• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 1900 eur/m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • stanovanja slovenija do 1900 eur/m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 1900 eur/m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 1900 eur/m2" je bilo najdenih 241 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.469 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eur/m2 (malo cenejši)
    • 1900 eur/m2 (malo dražje)
    • do 150000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KRŠKO, 90.000 €, 79,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je vzdrževano, okna in vhodna vrata so bila zamenjana leta 2007, talne obloge – laminat je bil položen leta 2008. Streha na stanovanjskem bloku je bila zamenjana leta 2004, fasada je bila zamenjana leta 2018.Stanovanje ni priklopljeno na daljinsko ogrevanje ima svojo kaminsko....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 140.000 €, 69,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

69,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1954, mansarda, Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše na Ulici heroja Verdnika. Pripadajoča garaža in del zemljišča, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala....

 
 
 
  Stanovanje, ČATEŽ, 85.000 €, 76,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljenega in adaptiranega počitniškega apartmaja v Termah Čatež, ki je bil zgrajen leta 1988, ter stoji na 137 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 36,90 m2 skupne površine v spodnih prostorih....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 59.500 €, 53,40 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

1S predelano v 2S.5 nadstropje.klet 4,68 m2 Streha stavbe zamenjana l. 1998, okna in balkonska vrata zamenjana l. 2006. Dva balkona na sončni strani bloka, CK, dvigalo, napeljava za telefon in napeljava za KTV do vhoda. delno opremljeno:regali za dnevno sobo, tv sprejemnik,kuhinja....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 119.000 €, 107,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

http://www.re-max.si/Stanovanje-Prodamo-Maribor-Podravje_490211011-195 .

 
 
 
 
-1%

Spremembe cen iz 139.900 € na 139.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.000 €, 125,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €
15.05.2026 - 139.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 50.000 €, 45,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje, ki je svetlo in redno vzdrževano s pripadajočim balkonom, ter takoj vseljivo. Pogoj urejena kurjava (mestni plinovod, CK), ter urejena ZK. Ker ne živim v Prekmurju, bi lepo prosila za slike stanovanj, ki jih prodajate, če jih posredujete na moj mail - simona.b6@gmail.com....

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/4 nad., prodamo. Cena: 126.000,00 EUR V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 140.000 €, 127,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vecsobno, box v kleti, parkirno mesto, balkon, blizina Drave .

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 100.000 €, 87,50 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 104.500 €, 95,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stanovanje v hiši na mirni lokacij blizu Jurčičeve domačije na Muljavi. Stanovanje ima kuhinjo z manjšo jedilnico, veliko dnevno sobo z panoramsko steno in z visokim stropom z možnostjo dodelave studija, dve sobi, ki imata vsaka dva francoska balkona in ena soba z enim francoskim....

 
 
 
  Stanovanje, SELNICA OB DRAVI, 135.000 €, 123,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

123,1 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1938, pritličje, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Prodamo prostorno in svetlo stanovanje v večstanovanjski zgradbi v Zgornji Selnici, ki ima lasten vhod – prednost, ki omogoča več zasebnosti in občutek bivanja v hiši. Neto tlorisna površina stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 69.990 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

64,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, lasten vhod, velika terasa, CK, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa tudi za naložbo, prodamo. Cena: 69.990,00 EUR Lokacija: Stanovanje se nahaja na....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

l. obnove 2010, dvosobno, renovirano, nova PVC okna, KTV, internet, centralno ogrevano, nahaja se v pritličju, opremljeno, parkirno mesto, vsi priključki,vrt... .

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 110.000 €, 101,80 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391016-5 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 4-sobnega stanovanja v dvostanovanjski hiši, ki je od centra Maribora oddaljena dobrih 15 min vožnje. Ima 101,8 m2 neto tlorisne površine. Stanovanju priprada približno 600 m2 zemljišča, ki se razprostira....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-492 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štorah v neposredni bližini šole in vrtca, je naprodaj stanovanje v predzadnjem nadstroju večstanovanjskega objekta z dvigalom. Streha bila obnovljena cca leta 2018, sredstva za obnovo fasade že zbrana v RS. Stanovanje orientirano....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 349.000 €, 326,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Samo 7 km od centra Ljubljane, v srcu narave prodam nadstandardno stanovanje, v vili s čudovitim razgledom, s sodobno zasnovo (višina stropa je pretežno 2,80, dnevna soba s kuhinjo 4,50m - 42m2), zgrajena s kakovostnimi materiali, z vsemi individualnimi povezavami, plinskim ogrevanjem,....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 149.500 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-139 Ogled oglasa na strani ponudnika ŽALEC CENTER - ŠLANDROV TRG, 3,5 SOBNO PROSTORNO STANOVANJE 140 m2 Z LEPO TERASO 3,5 sobno prostorno stanovanje se nahaja v 1 ter 2 nadstropju (dupleks ) večstanovanjske zgradbe v strogem centru Žalca, - stavba je bila zgrajena....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 87.700 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-285 Ogled oglasa na strani ponudnika SLOVENSKE KONJICE CENTER - MESTNI TRG 1 SOBNO STANOVANJE 42,8 M2 - ODLIČNA RAZPOREDITEV Novemu lastniku je na voljo 1 sobno stanovanje v strogem centru Slovenskih Konjic. Stanovanje je popolnoma opremljeno ter možno takojšnjega....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 70.000 €, 66,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-177 Ogled oglasa na strani ponudnika Na obrobju Šmarja pri Jelšah je naprodaj prenovljeno pritlično stanovanje v izmeri 65,70 m2 površine. Če želite živeti nekoliko odmaknjeni od mesta v mirnem okolju s prečudovitim razgledom, je to stanovanje za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 72.000 €, 68,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Blizu OŠ, vrtca, gimnazijo, trgovine, pošte, avtobusno postajo.... .

