• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 210000 eur čim večje - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • stanovanja slovenija do 210000 eur čim večje - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 210000 eur čim večje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 210000 eur čim večje" je bilo najdenih 511 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.425 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eur (malo cenejši)
    • 220000 eur (malo dražje)
    • do 2300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 160.050 €, 48,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

48,5 m2, apartma, zgrajen l. 2003, 2. nad., prodamo. Cena: 160.050,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, BEZENA, 159.000 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

48,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2009, 2. nad., prodamo. Cena: 159.000,00 EUR 2-sobno stanovanje z balkonom – Bezena, Ruše Na mirni in prijetni lokaciji v Bezeni (Ruše) je na voljo sodobno, funkcionalno zasnovano 2-sobno stanovanje, vseljeno in dokončano leta 2021. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, HOČKO POHORJE, 145.000 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

48 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2000, adaptirano l. 2022, pritličje, 2 sobni apartma z teraso in sončno lego. Ob hotelu Bellvue, zraven smučišča in, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR Na vrhu smučišča Mariborsko Pohorje, v priljubljenem naselju Bolfenk, prodamo prijetno dvosobno atrijsko stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 114.500 €, 48,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam lepo ohranjeno enosobno stanovanje .Pogled na vzhod. Dnevna soba z jedilnico 23,94m2; predsoba 3,48m2; kopalnica 6,18m2; kuhinja 5,6m2; balkon 4m2; klet 5,30m2. Parkirno mesto v garaži. Stanovanje opremljeno po meri. Vzdrževano. Dol pri Ljubljani GSM:040 575 326 .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 240.000 € na 230.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, DRAGOMER, 230.000 €, 48,00 m2 cca 4790 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 260.000 €
10.02.2026 - 245.000 €
13.02.2026 - 240.000 €
11.04.2026 - 230.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

48 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2000, 187 m2 zemljišča, P/1 nad., Stanovanje s kuhinjo in dnevno sobo, spalnico, garderobo, shrambo in kopalnico. Stanovanju pripada lasten vrt 187 m2, z letno kuhinjo, garažo za dva avtomobila, kletjo in skupno kurilnico, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Šifra oglasa: 741 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel.....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 m2 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel. številka: 02 522....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 117.000 €, 47,30 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.09.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja se 2-sobno stanovanje na Ptuju v skoraj neposredni bližini zdravstvenega doma, avtobusne in železniške postaje ter cca 10 minut hoje iz centra mesta. Stanovanje je bilo v celoti prenovljeno leta 2009 - nova okna - MIK Celje, kompletno obnovljena kopalnica (dodatna stropna....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 185.000 €, 47,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

47,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, adaptirano l. 2024, 3. nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v Postojni, v urejenem okolju z neposredno bližino centra mesta. Lokacija omogoča dostop do vse glavne infrastuktura, hkrati pa nudi prijetno bivanje zaradi odlične....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 180.000 €, 47,00 m2 cca 3830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pol-mansarda v petnadstropni stavbi. Komplet opremljeno, obnovljena streha in okna. Ob stanovanju je zaprta sušilnica. Izmera 47m2 plus 5m2 klet. Brez dvigala. Bližina OŠ, vrtec, pošta itd. .

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 127.841 €, 47,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-227 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 62.000 €, 47,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zelo mirna okolica .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 130.000 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno, komfortno .

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 126.746 €, 46,00 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-226 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 1 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, LJUTOMER, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novo stanovanje .

