• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 1900 eur/m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • stanovanja slovenija do 1900 eur/m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 1900 eur/m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 1900 eur/m2" je bilo najdenih 241 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.469 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eur/m2 (malo cenejši)
    • 1900 eur/m2 (malo dražje)
    • do 150000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOSTEL, 125.000 €, 95,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

95 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 626 m2 zemljišča, P/M, Posredujemo pri prodaji dveh prostornih stanovanj v naselju Stara vas - Bizeljsko, vsako velikosti cca 95 m2. Le ti se nahajata v hiši na sončni parceli velikosti 626 m2. K stanovanje pripada skupno pokrito parkirišče, letna....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 76.900 €, 59,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (9,12m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. K temu stanovanju pripada še kletna soba v velikosti 8,36m2 ter eno zunanjo parkirno mesto,....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2020.,

www.inf-ing.si

V Kranju kupimo enosobno stanovanje za našo stranko. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Funkcionalna razporeditev in dobra soseska .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo 2-3 sobno stanovanje v Centru ali bližini centra. Cena do 120000€. Zasebna ponudba. Hitro placilo. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lahko je tudi enosobno stanovanje ali pritlično z atrijem. Obvezen balkon ,če je v nadstropju. Klet. Nizki stroški vzdrževanja. Cena po dogovoru. Gotovina. .

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

130,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1938, 2/2 nad., prodamo. Cena: 260.000,00 EUR REDKOST V PONUDBI - meščansko stanovanje na izjemni lokaciji ! Na odlični lokaciji v CENTRU MESTA se prodaja stanovanje, ki obsega CELOTNO ETAŽO in ima izjemen pogled na reko Krko in Kapitelj. Stanovanje....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 110.000 € na 106.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRBOVLJE, 106.000 €, 53,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 110.000 €
03.04.2026 - 106.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

53 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2000, P/8 nad., Pritlično stanovanje v centru mesta, primerno tudi za invalide in starejše osebe, odlična lokacija, vse na dosegu v 5 minutah, možna enostavna predelava in pridobitev še ene sobe. Cenovno ugodna priložnost. Možna zamenjava....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-35 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 4-sobnega stanovanja na Ljubljanski cesti v Šmarju - Sapu, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene 1951. Stanovanje obsega 130,2m2 neto tlorise površine, od tega 104,7 m2 uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 77.900 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (9,12m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. K temu stanovanju pripada še kletna soba v velikosti 11,35m2 ter eno zunanjo parkirno mesto,....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 82.900 €, 64,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še teraso in atrij (56,71m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. Izhod na teraso je iz dnevne sobe, vrata v spalnici pa vas vodijo na atrij. K temu stanovanju....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 39.990 €, 31,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1841, adaptirano l. 1995, 1/1 nad., prodamo. Cena: 39.990,00 EUR Pozdravljeni, prodajamo staromeščansko 2-sobno stanovanje KJE: v osrčju Apač in ob vsej potrebni infrastrukturi OBJEKTIVNI PODATKI: s skupno površino 31,8 m², ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 62.000 €, 47,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zelo mirna okolica .

 
 
 
  Stanovanje, ŽEPOVCI, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

72,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2019, 1/1 nad., čudovita in prelepa, kompletno prenovljena hiška dvojček oziroma 3 sobno stanovanje. čaka morda, vas?, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR Pozdravljeni, ČUDOVITA IN PRELEPA, kompletno prenovljena HIŠKA DVOJČEK OZIROMA 3 SOBNO....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 125.000 €, 98,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: Velika dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, hodnik, spalnica,otroška soba, sanitarije. Celotno stanovanje je moderno zastavljeno z visokocenovno opremo. Stanovanju pripada klet, z dnevno svetlobo, velikosti 14 m2, ki je trenutno urejena kot pisarna, ter dva parkirna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUTOMER, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

51 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2018, 1/2 nad., V strogem centru Ljutomera, na Miklošičevem trgu 1, je naprodaj lepo vzdrževano 1,5-sobno stanovanje v meščanskem objektu iz leta 1880. Stanovanje je svetlo, funkcionalno zasnovano, brez bremen in takoj vseljivo, z....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 109.000 €, 86,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V strogem centru Logatca, v meščanski hiši, na prvem nadstropju, prodamo trosobno stanovanje velikosti 86 m2, vseljivo takoj, bližina infrastrukture, nizki obratovalni stroški, vsi priključki, etažna lastnina urejena. .

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 124.000 €, 98,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: Velika dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, hodnik, otroška soba, spalnica, sanitarije, velika terasa. Stanovanju pripada klet ter dva parkirna mesta. Nad stanovanjem je še neizdelana mansarda. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 63.000 €, 49,80 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima francosko teraso,centralno ogrevanje-v kopalnici je talno gretje, pred kratkim obnovljena streha. V bližini se nahaja vrtec, šola, trgovina, UKC MB. .

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 63.000 €, 50,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V račun vzamemo garsonjero v okolici .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 100.000 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za gotovino. Takoj. .

