• GoHome Professional
prodaja nepremičnine - GoHome vsi mali oglasi
  • prodaja nepremičnine - GoHome vsi mali oglasi
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnine

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnine" je bilo najdenih 5 437 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.397 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2
    • do 350 m2
    • 350 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 350 m2
    • 420 m2
  •  Po ceni
    • do 60000 eur
    • do 75000 eur (povprečna cena)
    • do 90000 eur
    • do 751 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, KRANJ, 428.000 €, 228,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

228 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2000, 654 m2 zemljišča, pritličje, Posredujemo pri prodaji opremljenega gostinskega lokala z utečeno dejavnostjo in večletno tradicijo na frekventni lokaciji na Primskovem, v občini Kranj. Gostinski lokal se prodaja skupaj z zemljiščem, na katerem....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 230.000 €, 243,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490151007-522 Ogled oglasa na strani ponudnika V strnjenem spalnem naselju hiš konec slepe ulice v Lenartu v Slovenskih goricah prodamo skrbno, redno vzdrževano in negovano hišo, z letnico izgradnje 1991, nazadnje obnovljeno 2022 (kopalnica),....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 75.000 €, 701,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

DOLENJSKE TOPLICE, ob Pionirski cesti, ulica Na Griču prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 701,00 m2. Po namenski rabi gre za stanovanjske površine (SS). Nahaja na odlični lokaciji na robu naselja enodružinskih hiš v neposredni bližini vrtca in osnovne šole Dolenjske Toplice ter....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 244.657 €, 4993,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-166 Ogled oglasa na strani ponudnika ZEMLJIŠČE INDUSTRIJSKA RABA, ODLIČEN DOSTOP, BREZ BREMEN Posredujemo pri prodaji gradbenega zemljišča (druga območja centralnih dejavnosti). Zemljišče je ravno, ima urejen dostop, bližina AC PRIKLJUČKA. Je brez bremen, dolgov,....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 52.000 €, 44,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

DOLENJSKE TOPLICE, Soteska, prodamo samostojno stanovanjsko hišo za obnovo ali nadomestno gradnjo, tlorisne velikosti 44,00 m2, zgrajene l. 1800 ter obnovljene l. 1930 . Zasnovana je v treh etažah, K+N+M , kjer sta klet in nadstropje povezani z zunanjimi lesenimi stopnicami, mansarda/podstrešje....

 
 
 
  Hiša, KAMNICA, 335.000 €, 132,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-81 Ogled oglasa na strani ponudnika DRUŽINSKA HIŠA Kamnica, Kamnica pri Mariboru Kamnica pri Mariboru - KAMNICA, naprodaj je družinska hiša (površina stavbe (GURS) 132 m2, velikost parcele 606 m2), leto izdelave 1996. Hiša Kamnica se nahaja v lepem in urejenem....

 
 
 
  Hiša, BUKOVICA, 529.000 €, 300,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na lepi lokaciji prodamo stilno obnovljeno enonadstropno kamnito hišo , ki skupaj z velikim gospodarskim poslopjem , več terasami , dvoriščem , vrtom , vrtno uto , nadstreškom za avtomobile in letno kuhinjo tvori popoln dom za tiste, ki iščejo nekaj več – več prostora, več duše, več....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 25.000 €, 230,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

na zelo lepi lokaciji v bližin centra, do Ljubljane cca 15 min, od AC 700m .

 
 
 
  Hiša, STARI GRAD V PODBOČJU, 15.000 €, 24,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

PODBOČJE, Stari Grad v Podbočju, prodamo pomožni kmetijski del stavbe, velikosti 24,00 m2 , zgrajene l. 1900, ter zasnovan v eni etaži. .

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 70.000 €, 710,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Posredujemo pri prodaji zemljišča, ki leži na območju stavbnih zemljišč – površine podeželjskega naselja v izmeri 710 m² . Parcela je pravokotne oblike z izmerami cca 22 m² X 32,3 m². .

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 109.000 €, 91,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-317 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni parceli na Zgornji Velki prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1957, ki po podatkih GURS meri 91,1 m2 neto tlorisne površine, ki je bila v letu 1989 v pretežnem delu prenovljena. Ob hiši je manjše gospodarsko....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 398.000 €, 73,00 m2 cca 5450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

73,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1854, 3/3 nad., prodamo. Cena: 398.000,00 EUR V večstanovanjski stavbi v samem središču mesta prodamo prijetno 3-sobno stanovanje orientirano v smeri grajskega griča z možnostjo povečanja bivalne površine z odkupom skupnih prostorov (podstrehe) nad stanovanjem....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 10.000 €, 7386,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2025.,

www.indomio.si

7.386 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, LJUBNO OB SAVINJI, 79.900 €, 189,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-148 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepe dvostanovanjske hiše potrebne prenove Ljubno ob Savinji, ki je bila zgrajena leta 1958, ter stoji na 461 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 189 m2 skupne površine, od tega 112 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Zemljišče, HRVATINI, 475.000 €, 1846,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji v občini Milje (Muggia), tik ob meji s Slovenijo, 5 minut od Hrvatinov, ponujamo edinstveno priložnost za gradnjo moderne enodružinske vile v enem najprivlačnejših predelov Tržaškega zaliva. Ta redka zazidljiva parcela z izjemnim razgledom, urejenimi dostopi in....

