• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 190000 eur - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • stanovanja slovenija do 190000 eur - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 190000 eur

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 190000 eur" je bilo najdenih 447 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.314 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eur (malo cenejši)
    • 190000 eur (malo dražje)
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, IDRIJA, 148.000 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-91 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji posredujemo pri prodaji dupleks stanovanja. Kvadratura stanovanja znaša 87,3 m2, od tega je 67,10 m2 uporabne površine. Stanovanje se nahaja v novejši poslovno-stanovanjski zgradbi. Sestavljeno je iz pritličnega dela....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 197.000 €, 68,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2026.,

www.indomio.si

68,3 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1983, adaptirano l. 2024, 4/4 nad., Lepo ohranjeno in delno opremljeno 2,5 sobno stanovanje (opcija 2+2 sobno), z lepim razgledom, prodamo. Cena: 197.000,00 EUR NAPRODAJ 2,5-SOBNO STANOVANJE V ŽALCU Predstavljamo vam 2,5-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 147.222 €, 56,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 56,60 m2, od tega 5,49 m2 shramba. Cena: 145.949,81 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV TER ZUNANJOSTI. Poslovno-stanovanjski objekt se nahaja na....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 147.000 €, 43,70 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.03.2026.,

www.loka-nepremicnine.si

Škofja Loka – Trata , v bližini železniške in avtobusne postaje prodamo 2 sobno stanovanje, v izmeri 43,70 m 2 - uporabna površina, 1. nad./2, visoki stropi, delno obnovljeno leta 2015 ( kopalnica, okna, ), ogrevanje z radiatorji in centralna kurjava na olje ( l. 2002 ), vsi priključki.....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 147.000 €, 81,00 m2 cca 1820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.11.2022.,

www.indomio.si

81,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2013, 6/12 nad., Svetlo 3-sobno stanovanje z balkonom, izolativna fasada, v paketu garaža, parkirno mesto na skupnem parkirišču pred blokom, vsi priključki, prodamo. Cena: 159.000,00 EUR Svetlo prostorno stanovanje v Štorah, 6. nadstropje....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 147.000 €, 43,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

43,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1909, adaptirano l. 2015, 1/2 nad., prodamo delno opremljeno 2 ss s kletjo, 1. nad./2, vsi priključki, neposredna bližina infrastrukturnih objektov in zelenih površin, prodamo. Cena: 147.000,00 EUR Škofja Loka – Trata, v bližini železniške in avtobusne....

 
 
 
  Stanovanje, TREBNJE, 146.648 €, 67,80 m2 cca 2160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Tloris in ostale podatke lahko vpogledate na naši spletni strani www.betonal.si .

 
 
 
  Stanovanje, ROGOZA, 146.000 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

56,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2006, 2/2 nad., prodamo. Cena: 146.000,00 EUR 2-sobno stanovanje v Rogozi – odlična lokacija, 2 parkirni mesti, investicijska priložnost Na odlični in mirni lokaciji v Rogozi, le približno 10 minut vožnje iz Maribora, je naprodaj urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 150.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.08.2025.,

www.loka-nepremicnine.si

GORENJA VAS - ŽIRI - ŠKOFJA LOKA, za znanega kupca kupimo 1 ss, 1,5 ss ali 2 ss, zaželjeno nižje nadstropje. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 145.000 €, 34,90 m2 cca 4160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2024.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetne, svetle garsonjere z veliko teraso vzdolž stanovanja. Nahaja se v urejenem naselju terasastih blokov, z vso potrebno infrastrukturo v bližini: vrtec, šola, trgovina, lekarna, pošta, tržnica, banka, postaja LPP, priključek na obvoznico,… Stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, HOČKO POHORJE, 145.000 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

48 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2000, adaptirano l. 2022, pritličje, 2 sobni apartma z teraso in sončno lego. Ob hotelu Bellvue, zraven smučišča in, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR Na vrhu smučišča Mariborsko Pohorje, v priljubljenem naselju Bolfenk, prodamo prijetno dvosobno atrijsko stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 145.000 €, 66,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-193 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji polno opremljenega 3. sobnega stanovanja v centru mesta Žalec, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1940 in v celoti adaptirane leta 2012. Stanovanje obsega 66,30 m2 bruto....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 145.000 €, 79,00 m2 cca 1840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

79,7 m2, 5 in večsobno, v stavbi zgrajeni l. 1949, adaptirano l. 2022, VP/3 nad., prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V centru Idrije v prodajo ponujamo stanovanje v starejši enostanovanjski hiši. Stavba je iz leta 1949 v skupni neto izmeri 197,1 m2. Predmet prodaje je kvadrature 79,7 m2.....

