• GoHome Professional
prodaja nepremičnine - GoHome Agencije za nepremičnine v Sloveniji
  • prodaja nepremičnine - GoHome Agencije za nepremičnine v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnine

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnine" je bilo najdenih 5 437 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.397 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2
    • do 350 m2
    • 350 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 350 m2
    • 420 m2
  •  Po ceni
    • do 60000 eur
    • do 75000 eur (povprečna cena)
    • do 90000 eur
    • do 751 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, STRAŽA, 112.000 €, 2861,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

2.861 m2, zazidljiva, ravna parcela ob glavni cesti, vsa infrastruktura je ob zemljišču, primerno tudi za poslovno stanovanjsko rabo, prodamo. Cena: 112.000,00 EUR .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 33,70 m2 cca 6080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Odlična lokacija. Adaptirano 2020 in opremljeno z novim funkcionalnim pohištvom izdelano po meri in vsemi kuhinjskimi aparati. Večina aparatov še v garanciji. V II. kleti je shramba v izmeri 5,29m2 z elektriko. Skupna površina stanovanje, shramba je 38.99m2. Zunanje parkirišče s kontrolo....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Dolgi Most, 865.000 €, 312,00 m2 cca 2770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

312 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 846 m2 zemljišča, parkirišče, zelenica, prodamo. Cena: 865.000,00 EUR Na Viču v Ljubljani prodamo lepo urejeno in dobro vzdrževano samostojno družinsko hišo z zemljiščem 846 m2. Hiša je bila zgrajena leta 2007. V njej so urejene tri stanovanjske....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 169.000 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parkiranje je možno za objektom ali v osvetljeni garaži, stanovanje je opremljeno z vsemi priključki in vseljivo takoj. .

 
 
 
  Zemljišče, STARA CESTA, 28.000 €, 955,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

955 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravno stavbno zemljišče velikosti 955 m2 na mirni lokaciji ob gozdu. Parcela nudi zasebnost in stik z naravo, hkrati pa je le nekaj minut oddaljena od Ljutomera. Možnost ureditve dostopa, voda in elektrika ob cesti. Odlična priložnost za gradnjo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Trnovo, 319.700 €, 85,10 m2 cca 3760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

Obcina: ? ID oglasa: 490191131-7 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 4-sobnega stanovanja v Trnovskem predmestju, enem najbolj zaželenih predelov v Ljubljani. Stanovanje se nahaja v pritličju stanovanjske hiše, ki je po podatkih GURS zgrajena leta 1924 in skupaj....

 
 
 
  Garaža, KOSEZE, 31.000 €, 11,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

11,8 m2, garaža, zgrajena l. 1967, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR ŠIŠKA, Rašiška ulica, 11,8 m2, garaža v triplexu se nahaja v zgornji etaži garažne stavbe. Pogoj lastnika za sklenitev posla: Kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2 % prodajne cene in ne plača agencijske provizije.....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 220.000 €, 134,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša se nahaja v ograjenem naselju pod pohorjem, kjer so lepo urejene zelenice, ribnik...Hiša je prazna, vseljiva takoj. .

 
 
 
  Zemljišče, POLJANA, 509.000 €, 509,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

Preko - Poljana prodaje se građevinsko zemljište površine 509m2 u mjestu Poljana; zemljište se nalazi u građevinskom izgrađenom dijelu naselja; PRVI RED DO MORA; na zemljištu je moguće izgraditi tri stambene jedinice; koeficijent izgrađenosti iznosi 0,35, koeficijent iskoristivosti....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 160.000 €, 40,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji. Primerno za manjšo družino. V odličnem stanju. Ima klet. Ima ogrevanje. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 26.000 €, 4113,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.indomio.si

4.113 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska Parcela / Šmartno v Rožni dolini, prodamo. Cena: 26.000,00 EUR Naprodaj je 4113m2 kmetijskih površin v neokrnjeni naravi pod hribom v Šmartnem v rožni dolini. Zemljišče je primerno za pašo živali (konji, govedo, kopitarji), manjšo kmetijo ali....

