• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 210000 eur čim večje - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • stanovanja slovenija do 210000 eur čim večje - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 210000 eur čim večje

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 210000 eur čim večje" je bilo najdenih 511 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.425 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eur (malo cenejši)
    • 220000 eur (malo dražje)
    • do 2300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, POSTOJNA, 106.000 €, 42,00 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: postojna ID oglasa: 490191069-149 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji, v samem centru Postojne, posredujemo pri prodaji enosobnega stanovanja na Tržaški cesti, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1967, brez dvigala. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, VRHNIKA, 165.000 €, 41,00 m2 cca 4020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

41,8 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1810, adaptirano l. 2024, 2/2 nad., prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji svetlega in funkcionalnega stanovanja v samem centru Vrhnika, ki nudi udobno bivanje v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture. Stanovanje je bilo v celoti....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 225.000 €, 41,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

41,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1900, 3/3 nad., prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Prodamo izjemno 2,5-sobno stanovanje na Punti v Piranu – le korak od morja! V Piranu, na Punti, prodamo stanovanje s površino 41,40 m², ki se nahaja v 3. nadstropju hiše, zgrajene leta 1900. Stavba je bila....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 109.000 €, 41,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

41,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2019, 3/4 nad., prodamo. Cena: 109.000,00 EUR LOKACIJA: Rogaška Slatina v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture in zelenih površin. Virtualni ogled nepremičnine: https://youtu.be/Gubjf2fWfE8 PRODAMO manjše 2 sobno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 230.000 €, 41,00 m2 cca 5610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1,5-sobno stanovanje, Ljubljana – Bežigrad (BS3), zgrajeno l. 1976, 4./4. nad., neto tlorisna površina 47,60 m2, uporabna površina 40,80 m2, klet 1,30 m2, balkon 2,30 m2, nerazporejen prostor 3,20 m2. Cena: 230.000 EUR. Posredujemo pri prodaji 1,5-sobnega stanovanja v eni najbolj....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 209.000 €, 40,00 m2 cca 5230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

40 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, M/K+P+1+M, prodamo. Cena: 209.000,00 EUR PRODAMO- 2 sobno stanovanje v Dravljah na Vodnikovi cesti, ki se nahaja v trostanovanjski krajni vrstni hiši. Dvosobno stanovanja obsega predsobo, kopalnico, kuhinjo, dnevno sobo z jedilnico in samostojno spalnico.....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 200.000 €, 40,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.06.2025.,

www.visa.si

Ljubljana ali okolica, iščemo stanovanje z ločeno spalnico v bloku, balkon je zaželjen, ni pa pogoj. .

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 189.000 €, 40,00 m2 cca 4730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

40 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, pritličje, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 40 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 175.000 €, 40,00 m2 cca 4380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-58 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega enosobnega stanovanja v Polju, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1973. Stanovanje obsega 39,70 m2 bruto površine, od tega 35,5 m2 uporabne površine. Parkiranje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 160.000 €, 40,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji. Primerno za manjšo družino. V odličnem stanju. Ima klet. Ima ogrevanje. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje (40 kvadratov in več-pritličje, visoko pritličje ali 1.nadstropje-Koper,Izola). 040 870766 .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

40,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, adaptirano l. 2022, 3. nad., Prodamo prenovljeno 1-sobno stanovanje na mirni in zeleni lokaciji na Pobrežju, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Iščete svoj prvi dom ali varno investicijsko priložnost na zanimivi lokaciji v Mariboru? Predstavljamo vam....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

cena po dogovoru .

 
 
 
  Stanovanje, RUŠE, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celotna zgradba in stanovanje renovirana leta 2009. Opremljena kuhinja in kopalnica, shramba, priključki za TV, telefon in internet. Garsonjera se nahaja v pritličju večstanovanjske hiše, parkirni prostor urejen. .

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,80 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.gradex.si

V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja , je naprodaj izredno prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje - predelano v 1,5 sobno, ki predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje kot tudi za počitniško stanovanje na slovenski obali ali investicijo za oddajanje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 216.700 €, 39,00 m2 cca 5560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

39,4 m2, garsonjera, zgrajena l. 1870, adaptirana l. 2010, 2/4 nad., Stanovanji (garsonjera in 2-sobno) v peš coni, trenutno zasedeni z najemniki, prodamo. Cena: 216.700,00 EUR V strogem centru mesta prodamo dve stanovanji (garsonjero in 2-sobno), ki sta v obnovljeni (streha in fasada),....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 169.000 €, 39,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

39,1 m2, 1-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 1995, 3/3 nad., V centru Izole pri Velikem trgu prodamo 1-sobno duplex stanovanje za obnovo. 200 m od plaže Svetilnik. Možnost ureditve mansarde. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V centru Izole, neposredno....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,00 m2 cca 5620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2019, 4/4 nad., izredno prijetno, zaželena lokacija, biližina morja in infrastrukture, balkon orientiran proti zahodu, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja, je naprodaj izredno prijetno....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 189.000 €, 38,10 m2 cca 4960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.obala-realestate.com

Svetlo in funkcionalno zasnovano dvosobno stanovanje na odlični lokaciji, zgolj 100 m od morja in sprehajališča, v 2.ND. poslovno stanovanjske hiše, ki je potrebno temeljite prenove. .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 229.000 €, 38,00 m2 cca 6030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

38 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2022, 2. nad., prodamo. Cena: 229.000,00 EUR PIRAN // bližina Tartinijevega trga - prodamo opremljeno stanovanje, velikosti 38,5 m², ki se nahaja v 2. nadstropju stavbe. Stanovanje se ponaša s funkcionalno razporeditvijo in izjemno lokacijo....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 72.000 €, 37,40 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

atrij .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 133.600 €, 37,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

37,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2007, 4/5 nad., takoj vseljivo, južna lega, nizki stroški, prijetno, prodamo. Cena: 133.600,00 EUR MARIBOR, SPODNJE RADVANJE - TABOR, Goriška ulica 20 Na prodaj je svetlo in funkcionalno 1-sobno stanovanje z južno lego, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

37,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1939, 1/2 nad., na območju tabor v mestni četrti maribor je naprodaj 1-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi. stanovanje obsega 37,2 m2 neto površine, od tega 34,3 m2 uporabne površine. objekt je bil zgrajen leta 1939 in je bil skozi leta delno obnovljen,....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 170.273 €, 36,00 m2 cca 4730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

36 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, 1. nad., prodamo. Cena: 170.273,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 36 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 150.000 €, 36,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2019.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA - Partizanska cesta, za znanega kupca kupimo 1 sobno ali 1,5 sobno stanovanje, do 6. nad. - zaželjeno nižje. Plačilo takoj. Ponudbe sporočite na tel.: 041/675 123. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

36 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., Prodamo 1 sobno stanovanje na Bregu, v Celju, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Prodamo leta 2021 prenovljeno 1.sobno stanovanje na Bregu v Celju. Stanovanje se nahaja v večstanovanjski stavbi, v 2.nadstropju in ima naslednje....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 115.000 €, 35,90 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Kranj Planina II – odlična lokacija , prodamo 1-sobno stanovanje v visokem pritličju (VP) večstanovanjskega objekta (stanovanjskega bloka). Stanovanje meri skupno 35.9m2 (28,3m bivalne površine, 4,4 balkon, 3,2 klet) in obsega: predprostor, kopalnico, bivalno spalni prostor z izhodom....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 118.000 €, 35,80 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.08.2024.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetnega svetlega enosobnega stanovanja na odlični, mirni lokaciji (Ulica V.Prekomorske brigade). Stanovanje se nahaja v večstanovanjskem objektu z novim upravnikom. Okolica je mirna, v neposredni bližini se nahaja vrtec, šola, trgovine, pošta, AMZS, kopališče.....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 168.100 €, 35,00 m2 cca 4800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

35 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, pritličje, prodamo. Cena: 168.100,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 35 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 160.000 €, 35,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2019.,

www.visa.si

Kontakt Prodajalec: Visa d.o.o. Naslov: Cesta v Zgornji log 32, 1000 Ljubljana, 1000 Ljubljana GSM: 040/900-101 Email: info@visa.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Vaše sporočilo nam je bilo poslano. .

