• GoHome Professional
prodam stanovanje do 70 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • prodam stanovanje do 70 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodam stanovanje do 70 m2

  • Za iskalni niz "prodam stanovanje do 70 m2" je bilo najdenih 566 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.200 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 290000 eur (povprečna cena)
    • do 350000 eur
    • do 2900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KAMNIK, 135.000 €, 55,90 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnina.si

Kamnik - obrobje centra, smer Mekinje, prodamo zanimivo stanovanje z lastnim vhodom. .

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 69.000 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Pritlično 3-sobno stanovanje z lastnim vhodom v neposredni bližini Nove Gorice in 10 m od centra Gorizie na razpolago. Stanovanju pripada del skupnega dvorišča, na katerem je možno urediti 2 parkirni mesti ter prostori v kleti.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 67,80 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.07.2018.,

www.mp-projekt.si

V mirni soseski za Bežigradom prodamo svetlo in prijetno trisobno stanovanje v 2. nadstropju nizkega bloka. Stanovanje je bilo popolnoma obnovljeno l. 2007 s kvalitetnimi materiali. Pohištvo je izdelano po meri in je visokega kakovostnega in cenovnega razreda, prav tako tudi vsa oprema....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'prodam stanovanje do 70 m2'
170.000 €
227.000 €
232.320 €
  Stanovanje, MARIBOR, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

V URBANIH VILAH NA SERNČEVI ULICI V MARIBORU IŠČEMO 2-SOBNO STANOVANJE ZA NAKUP .

 
 
 
  Stanovanje, SEVNICA, 175.000 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.novdom.si

Za znane naročnike iščemo stanovanja za nakup velikosti od 25 do 70 m² v Sevnici. Gotovinsko plačilo. --- Za več informacij pokličite na tel.: 041 580 981 .

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 161.659 €, 70,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Pomurska – Radenci, novogradnja, pritličje (0/6) v stanovanjski soseski treh blokov, skupna površina 70,20 m2, površina stanovanja 34,50 m2, atrij 32,00 m2, shramba 3,70 m2 in parkirno mesto v kletni garaži. Cena: 161.659,36 EUR z DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 107.000 €, 70,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupujem stanovanje bivalne površine od 60m2 do 80m2 to pomeni 2,5 sobno ali 3 sobno. .

 
 
 
  Stanovanje, RIBNICA NA POHORJU, 95.000 €, 70,00 m2 cca 1360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-518 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lasniku je na razpolago trisobno stanovanje v pritličju večstanovanjskega objekta. Stanovanje je prazno ter možno takojšnjega prevzema, možna menjava za drugo nepremičnino- pokličite če imate kakšno ponudbo. Iz sobe....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 262.000 €, 70,00 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

obnovljeno 2010 (kopalnica, kuhinja, dnevna soba in hodnik....protivlomna vrata, zamenjana vsa notranja vrat, kakor tudi okna komplet s polkni) popolnoma opremljeno .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Funkcionalna razporeditev in dobra soseska .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na lokaciji KOPER, SEMEDELA, PRISOJE, OLMO ali MARKOVEC, kupimo 3-sobno prostorno, svetlo stanovanje z balkonom, CK, KTV. Lahko je VP, 1.nadstropje, ali višje z dvigalom. Cena: cca 150.000,00 EUR Kičite tel.: 041 549 171, Valter .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 216.700 €, 70,00 m2 cca 3100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191124-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v centru Ljubljane, na Šmartinski ulici posredujemo pri prodaji prostornega 3-sobnega, dupleks stanovanja, ki po GURSu meri 45m2, zaradi predelave in izdelave mansardne spalnice pa meri veliko več....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

70,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, pritličje, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR Na odlični lokaciji, v neposredni bližini promenade na Lentu, prodamo 3 sobno stanovanje v novejšem bloku. Blok, v katerem se nahaja stanovanje, je bil zgrajen leta 2008. Stanovanje se nahaja v pritličju,....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

70 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2022, P/3 nad., Na voljo je funkcionalno zasnovano stanovanje v samem srcu Pirana. Osnovna bivalna površina znaša 43,5 m2, dodatno pa prostor dopolnjuje 35 m2 velika medetaža, kjer se nahajata dve spalnici. Stanovanje obsega odprto....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

