• GoHome Professional
prodam stanovanje do 70 m2 - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • prodam stanovanje do 70 m2 - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodam stanovanje do 70 m2

  • Za iskalni niz "prodam stanovanje do 70 m2" je bilo najdenih 567 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.200 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 290000 eur (povprečna cena)
    • do 350000 eur
    • do 2900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Jarše, 257.000 €, 56,00 m2 cca 4590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

56,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1952, adaptirano l. 2020, VP/2 nad., Želite kupiti nepremičnino na dobri lokaciji v manjšem objektu zase ali z namenom oddajanja? Tu je enkratna priložnost za vas, prodamo. Cena: 257.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja, predelanega....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 110.500 € na 115.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 115.000 €, 56,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 120.000 €
16.04.2026 - 110.000 €
18.04.2026 - 118.000 €
08.05.2026 - 110.500 €
09.05.2026 - 115.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

56,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2016, 2/5 nad., prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, POLJANE, 300.000 €, 56,00 m2 cca 5360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1957, 127 m2 zemljišča, pritličje, Stanovanje v vrstni soseski Polje, Ljubljana 56 m2, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Hiša se nahaja na mirni lokaciji z dobro logistično povezavo, v prijaznem naselju ter v bližini parka z igrali. Bivalna površina 55,7m2Skupna....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 186.120 €, 56,00 m2 cca 3320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

56,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, 2. nad., prodamo. Cena: 186.120,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

56,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2023, 5/5 nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V 5. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe (brez dvigala) se nahaja popolnoma obnovljeno stanovanje, ki preseneti takoj, ko vstopite. Kaj vas čaka: - funkcionalen tloris brez izgubljenih....

 
 
 
  Stanovanje, MOZIRJE, 132.500 €, 56,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

56,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/2 nad., obnovljeno stanovanje, top lokacija, v neposredni bližini vsa potrebna infrastruktura, možnost uporabe lesen ute in kos zemlje ob hiši, prodamo. Cena: 132.500,00 EUR V samem središču Mozirja prodamo obnovljeno 3- sobno....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba: Dvosobno stanovanje ob morju v čarobnem Piranu PIRAN, 56 m², elegantno stanovanje v prestižni meščanski stavbi iz leta 1900, kjer se tradicija sreča z modernim življenjskim stilom. Nahaja se v srcu....

 
 
 
  Stanovanje, ROGOZA, 146.000 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

56,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2006, 2/2 nad., prodamo. Cena: 146.000,00 EUR 2-sobno stanovanje v Rogozi – odlična lokacija, 2 parkirni mesti, investicijska priložnost Na odlični in mirni lokaciji v Rogozi, le približno 10 minut vožnje iz Maribora, je naprodaj urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 290.000 €, 56,00 m2 cca 5180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

56,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1996, adaptirano l. 2018, 2/2 nad., IZOLA-LIVADE (Cesta v Pregavor); le 10 minut peš do morja, mestne plaže Svetilnik in centra Izole, prodamo opremljeno 2 sobno stanovanje s pogledom na morje v izmeri 56,1 m2, v mansardi (2/2.nad.) stavbe zgrajene l.....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 152.000 €, 56,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

56,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1968, visoko pritličje, prodamo. Cena: 152.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST - 2 SOBNO STANOVANJE NA ISKANI LOKACIJI V CENTRU MESTA Novemu lastniku je na voljo prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja na Cesti Borisa Kraigherja v Velenju. Lokacija je....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 147.222 €, 56,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 56,60 m2, od tega 5,49 m2 shramba. Cena: 145.949,81 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV TER ZUNANJOSTI. Poslovno-stanovanjski objekt se nahaja na....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 156.606 €, 56,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. / 3. nad., neto bivalna površina 57,26 m2, od tega 6,03 m2 shramba. Cena: 156.605,53 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 269.000 €, 56,00 m2 cca 4800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR V Kamniku, na Duplici prodamo prenovljeno 2,5 SOBNO STANOVANJE, v skupni izmeri 56,3 m2. Nahaja se v prvem nadstropju štirinadstropnega bloka. Razporeditev prostorov Stanovanje obsega kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 209.000 €, 55,90 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391016-9 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji trosobnega stanovanja, ki se nahaja v večstanovanjskem bloku v Šiški, zgrajenem leta 1961. Objekt leži v mirni ulici in je obdan z zelenimi površinami in drevesi. V bližini se nahaja vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 100.000 €, 56,90 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

bljižina trgovine, šole .