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 09.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ROŠPOH, 80.000 €, 76,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.08.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 75.000 €
09.03.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2025.,

www.indomio.si

76 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1960, 1.327 m2 zemljišča, V večstanovanjski hiši s 3 stanovanji prodamo 2,5-sobno stanovanje z dvema terasama, garažo in delom zemljišča. Stanovanje obsega dve spalnici, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico, koalnico z WC-jem in 2 shrambi. Ogrevanje je na....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 m2 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel. številka: 02 522....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Šifra oglasa: 741 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel.....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 198.000 €, 190,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

190 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1925, adaptirano l. 2015, P/M, pragersko 5 s stanovanje prodamo, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR Na Pragerskem prodamo delno opremljeno 5 sobno stanovanje, ki se nahaja v pritličju in mansardi večstanovanjskega objekta. Velikost stanovanja po GURS-u....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 229.000 €, 112,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1938, adaptirano l. 2004, 1. nad., posredujemo pri prodaji atraktivnega meščanskega stanovanja na izredno prepoznavni lokaciji v neposredni bližini kamnitega zgodovinskega mostu, stanovanje je dvosobno in obsega kuhinjo, prehodno jedilnico in veliko....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 100.000 €, 98,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velika dnevna soba, dve spalnici, dva balkona, klet. .

 
 
 
  Stanovanje, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 209.000 €, 102,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

102 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2023, pritličje, V mirnem delu Miklavža na Dravskem polju prodamo stanovanje v hiši z velikim atrije oz. vrtom, prodamo. Cena: 209.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v pritličnem delu stavbe in meri 102m2. Stanovanju pripada tudi atrij....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina naj bo v Ljubljani. .

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 63.000 €, 63,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam delno opremljeno ali brez opreme- po želji .

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 67.000 €, 67,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

nova okna, obnovljeno 2006..... .

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 700.000 €, 700,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371002-53 Ogled oglasa na strani ponudnika RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stanovanjskega kompleksa v starem mestnem jedru Gorice (IT). Stanovanjski kompleks desetih stanovanj sestavljajo tri zgradbe. Skupna površina stanovanjskih nepremičnin je 700 m2. V zgradbi....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 69.000 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Pritlično 3-sobno stanovanje z lastnim vhodom v neposredni bližini Nove Gorice in 10 m od centra Gorizie na razpolago. Stanovanju pripada del skupnega dvorišča, na katerem je možno urediti 2 parkirni mesti ter prostori v kleti.....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 125.000 €, 60,80 m2 cca 2060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.halodom.com

MURSKA SOBOTA – DVOETAŽNO STANOVANJE (DUPLEKS) S PARKIRNIM MESTOM .

 
 
 
  Stanovanje, LJUTOMER, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novo stanovanje .

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 229.000 € na 210.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 210.000 €, 102,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 229.000 €
24.03.2026 - 210.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

102,5 m2, 2-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1939, adaptirano l. 2025, 10 m2 zemljišča, 3/3 nad., Tabor- 2S oprem. stan., 2 balkona, garaža, atrij, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izredno zanimivega dvosobnega stanovanja. Stanovanje je kompletno obnovljeno,....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 198.000 €, 211,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega 3,5-stanovanja v Rogaški Slatini, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 2007. Stanovanje obsega 210,7 m2 bruto površine, od tega 78,9 m2 uporabne površine. Parkirno mesto....

 
 
 
  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.salomon.si

v hiši, z enako veliko podstreho - možno preurediti v mansardo, 20 m do zdravilišča, potrebna adaptacija, vsi priključki Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. Prodajalec.

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 128.000 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2020, pritličje, Pritlično stanovanje z lastnim izhodom na ulico, center Celje, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Pritlično stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo stanovanje z lastnim....

 
 
 
  Stanovanje, MOZIRJE, 48.000 €, 53,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

centralno ogrevanje parkirišče kanalizacija elektrika voda telefon CATV internet .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 242)

<< <1 2 3 4 5 6> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled