• GoHome Professional
prodaja nepremičnine - GoHome preiščite nepremičnine
  • prodaja nepremičnine - GoHome preiščite nepremičnine
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnine

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnine" je bilo najdenih 5 437 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.397 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2
    • do 350 m2
    • 350 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 350 m2
    • 420 m2
  •  Po ceni
    • do 60000 eur
    • do 75000 eur (povprečna cena)
    • do 90000 eur
    • do 751 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.031 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Ratež , prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. .

 
 
 
  Stanovanje, IŠKA, 479.000 €, 101,00 m2 cca 4740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

101,39 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1940, adaptirano l. 2009, 3/4 nad., prodamo. Cena: 479.000,00 EUR V prodaji – svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje v Spodnji Šiški, v neposredni bližini Pivovarne Union, parka Tivoli in centra Ljubljane. Na izjemno iskani lokaciji, v mirnem in urejenem....

 
 
 
  Zemljišče, LOZICE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-137 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji več stavbnih zemljišč (6x) velikosti 1000 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe....

 
 
 
  Stanovanje, DRAVOGRAD, 65.000 €, 68,60 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2009.Mansardno stanovanje, z zanimivo razporeditev prostorov.Kuhinja z jedilnico in dnevno sobo, kopalnica z WC-jem, po stopnicah je dostop do spalnice in otroške sobe. .

 
 
 
  Zemljišče, GRAČIŠČE, 13.000 €, 5111,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-164 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večjega števila kmetijskih zemljišč, ki se večina držijo skupaj kot celota ter se nahajajo v naselju Dvori oz. natančneje v neposredni bližini ceste Movraž - Dvori. Skupna kvadratura vseh zemljišč znaša....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 455.000 €, 12861,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

PRODAJA SE ATRAKTIVNA PARCELA NA LIPIŠKI CESTI – IDEALNA PRILOŽNOST ZA INVESTITORJE IN INDIVIDUALNE GRADITELJE! .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENJ GRADEC, 220.000 €, 305,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281035-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prostornega in svetlega stanovanja v Radušah. Stanovanje neto tlorisne površine 305 m2 obsega pritličje in mansardo. V pritličju je garderobni prostor, shramba, sanitarije in velik komunikacijski prostor....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 175.000 €, 146,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-140 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptuju, v naselju Vičava, posredujemo pri prodaji večje enostanovanjske hiše, obdane z vrtom, v velikost 914 m2. Nepremičnina se nahaja v naselju stanovanjskih hiš, ki jih odlikuje bližina samega mesta, Drave ter mirna in....

 
 
 
  Hiša, LEMBERG PRI NOVI CERKVI, 420.000 €, 420,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

420 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1837, 2.556 m2 zemljišča, 2x poslovni, 2x stanovanje, prodamo. Cena: 1.000,00 EUR/m2 Novemu lastniku se ponuja večji samostojni poslovno stanovanjski objekt, ki po dejanskih izmerah na podstrešju 17,2mx 8,2m meri 140m2 v treh etažah s podstrešnimprostorom....

 
 
 
  Hiša, SLOVENJ GRADEC, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Okna so bila zamenjana leta 2007 .

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 250.000 €, 250,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-198 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokacija blizu AC priključka v Žalcu, Ložnica pri Žalcu, je naprodaj starejša kmečka hiša s kmetijskim objektom. Objekt je bil grajen 1880. Potreben je temeljite obnove ali rušitve. Vrste dopustnih objektov glede....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 780.000 €, 180,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 443 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR Pozdravljeni, na prodaj: Čudovita samostojna hiša z bazenom in pogledom na morje – MALIJA (Izola). V eni najlepših primorskih vasic – Maliji, nedaleč od Izole, prodamo izjemno samostojno hišo, ki....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 130.000 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo stanovanje ali hiškico v Sežani, Divači in okolici .

 
 
 
  Kmetija, ČRNOMELJ, 27.000 €, 741,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391015-57 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji manjšega vinograda s starejšo kamnito zidanico na mirni v, lepi in sončni lokaciji. Kmetijsko zemljišče v izmeri 741 m2, stavbišče v izmeri 43 m2 Parcela je rahlo nagnjena in orientirana v smeri juga.....

 
 
 
  Zemljišče, OPLOTNICA, 58.000 €, 6466,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-23 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.466 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti. Celotno zemljišče je izjemno lepo umeščeno in vzdrževano ter se od spodnjega....

 
 
 
  Zemljišče, SENADOLICE, 9.450 €, 6300,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se pet ločenih kmetijskih parcel, ki se nahajajo v neposredni bližini naselja Senadolice. Do njih peljejo kolovozne poti, dobro ohranjene, mogoč dostop tudi z avtom. .

