• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 190000 eur - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • stanovanja slovenija do 190000 eur - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 190000 eur

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 190000 eur" je bilo najdenih 447 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.314 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eur (malo cenejši)
    • 190000 eur (malo dražje)
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-4%

Spremembe cen iz 135.000 € na 129.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 129.000 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

03.02.2026 - 135.000 €
16.04.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

60,8 m2, 2-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1952, adaptirano l. 2015, 2/2 nad., murska sobota - dvoetažno stanovanje (dupleks) s parkirnim mestom, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Na voljo je stanovanje za tiste, ki si želijo nekaj drugačnega – dvoetažni dom z arhitekturnim značajem in toplim....

 
 
 
  Stanovanje, KIDRIČEVO, 129.000 €, 93,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

93,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1951, naprodaj obnovljeno stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objektu na Kidričevem. Objekt je l. izgradnje 1951, stanovanje pa je v celoti obnovljeno.Stanovanje je trisobno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 128.000 €, 74,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V ceni stanovanja je vračunana urejena zidana garaža v nizu z samostojno elektriko in pralnim prostorom. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 128.000 €, 43,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno. Klimatska naprava, CK plin, CTV, internet, klet (2 kv. m.), zastekleni balkon, protivlomna vrata, novi radijatorji in inštalacije. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 128.000 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2020, pritličje, Pritlično stanovanje z lastnim izhodom na ulico, center Celje, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Pritlično stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo stanovanje z lastnim....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 127.841 €, 47,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-227 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 127.700 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-169 Ogled oglasa na strani ponudnika 3S STANOVANJE (72,7 m2) VELENJE MENJAMO ZA BIVALNI VIKEND / SAVINJSKA DOLINA Velenje, CESTA FRANTIŠKA FOITA, 3s stanovanje z zastekljenim balkonom. Iščemo lastnika bivalnega vikenda, ki bi bil svojo nepremičnino pripravljen....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 127.600 €, 44,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2023.,

www.indomio.si

44 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2011, 1/P+1+M, prodamo. Cena: 127.600,00 EUR V samem centru Rogaške Slatina neposredno zraven Zdraviliškega parka se prodaja stanovanje v velikosti 44,00 m2. Stanovanje sestoji iz hodnika iz katerega je dostop do kopalnice s tuš kabino....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE, 126.900 €, 58,30 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

D oglasa: 490321004-426 Ogled oglasa na strani ponudnika V Brezju prodamo 2-sobno stanovanja, ki se nahaja v visokem pritličju objekta, zgrajenega v letu 1966 in v letu 2008 v celoti obnovljenega. Stanovanje obsega 58,3 m2 površine, od tega 51,7 m2 uporabne površine in 6,6 m2 kleti.....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 126.746 €, 46,00 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-226 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 1 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,30 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.halodom.com

V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in dodatno vrednost, ki jo redko najdemo – prostoren, večnamenski kletni prostor. .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 51,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

2,5-sobno stanovanje, Murska Sobota, zgrajeno l. 1970, delno prenovljeno l. 2002 in l. 2005, 2./5. nad., neto tlorisna površina 62,80 m2, bivalna povrišna 51,40 m2, balkon 5,20 m2, klet 6,20 m2. Cena: 126.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV.....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/4 nad., prodamo. Cena: 126.000,00 EUR V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

gotovina .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 200.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.salomon.si

KUPIM STANOVANJE V LJUBLJANI ALI BLIŽNJI OKOLICI - PLAČILO TAKOJ, ... TEL.: 070/516-264 Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 125.000 €, 98,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: Velika dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, hodnik, spalnica,otroška soba, sanitarije. Celotno stanovanje je moderno zastavljeno z visokocenovno opremo. Stanovanju pripada klet, z dnevno svetlobo, velikosti 14 m2, ki je trenutno urejena kot pisarna, ter dva parkirna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 125.000 €, 28,00 m2 cca 4460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2025.,

www.indomio.si

28 m2, garsonjera, zgrajena l. 1890, P/1 nad., Ljubljana Bežigrad, Tomačevo prodamo garsonjero in solastniški del v izmeri 37 m2 zemljišča. Mirna lokacija v neposredni bližini rekreacijskih površin, bližina narave, bližina avtobusne postaje in avtocestnega izvoza, prodamo. Cena: 125.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

29,6 m2, garsonjera, zgrajena l. 2001, pritličje, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR V mirnem naselju Zbilje v Medvodah je naprodaj oskrbovano stanovanje v izmeri 24,8 m2 s pripadajočo teraso v izmeri 4,8 m2. Stanovanje se nahaja v večstanovanjski stavbi in nudi funkcionalno razporeditev....

 
 
 
  Stanovanje, KOSTEL, 125.000 €, 95,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

95 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 626 m2 zemljišča, P/M, Posredujemo pri prodaji dveh prostornih stanovanj v naselju Stara vas - Bizeljsko, vsako velikosti cca 95 m2. Le ti se nahajata v hiši na sončni parceli velikosti 626 m2. K stanovanje pripada skupno pokrito parkirišče, letna....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, garsonjera, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2007, 3/3 nad., prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Končno imamo garsonjero, po kateri veliko sprašujete. Vedno nas sprašujete, ali imamo kakšno opremljeno garsonjero na dobri lokaciji. Zdaj jo imamo. Na iskani lokaciji na Taboru prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 124.000 €, 98,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: Velika dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, hodnik, otroška soba, spalnica, sanitarije, velika terasa. Stanovanju pripada klet ter dva parkirna mesta. Nad stanovanjem je še neizdelana mansarda. .

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 127.000 €, 74,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vsi priključki .

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 201.300 €, 61,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

61 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, mansarda, prodamo. Cena: 201.300,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam dvosobno stanovanje na Markovcu s pogledom na morje, na mirni in urejeni lokaciji, le nekaj minut peš od žusternske plaže, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture (banka, trgovine, šola,). Stanovanje je svetlo, adaptirano je bilo leta 2006. Veliko je 54m2 in obsega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo 2-3 sobno stanovanje v Centru ali bližini centra. Cena do 120000€. Zasebna ponudba. Hitro placilo. .

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

70 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, 1.464 m2 zemljišča, "Očarljivo 3-sobno stanovanje v Savinjski dolini", prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo čudovito 3-sobno pritlično stanovanje v prijetnem okolju Šempetra v Savinjski dolini. Stanovanje se nahaja v mirni lokaciji v Zgornjem....

 
 
 
  Stanovanje, RADOVLJICA, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dve sobi, centralni hodnik, kopalnica in kuhinja z jedilnim kotom .

 
 
 
  Stanovanje, KOT, 120.000 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-470 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližnji okolici Ptuja, prodajamo svetlo, udobno, povsem opremljeno stanovanje v 1.nadstropju večstanovanjske hiše. Stanovanje je bilo pred šestimi leti povsem obnovljeno, vključno z vsemi inštalacijami, podi, okni, vrati....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje (40 kvadratov in več-pritličje, visoko pritličje ali 1.nadstropje-Koper,Izola). 040 870766 .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 120.000 €, 82,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

82,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1880, P/2 nad., V centru Ptuja tik pod gradom je naprodaj staromeščansko stanovanje. Po Gursu obsega 82,2 m2 neto tlorisne površine in se nahaja v pritličju. Obsega kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo, kopalnico ter dve prehodni sobi. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 119.000 €, 107,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

http://www.re-max.si/Stanovanje-Prodamo-Maribor-Podravje_490211011-195 .

 
 
 
  Stanovanje, ŽELEZNIKI, 119.000 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

72,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2015, pritličje, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Železnikov prodamo svetlo in prostorno stanovanje s skupno neto površino 72,9 m². Razporeditev trenutno obsega spalnico, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 118.000 €, 35,80 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.08.2024.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetnega svetlega enosobnega stanovanja na odlični, mirni lokaciji (Ulica V.Prekomorske brigade). Stanovanje se nahaja v večstanovanjskem objektu z novim upravnikom. Okolica je mirna, v neposredni bližini se nahaja vrtec, šola, trgovine, pošta, AMZS, kopališče.....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 118.000 €, 42,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

42,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1926, P/3 nad., dobra priložnost, investicija, pritlično trosobno stanovanje, 3. podaljšana faza, dve shrambi, odlična lokacija, prodamo. Cena: 118.000,00 EUR Trosobno stanovanje v centru Zagorja ob Savi odlična investicijska priložnost (3. podaljšana....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 117.000 €, 47,30 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.09.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja se 2-sobno stanovanje na Ptuju v skoraj neposredni bližini zdravstvenega doma, avtobusne in železniške postaje ter cca 10 minut hoje iz centra mesta. Stanovanje je bilo v celoti prenovljeno leta 2009 - nova okna - MIK Celje, kompletno obnovljena kopalnica (dodatna stropna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 120.000 €, 82,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 115.000 €, 35,90 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Kranj Planina II – odlična lokacija , prodamo 1-sobno stanovanje v visokem pritličju (VP) večstanovanjskega objekta (stanovanjskega bloka). Stanovanje meri skupno 35.9m2 (28,3m bivalne površine, 4,4 balkon, 3,2 klet) in obsega: predprostor, kopalnico, bivalno spalni prostor z izhodom....

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 115.000 €, 32,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima lastno etažno ogrevanje na plin.ima parkirno mesto.mesečni stroški so zelo niski.stanovanje je kompletno opremljeno. .

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 115.000 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

K stanovanju sodi garažno parkirno mesto .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

44,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2020, VP/2 nad., Prodaja se svetlo 1,5-sobno stanovanje na Cankarjevi ulici v Mariboru, velikosti 44,7 m2. Popolnoma prenovljeno, s parkiriščem za zapornico in opremljeno. Mirna lokacija blizu mestnega parka in Piramide na eni in....

 
 
 

Ste opazili napako?