 
 
 
  Hiša, RAVNO, 39.000 €, 48,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-17 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti 739 m2. Na zemljišču stoji manjša hiša, zgrajena leta 1975, katera ima hišno številko. Hiša je bila priklopljena na elektriko, v kletnih prostorih pa ima lastno vodno....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 260.000 €, 203,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490271003-366 Ogled oglasa na strani ponudnika MARIBOR - ZGORNJI KOŠAKI - posredujemo pri prodaji hiše - dvojček, zgrajeni leta 2007. Hiša leži na izredno lepi, sončni lokaciji, oddaljeni od Maribora 10 minut vožnje, nudi čudovit pogled na bližnje travnike.....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 850.000 €, 477,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391001-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša stoji na čudoviti sončni lokaciji z razgledom na travnik, v neposredni bližini gozda, idealnega za sprehode in sproščanje v naravi. Zgrajena je bila leta 2014, od takrat še ni bila vseljena. Razporeditev prostorov: V pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 700.000 €, 700,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371002-53 Ogled oglasa na strani ponudnika RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stanovanjskega kompleksa v starem mestnem jedru Gorice (IT). Stanovanjski kompleks desetih stanovanj sestavljajo tri zgradbe. Skupna površina stanovanjskih nepremičnin je 700 m2. V zgradbi....

 
 
 
  Hiša, VIPOLŽE, 349.000 €, 106,00 m2 cca 3290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanjska hiša je zgrajena leta1907, obnovljena 2010. Sedanja površina stavbe je 213 m2, od tega 42,5 m2 garaža. Hiša je v 2 etažah. Objekt ima do leta 2026 veljavno gradbeno dovoljenje za ureditev turističnih nastanitev....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 95.000 €, 45,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večje 1,5- sobno ali dvosobno stanovanje, cca 40 m2, v širšem centru Ljubljane, vseljivo takoj, lastništvo zemljiško knjižno urejeno, kupim takoj. Brez posrednika. .

 
 
 
  Stanovanje, RIBNICA NA POHORJU, 95.000 €, 70,00 m2 cca 1360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-518 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lasniku je na razpolago trisobno stanovanje v pritličju večstanovanjskega objekta. Stanovanje je prazno ter možno takojšnjega prevzema, možna menjava za drugo nepremičnino- pokličite če imate kakšno ponudbo. Iz sobe....

 
 
 
  Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 104.160 €, 96,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Novo, še ne vseljeno stanovanje prodamo po ugodni ceni.V spodnjem delu stanovanja je predsoba, kopalnica z WC-jem, kuhinja, jedilnica in dnevna soba , balkon in shramba, v zgornji etaži pa je hodnik, soba in balkon .Skupna površina vsega naštetega je 96m2 .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 90.000 €, 539,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2024.,

www.indomio.si

539 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, vpisano v ZK, brez bremen, urejen dostop, prodamo. Cena: 90.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljive parcele v neposredni bližini zdraviliškega kompleksa Šmarješke Toplice. Na parceli stoji lesen objekt iz leta 1980, dimenzije 5 x 5,75 m....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 118.000 €, 42,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

42,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1926, P/3 nad., dobra priložnost, investicija, pritlično trosobno stanovanje, 3. podaljšana faza, dve shrambi, odlična lokacija, prodamo. Cena: 118.000,00 EUR Trosobno stanovanje v centru Zagorja ob Savi odlična investicijska priložnost (3. podaljšana....

 
 
 
  Hiša, GORNJI GRAD, 248.000 €, 198,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-18 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji novograjene stanovanjske hiše v Gornjem gradu, ki je bila zgrajena leta 2022. Stoji na 512 m2 velikem zemljišču. Hiša ima 198,4 m2 skupne površine, od tega 163,3 m2 neto tlorisne površine, kar zajema....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 39.990 €, 31,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1841, adaptirano l. 1995, 1/1 nad., prodamo. Cena: 39.990,00 EUR Pozdravljeni, prodajamo staromeščansko 2-sobno stanovanje KJE: v osrčju Apač in ob vsej potrebni infrastrukturi OBJEKTIVNI PODATKI: s skupno površino 31,8 m², ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 75.460 €, 686,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela se nahaja nad vasjo Velika loka. Sončna lega v okolici gozda z pogledom na dolino Velike loke in Žalne. Na mirni lokaciji. V bližini so še 3-4 počitniške hišice. Od mesta Grosuplje oddaljeno 5 km. Do avtoceste cca. 5min. Dobra cestna povezava. Na parceli je manjši sadovnjak....