 
 
 
  Hiša, KOPER, Center, 350.000 €, 163,30 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Ste pripravljeni na priložnost, ki se ne pojavi vsak dan? .

 
 
 
  Zemljišče, VELIKI OKIČ, 18.000 €, 3589,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-14 Ogled oglasa na strani ponudnika V Velikem Okič, ob urejeni asfaltni cesti, se prodaja zemljišče, katero je primerno za izgradnjo manjšega vikenda. Skupaj se prodaja 3.578 m2, od tega je 449 m2 zemljišča zazidljivega. Preostanek ali večji del je kmetijsko zemljišče....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 245.000 €, 78,00 m2 cca 3140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

78,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, 1/4 nad., prodamo. Cena: 245.000,00 EUR Spoštovani, Prodamo vrhunsko 2,5-sobno stanovanje z veliko pokrito teraso, ki se nahaja v 1.nadstropju bloka z dvigalom. Odličen razpored prostorov po podatkih GURS obsega 78,60m2 neto tlorisne površine, od....

 
 
 
  Zemljišče, KOSTRIVNICA, 14.000 €, 6301,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

6.301 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijsko zemljišče, ravna, osončena parcela, ob glavni cesti, dobra lokacija, Kostrivnica, Šentjur, prodamo. Cena: 14.000,00 EUR Na prodaj kmetijsko zemljišče – 6.301 m² – Kalobje, Kostrivnica Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri....

 
 
 
  Zemljišče, TRIBAN, 28.000 €, 4317,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

4.317 m2, kmetijsko zemljišče, Triban, kmetijsko zemljišče, 4.317 m2, možnost dodatnega nakupa sosednje parcele, prodamo. Cena: cca 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki se nahaja v naselju Triban v Vanganelski dolini. Zemljišče je velikosti 4.317 m2 ter....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 350.280 €, 504,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

MARIBOR, POBREŽJE OB STRAŽUNSKEM GOZDU 504 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 800 m2 zemljišča, maribor, pobrežje ob stražunskem gozdu 504 m2, samostojna, zgrajena l. 2006,800 m2 zemljišča, maribor-pobrežje ob stražunskem gozdu top lokacija.sam, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR MARIBOR,....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 28.000 €, 2135,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Spodnjih Škofijah se prodaja kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 2.135 m2, ki ga sestavljata dve parceli. Na delu zemljišča je so ob robu zemljišča posajene starejše oljke, glavnina parcele pa je trenutno....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 185.000 € na 180.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 180.000 €, 192,00 m2 cca 940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.01.2026 - 185.000 €
12.03.2026 - 180.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

192 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 1.719 m2 zemljišča, K+P+1, Naprodaj stanovanjska stavba na sončni legi v bližini cerkve v Zarečju, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Prodaja se stanovanjska stavba na sončni legi v bližini cerkve v Zarečju. Stavba se nahaja na zemljišču velikem 1719....

 
 
 
  Hiša, DRAVOGRAD, 150.000 €, 309,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša se nahaja v mirnem okolju, od glavne ceste oddaljena 100m.V kletnih prostorih je garaža, kurilnica, deponija za drva, klet, letna kuhinja.V pritličju je kuhinja, kopalnica, jedilnica z dnevno sobo, spalnica in otroška soba. V mansardi je izdelana spalnica , otroška soba in WC.....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 138.990 € na 134.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 134.900 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 138.990 €
21.03.2026 - 134.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

49,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2015, VP/4 nad., prodamo. Cena: 134.900,00 EUR Na iskani lokaciji v Mariboru na Teznem, natančenje na Keleminovi ulici, prodamo svetlo, funkcionalno in opremljeno 2-sobno stanovanje. Nahaja se v visokem pritličju bloka, zgrajenega....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 19.600 €, 518,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Tatre okolica, Brkini, zazidljiva parcela, na robu naselja, ob medkrajevni cesti Tatre-Rjavče, komunalna oprema v cesti, rahel nagib proti jugu, velikost zazidljive parcele 518 m2, ki se nadaljuje v kmetijsko parcelo 460 m2, delno poraščeno, lep razgled. Ključne specifikacije Parcela:....

 
 
 
  Hiša, RAVNE NA KOROŠKEM, 240.000 €, 284,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2025.,

www.indomio.si

284,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, adaptirana l. 2015, 664 m2 zemljišča, K+P+1, Na prodajo prostorna stanovanjska hiša (300 m2) z zemljiščem (644 m2) v mirnem naselju Dobja vas. Hiša je primerna za večjo družino ali dve družini, saj ima ločena stanovanja v pritličju in nadstropju.....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 210.000 €, 420,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se starejša enonadstropna vrstna stanovanjska hiša, ob vaški ulici, zgrajena 1820, prenovljena leta 1987 in 2010 (streha), 2023 (fasada), vseljivi del stavbe popolnoma prenovljen leta 2010, z dvema gospodarskima poslopjema, nadkrito drvarnico, samostojnim objektom, ima vso....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 m2 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel. številka: 02 522....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 49.000 € na 44.900 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, HRPELJE, 44.900 €, 5456,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 49.000 €
19.03.2026 - 44.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Vododovdni priključek omogoča ustrezno namakanje tudi ob sušnem obdobju. Grajen gospodarski objekt omogoča kvalitetno shranjevanje in obselavo sadja in zatočišče v slabših vremenskih pogojih. Ograja s katero je sadovnjak ograjen omogoča varnost pred živalmi. Preostali del parcele....

