• GoHome Professional
prodaja nepremičnine - GoHome iskalnik za nepremičnine
  • prodaja nepremičnine - GoHome iskalnik za nepremičnine
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnine

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnine" je bilo najdenih 5 437 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.397 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2
    • do 350 m2
    • 350 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 350 m2
    • 420 m2
  •  Po ceni
    • do 60000 eur
    • do 75000 eur (povprečna cena)
    • do 90000 eur
    • do 751 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 550.000 €, 10000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.08.2025.,

www.indomio.si

10.000 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Zazidljivo zemljišče za poslovni namen v Vel. Laščah, blizu železniške postaje. Vsi priključki ob parceli.Parcelne številke: 316/25, 316/26, 316/27, 316/28, 322/2, 323/2, 679/67, 679/68, 679/126, 679/127, 679/128, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI STOPIČAH, 7.000 €, 4092,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

4.092 m2, posest, gozd, prodamo. Cena: 7.000,00 EUR Gozd na robu vasi. Dostop po javni poti. Možna ureditev vrta. Na sosednji parceli je vodovod in elektrika. Okoli leta 2000 je bilo zasajeno večje število smrekovih dreves. Jugozahodna lega. .

 
 
 
  Zemljišče, GRINTOVEC, 22.400 €, 1869,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.869 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo - kmetijsko zemljišče na grintovcu v dolini pod vasjo, prodamo. Cena: 22.400,00 EUR Prodaja se zemljišče velikosti 1 869 m2 na Grintovcu pri Šmarjah. Gre za parcelo 2818 K.O. 2608 ŠMARJE, ki se nahaja v dolini pod vasjo. Zemljišče je izravnano....

 
 
 
  Hiša, VIR, 200.000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Žitna uvala – prodajem samostojeću kuću koja se sastoji od 3 apartmana; površina okućnice 335 m2; U prizemlju se nalaze dva dvosobna apartmana svaki po 55 m2, a na katu jednosoban apartman od 40 m2; prilaz kući sa dvije strane; kuća je legalizirana; održavana okućnica;....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 319.000 €, 155,00 m2 cca 2060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

155,7 m2, vrstna, zgrajena l. 1920, 255 m2 zemljišča, P+1, V Stari Šalari pri Kopru prodamo končno vrstno hišo za obnovo z dvoriščem in garažo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR V Stari Šalari pri Kopru prodamo končno vrstno hišo v skupni velikosti 155,7 m². Lokacija....

 
 
 
  Zemljišče, GORICA PRI SLIVNICI, 35.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

parcela ca 1500 m2, na parceli stoji 1/2 stare kmečke kamnite hiše s kletjo in star lesen pomožni objekt, na lepi sončni legi,primerno za ambiente, dostop po obstoječem vaškem kolovozu. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, ROŠPOH, 37.900 €, 1143,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

1.143 m2, zazidljiva, Gradbena parcela v Rošpohu, prodamo. Cena: 37.900,00 EUR V Rošpohu prodamo gradbeno zemljišče. Zemljišče je v bivalnem naselju. Vsi priključki - elektrika, vodovod,.. so ob parceli. Dostop je po makedamski cesti (cca. 800 m je makedama), lastnik je solastnik....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 110.000 €, 67,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pred hišo je velik vrt, primeren za piknike, otroška igrala ali pa le v uživanju na soncu. .

 
 
 
  Poslovni prostor, MURSKA SOBOTA, 390.000 €, 600,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na PRITLIČJE - se nahaja kaffe bar z letno teraso, prostor za biliard, in frizerski salon, saniterije, shramba, kurilnica . Na PRVEM NADSTROPJU - so turistične appartmaji.(zgoraj opisano) Na DRUGEM NADSTROPJU - je kompletno obnovljeno 4 sobno luxuzno stanovanje. telefon :041404648....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 45.000 €, 694,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Gradilište sa započetom izgradnjom- Nova Vas .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 60.000 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča v izmeri 600 m2. Od tega je 400 m2 zazidljivega. Prodajalec omogoča potencialnemu kupcu dokup dodatnega zemljišča. Parcela se nahaja ob asfaltirani cesti, ki vodi skozi zelo urejeno naselje....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Center, 280.000 €, 220,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kličite samo resni kupci v poštev ne pridejo nikakršne menjave za nepremičnine ali osebna tovorna vozila itd. hiša se prodaja zato ker se selimo v drugi konec ljubljane. kličite na 041894091 .

 
 
 
  Hiša, LIMBUŠ, 249.000 €, 258,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-311 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni in iskani lokaciji v Pekrah prodamo samostojno družinsko hišo etažnosti (K+P+M). Hiša se nahaja v mirni ulici samostojnih hiš na parceli velikosti 519 m2 z urejenim dostopom. Okolica je lepo vzdrževana....