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

l. obnove 2010, dvosobno, renovirano, nova PVC okna, KTV, internet, centralno ogrevano, nahaja se v pritličju, opremljeno, parkirno mesto, vsi priključki,vrt... .

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 130.000 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo stanovanje ali hiškico v Sežani, Divači in okolici .

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 46.000 €, 55,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je obnovljeno. Vseljivo 1.7.2014. .

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 267.000 €, 55,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1899, adaptirano l. 2001, prodamo. Cena: 267.000,00 EUR ŠIŠKA, ob Tivoliju – Zgodba o stanovanju s srcem in dušo. Ste pripravljeni na bivanje, kjer se zgodovinski šarm prepleta s sodobnim udobjem? Predstavljamo vam čudovito 55 m² dvosobno stanovanje v avtentični....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 278.000 €, 55,00 m2 cca 5060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

55,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, zelo svetlo, na odlični lokaciji, nova okna, primerno tudi kot počitniško stanovanje, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V Olmu je naprodaj svetlo 2 sobno stanovanje z balkonom, neto tlorisne površine 55,3 m2. Nahaja se v 3. nadstropju manjšega bloka.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

55,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2014, 2/3 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo 3-sobno stanovanje z dostopom na skupno teraso in souporabo podstrešja. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo in funkcionalno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 278.000 €, 55,00 m2 cca 5060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.indomio.si

55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, 3/5 nad., prodamo. Cena: 278.000,00 EUR Iščete svojo prvo nepremičnino ali pa morda vikend enoto na obali? Posredujemo pri prodaji svetlega dvosobnega stanovanja v večstanovanjskem objektu. Lokacija omogoča peš do šole, trgovine, restavracij, morja,....

 
 
 
  Stanovanje, MEKINJE, 278.000 €, 55,00 m2 cca 5060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

55,23 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2013, 2/2 nad., Kamnik, Mekinje, dvosobno stanovanje na mirni lokaciji z lepim razgledmom, prodamo. Cena: 278.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Kamnika, v naselju Mekinje, je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v drugem nadstropju. Površina....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 297.000 €, 55,00 m2 cca 5400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

55 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, P/1 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo 3-sobno stanovanje z garažo, kletjo in delom podstrešja. Pokličite 040 698 385, prodamo. Cena: 297.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo funkcionalno manjše 3-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 222.000 €, 54,70 m2 cca 4060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-13 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 2,5-sobnega stanovanja na Viču, v neposredni bližini centra Ljubljane. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju stanovanjske stavbe, zgrajene l. 1961. Stanovanju pripada tudi prostorna in svetla garaža v....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 81.014 €, 54,50 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

STANOVANJE JE NOVO IN Z ZELO FUNKCIONALNO RAZPOREDITVIJO VSEH BIVALNIH PROSTOROV. .

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 298.000 €, 54,40 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.nepremicnina.si

V Luciji prodamo izredno svetlo in prijetno dvosobno stanovanje. Predvidena je vgradnja osebnega dvigala. .

 
 
 
  Stanovanje, LITIJA, 183.000 €, 54,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.indomio.si

54,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2024, 4/5 nad., V neposredni bližini vse infrastrukture (vrtec in šola praktično čez ulico - 100 m), v urejenem in vzdrževanem objektu prodamo funkcionalno in lepo prenovljeno stanovanje z opremo, zadnja prenova je bila v lanskem letu....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-492 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štorah v neposredni bližini šole in vrtca, je naprodaj stanovanje v predzadnjem nadstroju večstanovanjskega objekta z dvigalom. Streha bila obnovljena cca leta 2018, sredstva za obnovo fasade že zbrana v RS. Stanovanje orientirano....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam dvosobno stanovanje na Markovcu s pogledom na morje, na mirni in urejeni lokaciji, le nekaj minut peš od žusternske plaže, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture (banka, trgovine, šola,). Stanovanje je svetlo, adaptirano je bilo leta 2006. Veliko je 54m2 in obsega....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 340.000 €, 54,00 m2 cca 6300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

54 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, 3/5 nad., SL: 54 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, 3/5 nad., prodamo. Cena: 320.000,00 EURIT: 54 m2, 2 camere, costruito nel 1980, 3° piano su 5, in vendita. Prezzo: EUR 320.000,00, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR SL: Pozdravljeni, naprodaj je 2 - sobno....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 226.118 €, 54,00 m2 cca 4190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

54 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, pritličje, prodamo. Cena: 226.118,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 54 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENJ GRADEC, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nujno .

