• GoHome Professional
prodaja nepremičnine - GoHome kupim prodam - GoHome
  • prodaja nepremičnine - GoHome kupim prodam - GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnine

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnine" je bilo najdenih 5 437 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.397 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2
    • do 350 m2
    • 350 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 350 m2
    • 420 m2
  •  Po ceni
    • do 60000 eur
    • do 75000 eur (povprečna cena)
    • do 90000 eur
    • do 751 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KRANJ, Center, 258.000 €, 108,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.nepremicnina.si

Prodamo krajno vrstno hišo, ki se nahaja v centru mesta Kranj, na Tomšičevi ulici. .

 
 
 
  Hiša, BISTRICA PRI TRŽIČU, 139.000 €, 68,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.mp-projekt.si

Bistrica pri Tržiču – prodamo prijetno manjšo vrstno hišo 68,6 m², z garažo in parcelo 61m 2 . Na mirni in sončni lokaciji v Bistrici pri Tržiču je naprodaj funkcionalna, vzdrževana vrstna hiša skupne izmere 68,6 m² (bivalni del 49,9 m² , garaža 18,7 m² ) s pripadajočo parcelo 61....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 13.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2024.,

www.kumi.si

Ravno zemljišče po namenski rabi kmetijsko zemljišče K2. Na voljo je več parcel, vsaka obsega cca. 2000m², možnost nakupa samo posamezne parcele ali več parcel skupaj. Vsega skupaj na voljo 22.189m². Meje zemljišča so znane in urejene. Izjemna priložnost za tiskega, ki vidi poslovni....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 135.000 €, 540,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela se nahaja na robu naselja, ima odprt pogled na koprski zaliv. Dostop je z asfaltirane javne poti, komunalna infrastruktura je ob parceli, meje so urejene. Predvidena je gradnja stanovanjskega objekta etažnosti K+P+1, uporabne površine 245m2 v treh etažah. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 130.000 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno, komfortno .

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 739.000 €, 394,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji na vrhu Sežane, z odprtim pogledom na mesto in vse do Tržaškega zaliva, je naprodaj vseljiva samostojna enonadstropna hiša z mansardo, delno podkletena in primerna tudi za ureditev dveh ločenih stanovanj. .

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 150.000 €, 13263,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.07.2025.,

www.indomio.si

13.263 m2, zazidljiva, gozd, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče se nahaja na hribčku v bližini centru mesta Rogaška Slatina na sončni in mirni lokaciji s prekrasnim pogledom na naravo in okolico. Skupna izmera zemljišča je 13.263 m2 Za izgradnjo enostanovanjske hiše....

 
 
 
  Hiša, PRIMSKOVO, 245.000 €, 208,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.06.2017.,

www.mp-projekt.si

Na izvrstni lokaciji na Primskovem , le nekaj minut hoje do vrtca, šole in lokalne trgovine ter nekaj minut vožnje do nakupovalnega središča, centra Kranja ter prav toliko do avtocestnega uvoza, prodamo sodobno oblikovano, energetsko varčno in do zadnjega detajla premišljeno enoto....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJE BITNJE, 360.000 €, 149,80 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.nepremicnina.si

Kranj - Zgornje Bitnje, prodamo polovico hiše na lepi, mirni lokaciji. .

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 55.000 € na 47.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 47.000 €, 3531,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2025 - 55.000 €
23.04.2026 - 47.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela (3.531 m2) v čudoviti vasici Korte, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Trenutno je na parceli 19 oljk. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 375.000 €, 68,70 m2 cca 5460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.inf-ing.si

Na Potrčevi ulici v naselju Vodmat se prodaja 3,5 sobno stanovanje, velikosti 68,7 m². .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 227.000 €, 66,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.mp-projekt.si

Naprodaj je sveto, popolnoma prenovljeno pritlično stanovanje v dvostanovanjski hiši z lastnim vhodom . V neposredni bližini se nahajajo: trgovina, pekarna (24/7), lekarna, pošta, banke, papirnica, zdravstveni dom, knjižnica, vrtci, šole, nedaleč stran pa tudi nakupovalni center Aleja....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 280.000 €, 142,64 m2 cca 1960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.07.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na čudoviti, sončni lokaciji na južnem robu slikovite vasice Pedrovo se prodaja popolnoma obnovljena, opremljena in takoj vseljiva kraška hiša s čudovitim razgledom na Vipavsko dolino . .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 114.000 €, 1622,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Prodajamo zazidljivo zemljišče na robu vasi, na lepi lokaciji, malce dvignjena, Južna lega, komunalna infrastruktura blizu zemljišča, z urejenim dostopom, na S strani je parcela obdana s kamnitim zidom. POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 1622....

 
 
 
 
-30%

Spremembe cen iz 135.000 € na 95.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 95.000 €, 128,00 m2 cca 740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 88.000 €
23.01.2026 - 65.000 €
30.01.2026 - 53.000 €
13.02.2026 - 145.000 €
10.03.2026 - 185.000 €
13.03.2026 - 135.000 €
28.04.2026 - 280.000 €
01.05.2026 - 135.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

GABRJE, Ruparjev dol, prodamo stanovanjsko hišo, površine stavbe 128,00 m2 , zgrajene l. 1879, in zasnovane v treh etažah, K + P + M . Zemljišče obsega 475,00 m2 površine okoli stavbe, ravne lege ter neposredno ob javni asfaltirani cesti. Po namenski rabi je 100% stavbo zemljišče....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 135.000 €, 55,90 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnina.si

Kamnik - obrobje centra, smer Mekinje, prodamo zanimivo stanovanje z lastnim vhodom. .

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 185.000 € na 160.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠMALČJA VAS, 160.000 €, 114,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.12.2025 - 185.000 €
10.03.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

V Šmalčji vasi (Šentjernej), prodamo samostojno stanovanjsko hišo in kmetijske objekte, ki stojijo na zemljišču v skupni površini 1.574,0 m 2 . .

 
 
 
  Hiša, DOLENJI SUHOR PRI VINICI, 60.000 €, 37,00 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČRNOMELJ, Dolenji Suhor pri Vinici, prodamo kmetijsko posest, ki zajema starejšo domačijo, katera stoji na stavbnem zemljišču v površini 1.560,00 m2 . Parcela na kateri stoji domačija leži na robu vasi, ob javni asfaltni cesti. Hiša ni več primerna za bivanje. Zgrajena je bila leta....

 
 
 
  Zemljišče, PUŠTAL, 307.080 €, 853,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2025.,

www.inf-ing.si

V naselju Puštal - Žovšče prodamo zazidljivo parcelo 853 m². Parcela je komunalno urejena. .

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA, 189.000 €, 1185,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Zemljišče pravilne oblike z izdanim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem , na odlični sončni lokaciji in na meji zazidljivosti ! Gradbeno dovoljenje je za izgradnjo enodružinske hiše v izmeri 161m² v etažnosti pritličje in 1. nadstropje . Mirna - sončna lokacija ob majhnem potoku in....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

200 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1967, adaptiran l. 2000, 160 m2 zemljišča, v centu Škofje Loke se prodaja pritlični gostinski lokal v izmeri 80 m2 z izhodom na pokrito teraso z lepim pogledom na staro mestno jedro in Kupcinarski most, ter ločenim stanovanjem v prvem nadstropju....

 
 
 
  Hiša, DEKANI, 350.000 €, 313,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490361001-267 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dvostanovanjske stavbe v Dekanih, del dvojčka, skupna stanovanjska površina 312,50m2, zgrajen 2005, s zemljiščem v izmeri 345,0m2. Stavba ima sončno lego, nahaja se na vrhu hriba v vasi, zemljišče delno....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 350.000 €, 210,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Drska, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 210,00 m2 (uporabne površine 109,00 m2), zgrajene l. 1974 ter zasnovane v dveh etažah, P + N. Zemljišče obsega 874,00 m2 površine okoli stavbe, parcela je hortikulturno urejena ter delno ograjena z živo mejo.....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 95.000 €, 114,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLANINA 114 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2010, M/M, Planina pri Postojni - prodamo 4, 5 sobno stanovanje v mansardi. V večstanovanjski hiši. Centralna kurjava na olje. Priključki: Elektrika, voda vse skupaj je lastno. Stanovanje se prodaja opremljeno, ali po dogovoru.....

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 580.000 €, 147,00 m2 cca 3950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnina.si

V Škofja Loki prodamo lepo in prostorno enoto dvojčka. Hiša je bila po modernih standardih zgrajena leta 2020. .

 
 
 
  Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 299.000 €, 179,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

179,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2015, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR PROSTORNA DRUŽINSKA HIŠA V DRAVSKEM DVORU Na voljo je priložnost za nakup urejene prostorne hiše v Dravskem Dvoru. Hiša je bila zgrajena leta 1982. Leta 2007 je bila na hiši....