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA SORICA, 108.000 €, 86,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

86 m2, 2-sobno, dupleks, v stavbi zgrajeni l. 1920, adaptirano l. 2004, 150 m2 zemljišča, P/P+1, prodamo. Cena: 112.000,00 EUR V Zgornji Sorici, občina Železniki; v prodajo ponujamo stanovanje v polovici dvojčka. Gre za dupleks stanovanje v izmeri 86m2 neto tlorisne površine od tega....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam popolnoma obnovljeno 3 sobno stanovanje na Taboru. Od septembra 2007 pa do januarja 2008 je bilo stanovanje popolnoma prenovljeno vstavljena so bila nova PVC okna z roletami in notranjimi žaluzijami, pokrit je bil nov laminat, oplesk sten, video domofon, vrata, kopalnica in....

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....

 
 
 
  Stanovanje, CERKNICA, 36.100 €, 29,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V neposredni bližini centra v Rakeku, na Ljubljanski cesti prodamo garsonjero, lepo urejeno, v stanovanjski hiši v drugem nadstropju. Vsi priključki, večji kletni prostor, ZK urejena, prevzem možen takoj. Cena in plačilni pogoji ugodni. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 485.000 €, 390,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2025.,

www.indomio.si

390,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2007, 1. nad., Center mesta, staromeščanski detajli, združeni s sodobnimi elementi, funkcionalen tloris, pohištvo po meri, 2 kopalnici, parkirišče na dvorišču, prodamo. Cena: 485.000,00 EUR Predstavljamo vam izjemno 6-sobno....

 
 
 
  Stanovanje, OPLOTNICA, 89.000 €, 72,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191122-4 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 2-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi v Oplotnici. Stavba je bila zgrajena 1963, stanovanje obsega 71,8m2 neto tlorisne površine, od tega 53,5m2 uporabne površine in je vseljivo takoj. Stanovanje je orientirano....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 140.000 €, 69,60 m2 cca 2010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.suvak.com

Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala GURS obsega neto tlorisno površino 69,6 m2 .

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 155.000 €, 126,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

126 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2014, 1/2 nad., prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V stanovanjski stavbi prodamo dve opremljeni stanovanji. Vhod v stavbo je skupen za manjše stanovanje v 1. etaži in večje stanovanje v 2. etaži. Prostori v 1. etaži: kuhinja, soba, kopalnica....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 72.858 €, 59,40 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 23,40 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1033 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje se nahaja v hiši l. izgradnje 1971 z dvema stanovanjskima enotama in je etažirano ter vpisano v zemljiško knjigo. Stanovanje se nahaja v nadstropju in ima 81 m2 skupne in 6o m2 uporabne površine. Vhod v hišo je....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, Po dogovoru cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.novdom.si

Za znano stranko kupimo stanovanje velikosti 30 m² do 65 m². Gotovinsko plačilo. .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 169.000 €, 139,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

139,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2013, 1. nad., prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Staromeščansko stanovanje v centru Slovenskih Konjic Posredujemo pri prodaji delno prenovljenega 2-sobnega staromeščanskega stanovanja in del podstrešja, zgrajenega leta 1800. Leta 2022....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 112,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1893, adaptirano l. 2020, stanovanje v bližini hofra, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – popolnoma prenovljeno 4-sobno stanovanje v Trbovljah Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Trbovljah, v neposredni bližini vseh pomembnih....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 115.000 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

K stanovanju sodi garažno parkirno mesto .

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 130.000 €, 109,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

109,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2003, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Prodajamo čudovito, svetlo staromeščansko 2,5-sobno stanovanje v slikovitem mestu Lendava, ki s svojo bogato zgodovino in kulturnimi znamenitostmi nudi edinstveno bivanjsko izkušnjo. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 150.000 €, 126,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stanovanje v fazi obnove. Stanovanje je v 6. nadstropju, s čudovitim 270° panoramskim razgledom, s terase lahko uživate v čudovitem razgledu na grad, iz spalnega dela imate čudovit neoviran pogled na mesto. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 84,90 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor - Tabor; Prodamo triinpolsobno stanovanje v 3. nadstropju stolpnice v bližini Splošne bolnišnice Maribor. Stanovanje je delno obnovljeno in takoj na voljo. Skupna bivalna površina znaša 84, 90 m2 in obsega: Desno od vhoda je kuhinja in jedilnica ter dnevna soba z balkonom,....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,30 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.halodom.com

V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in dodatno vrednost, ki jo redko najdemo – prostoren, večnamenski kletni prostor. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 104.000 €, 90,00 m2 cca 1160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V meščanski stavbi prodamo trisobno mansardno stanovanje 90m2 bruto (74m2 neto) adaptirano l. 2008 in 2010. Stanovanje je v samem središču mesta v drugem nadstropju, ogrevanje je etažno plinsko. Cena 104.000 EUR. V ceni je kuhinja (stara eno leto), vgradna omara v sobi in oprema v....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 85.000 €, 74,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391015-56 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji obnovljenega 3 sobnega stanovanja v 4. nadstropju v Ulici pod smreko v Črnomlju. Orientacija stanovanja je V-SV. Stanovanje sestavljajo: kuhinja, shramba, dnevna soba, spalnica in otroška soba ter ločena....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 249.000 € na 199.000 € z dne 06.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOKROVEC, 199.000 €, 174,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 249.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

174,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, 531 m2 zemljišča, 1/2 nad., Stanovanje 5 sobno + 2 ZIDANI GARAŽI v hiši Lokrovec, PRODAMO. Lahko je za bivanje vas ali za investicijo - možnost bivanja takoj..Gradbeno dovoljenje, vpis v kataster stavb, dostop urejen, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-168 (od skupaj 242)

<< <1 2 3 4 5 6> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled