MIRNA, Roje, prodamo 3-sobno stanovanje , v skupni izmeri 79,80 m2 (uporabne površine 66,90 m2), v večstanovanjski stavbi zgrajeni l. 1964 v 3. nadstropju. Med letoma 2025 in 2026 je bila izvedena celovita adaptacija , pri kateri so bili izbrani nadstandardni materiali višjega cenovnega....

 
 
 
  Hiša, GRADIŠČE PRI MATERIJI, 170.000 €, 147,00 m2 cca 1160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

147,6 m2, vrstna, zgrajena l. 1886, 87.622 m2 zemljišča, kraška ruševina s hišno številko, 5 stavbnih zemljišč in cca 86.000 m2 kmetijskih in gozdnih parcel, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Če si želite stran od mestnega vrveža, so Brkini prava odločitev za vas. V Gradišču pri Materiji....

 
 
 
  Hiša, ROŽNA DOLINA, 315.000 €, 168,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hiša je sestavljena iz treh etaž V podpritličju je garaža shramba kurilnica in stopnice ki vodijo v pritličje. V pritličju stanovanje z ločenim vhodom in predprostorom, kuhinjo velika dnevna soba z izhodom na teraso in bivalnim prostorom, 3 spalnice, 1 kabinet, kopalnico, locen WC....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 82.000 €, 71,00 m2 cca 1160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2024.,

www.indomio.si

71 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2024, M/K+P+1+2, prodamo. Cena: 82.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v Črni na Koroškem. Stanovanje obsega skupno 69 m² in zajema: predprostor / hodnik kopalnico s tušem in WC-jem kuhinjo z dnevno-bivalnim prostorom....

 
 
 
  Poslovni prostor, LENDAVA, 669.000 €, 1033,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

NAMESTITVENI CENTER S ŠTIRIMI ZVEZDICAMI ZA NASTANITEV 20 DO 28 GOSTOV in VEČNAMENSKA STAVBA, SKUPAJ 1.032 m², vse na 1,2 ha VELIKEM POSESTVU, Z MOŽNOSTJO IZGRADNJE ENE ALI DVEH DODATNIH STAVB .

 
 
 
  Hiša, KOMEN, 585.000 €, 342,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-61 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Brestovici pri Komnu. Nekoč je bila v prostorih znana kmetija, pod imenom GORJANAVA KMETIJA, prostori so primerno temu tudi oblikovani, velike prostornine, visoki strop,....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 25.000 €, 43,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

KOČEVSKE POLJANE, prodamo zidanico, velikosti 43,00 m2 , zgrajene l. 1900, ter zasnovane v dveh etažah, K + M . Zemljišče obsega 2.166,00 m2 površine , v naravi gre za zemljišče nad in pod stavbo, jugo-vzhodne sončne lege, v rahlem naklonu. .

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 204.900 €, 74,70 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in urejeni lokaciji prodamo prijetno 3-sobno stanovanje v pritličju bloka, zgrajenega leta 1975. Objekt je lepo vzdrževan – streha je bila obnovljena leta 2006, fasada pa leta 2015. .

 
 
 
  Zemljišče, SATAHOVCI, 43.000 €, 1291,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.halodom.com

V naselju Satahovci, ki spada pod občino Murska Sobota, je naprodaj lepo urejena in v celoti zazidljiva parcela v izmeri 1.291 m². .

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA, 189.000 €, 1185,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.kumi.si

Zemljišče pravilne oblike z izdanim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem , na odlični sončni lokaciji in na meji zazidljivosti ! Gradbeno dovoljenje je za izgradnjo enodružinske hiše v izmeri 161m² v etažnosti pritličje in 1. nadstropje . Mirna - sončna lokacija ob majhnem potoku in....

 
 
 
  Hiša, SLOGONSKO, 93.000 €, 62,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, Zgornje Slogonsko, prodamo samostojno montažno stanovanjsko hišo, površine stavbe 62,00 m2, zgrajene l. 1980, ter zasnovane v eni etaži - pritličje. Zemljišče obsega 1.095,00 m2 površine okoli stavbe, na kateri poleg stanovanjske hiše stoji zidana garaža, površine 56,00 m2.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 19.414 €, 34,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V odlično urejeni poslovni coni v Trzinu, je v novejši poslovni stavbi na voljo večja moderna pisarna, odprtega tlorisa. Le tej pripada tudi souporaba sanitarij in čajne kuhinje. Odlična in atraktivna arhitektura poslovne stavbe. Najemodajalec najemnikom zagotavlja tudi parkirna mesta....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 63.440 €, 3172,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO V vasi....

 
 
 
  Hiša, BRITOF, 490.000 €, 325,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.inf-ing.si

Na mirni lokaciji v Britofu pri Kranju prodamo prostorno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, s tremi etažami in skupno bivalno površino 325 m² ter 163 m² kleti. Hiša stoji na zemljišču, velikosti 850m². Primerna je za bivanje dveh ali treh družin. V preteklosti se je v pritličnem....