70 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, 1.464 m2 zemljišča, "Očarljivo 3-sobno stanovanje v Savinjski dolini", prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo čudovito 3-sobno pritlično stanovanje v prijetnem okolju Šempetra v Savinjski dolini. Stanovanje se nahaja v mirni lokaciji v Zgornjem....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 140.000 €, 69,60 m2 cca 2010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.suvak.com

Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala GURS obsega neto tlorisno površino 69,6 m2 .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 320.000 €, 69,20 m2 cca 4620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Zelo prostorno, svetlo in opremljeno meščansko stanovanje s kaminom in visokim stropom, na mirnem predelu Pirana, z veliko kletjo in zgolj 200 m od Tartinijevega trga. .

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 268.000 €, 69,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-34 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega 2-sobnega stanovanja v Portorožu - Lucija, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe z dvigalom, zgrajene l. 2010. Stanovanje obsega 69,4 m2 bruto površine, od tega 48,5 m2 uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 169.000 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parkiranje je možno za objektom ali v osvetljeni garaži, stanovanje je opremljeno z vsemi priključki in vseljivo takoj. .

 
 
 
  Stanovanje, MARKOVEC, 325.000 €, 69,00 m2 cca 4710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-31 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je svetlo in prostorno 3 sobno stanovanje v manjšem bloku z 8 stanovanji. Ponaša se z odprtim pogledom na morje in masivnim lesenim pohištvom. Vhod v stanovanje je v isti etaži kot glavni vhod v blok. OPIS Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 320.000 €, 69,00 m2 cca 4640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.07.2025.,

www.indomio.si

69 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2015, 1/3 nad., Zelo prostorno, svetlo in opremljeno meščansko stanovanje z visokimi stropi, z veliko lastniško kletjo, na mirnem predelu Pirana, zgolj 200 m od Tartinijevega trga. Novo v ponudbi, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Prostorska....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 100.000 €, 69,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

69,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2019, 3/K+P+1+2, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR SVETLO IN UDOBNO 2-SOBNO STANOVANJE V ČRNI NA KOROŠKEM Posredujemo pri prodaji prijetnega in svetlega 2-sobnega stanovanja z balkonom v naselju Rudarjevo v Črni na Koroškem. OSNOVNE INFORMACIJE✔....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 365.000 € na 358.000 € z dne 03.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ANKARAN, 358.000 €, 69,00 m2 cca 5190 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.04.2026 - 365.000 €
03.05.2026 - 358.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2001, 1/2 nad., prodamo. Cena: 358.000,00 EUR ANKARAN - Na voljo duplex 3-sobno stanovanje v prvem in drugem nadstropju večstanovanjske hiše s ČUDOVITO TERASO IN POGLEDOM NA MORJE. Hiša je grajena leta 1976 ter z leti vzdrževana in razdeljena....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 255.000 € na 245.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, CELJE, 245.000 €, 69,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.02.2026 - 255.000 €
26.03.2026 - 245.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

69,6 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 2007, 1/4 nad., prodamo. Cena: 245.000,00 EUR Spoštovani, Prodamo vrhunsko 2,5-sobno stanovanje z veliko pokrito teraso, ki se nahaja v 1.nadstropju bloka z dvigalom. Odličen razpored prostorov po podatkih GURS obsega 78,60m2 neto tlorisne površine,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 109.000 €, 69,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1939, v urejenem objektu z obnovljeno fasado in zamenjanimi okni je na voljo prijetno stanovanje z racionalno razporeditvijo. ogrevanje je urejeno na biomaso. vključuje tudi parkirno mesto in delež kleti. prednost imajo kupci z možnostjo prevzema najemnikov.....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 286.000 €, 69,00 m2 cca 4150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

69,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2005, Izredno lepo, svetlo in prostorno trisobno stanovanje, podzemno lastniško parkirno mesto, optika, klima, balkon s pogledom v naravo, v mirnem in urejenem naselju stanovanjskih blokov, dobra razporeditev prostorov, v bližini vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 105.000 €, 69,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.11.2025.,

www.indomio.si

69,1 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1979, 3/3 nad., prijetno, svetlo in dobro vzdrževano stanovanja z balkonom. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju večstanovanjskega objekta in nudi funkcionalno razporeditev prostorov ter prijeten razgled. Zaradi izvedenih obnov je primerno za takojšnje....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 140.000 €, 69,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

69,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1954, mansarda, Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše na Ulici heroja Verdnika. Pripadajoča garaža in del zemljišča, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 264.000 €, 70,20 m2 cca 3760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-146 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dvosobnega staromeščanskega stanovanja na Njegoševi cesti 6J, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1927, brez dvigala. Stanovanje obsega 70,2 m2 neto površine, od tega....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 375.000 €, 68,70 m2 cca 5460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.inf-ing.si

Na Potrčevi ulici v naselju Vodmat se prodaja 3,5 sobno stanovanje, velikosti 68,7 m². .

