• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 220000 eur do 2300 eur/m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • stanovanja slovenija do 220000 eur do 2300 eur/m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 220000 eur do 2300 eur/m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 220000 eur do 2300 eur/m2" je bilo najdenih 298 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.711 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 170000 eur (povprečna cena)
    • do 200000 eur
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 174.800 €, 75,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

75,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1996, 2. nad., prodamo. Cena: 174.800,00 EUR SLOVENSKA BISTRICA , neposredna bližina centra, 75,3 m2, tri sobno stanovanje se nahaja v urejeni stavbi zgrajeni leta 1996, na mirni lokaciji, v bližini vse infrastrukture: šole, vrtca, trgovine, avtobusne....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 95.000 €, 45,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večje 1,5- sobno ali dvosobno stanovanje, cca 40 m2, v širšem centru Ljubljane, vseljivo takoj, lastništvo zemljiško knjižno urejeno, kupim takoj. Brez posrednika. .

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 67.500 €, 32,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.12.2025.,

www.indomio.si

32 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1880, Očarljivo stanovanje v središču Trbovelj, prodamo. Cena: 67.500,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike. Vdeo na: https://www.youtube.com/watch?v=-fv03sKHqGI Kabelska, upravnik mesečni strošek le okoli 16 eur, ogrevanje....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 67.500 €, 32,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2026.,

www.indomio.si

32 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2020, 1/2 nad., Enosobno stanovanje, prodamo. Cena: 67.500,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike. Kabelska, upravnik mesečni strošek le okoli 16 eur, ogrevanje na elektriko, možnost priklopa kamina, pripada....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 204.330 €, 97,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-169 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje številka 02 Posredujemo pri prodaji prijetnega trosobnega stanovanja v centru Slovenskih Konjic, ki se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje obsega 97,30 m2 bruto površine, od tega 89,40 m2 uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 180.000 €, 86,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2025.,

www.indomio.si

86 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1928, adaptirano l. 2019, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR PRODAJA SE: popolnoma prenovljeno 3-sobno stanovanje v Murski Soboti Če iščete svetlo, prijetno in vseljivo stanovanje, kjer se boste takoj počutili kot doma, potem je to prava priložnost za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 140.000 €, 67,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

67,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2018, P/1 nad., Prodamo 2-sobno stanovanje, Žitna ulica, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Prodamo čudovito 2-sobno stanovanje.Imate priložnost postati lastnik prostornega in svetlega stanovanja na Žitni ulici, ki se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 215.000 €, 103,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

103,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2006, 1/1 nad., Svetlo, lepo in prostorno trisobno stanovanje, balkon, stanovanje se prodaja kot solastniški delež, v mirnem in urejenem naselju stanovanjskih hiš, zelo dobra razporeditev prostorov, do Logatca in s tem vse potrebne infrastrukture cca....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 129.000 € na 125.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

03.02.2026 - 135.000 €
16.04.2026 - 129.000 €
13.05.2026 - 125.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

60,8 m2, 2-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1952, adaptirano l. 2015, 2/2 nad., murska sobota - dvoetažno stanovanje (dupleks) s parkirnim mestom, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Na voljo je stanovanje za tiste, ki si želijo nekaj drugačnega – dvoetažni dom z arhitekturnim značajem in toplim....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 128.000 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2020, pritličje, Pritlično stanovanje z lastnim izhodom na ulico, center Celje, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Pritlično stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo stanovanje z lastnim....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 229.000 € na 210.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 210.000 €, 102,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 229.000 €
24.03.2026 - 210.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

102,5 m2, 2-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1939, adaptirano l. 2025, 10 m2 zemljišča, 3/3 nad., Tabor- 2S oprem. stan., 2 balkona, garaža, atrij, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izredno zanimivega dvosobnega stanovanja. Stanovanje je kompletno obnovljeno,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 79,00 m2 cca 2340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Optični internet in CATV, zemeljski plin, urejeno okolje bloka, obnovljena fasada leta 2011,obnovljena troslojna PVC okna, obnovljeni radiatorji, bližina centra Maribora (4 km), bližina avtobusne postaje 300m, bližina banke 300m, bližina lekarne 450m in ZD, bližina pošte 350m, bližina....

 
 
 
  Stanovanje, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 209.000 €, 102,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

102 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2023, pritličje, V mirnem delu Miklavža na Dravskem polju prodamo stanovanje v hiši z velikim atrije oz. vrtom, prodamo. Cena: 209.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v pritličnem delu stavbe in meri 102m2. Stanovanju pripada tudi atrij....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 229.000 €, 112,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1938, adaptirano l. 2004, 1. nad., posredujemo pri prodaji atraktivnega meščanskega stanovanja na izredno prepoznavni lokaciji v neposredni bližini kamnitega zgodovinskega mostu, stanovanje je dvosobno in obsega kuhinjo, prehodno jedilnico in veliko....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 87.700 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-285 Ogled oglasa na strani ponudnika SLOVENSKE KONJICE CENTER - MESTNI TRG 1 SOBNO STANOVANJE 42,8 M2 - ODLIČNA RAZPOREDITEV Novemu lastniku je na voljo 1 sobno stanovanje v strogem centru Slovenskih Konjic. Stanovanje je popolnoma opremljeno ter možno takojšnjega....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-492 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štorah v neposredni bližini šole in vrtca, je naprodaj stanovanje v predzadnjem nadstroju večstanovanjskega objekta z dvigalom. Streha bila obnovljena cca leta 2018, sredstva za obnovo fasade že zbrana v RS. Stanovanje orientirano....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/4 nad., prodamo. Cena: 126.000,00 EUR V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in....

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 140.000 €, 69,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

69,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1954, mansarda, Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše na Ulici heroja Verdnika. Pripadajoča garaža in del zemljišča, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 220.500 €, 94,00 m2 cca 2350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

94,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, adaptirano l. 2009, 3. nad., Priložnost na Teznu - delno prenovljeno 3-sobno stanovanje, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 220.500,00 EUR Priložnost na Teznu – sodobno prenovljeno 3-sobno stanovanje, vseljivo takoj! Predstavljamo vam prostorno 3-sobno....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,30 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.halodom.com

V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in dodatno vrednost, ki jo redko najdemo – prostoren, večnamenski kletni prostor. .

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 115.000 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

K stanovanju sodi garažno parkirno mesto .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 140.000 €, 69,60 m2 cca 2010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.suvak.com

Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala GURS obsega neto tlorisno površino 69,6 m2 .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2020.,

www.inf-ing.si

V Kranju kupimo enosobno stanovanje za našo stranko. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo 2-3 sobno stanovanje v Centru ali bližini centra. Cena do 120000€. Zasebna ponudba. Hitro placilo. .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 110.000 € na 106.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRBOVLJE, 106.000 €, 53,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 110.000 €
03.04.2026 - 106.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

53 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2000, P/8 nad., Pritlično stanovanje v centru mesta, primerno tudi za invalide in starejše osebe, odlična lokacija, vse na dosegu v 5 minutah, možna enostavna predelava in pridobitev še ene sobe. Cenovno ugodna priložnost. Možna zamenjava....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lahko je tudi enosobno stanovanje ali pritlično z atrijem. Obvezen balkon ,če je v nadstropju. Klet. Nizki stroški vzdrževanja. Cena po dogovoru. Gotovina. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Funkcionalna razporeditev in dobra soseska .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.indomio.si

100 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1936, adaptirano l. 2018, 3/3 nad., Na odlični lokaciji v Mariboru posredujemo pri prodaji svetlega in prostornega 3-sobnega dupleks stanovanja. Nahaja se v 3. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe z osmimi stanovanji in nudi prijetno bivanje....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 169.000 €, 85,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

85,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2015, 179 m2 zemljišča, 1/3 nad., Stanovanje na sončni legi na Rafutu, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Novi Gorici, na Rafutu, prodamo prijetno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 158.000 € na 135.000 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 135.000 €, 68,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 175.000 €
14.02.2026 - 158.000 €
25.04.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

68,2 m2, 2-sobno, adaptirano l. 2025, M/1 nad., prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V Novem mestu, na Kandijski cesti, posredujemo pri prodaji stanovanja v velikosti 62,3 m2 in kleti 5,9 m2, skupaj 68,20 m2. Stanovanje se nahaja v mansardi, v starejšem poslovno stanovanjskem objektu. Lastnik....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 150.000 €, 76,80 m2 cca 1950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

61 m3 bivalne površine, ki obsega: hodnik, kopalnica, dnevno bivalni prostor s kuhinjo in jedilnico, 2 spalnici. Kleti je 15m3 do katere dostopate iz hodnika. Pred hišo je zelenjavni vrt. Stanovanje ima tudi 3 parkirna mesta. Lahko je tudi možnja menjava za garsonjero ali enosobnim....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 100.000 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za gotovino. Takoj. .

 
 
 
  Stanovanje, KIDRIČEVO, 179.000 €, 92,00 m2 cca 1950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.indomio.si

92,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1948, adaptirano l. 2025, VP/3 nad., Svetlo, pritlično stanovanje z velikim balkonom, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR V Kidričevem, v večstanovanjski stavbi (1948) je na prodaj, obnovljeno, prostorno 3 sobno stanovanje. Skupna površina tega svetlega, obnovljenega....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 89.500 €, 45,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vredno ogleda in nakupa .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 233.000 €, 120,60 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-21 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji poslovno - stanovanjskega objekta. Objekt se nahaja v strogem centru Maribora (peš cona - Vetrinjska ulica). Zgradba ima 3 enote, in sicer 2 poslovna lokala v pritličju in stanovanje v 1.....

 
 
 
  Stanovanje, CERKNICA, 112.000 €, 58,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

58,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2006, P/1 nad., prodamo. Cena: 112.000,00 EUR Stanovanje se nahaja tik ob cesti pri Hoferju in Mercator centru. Odličen dostop do vseh trgovin in centra mesta tudi brez avtomobila. Stanovanje je v pritličnem delu hiše, ima površino....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 130.000 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo stanovanje ali hiškico v Sežani, Divači in okolici .

 
 
 
  Stanovanje, TREBNJE, 78.000 €, 33,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Tloris in ostale podatke si lahko ogledate na naši spletni strani www.betonal.si .

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 138.000 €, 72,00 m2 cca 1920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

72,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v urejenem večstanovanjskem objektu na mirni lokaciji v Kisovcu, v občini Zagorje. Stanovanje sestoji iz dnevno-bivalnega prostora z izhodom na balkon, kuhinje z jedilnico, spalnice, otroške sobe, shrambe,....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 220.000 €, 115,00 m2 cca 1910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2024.,

www.indomio.si

115 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2016, 168 m2 zemljišča, P/2 nad., prostorno stanovanje v tri stanovanjski hiši, na dobro prometno dostopni lokaciji, z veliko pokrito teraso in zemljiščem, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Lokacija: na mirni, prometno dobro dostopni lokaciji,....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 225.000 € na 219.900 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PTUJ, 219.900 €, 93,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2026 - 225.000 €
05.03.2026 - 219.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Podravska - Ptuj, zgrajeno l. 1977, prenovljeno l. 2022, K+VP/1. nad., neto tlorisna površina 163,60 m2, uporabna površina 93,40 m2, pripadajoče zemljišče 299,00 m2. Cena: 219.900 EUR. Posredujemo pri prodaji lepo urejenega 3-sobnega stanovanja v dvostanovanjski....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 299)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.