• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 2100 eur/m2 vsaj 80 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • stanovanja slovenija do 2100 eur/m2 vsaj 80 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 2100 eur/m2 vsaj 80 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 2100 eur/m2 vsaj 80 m2" je bilo najdenih 190 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.597 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 1900 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2200 eur/m2 (malo dražje)
    • do 160000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, PTUJ, 165.000 €, 114,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-510 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Ptuja je v drugem nadstropju poslovno - stanovanjske stavbe iz leta 1958, naprodaj prijetno, zelo svetlo 3 - sobno stanovanje, skupne izmere 114,30 m2, zelo funkcionalne razporeditve z dvema balkonoma. Stanovanje je....

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 255.000 €, 115,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Na žago , prodamo prenovljeno štirisobno stanovanje, v skupni izmeri 115,20 m2 , v I. nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene l. 1954 . Stanovanje obsega: hodnik, kuhinjo z jedilnico, dnevna soba, tri sobe, kopalnica in ločen WC. Stanovanje je bilo popolnoma adaptirano....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 220.000 €, 115,00 m2 cca 1910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2024.,

www.indomio.si

115 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2016, 168 m2 zemljišča, P/2 nad., prostorno stanovanje v tri stanovanjski hiši, na dobro prometno dostopni lokaciji, z veliko pokrito teraso in zemljiščem, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Lokacija: na mirni, prometno dobro dostopni lokaciji,....

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 255.000 €, 115,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

115,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1954, adaptirano l. 2021, 1. nad., prodamo. Cena: 255.000,00 EUR STRAŽA, Na žago, prodamo prenovljeno štirisobno stanovanje, v skupni izmeri 115,20 m2, v I. nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene l. 1954. Stanovanje obsega: hodnik, kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 248.000 €, 114,00 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vpisano v zemljiško knjigo .

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 85.000 €, 74,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391015-56 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji obnovljenega 3 sobnega stanovanja v 4. nadstropju v Ulici pod smreko v Črnomlju. Orientacija stanovanja je V-SV. Stanovanje sestavljajo: kuhinja, shramba, dnevna soba, spalnica in otroška soba ter ločena....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 128.000 €, 74,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V ceni stanovanja je vračunana urejena zidana garaža v nizu z samostojno elektriko in pralnim prostorom. .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 170.000 €, 116,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-495 Ogled oglasa na strani ponudnika V prvem nadstropju poslovno - stanovanjskega objekta mestnega jedra Ptuja, zgrajenem leta 1996, prodamo svetlo 4,5-sobno stanovanje, skupne kvadrature 116,3 m2, z balkonom in kletjo, zelo dobro funkcionalno efektivne razporeditve.....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 130.000 €, 74,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

74,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1973, 4/5 nad., prostorno, z balkonom, opremljeno, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega, prostornega 3-sobnega stanovanja z balkonom v 4. nadstropju urejenega bloka v Trbovljah. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 170.000 €, 117,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2024.,

www.indomio.si

117,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2023, 1/3 nad., adaptirano stanovanje, prodaje se opremljeno stanovanje, velika terasa, takojšnja vselitev, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 – sobnega stanovanje, ki je drugačen, prostoren, svetel in barvit,....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 170.000 € na 165.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOGATEC, 165.000 €, 117,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.09.2024 - 180.000 €
31.01.2025 - 170.000 €
22.04.2026 - 165.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2024.,

www.indomio.si

117 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2016, 824 m2 zemljišča, 2/3 nad., shramba, parkirišče, IR paneli, centralna peč na olje, radiatorji, kaminska peč, električni pretočni bojler za toplo vodo, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Prodamo stanovanje v 2.....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 127.000 €, 74,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vsi priključki .

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 258.620 €, 118,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2025.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Pomurska – Radenci, novogradnja, drugo nadstropje (2/6) v stanovanjski soseski treh blokov, skupna površina 118,84 m2, površina stanovanja 72,65 m2 + 41,82 m2 balkona v enoti C. Stanovanju pripada še samostojna in zaprta shramba površine 4,37 m2 in parkirno mesto....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMIHEL POD NANOSOM, 80.000 €, 118,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

118,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1889, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Pozdravljeni, naprodaj je podstrešni prostor (mansarda), ki se nahaja v vznožju Nanosa v vasici Šmihel pod Nanosom. Prostor se nahaja v središču vasi v lepo urejeni večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 1889. Na stavbi....