 
 
 
 
+14%

Spremembe cen iz 210.000 € na 239.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, NOVO MESTO, 239.000 €, 72,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.10.2025 - 215.100 €
17.04.2026 - 255.000 €
05.05.2026 - 210.000 €
08.05.2026 - 239.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.10.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Glavni trg, prodamo takoj vseljivo 3-sobno stanovanje, v izmeri 71,70 m2 v poslovno-stanovanjski stavbi na Glavnem trgu v II. nadstropju . .

 
 
 
  Hiša, PREDSTRUGE, 449.000 €, 238,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: dobrepolje ID oglasa: 490191111-51 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Dolenjskem, v občini Dobrepolje prodajamo čudovito samostojno hišo v velikosti 238 m2, ki stoji na parceli v izmeri 752 m2. Poleg hiše se prodajajo tudi zazidljiva zemljišča v skupni izmeri 1.297 m2. Velika....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 180.000 €, 310,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-422 Ogled oglasa na strani ponudnika 2 minuti oziroma 850 metrov iz centra Šmarja pri Jelšah je novemu lastniku na voljo mlajša prostorna stanovanjska hiša. Hiša stoji na osončeni lokaciji, ima prizidano garažo, garažo v hiši ter nadstrešek dovolj velik za 2 večja....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIRSKA BISTRICA, 42.000 €, 35,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prednost imajo kupci, ki odkupijo še opremo in zalogo ter nadaljujejo z dejavnostjo. .

 
 
 
  Hiša, KRANJSKA GORA, 495.000 €, 115,00 m2 cca 4300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

115 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2024, 168 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v urejenem naselju v Kranjski Gori prodamo počitniško hiško s skupno površino 115 m² in pripadajočim funkcionalnim zemljiščem v izmeri 168 m², ki nudi....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 590.000 €, 410,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2022.,

www.indomio.si

410 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 1.233 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Moderna nadstandardna hiša, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji le 2 km od centra zdravilišča Rogaška Slatina. Hišo obdaja prelepa neokrnjena narava, saj hiša stoji ob gozdu v mirnem....

 
 
 
  Zemljišče, IDRIJA, 33.000 €, 1395,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.salomon.si

IDRIJA, ČOPIČEVA ULICA , 1.395 m2, zazidljiva, delno zazidljiva (1.186 m2) - površine razpršene gradnje in delno gozdno zemljišče (209 m2), nagnjen teren, izveden izkop in utrjeno zemljišče, komunalni priključki ob parceli (voda, elektrika, telekomunikacije, kanalizacija in telekomunikacije),....

 
 
 
  Hiša, LUČE, 350.000 €, 154,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-133 Ogled oglasa na strani ponudnika POSEST - PRIPRAVLJEN PROJEKT ZA IZGRADNJO 2 APARTMAJEV IN PREDELAVO HIŠE V 1 VEČJI APARTMA + IZGRADNJA NOVE STAVBE DO PODALJŠANE 3. GRADBENE FAZE - EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST! Na prečudoviti lokaciji, v naselju Konjski Vrh (občina....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 359.000 €, 128,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191094-118 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v začetku novega naselja Voge (Britof) v občini Kranj, posredujemo pri prodaji novih stanovanj, visoko kakovostne gradnje in energetske učinkovitosti. Projekt obsega dve ločeni klasično zidani....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB SOTLI, 17.976 €, 15106,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

15.106 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,19 EUR/m2 V Trebčah v občini Bistrica ob Sotli prodamo zaraščeno kmetijsko zemljišče. Zemljišče predstavlja 9 parcel, ki se držijo skupaj. Zemljišče je zaraščeno z grmičevjem cca 20 let. Nekoč je stala na eni izmed parcel hiša in so....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 195.000 €, 89,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

89,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1954, adaptirano l. 1995, VP/3 nad., NAPRODAJ | SVETLO 4-SOBNO STANOVANJE NA ODLIČNI LOKACIJI - ŠTORENa mirni in urejeni lokaciji v Štorah, v naselju več stanovanjskih četvorčkov, je naprodaj prostorno in funkcionalno razporejeno 4-sobno stanovanje, ki....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 673-714 (od skupaj 811)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!