• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 2100 eur/m2 vsaj 80 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • stanovanja slovenija do 2100 eur/m2 vsaj 80 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 2100 eur/m2 vsaj 80 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 2100 eur/m2 vsaj 80 m2" je bilo najdenih 190 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.597 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 1900 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2200 eur/m2 (malo dražje)
    • do 160000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, PTUJ, 140.000 €, 194,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

194,2 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1730, 1/1 nad., Izredna priložnost, na prodaj je celotna etaža v staro meščanski hiši, v Prešernovi ulici, na Ptuju, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Na odlični lokaciji v središču Ptuja, na Prešernovi ulici, prodajamo eno etažo v prostorni staro....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 350.000 €, 195,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

195,6 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1651, adaptirano l. 2012, mansarda, nedokončana mansarda v prenovljeni stavbi v strogem centru Ljubljane, možnost izdelave več stanovanj, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji nedokončane mansarde v prenovljeni stavbi v strogem centru....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 368.000 €, 195,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

195 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 1960, 337 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 368.000,00 EUR Prodaja se 1/2 solastniškega deleža nepremičnine( parc. v velikosti 674 m2) , ki v naravi predstavlja: stanovanjsko hišo v kateri sta 2 stanovanja in 2 solastnika ( klet....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 300.000 €, 197,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321004-456 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ruški cesti prodamo 4 stanovanja (garsonjero, 3-sob. stanovanje, 2-sob. sobno in 5-sob. stanovanje), ki so locirana v pritličju stanovanjskega objekta (celotno pritličje) zgralenega v letu 1880. Del objekta,....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 170.000 €, 201,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-505 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kicarju, predmestnem naselju Ptuja, na enem od gričev s čudovitim razgledom na vse strani, prodamo stanovanje v dvostanovanjski hiši, z letnico izgradnje 1979, nazadnje prenovljeno 2000 (okna, streha), skupne izmere 201,2....

 
 
 
  Stanovanje, KICAR, 160.000 €, 201,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

201,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2000, 935 m2 zemljišča, K+P+M, večje stanovanje v dvostanovanjski hiši K+P+M + zemljišče, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR V Kicarju, predmestnem naselju Ptuja, na enem od gričev s čudovitim razgledom na vse strani, prodamo stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 346.076 €, 208,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Dodaten opis Posredujemo pri prodaji stanovanj v novograjeni večstanovanjski vili v Slovenskih Konjicah. Večstanovanjska stavba se nahaja na odlični lokaciji ob cesti na dvorec Trebnik. V sami neposredni bližini se nahajajo....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 198.000 €, 211,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega 3,5-stanovanja v Rogaški Slatini, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 2007. Stanovanje obsega 210,7 m2 bruto površine, od tega 78,9 m2 uporabne površine. Parkirno mesto....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 274.669 € na 265.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, GORNJA RADGONA, 265.000 €, 212,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.11.2024 - 290.175 €
11.01.2025 - 274.669 €
15.04.2026 - 265.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2024.,

www.indomio.si

5-sobno stanovanje, Pomurska – Gornja Radgona, zgrajeno l. 1933, popolnoma prenovljeno l. 2023, 1. nadstropje, neto tlorisna površina 193,09 m2, bivalni prostor 133,89 m2, dva pokrita parkirna prostora vključena v ceno. Cena: 265.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 199.000 €, 220,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2024.,

www.indomio.si

220 m2, 5 in večsobno, adaptirano l. 2014, 2/3 nad., stanovanje preurejeno v poslovni prostor v centru mesta, kuhinja, ločene sanitarije, 6 x soba, ogrevanje na lastno plinsko peč, streha je bila menjana, solastniški delež podstrehe in parcele v izmeri 294 m2 za stavbo, zemljiškoknjižno....

 
 
 
 
-24%

Spremembe cen iz 340.000 € na 260.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, JESENICE, 260.000 €, 359,00 m2 cca 720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.12.2025 - 340.000 €
19.02.2026 - 260.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.suvak.com

Poslovno stanovanjski objekt obsega pritličje v izmeri 219 m2 in prvo nadstropje v izmeri 140 m2 .

 
 
 
  Stanovanje, BRVI, 499.000 €, 263,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.gral-nepremicnine.si

OSEM STANOVANJSKIH ENOT V MANSARDI OBNOVLJENE STAVBE, ki so IDEALNE ZA ODDAJANJE. STANOVANJSKE ENOTE NISO BILE OBNOVLJENE, AMPAK SO POPOLNOMA NA NOVO ZGRAJENE IN ŠE NIKOLI UPORABLJENE .

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 419.000 €, 261,20 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V meščanski hiši, zgrajeni leta 1903, se v kompletu prodajajo tri popolnoma obnovljene in vseljive stanovanjske enote . Nepremičnina navdušuje z značilnimi visokimi stropovi in razkošnim stopniščem , ki ohranjata avtentičen duh preteklega časa. .

 
 
 
  Stanovanje, LAŠKO, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-287 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji čudovite hiše z tremi ločenimi stanovanji, bazenom, vrtom, prečudovito okolico in tremi garažami. Če iščete hišo za udobno bivanje na izjemni in sončni lokaciji je to hiša za vas! Hišo odlikuje kvalitetna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 349.000 €, 326,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Samo 7 km od centra Ljubljane, v srcu narave prodam nadstandardno stanovanje, v vili s čudovitim razgledom, s sodobno zasnovo (višina stropa je pretežno 2,80, dnevna soba s kuhinjo 4,50m - 42m2), zgrajena s kakovostnimi materiali, z vsemi individualnimi povezavami, plinskim ogrevanjem,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 598.900 €, 350,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321068-84 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Krekovi ulici posredujemo pri prodaji 8 stanovanj, površine od 22,6 m2 do 52,8 m2. Prodaja se kompletno 5. nadstropje v staromeščanskem objektu brez dvigala, ki se nahaja v bližini fakultet in mestnega jedra.....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 190.000 €, 280,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima svoje gradbeno dovoljenje. .

 
 
 
  Stanovanje, PRADE, 280.000 €, 360,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-51 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje z vrtom v Pradah pri Kopru s sončno lego in možnostjo samooskrbe je odlična izbira za tiste, ki želijo živeti v mirnem okolju blizu narave in hkrati izkoristiti sončno energijo za lastno oskrbo s električno energijo....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 700.000 €, 700,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371002-53 Ogled oglasa na strani ponudnika RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stanovanjskega kompleksa v starem mestnem jedru Gorice (IT). Stanovanjski kompleks desetih stanovanj sestavljajo tri zgradbe. Skupna površina stanovanjskih nepremičnin je 700 m2. V zgradbi....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 485.000 €, 390,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2025.,

www.indomio.si

390,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2007, 1. nad., Center mesta, staromeščanski detajli, združeni s sodobnimi elementi, funkcionalen tloris, pohištvo po meri, 2 kopalnici, parkirišče na dvorišču, prodamo. Cena: 485.000,00 EUR Predstavljamo vam izjemno 6-sobno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 500.000 €, 300,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

300 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1949, 2/2 nad., V centru mesta Maribor prodamo 5 stanovanj v isti etaži v kompletu, prodamo. Cena: cca 500.000,00 EUR .

 
 
 
  Stanovanje, HRASTOVEC, 549.500 €, 292,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

Turistični kompleks, Podravska, Hrastovec - Zavrč, trije samostojni objekti, leto gradnje 2023, skupna neto površina 292,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 2451,00 m2. Cena: 549.500,00 EUR. Predstavljamo vam redko priložnost za nakup izjemne nepremičnine z velikim razvojnim....