 
 
 
 
+14%

Spremembe cen iz 210.000 € na 239.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, NOVO MESTO, 239.000 €, 46,00 m2 cca 5200 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.12.2025 - 155.000 €
09.01.2026 - 250.000 €
13.02.2026 - 120.000 €
06.03.2026 - 250.000 €
27.03.2026 - 255.000 €
05.05.2026 - 210.000 €
08.05.2026 - 239.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Trdinova ulica, prodamo 1,5-sobno stanovanje v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 45,70 m2. Stanovanju pripada tudi 29 m2 lastniškega zemljišča , ki obsega dve parkirni mesti (21 m2) in površino z drvarnico (8 m2), kjer je možna tudi ureditev vrtička....

 
 
 
  Stanovanje, MEŽICA, 91.000 €, 60,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-530 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Mežice posredujemo pri prodaji 2,5 sobnega stanovanja v izmeri 59,7 m2 neto tlorisne površine, od tega je cca 3,7 m2 kletnega prostora, ki tudi pripada stanovanju. Večstanovanjski blok ima novejša vhodna vrata, leta....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, PEKRE, 1.200.000 €, 1500,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

1.500 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1995, P+1+2/P+1+2, V Pekrah prodamo večnamensko poslovno stavbo s parkiriščem, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR V Pekrah prodamo večnamensko poslovno stavbo s parkiriščem. Stavba ima 3 etaže - pritličje, 1. in 2 nadstropje in jo sestavljajo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKA BISTRICA, 385.000 €, 231,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2024.,

www.indomio.si

231 m2, gostinski lokal, s prehrano, zgrajen l. 1806, adaptiran l. 1995, 1.236 m2 zemljišča, P/M, pizzerija s tradicijo / priložnost, prodamo. Cena: 385.000,00 EUR GOSTINSKI LOKAL – PIZZERIJA KUKI / SLOVENSKA BISTRICA / OPREMLJENO V ODLIČNEM STANJU Posredujemo pri prodaji gostinskega....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 28.203 €, 18802,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 18802 m 2 Šifra: K-30 Cena: 1,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Hiša, MEŽICA, 115.000 €, 93,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490271003-363 Ogled oglasa na strani ponudnika Mežica - posredujemo pri prodaji hiše - vikenda, ki je postavljen le kilometer od glavne ceste Prevalje-Mežica. Na izredno sončni in mirni lokaciji stoji manjša hiša, ki so jo lastniki uporabljali kot vikend oziroma so občasno....

 
 
 
  Zemljišče, LOPAR, 47.262 €, 7877,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

7.877 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v Loparju. Gre za 2 povezani parceli s skupno površino 7877m2.Dostop je urejen po makadamski poti. Za več informacij pokličite na telefon: 040-503-434 .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 109.800 €, 1293,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-47 Ogled oglasa na strani ponudnika SEŽANA, 1.293 m2, zazidljiva, namenska raba BC - za športne in rekreacijske aktivnosti, prireditve, športni centri Zemljišče na območju med Orleško in Bazoviško cesto SŽ 113, prodamo. ID parcele je 2455 2725/98 in se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, KICAR, 160.000 €, 201,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

201,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2000, 935 m2 zemljišča, K+P+M, večje stanovanje v dvostanovanjski hiši K+P+M + zemljišče, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR V Kicarju, predmestnem naselju Ptuja, na enem od gričev s čudovitim razgledom na vse strani, prodamo stanovanje....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 47.905 €, 737,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V samem centru vasi ponujamo zazidljivo zemljišče z urejenim dostopom na glavno vaško asfaltirano ulico. .

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 750.000 €, 5000,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

elektrika,voda, kanalizacija, telefon, internet, kabeljska tv, bližina trgovine, pošte, odaljenost do avtoceste cca 2 km .

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠČE NAD PIJAVO GORICO, 479.022 €, 2753,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.indomio.si

2.753 m2, zazidljiva, Na voljo so štiri parcele za gradnjo treh dvostanovanjskih hiš in eno enostanovanjsko hišo, prodamo. Cena: 174,00 EUR/m2 Možnost nakupa celotnega zemljišča ali posamezne parcele. Cena za posamezno parcelo je 100.000 eur + 22 % DDV skupaj 122.000,00 EUR. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 50.000 €, 1007,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

1.007 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Naprodaj zazidalna parcela ob glavni cesti v Zarečju, bližina križa, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Prodaja se zazidalna parcela ob glavni cesti v Zarečju, bližina križa, v izmeri 1007 m2. Zemljišče se nahaja na sončni legi, vsa infrastruktura....