 
 
 
  Stanovanje, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 145.000 €, 60,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

60,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2007, 24 m2 zemljišča, P/2 nad., Pritlično stanovanje z atrijem in parkirnim mestom. Nizki stroški, sončna elektrarna. Prostorno stanovanje, ki je bilo preurejeno v 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR PRITLIČNO STANOVANJE Z ATRIJEM V MIKLAVŽU....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 144.990 €, 23,00 m2 cca 6300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

23 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, 1/4 nad., prodamo. Cena: 144.990,00 EUR Zelo lepa svetla in delno opremljena garsonjera na zelo dobri lokaciji v štepanjskem naselju, adaptirana, vpisana v ZK, hitro vseljiva, vsi priključki. Kupec prevzame del plačila za posredovanje v višini....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 143.000 €, 58,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1983, 4. nad., Prodaja se čudovito, 3.5 sobno stanovanje z dvoriščem ob Osnovni šoli. Stanovanje je enkratno za investicijo, manjšo ali večjo družino, prodamo. Cena: 143.000,00 EUR Ne zamudite priložnosti za nakup stanovanja v Slovenski Bistrici na....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 198.000 €, 211,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega 3,5-stanovanja v Rogaški Slatini, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 2007. Stanovanje obsega 210,7 m2 bruto površine, od tega 78,9 m2 uporabne površine. Parkirno mesto....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 198.000 €, 190,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

190 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1925, adaptirano l. 2015, P/M, pragersko 5 s stanovanje prodamo, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR Na Pragerskem prodamo delno opremljeno 5 sobno stanovanje, ki se nahaja v pritličju in mansardi večstanovanjskega objekta. Velikost stanovanja po GURS-u....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 198.000 €, 75,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2026.,

www.indomio.si

75,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 5/9 nad., - NOVO NA TRGU -Na Trgu Dušana Kvedra v Maribor prodamo svetlo 3-sobno stanovanje (neto površine 75,6 m2) z balkonom in pogledom na Pohorje. Funkcionalna razporeditev, klima, optika, urejena stavba z obnovljeno fasado in dvigalom. Takoj....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 198.000 €, 76,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

76,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1982, adaptirano l. 2009, 72 m2 zemljišča, 1/1 nad., V Celju, v urejenem in mirnem okolju Dečkovega naselja, je naprodaj zgornje stanovanje v dvostanovanjski hiši, ki predstavlja samostojno bivalno enoto z lastno teraso, balkonom in pripadajočo parcelo.....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 140.000 €, 69,60 m2 cca 2010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.suvak.com

Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala GURS obsega neto tlorisno površino 69,6 m2 .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Funkcionalna razporeditev in dobra soseska .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 140.000 €, 67,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

67,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2018, P/1 nad., Prodamo 2-sobno stanovanje, Žitna ulica, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Prodamo čudovito 2-sobno stanovanje.Imate priložnost postati lastnik prostornega in svetlega stanovanja na Žitni ulici, ki se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, MEJE, 140.000 €, 82,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-24 Ogled oglasa na strani ponudnika V večstanovanjski hiši se prodajata dve stanovanji. Obe sta v 1. nadstropju večstanovanjske hiše. Vsakemu pripadata po dve parkirni mesti pred hišo. Imata ločene vhode, števce, skratka, sta popolnoma ločeni. Prvo stanovanje:....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 140.000 €, 42,40 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo stanovanje v centru Postojne (Tržaška cesta). Stanovanje površine 42,4 m2 obsega hodnik, dnevno-kuhinjski prostor, spalnico, kopalnico in shrambo. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 140.000 €, 127,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vecsobno, box v kleti, parkirno mesto, balkon, blizina Drave .

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 145.000 € na 140.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 140.000 €, 45,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.11.2025 - 155.000 €
15.01.2026 - 145.000 €
30.04.2026 - 140.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

45,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2010, 29 m2 zemljišča, 3/3 nad., prodamo. Cena: 140.000,00 EUR NOVO MESTO, Trdinova ulica, prodamo 1,5-sobno stanovanje v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 45,70 m2. Stanovanju pripada tudi 29 m2 lastniškega....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 140.000 €, 194,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

194,2 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1730, 1/1 nad., Izredna priložnost, na prodaj je celotna etaža v staro meščanski hiši, v Prešernovi ulici, na Ptuju, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Na odlični lokaciji v središču Ptuja, na Prešernovi ulici, prodajamo eno etažo v prostorni staro....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 140.000 €, 69,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

69,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1954, mansarda, Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše na Ulici heroja Verdnika. Pripadajoča garaža in del zemljišča, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 139.900 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-520 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kvedrovi ulici na Ptuju, v prijetno urejeni zeleni soseski petih večjih blokov mestne četrti Center, v večstanovanjski stavbi, grajeni leta 1974, prodamo svetlo, v toplino odeto 3-sobno stanovanje v četrtem nadstropju, s....

 
 
 
  Stanovanje, ŠENTJANŽ, 139.900 €, 83,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

83,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1954, P/2 nad., Nadstandardno 3-sobno stanovanje na odlični lokaciji v Sevnici, prodamo. Cena: 139.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji takoj vseljivega, sodobnega in v celoti opremljenega 3-sobnega stanovanja na izjemno iskani lokaciji v Šentjanžu pri....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 149.000 € na 139.900 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.900 €, 125,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.900,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 139.000 €, 81,80 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.06.2017.,

www.mp-projekt.si

Na Ulici Polonce Čude v Štepanjskem naselju prodamo svetlo 3 sobno stanovanje v izmeri 81,8 m2, v 4. nadstropju. Bivalni del je obrnjen na južno stran, spalni na severno. Obnovljena je bila kopalnica, ostali prostori so v prvotnem stanju. Stanovanje je konfortno s funkcionalno razporeditvijo....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJI LESKOVEC, 139.000 €, 90,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-144 Ogled oglasa na strani ponudnika V Zgornjem Leskovcu, v novejši večstanovanjski stavni (2008), je na prodaj moderno, dvo in pol sobno stanovanje z galerijo. Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju stavbe in se razprostira v dveh etažah. Moderno stanovanje je....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 139.000 €, 84,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2025.,

www.indomio.si

84,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2013, 4/4 nad., prodamo. Cena: 139.000,00 EUR V neposredni bližini vrtca, na Tomšičevi ulici prodamo prostorno stanovanje, ki se nahaja v četrtem nadstropju. Stanovanje zahodne lege je bilo obnovljeno leta 2013. Obsega predprostor,....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 139.000 €, 81,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

81,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2020, menjava, prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Novemu kupcu je na voljo svetlo stanovanje oziroma je možna menjava za stanovanje manjše kvadrature v Savinjski regiji. Streha in fasada obnovljeni 2008, na podstrešju je izolacijska steklena....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 138.000 €, 72,00 m2 cca 1920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

72,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejenem večstanovanjskem objektu na mirni lokaciji v Kisovcu, v občini Zagorje. Stanovanje sestoji iz dnevno-bivalnega prostora z izhodom na balkon, kuhinje z jedilnico, spalnice, otroške sobe, shrambe,....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 137.000 €, 90,90 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.09.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

PRODANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Na cesti Maršala Tita na Jesenicah v 2. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno trisobno stanovanje v velikosti 90,90 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 90,90 m2 in obsega: - velik prostoren....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 210.000 € na 199.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 199.000 €, 67,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 220.000 €
24.03.2026 - 210.000 €
09.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

67,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2011, 6/7 nad., Na odlični lokaciji v Mariboru, le streljaj od centra mesta na voljo 2 sobno stanovanje. Primerno za pare, manjše družine ali kot investicija za oddajanje študentom. V bližini vse potrebne infrastrukture (trgovina,....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 199.000 €, 145,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-376 Ogled oglasa na strani ponudnika Predvajanje videoposnetka s klikom na gumb "Več info" ! V Rogaški Slatini je, v praktično neposredni bližini središča mesta, na prodaj stanovanje v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje je orientirano proti zahodu,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 199.000 €, 220,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2024.,

www.indomio.si

220 m2, 5 in večsobno, adaptirano l. 2014, 2/3 nad., stanovanje preurejeno v poslovni prostor v centru mesta, kuhinja, ločene sanitarije, 6 x soba, ogrevanje na lastno plinsko peč, streha je bila menjana, solastniški delež podstrehe in parcele v izmeri 294 m2 za stavbo, zemljiškoknjižno....