• GoHome Professional
prodaja nepremičnine do 2700000 eur - GoHome vsi mali oglasi
  • prodaja nepremičnine do 2700000 eur - GoHome vsi mali oglasi
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnine do 2700000 eur

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnine do 2700000 eur" je bilo najdenih 5 300 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.405 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2
    • do 350 m2
    • 350 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 350 m2
    • 420 m2
  •  Po ceni
    • 2500000 eur (malo cenejši)
    • 2800000 eur (malo dražje)
    • do 757 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠMARJE, 590.000 €, 2950,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

2.950 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče v Šmarjah pri Kopru (2.950 m2) z odprtim pogledom na morje. Odlična investicijska priložnost - parcela omogoča gradnjo več stanovanjskih objektov v mirnem okolju, le nekaj minut od Kopra, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 Prodamo zazidljivo....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 590.000 €, 14569,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2025.,

www.indomio.si

14.569 m2, kmetija, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Posebna priložnost za podjetništvo in udobno bivanje v naravnem okolju, ugodno.Na odlični,sončni in mirni lokaciji,le 5km od avtocestega priključka,je naprodaj podjetje s čudovita posestjo,ki obsega popolnoma prenovljeno stanovanjsko....

 
 
 
  Hiša, STARA FUŽINA, 590.000 €, 133,00 m2 cca 4440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.indomio.si

133 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 485 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR V Bohinju, na idilični in mirni sončni lokaciji, s čudovitim odprtim panoramskim pogledom na jezero in okoliške vršace, le streljaj od jezera (700 m), prodamo hišo na urejeni in ravni parceli....

 
 
 
  Zemljišče, SEČOVLJE, 590.000 €, 6744,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

6.744 m2, kmetijsko zemljišče, rodaja kmetijskega zemljišča z edinstvenim razgledom nad Sečovljami, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Opis nepremičnine: Lokacija: Nad slikovitimi Sečovljami, na mirni in sončni legi. Površina: (vstavite površino) Razgled: Neprekosljiv pogled na čudovite....

 
 
 
  Hiša, CELESTRINA, 590.000 €, 385,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

385,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Če iščete več prostora – ste ga pravkar našli. Le nekaj minut iz Maribora se nahaja res prostorna samostojna hiša, ki ponuja veliko možnosti za bivanje, delo ali kombinacijo obojega. Hiša je odlična....

 
 
 
  Hiša, DRAGOČAJNA, 588.000 €, 166,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

166 m2, dvojček, zgrajen l. 2016, 358 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 588.000,00 EUR SODOBNA DRUŽINSKA HIŠA S ČUDOVITIM RAZGLEDOM NA ALPE Lokacija: Dragočajna (blizu vseh potrebščin, a v mirnem okolju) Parcela:358 m² | Stanovanjska površina:166 m² | Leto izgradnje: 2016. NESKLADNA GRADNJA....

 
 
 
  Hiša, KOMEN, 585.000 €, 342,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-61 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Brestovici pri Komnu. Nekoč je bila v prostorih znana kmetija, pod imenom GORJANAVA KMETIJA, prostori so primerno temu tudi oblikovani, velike prostornine, visoki strop,....

 
 
 
  Kmetija, KOMEN, 585.000 €, 342,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-62 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Brestovici pri Komnu. Nekoč je bila v prostorih znana kmetija, pod imenom GORJANAVA KMETIJA, prostori so primerno temu tudi oblikovani, velike prostornine, visoki strop,....

 
 
 
  Hiša, BOHINJSKA BISTRICA, 585.000 €, 213,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

213 m2, samostojna, zgrajena l. 2005, 524 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 585.000,00 EUR BOHINJSKA BISTRICA Na mirni lokaciji prodamo lepo, novejšo, samostojno hišo Kager v neto izmeri 213 m2. Pripada ji 524 m2 zemljišča. Zemljišče obdaja ograja, proti cesti pa so visoke ciprese.. Obratovalni....

 
 
 
 
+16%

Spremembe cen iz 500.000 € na 580.000 € z dne 06.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, KRANJSKA GORA, 580.000 €, 109,60 m2 cca 5290 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.03.2026 - 500.000 €
06.04.2026 - 580.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

V centru Kranjske Gore smo zgradili, trostanovanjsko hišo v kateri se nahaja predmetno stanovanje, izdelano na ključ, z lastnim vhodom in čudovito teraso ter dvema parkirnima mestoma, ki bo zadovoljil tudi najzahtevnejše kupce. .

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 580.000 €, 147,00 m2 cca 3950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnina.si

V Škofja Loki prodamo lepo in prostorno enoto dvojčka. Hiša je bila po modernih standardih zgrajena leta 2020. .

 
 
 
  Hiša, LUČE, 580.000 €, 154,00 m2 cca 3770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-134 Ogled oglasa na strani ponudnika POSEST - IZDELAVA PROJEKTA NA KLJUČ - EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST! Na prečudoviti lokaciji, v naselju Konjski Vrh (občina Luče) se nahaja visokogorska posest z razgledom na Raduho, planino Vodole, planilo Loka, planino Arta in ostalo....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 580.000 €, 112,00 m2 cca 5180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191133-5 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji obnovljene hiše z dovozom in pokrito teraso v mirnem in urejenem naselju v Zalogu. Hiša je bila po podatkih iz Geodetske uprave RS zgrajena leta 1920 in stoji na parceli v izmeri 436m2. Hiša je bila leta....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 580.000 €, 167,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša obsega pritličje in mansardo - dimenzije pritlične etaže so: 10, 80m x 8, 70m. V dveh etažah ima hiša neto površine 162,37 m2. dostop do objekta je urejen s severozahodne strani, na sami parceli pa je tudi urejeno pokrito parkirišče za dva avtomobila. Posamezna hiša ima v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, Podutik, 580.000 €, 93,00 m2 cca 6240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2024.,

www.indomio.si

93,9 m2, 3-sobno, v stavbi zgrajeni l. 2008, 238 m2 zemljišča, pritličje, prodamo. Cena: 580.000,00 EUR Na prodaj: Čudovito atrijsko stanovanje v sodobni soseski v Podotiku Ponujamo vam priložnost za nakup elegantnega atrijskega stanovanja, ki se nahaja v mirni in moderni soseski....

 
 
 
  Hiša, DOL PRI LJUBLJANI, 580.000 €, 275,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.12.2025.,

www.indomio.si

275 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, adaptirana l. 2023, 972 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 580.000,00 EUR Ljubljana - okolica, Dol, razgibana samostojna hiša P+1+M v skupni izmeri 275 m2, ograjena parcela pravilne oblike v izmeri 972 m2, hiša ima novo streho, nova okna, vrata....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 580.000 €, 243,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

243,4 m2, dvojček, zgrajen l. 1963, adaptiran l. 1983, 673 m2 zemljišča, P+1+2+M, Hiša - dvojček na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 580.000,00 EUR Na Rudniku ob Dolenjski cesti posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše (enota dvojčka). Stavba je razdeljena na tri ločene stanovanjske....

 
 
 
  Hiša, KOLOMBAN, 579.000 €, 170,00 m2 cca 3410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

170 m2, vrstna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 2002, 325 m2 zemljišča, P+1, Na Kolombanu prodamo vrstno hišo z dvema hišnima številkama. Čudovit razgled na morje od Pirana do Italije. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: cca 579.000,00 EUR Na Kolombanu prodamo 2-stanovanjsko vrstno....

 
 
 
  Hiša, ZBILJE, 578.000 €, 181,00 m2 cca 3190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.kumi.si

Novogradnja dvojček ( ENOTA 3A ) v izmeri 181m² , kateri stoji na parceli 283m² , predviden zaključek gradnje sredina leta 2026. Hiša se nahaja na edinstveni lokaciji , na robu zazidljivosti in v bližini gozda, ena izmed zadnjih v neposredni bližini Zbiljskega jezera . Klasična gradnja....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 575.000 €, 238,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.mp-projekt.si

SREDNJE BITNJE – prodamo lepo, prostorno, samostojno družinsko hišo, skupne velikosti 238 m² (neto 215 m² ), postavljeno na ravni in sončni parceli cca 550 m² . Hiša je bila zgrajena leta 2001 , redno je vzdrževana in ima izjemno funkcionalen tloris za udobno družinsko bivanje. RAZPOREDITEV....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 573.000 €, 110,00 m2 cca 5210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

110,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1900, 3/3 nad., Čudovito 4-sobnega stanovanja z razgledom na Piranski zaliv v staromeščanski vili.Vila je idealna za vse, ki ljubijo dih jemajoče razglede in romantične sončne zahode. Nahaja se na eni izmed najlepših lokacij, nedaleč stran od plaže in....

 
 
 
  Hiša, STRAŽIŠČE, 630.000 €, 230,20 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2025.,

www.nepremicnina.si

.

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 570.000 €, 221,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 221 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2015, 800 m2 zemljišča, P+1, Na mirni in sončni lokaciji, le 5 km od Grosuplje, ob robu gozda, prodamo prostorno samostojno hišo, ki ponuja udobno bivanje v stiku z naravo, prodamo. Cena: 570.000,00 EUR Velikost hiše: Neto:....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 570.000 €, 275,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-25 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji nadstandardne, velike družinske hiše v naselju Podvin pri Žalcu, ki je bila zgrajena leta 1987, popolnoma prenovljena pa leta 2007. Stoji na 697 m2 velikem zemljišču. Objekt ima po GURS podatkih 275,1....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 570.000 €, 109,00 m2 cca 5230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

109 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2015, Trije apartmaji in terasa, prodamo. Cena: 570.000,00 EUR HIŠA S TREMI APARTAMJI in TERASO Le nekaj korakov od Tartinijevega trga v Piranu, se nahaja popolnoma prenovljena hiša velikosti 109 m², ki združuje izjemno lokacijo, premišljeno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 569.000 €, 108,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

108,23 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1976, pritličje, prodamo. Cena: 569.000,00 EUR Prostorno 4-sobno stanovanje z velikim atrijem – BS3 V mirnem in zelenem naselju BS3 prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno stanovanje z velikim atrijem, ki nudi veliko zasebnosti in stik z naravo.....

 
 
 
  Hiša, ČRNA VAS, 569.000 €, 150,00 m2 cca 3790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

150 m2, dvojček, zgrajen l. 2006, 283 m2 zemljišča, P+1+M, Družinska hiša na zaželjeni lokaciji, prodamo. Cena: 569.000,00 EUR V Črni Vasi na odlični lokaciji, posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše (enota dvojčka). Stanovanjska hiša je bila zgrajena leta 2006 in po podatkih GURS-a....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Pobrežje, 567.630 €, 6307,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-615 Ogled oglasa na strani ponudnika ZNIŽANO! Prodamo zazidljivo zemljišče na Pobrežju, površine 6307 m2. Nahaja se na desnem bregu Drave, v soseski deloma strnjene in deloma razpršene izgradnje stanovanjskih objektov, na področju občine, ki je pozidano pretežno....

 
 
 
  Hiša, RADOMLJE, 565.000 €, 288,00 m2 cca 1960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.04.2026.,

www.inf-ing.si

V Radomljah se prodaja samostojna hiša 288 m² (3x96 m²) =K+P+M+ garaža + terasa. Zgrajena je bila l. 2001. Stoji na parceli 646 m². Hiša se nahaja v mirni okolici Arboretuma. Do Ljubljane je 20 minut vožnje. Hiša je nadstandardna.Ogrevanje je na kurilno olje,(talno ogrevanje), možen....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 565.000 €, 133,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

133,4 m2, dvojček, zgrajen l. 2008, prodamo. Cena: 565.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvojčka v Ljubljani (Rudnik) Za prodajo je na voljo prijeten in moderen dvojček, ki združuje prostornost, funcionalnost in domačnost. Dvojček nahaja se na odlični in mirni lokaciji na obrobju....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 560.000 €, 2800,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2024.,

www.inf-ing.si

V poslovno-proizvodni coni v Radovljici se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 2800 m². .