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 320.000 €, 280,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, adaptirana l. 2022, 972 m2 zemljišča, P+M/1 nad., prodamo. Cena: 320.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo veliko samostojno hišo na iskani lokaciji v naselju Arclin. Hiša ima dva vhoda in možnost izdelave dveh ločenih stanovanj. V....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 109.940 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, garsonjera, zgrajena l. 2003, pritličje, prodamo. Cena: 109.940,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter....

 
 
 
  Stanovanje, RUŠE, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celotna zgradba in stanovanje renovirana leta 2009. Opremljena kuhinja in kopalnica, shramba, priključki za TV, telefon in internet. Garsonjera se nahaja v pritličju večstanovanjske hiše, parkirni prostor urejen. .

 
 
 
  Poslovni prostor, POSTOJNA, 198.000 €, 155,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2025.,

www.indomio.si

155 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1979, P/5 nad., Poslovni prostor v centru Postojne, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR RE/MAX Nova Gorica ekskluzivno posreduje pri prodaji poslovnega prostora na izjemno frekventni lokaciji, na naslovu Ljubljanska cesta 9, Postojna. Nahaja se v....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 88.000 €, 1600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2025.,

www.indomio.si

1.600 m2, zazidljiva, zazidljive parcele cca 400 m2, ostalo kmetijsko zemljišče, potrebna še parcelacija, možna gradnje enostanovanjske hiše K+P+M, na etažo 70 m2 bruto, torej 3 x 70 m2, lepa narava, sončna lega, dostop do občinske ceste, priključki ob parceli, prodamo. Cena: 55,00....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA, 80.000 €, 1226,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Parcela Brezovica-Kozina ob vaški poti, z rahlim nagibom, komunalna infrastruktura je ob parceli, na obrobju vasi, na mirni lokaciji z lepim razgledom. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 790.000 €, 288,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V račun vzamemo tudi stanovanje v Ljubljani .

 
 
 
  Zemljišče, PEČOVJE, 185.440 €, 5795,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

5.795 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32,00 EUR/m2 Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo stavbno zemljišče v skupni površini 5.795 m2, ki se nahaja na mirni in zeleni lokaciji Pečovje. Zemljišče odlikuje lep razgled na privzdignjenem terenu in zgolj nekaj minut do centra Celja. Infrastruktura....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 167.490 €, 3722,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2025.,

www.indomio.si

3.722 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 167.490,00 EUR KRŠKO, Senovo, 3722 m2, zazidljivo zemljišče se nahaja na odlični lokaciji v neposredni bližini vse infrastrukture: šola, vrtec, trgovine, storitvene in gostinske dejavnosti, banka, pošta, avtobusna postaja, dostop na AC PO lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, VIDEM, 150.000 €, 96673,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321049-140 Ogled oglasa na strani ponudnika Blizu Ptuja prodamo sončno posestvo v izmeri ok. 10 ha po podatkih Gurs-a. Na zemljišču je ok. 3 ha vinograda ( rumeni muškat, sauvignon, starost trte ok. 40 let ),ok. 5 ha gozda, ostalo so travniki in njive. Na vrhu posestva....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 122.500 €, 40,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam popolnoma opremljem gostinski lokal 40m2, v obratovanju ze 30let. Lokal se nahaja za Bezigradom za Astro. Moznost pricetka dela - takoj. Vsi papirji urejeni. Moznost spremembe namembnosti v stanovanje. Mozna tudi oddaja za daljse obdobje, cena 750eur/mesec. Zdravstveni dom:....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTILJ, 6.100.380 €, 46926,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

46.926 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 130,00 EUR/m2 POSLOVNO ZEMLJIŠČE V POSLOVNI CONI ŠENTILJ – ODLIČNA LOKACIJA Na voljo je stavbno zemljišče v skupni izmeri 46.926 m², umeščeno v poslovno cono Šentilj, na izjemno prometno in logistično ugodni lokaciji. Zemljišče se nahaja med glavno....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 41.500 €, 2076,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-620 Ogled oglasa na strani ponudnika Brežice, na mirni in sončni lokaciji na obrobju kraja Žejno je naprodaj: stavbno zemljišče v izmeri 2.076m2 - površine za turizem na katerih je možno graditi objekte namenjene turistični ponudbi, gostinstvo brez bivanja, gostinske....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 320.000 €, 119,00 m2 cca 2690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

119 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 2001, adaptirano l. 2001, P/1 nad., Na izjemno mirni in urejeni lokaciji prodamo prostorno, svetlo atrijsko stanovanje v skupni izmeri 119 m2 bivalne površine, ki mu pripada čudovit zaseben atrij v velikosti kar 52 m2, prodamo. Cena: 320.000,00 EUR Na....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 631-672 (od skupaj 811)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!