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 59.500 €, 53,40 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

1S predelano v 2S.5 nadstropje.klet 4,68 m2 Streha stavbe zamenjana l. 1998, okna in balkonska vrata zamenjana l. 2006. Dva balkona na sončni strani bloka, CK, dvigalo, napeljava za telefon in napeljava za KTV do vhoda. delno opremljeno:regali za dnevno sobo, tv sprejemnik,kuhinja....

 
 
 
  Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 125.000 €, 53,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na Čečovju (Ravne na Koroškem) posredujemo pri prodaji svetlega 2-sobnega stanovanja z balkonom. Stanovanje obsega skupno 53 m², od tega: bivalna površina: 45,7 m² balkon: 2,5 m² shramba v kleti: 4,8 m² Nahaja se v 2. nadstropju (3. etaža) večstanovanjske stavbe, shramba pa v kletni....

 
 
 
  Stanovanje, MOZIRJE, 48.000 €, 53,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

centralno ogrevanje parkirišče kanalizacija elektrika voda telefon CATV internet .

 
 
 
  Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 111.270 €, 53,00 m2 cca 2100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.08.2025.,

www.indomio.si

53,5 m2, apartma, adaptiran l. 2024, 2/3 nad., prodamo. Cena: 111.270,00 EUR Prijetno bivanje v Črni na Koroškem - Stanovanje/Apartma A8 Predstavljamo vam stanovanje/apartma A8 v skupni izmeri 53,5 m2, od tega bivalna površina 45,1 m2 in prostorna klet v izmeri 8,4 m2. Apartma se....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 111.157 €, 53,00 m2 cca 2100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.08.2025.,

www.indomio.si

53,4 m2, apartma, adaptiran l. 2024, P/K+P+1+2+M, odlična in atraktivna investicija na Koroškem, prodamo. Cena: 111.000,00 EUR Prijetno bivanje v Črni na Koroškem - Apartma A5 Predstavljamo vam apartma A5 v skupni izmeri 53,4 m2, od tega bivalna površina 45,1 m2 in klet v izmeri 8,3....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 109.675 €, 53,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

53,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2024, 3/K+P+1+2+M, v ponudbi je več stanovanj/apartmajev, primernih za: lastno uporabo, počitniško bivanje, investicijo in oddajanje v najem (Airbnb, Booking), pridobljeno gradbeno in uporabno dovoljenje, dvigalo, takoj vselijo,....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 165.000 €, 53,00 m2 cca 3110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

53,6 m2, 1-sobno, poslovni apartma, zgrajeno l. 1949, adaptirano l. 2022, 2/2 nad., Apartma za kratkoročno oddajo v centru Rogaške slatine, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji apartmaja v Vili Golf, v centru Rogaške slatine. Apartma se nahaja v 2.nadstropju čudovite....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.08.2025.,

www.indomio.si

53,5 m2, apartma, adaptiran l. 2024, 3/3 nad., prodamo. Cena: 111.270,00 EUR Prijetno bivanje v Črni na Koroškem - Apartma A11 Predstavljamo vam stanovanje/apartma A11 v skupni izmeri 53,5 m2 od tega bivalna površina 45,1 m2 in klet v izmeri 8,4 m2. Apartma se nahaja v 3.nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 229.000 €, 53,00 m2 cca 4320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

53 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2002, 2/2 nad., 53 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2002, 2/2 nad., prodamo. Cena: cca 229.000,00 EUR, prodamo. Cena: cca 229.000,00 EUR PIRAN: v 1.vrsti od morja prodamo trisobno stanovanje velikosti 53m² v 2.nadstropju....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 253-294 (od skupaj 567)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!