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 155.000 €, 45,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

45,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2020, VP/2 nad., prodamo. Cena: 155.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji večjega 1- sobnega stanovanja v neposredni bližini mestnega jedra Novega mesta na Jakčevi ulici. Cena: 155.000,00 €. Stanovanje zgrajeno leta 1963 in obnovljeno....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 145.000 € na 140.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 140.000 €, 45,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.11.2025 - 155.000 €
15.01.2026 - 145.000 €
30.04.2026 - 140.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

45,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2010, 29 m2 zemljišča, 3/3 nad., prodamo. Cena: 140.000,00 EUR NOVO MESTO, Trdinova ulica, prodamo 1,5-sobno stanovanje v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 45,70 m2. Stanovanju pripada tudi 29 m2 lastniškega....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 225.000 €, 45,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

45,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, 2/3 nad., prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Na odlični in zelo iskani lokaciji na Planini 1 v Kranju, na Gogalovi ulici, prodamo funkcionalno in prijetno 2-sobno stanovanje, ki je bilo smiselno preurejeno v 3-sobno. S tem je prostor bolje izkoriščen....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLAČILO TAKOJ. Kupim dvosobno stanovanje, z balkonom. Uporabne površine vsaj 40m2, znotraj ljubljanske obvoznice. V nižjih nadstropjih bloka (VP, 1, 2), z upravnikom. Stanovanja v hišah, deleži hiš, mansarde nas ne zanimajo. Če ima blok dvigalo, so sprejemljiva višja nadstropja. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 95.000 €, 45,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večje 1,5- sobno ali dvosobno stanovanje, cca 40 m2, v širšem centru Ljubljane, vseljivo takoj, lastništvo zemljiško knjižno urejeno, kupim takoj. Brez posrednika. .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 89.500 €, 45,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vredno ogleda in nakupa .

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 50.000 €, 45,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje, ki je svetlo in redno vzdrževano s pripadajočim balkonom, ter takoj vseljivo. Pogoj urejena kurjava (mestni plinovod, CK), ter urejena ZK. Ker ne živim v Prekmurju, bi lepo prosila za slike stanovanj, ki jih prodajate, če jih posredujete na moj mail - simona.b6@gmail.com....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 39.500 €, 45,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novo adaptirano leta 2010 novo opremljeno .

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 169.900 €, 44,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

44,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2002, P/6 nad., prodamo. Cena: 169.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji 2-sobnega stanovanja s praktično razporeditvijo na Cankarjevi cesti v Tržiču. Stanovanje po podatkih GURS-a meri 42,1 m² uporabne površine in se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 127.600 €, 44,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2023.,

www.indomio.si

44 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2011, 1/P+1+M, prodamo. Cena: 127.600,00 EUR V samem centru Rogaške Slatina neposredno zraven Zdraviliškega parka se prodaja stanovanje v velikosti 44,00 m2. Stanovanje sestoji iz hodnika iz katerega je dostop do kopalnice s tuš kabino....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

44,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2020, VP/2 nad., Prodaja se svetlo 1,5-sobno stanovanje na Cankarjevi ulici v Mariboru, velikosti 44,7 m2. Popolnoma prenovljeno, s parkiriščem za zapornico in opremljeno. Mirna lokacija blizu mestnega parka in Piramide na eni in....

 
 
 
  Stanovanje, LAŠKO, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

44,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, adaptirano l. 2025, 1/3 nad., prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V samem srcu Laškega, na Trubarjevi ulici, imamo naprodaj prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje v velikosti 44,5 m² neto tlorisne površine. Stanovanje se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, ILIRSKA BISTRICA, 89.000 €, 44,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

44,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1949, adaptirano l. 2006, VP/2 nad., prodamo. Cena: 89.000,00 EUR Stanovanje, ki je predmet prodaje, se nahaja v Ilirski Bistrici, na mirni in dostopni lokaciji, ki omogoča udobno bivanje v neposredni bližini vseh pomembnih življenjskih storitev. Stanovanjska....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 67.000 €, 44,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V novejšem poslovno stanovanjskem objektu grajenem leta 2004/05 v drugem nadstropju naprodaj v celoti opremljena garsonjera v izmeri stanovanjske površine 34,57 m2, loža 4,72 m2, klet 5,02 m2. Stanovanje ima lastni ogrevalni in vodovodni števec. Gradnja objekta klasična opečna. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 147.000 €, 43,70 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.03.2026.,

www.loka-nepremicnine.si

Škofja Loka – Trata , v bližini železniške in avtobusne postaje prodamo 2 sobno stanovanje, v izmeri 43,70 m 2 - uporabna površina, 1. nad./2, visoki stropi, delno obnovljeno leta 2015 ( kopalnica, okna, ), ogrevanje z radiatorji in centralna kurjava na olje ( l. 2002 ), vsi priključki.....