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 101.500 €, 35,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.novdom.si

V Krškem za znano stranko kupimo stanovanje velikosti 30 m² do 40 m². Takojšnje gotovinsko plačilo! .

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 97.000 €, 35,00 m2 cca 2770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341006-74 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji svetlega enosobnega stanovanja neto tlorisne površine 34,7 m2 in uporabne površine 29,4 m2. Objekt se nahaja na odlični lokaciji na desnem bregu reke Krke, Nad mlini. Cena: 97.000,00 EUR. Stanovanje je....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2020.,

www.inf-ing.si

V Kranju kupimo enosobno stanovanje za našo stranko. .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 78.000 €, 34,50 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na Jesenicah , na Ulici Staneta Bokala , prodamo opremljeno 1-sobno stanovanje , v skupni izmeri 34,5m2. Stanovanje se nahaja v visokem pritličju bloka, zgrajenega l.1962. Stanovanje ima J lego. Razporeditev: predprostor, manjša bivalna kuhinja, soba, kopalnica z WC. Pripada mu tudi....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 160.418 €, 34,00 m2 cca 4720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

34 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, 1. nad., prodamo. Cena: 160.418,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 34 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 49.000 €, 34,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

34,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1909, 1/3 nad., prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V naselju na naslovu Novi dom ponujamo v prodajo delno opremljeno 1-sobno stanovanje, v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta z upravnikom. Stanovanje ima zamenjana okna, sicer pa je potrebno prenove. Funkcionalen....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 33,70 m2 cca 6080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Odlična lokacija. Adaptirano 2020 in opremljeno z novim funkcionalnim pohištvom izdelano po meri in vsemi kuhinjskimi aparati. Večina aparatov še v garanciji. V II. kleti je shramba v izmeri 5,29m2 z elektriko. Skupna površina stanovanje, shramba je 38.99m2. Zunanje parkirišče s kontrolo....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 170.000 € na 179.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, SV. PETER, 179.000 €, 33,00 m2 cca 5420 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.11.2025 - 170.000 €
09.04.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se 1-sobno stanovanje v Svetem Petru pri Sečovljah , ki združuje pristni istrski čar z udobjem sodobnega bivanja. Stanovanje je svetlo in ima zelo lep razgled proti morju. .

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 105.000 €, 33,00 m2 cca 3180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

33,9 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1968, adaptirano l. 2014, 5. nad., ogrevanje Biomasa Dolenc, stroški: voda, ogrevanje, upravnik 155 EUR, poleti cca 70 EUR, rezervni sklad 20 EUR, Obnova fasada 2014, streha 2011, okna 2012, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Na prijetni lokaciji na Kidričevem....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 99.990 €, 33,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

33,9 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1976, 7/7 nad., prodamo. Cena: 99.990,00 EUR Udobje in slog na pravem mestu! Predstavljamo vam osupljivo elegantno 1-sobno stanovanje v živahnem, a zelenem naselju Tezno. S skrbno izbrano opremo in čudovitim pogledom na Pohorje je ta dom pravi dragulj....

 
 
 
  Stanovanje, TREBNJE, 78.000 €, 33,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Tloris in ostale podatke si lahko ogledate na naši spletni strani www.betonal.si .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 185.000 €, 32,00 m2 cca 5780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

32,1 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2010, 6/8 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji garsonjere v Dravljah. Odlična priložnost za investicijo. Velikost: neto tlorisna površina 32,10 m2, uporabna površina 24,10 m2. Nahaja se v 6. nadstropju večstanovanjskega....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 421-462 (od skupaj 512)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!