 
 
 
  Stanovanje, ŠEMPETER PRI GORICI, 218.000 €, 65,00 m2 cca 3350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

65 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1985, funkcionalno razporejeno stanovanje, v uporabi 3. sobno v I. nadstropju stanovanjskega bloka. Dnevna soba z izhodom na balkonsko ložo, kuhinja z jedilnico, večja spalnica z francoskim oknom, otroška soba, kopalnica/WC, priročna shramba, hodnik, klet.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Šiška, 1.500.000 €, 1500,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo proizvodne prostore, ki se nahajajo v 1. nadstropju poslovne stavbe v industrijski coni v Stegnah. Prostori so trenutno v uporabi kot proizvodni prostori, manjši del pa ima urejene pisarne. Prostori se lahko tudi uredijo za drugo namembnost. Imajo velik potencial za preureditev....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 315.000 €, 84,30 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.mp-projekt.si

Prostorno 4,5-sobno stanovanje z balkonom in kletjo v Kranju V Kranju na dobri lokaciji prodamo prostorno, zelo svetlo stanovanje v velikosti 84,3 m², nahaja se v tretjem nadstropju bloka iz leta 1987. Stanovanje ima odličen tloris s tremi spalnicami, dnevo sobo z izhodom na balkon,....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠČE PRI TREBNJEM, 43.000 €, 4145,05 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – Gradišče – zemljišče 4.145,10 m 2 , (vinograd), primerno za postavitev nezahtevnega objekta , na obrobju naselja , na odlični lokaciji – mirna, sončna prisojna lega, ob gozdu , asfaltni dostop, voda in elektrika do parcele, primerno za ljubitelje narave in samooskrbe – počitniško....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 215.000 € na 195.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 195.000 €, 200,00 m2 cca 980 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.03.2026 - 215.000 €
11.04.2026 - 195.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

200 m2, vrstna, zgrajena l. 1846, adaptirana l. 2007, 303 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v naselju Lokavec je naprodaj starejša stanovanjska hiša z značajem, ki je trenutno v fazi celovite prenove in ponuja odlično priložnost za ureditev....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 135.000 € na 129.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 129.000 €, 60,80 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.01.2026 - 135.000 €
16.04.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.halodom.com

MURSKA SOBOTA – DVOETAŽNO STANOVANJE (DUPLEKS) S PARKIRNIM MESTOM .

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 659.000 €, 244,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

244 m², dvostanovanjska, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2025, 199 m² zemljišča, P+1, v hiši se nahajata dva ločena 2-sobna stan.; stan v pritličju meri 89 m² in terasa 15 m², stan v nadstropju 85,5 m² in terasa 65 m² sestavljena iz pokrite zastekljene in nepokrite, obe terasi so....

 
 
 
  Hiša, POMJAN, 349.000 €, 120,00 m2 cca 2910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.11.2025.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2001, 174 m2 zemljišča, Samostojna istrska hiša v centru vasice z lastniškim ograjenim dvoriščem, prodamo. Cena: cca 349.000,00 EUR Tipična istrska družinska hiša se nahaja v centru vasice Pomjan. Predstavlja v letu 2001 samostojno....

 
 
 
  Zemljišče, DVORSKA VAS, 3.099.800 €, 15499,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

15.499 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Večje stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: cca 200,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega stavbnega zemljišča na robu vasi Dvorska vas, občina Radovljica. Zemljišče meri 15.499,00m2. Načrtovana je nova pozidava območja....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIRSKA BISTRICA, 42.000 €, 35,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prednost imajo kupci, ki odkupijo še opremo in zalogo ter nadaljujejo z dejavnostjo. .

 
 
 
  Hiša, PRESERJE, 65.000 €, 146,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Pogoj prodajalca za sklenitev prodajne pogodbe je, da mu kupec poravna 2%davek na promet nepremičnine. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano!....

 
 
 
  Hiša, MUTA, 100.000 €, 94,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-521 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja hiša letnik 2002 po podatkih GURS-a. Obsega hišo ter zemljišče 1 ha kmetijsko z možnostjo obdelave, 3 ha gozd, ki je mešan (smreka, bukev, jesen, hrast), povsod so izdelane vlake, delno tudi ravnina,....

 
 
 
  Zemljišče, SEMIČ, 16.000 €, 969,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEMIČ, pod magistralo, v k.o. Kot, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 969,00 m2. Zemljišče je po namenski rabi stavbno (razpršena poselitev) - oznaka A in drugo kmetijsko zemljišče - oznaka K2, namenska raba: bivanje - stanovanja, občasno bivanje, kmetije z dopolnilnim dejavnostmi,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 399.000 €, 154,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.kumi.si

Dodaten opis: Stanovanje v izmeri 154m² (bruto) se nahaja v hiši zgrajeni leta 1977 in sicer v visokem pritličju , pomožni prostori (garaža, kurilnica,..) se nahajajo v pol kletnem delu hiše. Stanovanju pripada tudi zemljišče v izmeri 252m² , kateri je primerne za druženje, urejanje....

 
 
 
  Zemljišče, STARI TRG PRI LOŽU, 57.500 €, 2300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Prijeten kraj -turistično razvito okolica ponuja veliko različnih aktivnosti tako kulturnih kot turističnih. Infrastruktura je v kraju Stari trg pri Ložu, ki je odmaknjen cca.1,2km v katerem je šola, ZD, trgovine, banka, Možnost nakupa še dodatnega zemljišča v izmeri 2.700m². Skupno....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šiška, 521.000 €, 136,80 m2 cca 3810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

VAŠ DOM V ZELENEM OBJEMU NARAVE .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 337-378 (od skupaj 810)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>