 
 
 
  Stanovanje, PREDDVOR, 71.000 €, 43,40 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2018.,

www.mp-projekt.si

V staromeščanski hiši v centru Preddvora prodamo 2-sobno stanovanje ki obsega dnevno bivalni del s kuhinjo, jedilnico z izhodom na balkon, kopalnico z wc in spalnico. V letu 2004 je bilo stanovanje v celoti obnovljeno oz. na novo narejeno. Ogrevanje z radiatori, daljinsko, na biomaso.....

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 174.842 €, 43,00 m2 cca 4070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Pomurska – Radenci, novogradnja, P./6. nad., v stanovanjski soseski treh blokov, skupna površina 77,90 m2, površina stanovanja 43,80 m2, balkon 29,10 m2, shramba 5,00 m2 in parkirno mesto v kletni garaži. Cena: 174.842,62 EUR z DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 149.000 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

43,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2009, 2. nad., prodamo. Cena: 149.000,00 EUR CELJE - MUZEJSKI TRG Idealno za tiste, ki želijo živeti blizu centra, a v mirnem okolju. Stavba zgrajena leta 1986, s prenovljeno streho leta 2009, združuje čar preteklosti s sodobnimi standardi.....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 147.000 €, 43,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

43,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1909, adaptirano l. 2015, 1/2 nad., prodamo delno opremljeno 2 ss s kletjo, 1. nad./2, vsi priključki, neposredna bližina infrastrukturnih objektov in zelenih površin, prodamo. Cena: 147.000,00 EUR Škofja Loka – Trata, v bližini železniške in avtobusne....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 128.000 €, 43,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno. Klimatska naprava, CK plin, CTV, internet, klet (2 kv. m.), zastekleni balkon, protivlomna vrata, novi radijatorji in inštalacije. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vpisano v zk .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 87.700 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-285 Ogled oglasa na strani ponudnika SLOVENSKE KONJICE CENTER - MESTNI TRG 1 SOBNO STANOVANJE 42,8 M2 - ODLIČNA RAZPOREDITEV Novemu lastniku je na voljo 1 sobno stanovanje v strogem centru Slovenskih Konjic. Stanovanje je popolnoma opremljeno ter možno takojšnjega....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 140.000 €, 42,40 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo stanovanje v centru Postojne (Tržaška cesta). Stanovanje površine 42,4 m2 obsega hodnik, dnevno-kuhinjski prostor, spalnico, kopalnico in shrambo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 188.000 €, 42,00 m2 cca 4480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2025.,

www.indomio.si

42,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1932, 28 m2 zemljišča, PK/3 nad., 1 - sobno stanovanje - Polje, prodamo. Cena: 188.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 1-sobnega stanovanja, ki se nahaja v naselju Ljubljana Polje. Stanovanje je delno polkletno in nahaja v večstanovanjski stavbi zgrajeni....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 118.000 €, 42,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

42,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1926, P/3 nad., dobra priložnost, investicija, pritlično trosobno stanovanje, 3. podaljšana faza, dve shrambi, odlična lokacija, prodamo. Cena: 118.000,00 EUR Trosobno stanovanje v centru Zagorja ob Savi odlična investicijska priložnost (3. podaljšana....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

42 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1972, Čudovito stanovanje v srcu Zagorja ob Savi, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Na prodaj je čudovito stanovanje, ki se nahaja v srcu mesta Zagorje ob Savi, na naslovu Cesta Borisa Kidriča. To stanovanje v kategoriji "Stanovanje" je bilo zgrajeno....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 379-420 (od skupaj 512)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>