• GoHome Professional
stanovanja Center MARIBOR - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja Center MARIBOR - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja Center MARIBOR

  • Za iskalni niz "stanovanja center maribor" je bilo najdenih 20 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.176 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 250000 eur
    • do 310000 eur (povprečna cena)
    • do 370000 eur
    • do 3100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Center, 199.780 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-132 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 355.000 €, 112,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

112 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1937, 3/3 nad., V središču Maribora, na priljubljeni Slovenski ulici, posredujemo pri prodaji svetlega in prostorno zasnovanega 3-sobnega stanovanja. Nahaja se v 3. nadstropju lepo vzdrževane staromeščanske stavbe in omogoča prijetno bivanje z odlično....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 173.424 €, 65,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-135 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja center maribor'
172.992 €
598.900 €
186.000 €
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 225.635 €, 84,00 m2 cca 2690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-134 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 216.700 €, 39,00 m2 cca 5560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

39,4 m2, garsonjera, zgrajena l. 1870, adaptirana l. 2010, 2/4 nad., Stanovanji (garsonjera in 2-sobno) v peš coni, trenutno zasedeni z najemniki, prodamo. Cena: 216.700,00 EUR V strogem centru mesta prodamo dve stanovanji (garsonjero in 2-sobno), ki sta v obnovljeni (streha in fasada),....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 485.000 €, 390,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2025.,

www.indomio.si

390,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2007, 1. nad., Center mesta, staromeščanski detajli, združeni s sodobnimi elementi, funkcionalen tloris, pohištvo po meri, 2 kopalnici, parkirišče na dvorišču, prodamo. Cena: 485.000,00 EUR Predstavljamo vam izjemno 6-sobno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 280.000 €, 90,00 m2 cca 3110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

90,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., V centru Maribora prodamo v celoti prenovljeno (2021) staromeščansko stanovanje v izmeri 90,1 m2. Nahaja se v 3. nadstropju stavbe iz leta 1910 in obsega dnevni prostor s kuhinjo, 3 spalnice ter moderno kopalnico. Talno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 149.000 €, 96,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Podravska – Maribor (Center), zgrajen l. 1892, pritličje, neto tlorisna površina 69,70 m2. Cena: 149.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Stanovanje se nahaja na izjemno zanimivi in frekventni lokaciji v Mariboru,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

70,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, pritličje, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR Na odlični lokaciji, v neposredni bližini promenade na Lentu, prodamo 3 sobno stanovanje v novejšem bloku. Blok, v katerem se nahaja stanovanje, je bil zgrajen leta 2008. Stanovanje se nahaja v pritličju,....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 169.900 € na 179.900 € z dne 08.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MARIBOR, Center, 179.900 €, 64,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.10.2025 - 169.900 €
08.04.2026 - 179.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

64,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 179.900,00 EUR Maribor, Kočevarjeva, center: Popolnoma prenovljeno 2-sobno stanovanje z mansardo na Kočevarjevi ulici Izjemna priložnost v središču Maribora. V samem srcu Maribora, na iskani Kočevarjevi....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 260.000 €, 82,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

82,2 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2012, 2/2 nad., Na odlični lokaciji, le par minut od centra mesta se prodaja 3,5 sobno dupleks stanovanje. V bližini vseh potrebnih infrastruktur (trgovina, šola, bolnica,..). Stanovanje je bilo redno vzdrževano, prodamo. Cena: 260.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 225.000 €, 67,00 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.12.2025.,

www.indomio.si

67,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1958, 1/4 nad., izjemna lokacija 3 sobno stanovanje na partizanski cesti poleg tomšičevega drevoreda, prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Na odlični lokaciji, v bližini centra Maribora v Tomšičevem drevoredu na Partizanski cesti, je naprodaj lepo 3 sobno stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 189.900 €, 49,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

49,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2024, 1/3 nad., prodamo. Cena: 189.900,00 EUR Maribor, Smetanova: prodamo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v centru mesta Maribor. V samem centru mesta Maribor, le malenkost stran od srednjih šol in fakultet, se nahaja povsem prenovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 680.000 €, 163,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

163,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2018, visoko pritličje, Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu Iščete več kot le stanovanje? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 265.650 €, 48,00 m2 cca 5530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

48,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2010, 2/4 nad., Stanovanji (garsonjera in 2-sobno) v peš coni, trenutno zasedeni z najemniki, prodamo. Cena: 265.650,00 EUR V strogem centru mesta prodamo dve stanovanji (garsonjero in 2-sobno), ki sta v obnovljeni (streha in fasada),....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 333.000 €, 106,00 m2 cca 3140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

106,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, adaptirano l. 2002, 4. nad., prodamo. Cena: 333.000,00 EUR Čudovito 3-sobno stanovanje ob mestnem parku – Prešernova ulica, Maribor Če iščete stanovanje, kjer se prepletata utrip mesta in bližina narave, vas bo ta nepremičnina na Prešernovi ulici....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1903, 1/2 nad., Prostorno 2-sobno stanovanje ob Koroški cesti s parkiriščem na dvorišču, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR V stavbi ob Koroški cesti prodamo v celoti opremljeno 2-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju delno obnovljene stanovanjsko-poslovne....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 395.000 €, 110,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

110,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1925, adaptirano l. 2009, visoko pritličje, Čudovito 3,5-sobno staromeščansko stanovanje z garažo - center Maribora, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR V centru Maribora, v bližini mestnega parka in Lenta, posredujemo pri prodaji čudovitega 3,5-sobnega....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 269.000 €, 89,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

89 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2024, pritličje, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Maribora prodamo veliko, obnovljeno, staro meščansko 3 sobno stanovanje. Objekt, v katerem se nahaja stanovanje, je bil zgrajen leta 1897 ter sproti redno vzdrževan,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-19 (od skupaj 18)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!