 
 
 
  Hiša, MELJSKI HRIB, 265.000 €, 226,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321055-132 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji na Meljskem hribu prodamo družinsko hišo, zgrajeno leta 2017. Hiša po podatkih GURS meri 225,8 m2 neto tlorisne površine, od tega 131 m2 uporabne površine. Velikost pripadajočega zemljišča....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 185.000 € na 160.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠMALČJA VAS, 160.000 €, 113,00 m2 cca 1420 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 185.000 €
12.03.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.indomio.si

113,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 1997, 1.574 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR V Šmalčji vasi (Šentjernej), prodamo samostojno stanovanjsko hišo in kmetijske objekte, ki stojijo na zemljišču v skupni površini 1.574,0 m2. Celotno zemljišče je ravno, pravokotne....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 110.000 €, 96,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Povsem na novo urejen prostor, inštalacije, odtoki, pisarna, wc, tuš, vse v kamnu, talno ogrevanje. .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 140.000 €, 175,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

v hiši vse potrebna inštlacija(kabeljska,internet,..) .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 39.000 € na 35.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IMENJE, 35.000 €, 4735,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.03.2025 - 39.000 €
27.02.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

4.735 m2, kmetijsko zemljišče, 4.735 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 4735m². Nahaja se na sončni lokaciji v bližini vasi Imenje.Na zemljišču je nasad 48 oljk (starost 20 let) ter 1200 trt rebule....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Center, 245.000 €, 67,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111018-73 Ogled oglasa na strani ponudnika V mestnem jedru Kopra prodajamo stanovanje v 2. nadstropju šest-stanovanjske hiše. Neto tlorisna površina stanovanja je 52,20,m2 + klet 6 m2. K stanovanju spada še ločen del v pritličju zgradbe - v velikosti 15 m2 - ki je urejen....

 
 
 
  Zemljišče, VOGRSKO, 315.000 €, 4500,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-46 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, ki bo z novim OPN spremenjeno v območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih parcel so 563 m2, 555 m2, 664 m2, 1352....

 
 
 
  Hiša, ŠOŠTANJ, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-157 Ogled oglasa na strani ponudnika EKSKLUZIVNA PONUDBA - IZJEMNA PRILOŽNOST - APARTMAJSKA HIŠKA AZALEJA - PRENOVLJENA 2023 - MODERNO V mirnem okolju naselja Topolšica imamo v ponudbi adaptirano apartmajsko hiško, ki je pripravljena za nadaljno uporabo ali oddajanje....

 
 
 
  Hiša, PODLEHNIK, 28.800 €, 80,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2020.,

www.salomon.si

Obcina: Podlehnik ID oglasa: 490281022-97 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Sedlašek, občina Podlehnik je novemu kupcu na voljo manjša hiša v skupni izmeri cca 80m2, ki se nahaja na parceli v velikosti 8.863 m2. Hiša je zgrajena leta 1980, ter je bila vseskozi v uporabi bivanja.....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 180.000 €, 213,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-216 Ogled oglasa na strani ponudnika V neposredni bližini centra v Rogaški Slatini posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše. Nahaja se na mirni lokaciji, primerni za družine. Hiša sestoji iz dveh etaž (P+1). V pritličju se nahaja kuhinja z jedilnico, dnevna soba,....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 325.000 € na 299.999 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KICAR, 299.999 €, 209,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.11.2025 - 340.000 €
10.02.2026 - 325.000 €
05.05.2026 - 299.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2025.,

www.indomio.si

209,9 m2, atrijska, zgrajena l. 2008, 2.618 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 299.999,00 EUR V razpršenem, mirnem delu naselja Kicar (okolica Ptuja) prodamo sodobno, podkleteno atrijsko hišo, skupne površine 209,90 m2, letnica gradnje 2008. Stoji na skupno 2.618 m2, delno stavbnega....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROŽNA DOLINA, 916.000 €, 490,00 m2 cca 1870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor, Primorska – Nova Gorica (Rožna Dolina), novogradnja, 2./3. nad., zgrajeno l. 2023, 3. PGF, neto uporabna površina 490,00 m2, dvigalo, parkirišča za stranke. Cena: 916.000 EUR + DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Posredujemo....

 
 
 
  Hiša, LIMBUŠ, 269.000 €, 172,00 m2 cca 1560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-322 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prijetni, mirni lokaciji v Pekrah, v naselju stanovanjskih hiš, vam je na voljo hiša etažnosti K+P+1N. Zemljišče je velikosti 713 m2, na sončni legi, ravno in pravilne oblike. V neposredni bližini je vsa ostala infrastruktura....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 149.300 €, 247,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno