• GoHome Professional
prodaja nepremičnine do 2700000 eur - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • prodaja nepremičnine do 2700000 eur - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnine do 2700000 eur

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnine do 2700000 eur" je bilo najdenih 5 272 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.397 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2
    • do 350 m2
    • 350 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 350 m2
    • 420 m2
  •  Po ceni
    • 2500000 eur (malo cenejši)
    • 2800000 eur (malo dražje)
    • do 766 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-2%

Spremembe cen iz 500.000 € na 490.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IVANČNA GORICA, 490.000 €, 115,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.04.2026 - 500.000 €
11.04.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

115,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 1.552 m2 zemljišča, K+P, na izjemno mirni in sončni lokaciji, končna v ulici, ob potočku in gozdičku, prodamo kakovostno grajeno samostojno hišo, ki ponuja veliko zasebnosti ter neposreden stik z naravo, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR Dodaten....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 490.000 €, 125,00 m2 cca 3920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

TRST - Nov luksuzni mansardni apartma (125 m2 )v komaj prenovljeni prestizni stavbi z novim steklenim dvigalom v samem centru mesta in neposredni blizini najpomebnejsih mestnih gledalisc in sprehajalisc. Mansarda je cudovito svetla, z zavidljivim pogledom na mesto in popolnoma opremljena....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, 490.000 €, 548,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Starejša hala 548m2, zemljišče 1.200 m2, bližina avtoceste, več parkirišč, vsi priključki, zemljiška knjiga. .

 
 
 
  Hiša, STANEŽIČE, 490.000 €, 237,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.04.2026.,

www.indomio.si

237 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2002, 499 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR V naselju Stanežiče v občini Šiška se prodaja samostojna hiša, zgrajena l. 1973 in obnavljana l.2002. Stoji na parceli 499 m2. Obsega: K+P+M. Možna je hitra vselitev in....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 490.000 €, 10000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.09.2025.,

www.indomio.si

10.000 m2, zazidljiva, stavbnega zemljišča cca10.000 m2, sprejet OPN za gradnjo samostojnih hiš, predvidenih 9 samostojnih hiš, blizu Celjski grad, center Celje, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Prodamo večje stavbno zemljišče za investicijo na odlični lokaciji v Celju, Zagrad, Stegujev....

 
 
 
  Poslovni prostor, VAVTA VAS, 490.000 €, 299,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.07.2025.,

www.indomio.si

299,2 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1997, 642 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji poslovno-stanovanjske stavbe s pripadajočim zemljiščem v občini Straža, kraju Vavta vas. Cena: 490.000,00 EUR. Poslovno-stanovanjska stavba je zgrajena leta....

 
 
 
  Hiša, GORJANSKO, 490.000 €, 203,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

203 m2, samostojna, zgrajena l. 1935, adaptirana l. 2010, 949 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR Tradicionalna kamnita kraška hiša, skrbno obnovljena, stoji okoli čudovitega notranjega dvorišča z razgledom na okoliško podeželje. Nahaja se v mirni vasici Gorjansko pri Komnu,....

 
 
 
  Hiša, BRITOF, 490.000 €, 325,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.indomio.si

325 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2014, 850 m2 zemljišča, K+P+1+2+M, BRITOF, 325 m2, dvostanovanjska hiša, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2014,850 m2 zemljišča, K+P+1+2+M, 3 etaže+klet, dva ločena dovoza, uporabno dovoljenje, možnost gosp.dejavnosti, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 490.000 €, 1478,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.08.2024.,

www.indomio.si

1.478,2 m2, kmetija, Sodobna piščančja farma s sončno elektrarno in spremljajočim zemljiščem, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR SODOBNA PIŠČANČJA FARMA V BLIŽINI SLOVENSKE BISTRICE Posedujemo pri prodaji sodobne piščančje farme. V prodajo je vključeno: - sodobna piščančja farma v izmeri....

 
 
 
  Poslovni prostor, VOJNIK, 490.000 €, 712,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

712 m2, delavnica, zgrajena l. 2006, 97.258 m2 zemljišča, prodamo. Cena: do cca 490.000,00 EUR Novemu kupcu je na voljo skladiščni prostor ali delavnica za motorna vozila. cca 10 ha zemljišča Enormen gospodarski objekt s kar 712 m2 površine (1000m2 nove kritine), spodaj je bil včasih....

 
 
 
  Zemljišče, PODBOČJE, 490.000 €, 19018,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

19.018 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Na izjemni in redko dostopni lokaciji v Podbočju je naprodaj nadstandardno veliko stavbno zemljišče, ki predstavlja odlično priložnost za investitorje in razvijalce nepremičnin. Velikost in konfiguracija zemljišča omogočata načrtovanje....