 
 
 
  Hiša, LOKA PRI ŽUSMU, 46.000 €, 122,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-17 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini term Olimje je naprodaj manjša hiša -vikend z zemljiščem velikosti 4.242 m2. Dostop do hiše je po asfaltni cesti. Hiša je priklopljena na električno omrežje in javni vodovod. Telefonska linija Telekom. Kletna etaža....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Funkcionalna razporeditev in dobra soseska .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 573.000 €, 110,00 m2 cca 5210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

110,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1900, 3/3 nad., Čudovito 4-sobnega stanovanja z razgledom na Piranski zaliv v staromeščanski vili.Vila je idealna za vse, ki ljubijo dih jemajoče razglede in romantične sončne zahode. Nahaja se na eni izmed najlepših lokacij, nedaleč stran od plaže in....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 14.000 €, 3565,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-29 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo sklop najboljših kmetijskih zemljišč v velikosti 3.565 m2. Zemljišča so ravna in pravilnih oblik, kar zagotavlja lahko obdelavo. LOKACIJA Nahajajo se v Kubedu, v neposredni bližini vasi. Do njih pelje urejena poljska....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 46.000 € na 44.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 44.000 €, 396,00 m2 cca 110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.03.2026 - 52.000 €
14.03.2026 - 47.000 €
18.03.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 44.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

396 m2, zazidljiva, V Konjiški vasi prodamo stavbno zemljišče v izmeri 396 m2 (GURS). Na zemljišču je starejši objekt, ki ni primeren za bivanje vendar ima hišno številko, elektriko in vodo. Parcela je ob gozdu in je pod zmernim naklonom. Dostop je urejen po javni cesti. Do centra....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 990.990 €, 1319,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

1.319 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 990.990,00 EUR NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Lokacija:....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 429.000 €, 250,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1958, adaptirana l. 2018, 790 m2 zemljišča, V celoti obnovljena in opremljena hiša, na mirni in sončni legi v neposredni bližini Žalca, prodamo. Cena: 429.000,00 EUR Na prodaj prostorna hiša, kjer so urejene tri etaže in so vse tri bivalne. Vsaka etaža....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 29.050 €, 581,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcele ležijo na ravnini, so pravilnih oblik, v mirnem in zelenem okolju, komunalno urejene, vsi priključki (elektro, vodovod, telekomunikacije) so v pripravi oziroma gradnji. Dostop do parcel je omogočen z nove dostopne ceste (cesta je v gradnji, dokončano predvidoma 07/2022). Parcele....

 
 
 
  Hiša, ŠOŠTANJ, 300.000 €, 220,00 m2 cca 1360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

220 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 979 m2 zemljišča, V urejenem primestnem naselju prodamo večjo hišo z dodatnim gradbenim dovoljenjem za še eden stanovanjski objekt. Ponuja se vam poslovna priložnost oddajanja 3 samostojnih enot in gradnja dodatnega stanovanjskega objekta ali....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 279.500 €, 240,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281008-375 Ogled oglasa na strani ponudnika Samostojna hiša Ostrožno Celje vas vabi na ogled. Hiša je dobro vzdrževana in v hiši so izdelana 2 stanovanja + v pritličju je poleg garaže, kotlovnice in letne kuhinje še večnamenski prostor. Hiša ima vsaj 4 spalnice, 2 kopalnici....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 144.900 €, 201,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-125 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v kraju Velike Rodne pri mestu Rogaška Slatina, ki je bila zgrajena leta 2022, ter stoji na do 5.000 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 200 m2 skupne površine. Okolica hiše je skrbno....

 
 
 
  Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 410.000 €, 288,50 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-310 Ogled oglasa na strani ponudnika Na idilični lokaciji v objemu narave prodamo samostojno, novejšo, pritlično hišo. Hiša se nahaja v Stanetincih, občina Sv. Jurij ob Ščavnici. Lokacija med Moravci, Banovci in Radenci je zelo atraktivna, obenem se nahaja le....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 78.900 €, 59,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (9,12m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. K temu stanovanju pripada še kletna soba v velikosti 8,36m2 ter eno zunanjo parkirno mesto,....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 95.000 €, 66,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse informacije na simonavracko@gmail.com .