 
 
 
  Poslovni prostor, RADOVLJICA, 1.402.440 €, 372,00 m2 cca 3770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lokal je opremljen tudi s kuhinjskimi inštalacijami, tako da je možna vgradnja kuhinje brez velikih posegov. .

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 76.000 €, 195,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-259 Ogled oglasa na strani ponudnika V Humu pri Ormožu prodamo hišo v III. gradbeni fazi, zgrajeno leta 2015. Hiša, ki je po podatkih GURS-a velika 194,7 m2 , stoji na vzpetini, s katere je lep razgled na dolino. Hiša je etažnosti K+P+M. Parcela je velika 2638....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 110.000 €, 32,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima vzhodno lego, pogled na mesto, prenovljeno balkonsko ložo. .

 
 
 
  Hiša, POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO, 550.000 €, 329,80 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V kolikor si želite živeti v bližini narave, stran od mestnega vrveža oz. v prijaznem okolju z veliko možnosti uživanja raznih sprehajalnih in kolesarskih poteh je ta hiša prava za vas. .

 
 
 
  Zemljišče, KOKRICA, 189.120 €, 591,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Kokrica pri Kranju se prodaja zazidljiva parcela, pravilne oblike. Komunalni vodi so zraven. .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 1829,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela, gozdiček z vrhunskim potencialom in odprtim pogledom na Piranski zaliv in Udine. .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 451.820 €, 90364,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 90.364 m 2 Šifra: K-29 Cena: 0,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 45.700 €, 25,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Primerna za vikend, za študente .

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 235.000 €, 183,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠENTJERNEJ, Novomeška cesta, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 183,10 m2 (uporabne površine 73,40 m2), zgrajene l. 1960, ter zasnovane v treh etažah, K + P + M. Zemljišče obsega cca. 300,00 m2 površine okoli stavbe, ki je ograjena ter parkirišče. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Dravlje, 46.960 €, 58,70 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.mp-projekt.si

Ljubljana – Dravlje, na odlični in lahko dostopni lokaciji, tik ob obvoznici, v poslovni stavbi oddamo poslovni prostor v izmeri 58,7m 2 . Kompletno opremljen. Razporeditev prostorov: hodnik, WC, večji pisarniški prostor z mini kuhinjo, ločena sejna soba. Stanje poslovnega prostora:....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 22.500 €, 3369,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.indomio.si

3.369 m2, kmetijsko zemljišče, šmartno 3369m2 kmetijska parcela naprodaj, prodamo. Cena: 22.500,00 EUR Na voljo je izjemna priložnost za vse ljubitelje podeželskega življenja! V prekrasnem Šmartnem v Rožni dolini, ki se nahaja v osrčju slikovite Savinjske regije, je na prodaj parcela....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 16.000 €, 561,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-474 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj manjša zazidljiva parcela ob lokalni cesti v Markovcih, v območju stavbnih zemljišč. V neposredni bližini vsa infrastruktura. Meje so urejene. Parcela je pod naklonom. Do mesta Ptuj je po glavni cesti 7 km, pot ob....

 
 
 
  Poslovni prostor, PREVALJE, 250.000 €, 456,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.simobilia.si

Na prodaj je izjemen gospodarski objekt z bogato zgodovino, zgrajen že leta 1826 , a v celoti rekonstruiran in dograjen leta 2016 na podlagi gradbenega dovoljenja. Objekt združuje avtentičen zgodovinski značaj z udobjem sodobne arhitekture . Čeprav je bil objekt leta 2016 rekonstruiran....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 340.000 €, 390,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo stanovanjsko hišo na zelo mirni in sončni lokaciji. Hiša se nahaja na samem obrobju poznanega Planinskega polja. Hiša je medetazna in obsega v prvi etaži, hodnik, wc, zelo prostorno jedilnico, kuhinjo in shrambo.Druga etaža vsebuje dnevno sobo z izhodom na balkon, hodnik,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 895.000 €, 163,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.kumi.si

Hiša na edinstveni lokaciji v Ljubljani , zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 255m² , sama hiša pa 163m² . Moderna arhitekturna....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 319.000 €, 83,80 m2 cca 3810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.mp-projekt.si

Na odlični lokaciji v Kranju, Planina 2 posredujemo pri prodaji 3- sobnega prostornega stanovanja v izmeri 83,8 m2, ki se nahaja v prvem nadstropju 1/8 stanovanjske stavbe z dvigalom, zgrajene leta 1983. Stanovanje je preurejeno v 4-sobno in se ponaša z dobro razporeditvijo prostorov.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 505-546 (od skupaj 811)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>