 
 
 
  Stanovanje, HRAŠE, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.inf-ing.si

V naselju Hraše - Lesce se prodaja 4-sobno stanovanje 120 m² v pritličju 3-stanovanjske etažirane hiše. Stanovanje je obnavljano in vzdrževano. Možna uporaba vrta. Hiša se nahaja v mirnem okolju z lepim pogledom na okoliške hribe. Cena je 250.000 eur. .

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 276.379 €, 120,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-179 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 3-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v mansardi in obsega 119,80 m2 bruto površine, od tega je 100,71 m2 uporabne površine, 15,33 m2 zavzema balkon....

 
 
 
  Stanovanje, RADOVLJICA, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

120 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2000, P/3 nad., prodamo. Cena: 250.000,00 EUR V naselju Hraše - Lesce se prodaja 4-sobno stanovanje 120 m2 v pritličju 3-stanovanjske etažirane hiše. Stanovanje je obnavljano in vzdrževano. Možna uporaba vrta. Hiša se nahaja v mirnem....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA HAJDINA, 259.000 €, 120,00 m2 cca 2160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

120,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2005, mansarda, takoj vseljivo stanovanje z dvema parkiriščema, prodamo. Cena: 259.000,00 EUR Na Hajdini posredujemo pri prodaji svetlega, razgibanega in delno opremljenega dvosobnega stanovanja v večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 2005. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 168.500 €, 73,27 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.gradex.si

Stanovanje potrebno prenove novemu lastniku pri ureditvi pušča prosto pot domišljije glede na lastne želje in potrebe. Funkcionalen tloris omogoča prijetno bivanje družine ali para. Bivalna površina v izmeri 73,27 m² obsega: vhodno stopnišče, predprostor z vgradno omaro, wc, jedilnica,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 233.000 €, 120,60 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-21 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji poslovno - stanovanjskega objekta. Objekt se nahaja v strogem centru Maribora (peš cona - Vetrinjska ulica). Zgradba ima 3 enote, in sicer 2 poslovna lokala v pritličju in stanovanje v 1.....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 257.000 €, 121,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2010, adaptirano l. 2024, 2/2 nad., Predstavljamo vam izjemno priložnost,za nakup sodobnega, prostornega in skrbno vzdrževanega 4 - sobnega stanovanja, ki se nahaja v prvem nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta, zgrajenega leta 2010, v mirnem....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 127.700 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-169 Ogled oglasa na strani ponudnika 3S STANOVANJE (72,7 m2) VELENJE MENJAMO ZA BIVALNI VIKEND / SAVINJSKA DOLINA Velenje, CESTA FRANTIŠKA FOITA, 3s stanovanje z zastekljenim balkonom. Iščemo lastnika bivalnega vikenda, ki bi bil svojo nepremičnino pripravljen....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 229.000 €, 122,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2025.,

www.indomio.si

122 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1948, adaptirano l. 2007, 1/2 nad., tržič, pot na zali rovt, 122 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1948, adaptirano l. 2007, 1/2 nad., prodamo. cena: 229.000,00 EUR, prodamo. Cena: 229.000,00 EUR Lastnosti nepremičnine Parkirno mesto Terasa Ogrevanje na....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 168.500 €, 73,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

73,27 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1750, 1. nad., V strogem centru Kranja ponujamo v prodajo prostorno 3-sobno stanovanje, v 1. nadstropju dvostanovanjskega objekta, izredno svetlo, orientirano na SZ, prostorno, delno adaptirano v letu 2016, funkcionalen tloris, parkiranje v centru mesta....

 
 
 
  Stanovanje, SELNICA OB DRAVI, 135.000 €, 123,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

123,1 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1938, pritličje, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Prodamo prostorno in svetlo stanovanje v večstanovanjski zgradbi v Zgornji Selnici, ki ima lasten vhod – prednost, ki omogoča več zasebnosti in občutek bivanja v hiši. Neto tlorisna površina stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 229.000 €, 122,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 78.000 €, 124,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

- ID oglasa: 490371004-78 Ogled oglasa na strani ponudnika V zgodovinskem središču Gorice prodamo stanovanje v 3. nadstropju, ki obsega: vhod, dnevno sobo, kuhinjo, 2 spalnici, 2 shrambi, hodnik, kopalnico in podstrešje v skupni izmeri 124 m2. Ogrevanje je avtonomno. Stanovanje potrebuje....

 
 
 
  Stanovanje, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 180.000 €, 124,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

124,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, P/2 nad., stanovanje v dveh etažah, lasten vhod, izjemna lokacija, urejeno parkirišče, talno ogrevanje, gradbeno in uporabno dovoljenje, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU - ULICA MARJANA NEMCA Za vas imam stanovanje v dveh....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Košaki, 135.000 €, 124,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

124,6 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1972, P/1 nad., V celoti opremljeno 5-sobno stanovanje v Košakih, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V bližini centra mesta, v Košakih prodamo vzdrževano 5-sobno stanovanje s teraso (pogled na Maribor). Stanovanje se nahaja v dvostanovanjski stavbi, ki....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJI DUPLEK, 229.000 €, 125,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2003, 1. nad., Na prodaj je edinstveno 4-sobno stanovanje v Spodnjem Dupleku z veliko delno pokrito teraso (50,80 m2), ki ustvarja občutek lastnega dvorišča. Stanovanje velikosti 125 m2 ne potrebuje dodatnih vlaganj. Odlikujejo ga lastna plinska peč (2025),....

 
 
 
  Stanovanje, REŠTANJ, 85.000 €, 125,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2025.,

www.indomio.si

125,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1926, adaptirano l. 2006, 1/2 nad., Dvosobno stanovanje, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo ohranjenega dvosobnega stanovanja na mirni lokaciji v kraju Reštanj pri Senovem. Stanovanje je bilo v celoti obnovljeno leta 2006 (okna,....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 149.000 € na 139.900 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.900 €, 125,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.900,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 155.000 €, 126,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

126 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2014, 1/2 nad., prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V stanovanjski stavbi prodamo dve opremljeni stanovanji. Vhod v stavbo je skupen za manjše stanovanje v 1. etaži in večje stanovanje v 2. etaži. Prostori v 1. etaži: kuhinja, soba, kopalnica....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 150.000 €, 126,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stanovanje v fazi obnove. Stanovanje je v 6. nadstropju, s čudovitim 270° panoramskim razgledom, s terase lahko uživate v čudovitem razgledu na grad, iz spalnega dela imate čudovit neoviran pogled na mesto. .

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE PRI DOBROVI, 248.000 €, 126,00 m2 cca 1970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

126 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 112 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 248.000,00 EUR Penthouse z vrtom in garažo v Dobrovi Predstavljamo vam edinstveno priložnost za bivanje v penthausu, kjer se sodobni komfort sreča z mirno naravo. Sanjski prostor za vaš vsakdan 126 m² + 112 m² vrta....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 180.000 €, 124,70 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

TEL. 041 603 375 .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 140.000 €, 127,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vecsobno, box v kleti, parkirno mesto, balkon, blizina Drave .

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 225.000 €, 127,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2025.,

www.indomio.si

127,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1750, adaptirano l. 2000, 229 m2 zemljišča, 1/1 nad., prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanja s pogledom na reko Krko in Kandijski most in zemljišče.Stanovanje je po podatkih GURS-a velikosti 127,20 m2 neto tlorisne površine....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 189.000 €, 127,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

127,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1909, adaptirano l. 2024, 1/1 nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR OBNOVLJENO 4 SOBNO STANOVANJE V Melju prodamo obnovljeno 4 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta brez dvigala, zgrajenega leta 1909. Na objektu....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 288.091 €, 127,31 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-158 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Kompleks Sončni Golovec je dialog moderno zasnovanih objektov. Razgledi, ki ponujajo pravo razkošje, dodajajo vrednost arhitekturni zasnovi objekta.....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 162.000 €, 72,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.07.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje Na cesti maršala Tita v 11. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno trisobno stanovanje v velikosti 72,00 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 72 m2 in obsega: - velik prostoren hodnik,....

 
 
 
  Stanovanje, OPLOTNICA, 89.000 €, 72,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191122-4 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 2-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi v Oplotnici. Stavba je bila zgrajena 1963, stanovanje obsega 71,8m2 neto tlorisne površine, od tega 53,5m2 uporabne površine in je vseljivo takoj. Stanovanje je orientirano....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-126 (od skupaj 190)

<< <1 2 3 4 5> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!