 
 
 
  Zemljišče, LAZE PRI DRAMLJAH, 33.500 €, 821,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.05.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321050-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcela na sončni legi ob gozdu v Lazah pri Dramljah. V bližini se nahaja Župnijska cerkev svete Marije Magdalene. Dostop do parcele je iz asfaltirane ceste. Vsi komunalni vodi se nahajajo ob parceli, v bližini je že zgrajen....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 687.000 €, 399,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-53 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je samostojna hiša na Zgornjih Škofijah, ki se ponaša z dvema ločenima stanovanjema. Nepremičnina na Zgornjih Škofijah vam ponuja priložnost za prijetno in prostorno bivanje v mirnem okolju, obdana....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

25,66 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1980, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR TRŽNICA V BREŽICAH, prodamo poslovni prostor, v skupni površini 25,66 m2, v pritličju poslovne zgradbe, zgrajene l. 1980. Locirano na frekventni lokaciji, v središču mestne tržnice v Brežicah. Prodaja se....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 35.000 €, 1466,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

k.o. 1265 VOLČJE, številka parcele: 333/3, 334/2 in 136, lastništvo zasebno in čisto. trenutno je zasajeno vočnjak in vinograd na dijelu parcele u nagibu. .

 
 
 
  Hiša, POLZELA, 365.000 €, 280,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, 1.618 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR V mirni ulici v bližini centra Polzele vam lahko ponudimo prostorno družinsko hišo, ki je primerna za bivanje številčne družine ali dveh družin. Hiša skupne velikosti cca. 280m2 vam ponuja....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 830.000 €, 362,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.indomio.si

362 m2, vrstna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2015, 650 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 830.000,00 EUR IZOLA - KORTE KRAJNA vrstna HIŠA V TREH ETAŽAH (bruto površina 362m2) in sicer z dvema prostornima stanovanjima in veliko garažo, delovnimi prostori, letno kuhinjo, dvoriščem.....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 185.000 €, 288,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-7 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v naselju Bevče, okolica Velenja, ki je bila zgrajena leta 1983, ter stoji na 888 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 288 m2 skupne površine, od tega 145,6 m2 uporabne površine. Pred njo....

 
 
 
  Zemljišče, KRAJNA BRDA, 90.000 €, 5000,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

5.000 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 18,00 EUR/m2 V Krajnih Brdih prodamo cca. 5000 m2 stavbnega zemljišča. Skupna površina celotnega kompleksa, kjer se nahaja stavbno zemljišče je 2,8 ha, kar predstavlja travnik in zaraščeno površino. Na tem delu se nahaja stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, KOKRICA, 329.000 €, 162,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

162,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 308 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 329.000,00 EUR Na odlični, sončni in mirni lokaciji na Kokrici pri Kranju prodamo samostojno hišo s skupno površino 162,5 m², ki stoji na urejenem zemljišču velikosti 308 m². Hiša je razporejena v treh....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 109.000 €, 86,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V strogem centru Logatca, v meščanski hiši, na prvem nadstropju, prodamo trosobno stanovanje velikosti 86 m2, vseljivo takoj, bližina infrastrukture, nizki obratovalni stroški, vsi priključki, etažna lastnina urejena. .

 
 
 
  Zemljišče, HRENOVICE, 8.551 €, 5701,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

5.701 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodaja solastnina na kmetijskih parcelah. Prodaja se solastnina v deležu 5/96, kar pomeni, da niste lastnik 1/1, vendar si delite lastništvo še z drugimi solastniki. Parcelne št. so: 460,1687/1,1687/2,1743/1,1743/2,2067/1,2067/2,2067/3,2072/1,2072/2.....

 
 
 
  Apartma, NOVO MESTO, 162.000 €, 64,80 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje se nahaja v idiličnem okolju, na vrhu manjšega hriba, ob gozdičku (zjutraj ptički, zvečer črički), 15 sekund vožnje do glavne krajevne ceste, ki pelje proti avtocesti, 2 minuti vožnje do priključka za Ljubljano ali za Zagreb. Stanovanje je oddaljeno manj kot minuto z avtom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SEŽANA, 430.080 €, 256,00 m2 cca 1680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Posl.prostor je delno finaliziran. Končna finalizacija v dogovoru s kupcem/najemnikom .

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJANŽ PRI DRAVOGRADU, 99.000 €, 3478,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.indomio.si

3.478 m2, posest, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR Prodaja zazidljive in kmetijske parcele – skupna površina 3.478 m² Na prodaj je zemljišče v skupni izmeri 3.478 m², ki obsega: 1.407,25 m² stavbnega zemljišča 2.038,35 m² kmetijskega zemljišča Parcela se nahaja na mirni....

 
 
 
  Hiša, CERKNO, 215.000 €, 522,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V okolici Cerkna v prodajo ponujamo enostanovanjsko hišo in dodatni objekt. Kvadratura hiše znaša 330,8m2 od tega je bivalne površine 123,2m2. Stavba je v treh etažah V pritličju se nahajajo: - kurilnica - pralnica - prostor....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 715-756 (od skupaj 811)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si