 
 
 
  Stanovanje, DRAVOGRAD, 65.000 €, 68,60 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2009.Mansardno stanovanje, z zanimivo razporeditev prostorov.Kuhinja z jedilnico in dnevno sobo, kopalnica z WC-jem, po stopnicah je dostop do spalnice in otroške sobe. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 175.000 €, 70,30 m2 cca 2490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Si želite mirno bivanje v svetlem in odprtem prenovljenem stanovanju s pogledom na pekrsko gorco? Potem je ta oglas prav za vas! Stanovanje je v bloku (z dvigalom) kvalitetne gradnje letnik 2004, nedaleč vstran od potrebne infrastrukture ter z zeleno okolico. Okolica omogoča sprehode....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 72.000 €, 68,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Blizu OŠ, vrtca, gimnazijo, trgovine, pošte, avtobusno postajo.... .

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 210.000 €, 68,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Kočevarjeva ulica, prodamo 3-sobno stanovanje v pritličju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 68,40 m2. Stanovanje obsega: hodnik, kopalnica, spalnica, otroška soba ter večja soba, v kateri je kuhinja, jedilnica in dnevna soba. Stanovanje je svetlo ter ima zahodno in....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 158.000 € na 135.000 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 135.000 €, 68,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 175.000 €
14.02.2026 - 158.000 €
25.04.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

68,2 m2, 2-sobno, adaptirano l. 2025, M/1 nad., prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V Novem mestu, na Kandijski cesti, posredujemo pri prodaji stanovanja v velikosti 62,3 m2 in kleti 5,9 m2, skupaj 68,20 m2. Stanovanje se nahaja v mansardi, v starejšem poslovno stanovanjskem objektu. Lastnik....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 398.000 €, 68,00 m2 cca 5850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

68,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR SONČNO TRISOBNO STANOVANJE Z RAZGLEDOM – POPOLNOMA OBNOVLJEN BLOK ŠIŠENSKA, ŠIŠKA – Odlična lokacija, kjer imate vse na dosegu roke! Trgovine, banka, pošta, šola, vrtec – vse v neposredni bližini. In ko želite mir in....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 285.000 €, 68,00 m2 cca 4190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

68,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1988, 6/6 nad., prodamo. Cena: 285.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega dvosobnega stanovanja na Kolodvorski cesti, ki se nahaja v šestem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1988. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 170.000 €, 68,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje zajema 2x spalnico od tega ena z galerijo, shrambam, predprostor,kopalnica s tušem, dnevna soba z jedilnico, kuhinja. vse informacije na tel 031 281 727 .

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 210.000 €, 68,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

68,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1952, adaptirano l. 2020, pritličje, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR NOVO MESTO, Kočevarjeva ulica, prodamo 3-sobno stanovanje v pritličju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 68,40 m2. Stanovanje obsega: hodnik, kopalnica, spalnica, otroška soba ter večja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 375.000 €, 68,00 m2 cca 5520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

68,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1961, adaptirano l. 2025, VP/4 nad., prodamo. Cena: 375.000,00 EUR Na Potrčevi ulici v naselju Vodmat se prodaja 3,5 sobno stanovanje, velikosti 68,7 m2. Nahaja se v visokem pritličju od 4 nadstropij. L.2025 je bilo v celoti obnovljeno. Sestavljeno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 340.000 €, 68,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

68,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2017, Nahaja se v manjšem bloku z 8 stanovanji. Odlikuje ga odlična razporeditev, odprti prostori z obokanimi prehodi ter kakovostno masivno leseno pohištvo. Stanovanje obsega prostoren balkon in klet, ogrevanje je na elektriko, nameščena....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 562)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!