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 560.000 €, 2800,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

2.800 m2, za investicijo, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 V poslovno-proizvodni coni v Radovljici se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 2800 m2. Namembnost je proizvodna, trgovska, storitvena, skladiščna, Območje cone se nahaja 500 m od AC uvoza/izvoza Radovljica....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 560.000 €, 100,00 m2 cca 5600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2018, P+1+2+M, prodamo. Cena: 560.000,00 EUR Čudovita prenovljena hiša v Piranu Prodamo piransko hišo zgrajeno leta 1800, ki je bila skozi leta skrbno in ljubeče vzdrževana ter postopoma prenavljana. Hiša je bila deležna temeljite prenove,....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 559.000 €, 196,00 m2 cca 2850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

196,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1934, adaptirana l. 1995, K+P+M, staro meščanska vila, velika parcela, odlična lokacija, delno prenovljeno, vrt, parkirišče, takoj vseljivo, prodamo. Cena: 559.000,00 EUR POSREDUJEMO PRI PRODAJI HIŠE - STAROMEŠČANSKE VILE V KAMNIKU. LOKACIJA: Kovinarska....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 558.000 €, 1188,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

1.188,9 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2000, 1.001 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji gospodarsko-stanovanjskega poslopja v naselju Virlog, v občini Škofja Loka. Stavba ima 951,7 m2 stanovanjskih površin in 237,2 m2 proizvodno-skladiščnega prostora. Objekt ima gradbeno in uporabno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 556.800 €, 174,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje v dvojčku; prva etaža in garaža v kleti; objekt je na koncu zaprte ulice caa 800 mt od Mercator centra v Kopru. .

 
 
 
  Hiša, GORIŠNICA, 555.000 €, 500,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.05.2018.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-288 Ogled oglasa na strani ponudnika V Tibolcih, razvejanem naselju v občini Gorišnica, na eni najlepših točk s panoramskim razgledom, kjer oko zaobjame ravnino med Ptujem in Ormožem, je na prodaj čudovita hiša, nadstandardne velikosti cca 500 m2, kvalitetne opreme....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 554.000 €, 194,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

194 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2017, prodamo. Cena: 554.000,00 EUR Piran - HOSTEL - hiša z delujočim hostlom (6 sob, 29 ležišč, 54 m² terasa/vrt) Na vrhunski lokaciji v starem jedru Pirana je naprodaj prostorna vrstna hiša s 140 m² bivalne površine in kar 54 m² čudovite....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 669.900 € na 550.200 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRIMSKOVO, 550.200 €, 1572,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.12.2025 - 644.000 €
17.01.2026 - 669.900 €
28.02.2026 - 550.200 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.mp-projekt.si

Kranj Primskovo – poslovna cona, prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.572m² . Primerno za poslovno rabo, investicijo. Ključne značilnosti Komunalno opremljeno zemljišče – vsa infrastruktura ob parceli Odlična prometna povezava – bližina regijskih cest, visoka prepoznavnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

200 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1967, adaptiran l. 2000, 160 m2 zemljišča, v centu Škofje Loke se prodaja pritlični gostinski lokal v izmeri 80 m2 z izhodom na pokrito teraso z lepim pogledom na staro mestno jedro in Kupcinarski most, ter ločenim stanovanjem v prvem nadstropju....

 
 
 
  Hiša, POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO, 550.000 €, 329,80 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V kolikor si želite živeti v bližini narave, stran od mestnega vrveža oz. v prijaznem okolju z veliko možnosti uživanja raznih sprehajalnih in kolesarskih poteh je ta hiša prava za vas. .

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 550.000 €, 10000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.08.2025.,

www.indomio.si

10.000 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Zazidljivo zemljišče za poslovni namen v Vel. Laščah, blizu železniške postaje. Vsi priključki ob parceli.Parcelne številke: 316/25, 316/26, 316/27, 316/28, 322/2, 323/2, 679/67, 679/68, 679/126, 679/127, 679/128, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 631-672 (od skupaj 815)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!