• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 220000 eur do 2300 eur/m2 - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • stanovanja slovenija do 220000 eur do 2300 eur/m2 - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 220000 eur do 2300 eur/m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 220000 eur do 2300 eur/m2" je bilo najdenih 298 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.711 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 170000 eur (povprečna cena)
    • do 200000 eur
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, ŽALEC, 149.500 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-139 Ogled oglasa na strani ponudnika ŽALEC CENTER - ŠLANDROV TRG, 3,5 SOBNO PROSTORNO STANOVANJE 140 m2 Z LEPO TERASO 3,5 sobno prostorno stanovanje se nahaja v 1 ter 2 nadstropju (dupleks ) večstanovanjske zgradbe v strogem centru Žalca, - stavba je bila zgrajena....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 70.000 €, 66,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-177 Ogled oglasa na strani ponudnika Na obrobju Šmarja pri Jelšah je naprodaj prenovljeno pritlično stanovanje v izmeri 65,70 m2 površine. Če želite živeti nekoliko odmaknjeni od mesta v mirnem okolju s prečudovitim razgledom, je to stanovanje za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 72.000 €, 68,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Blizu OŠ, vrtca, gimnazijo, trgovine, pošte, avtobusno postajo.... .

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 09.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ROŠPOH, 80.000 €, 76,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.08.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 75.000 €
09.03.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2025.,

www.indomio.si

76 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1960, 1.327 m2 zemljišča, V večstanovanjski hiši s 3 stanovanji prodamo 2,5-sobno stanovanje z dvema terasama, garažo in delom zemljišča. Stanovanje obsega dve spalnici, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico, koalnico z WC-jem in 2 shrambi. Ogrevanje je na....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Šifra oglasa: 741 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel.....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 m2 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel. številka: 02 522....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 198.000 €, 190,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

190 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1925, adaptirano l. 2015, P/M, pragersko 5 s stanovanje prodamo, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR Na Pragerskem prodamo delno opremljeno 5 sobno stanovanje, ki se nahaja v pritličju in mansardi večstanovanjskega objekta. Velikost stanovanja po GURS-u....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 100.000 €, 98,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velika dnevna soba, dve spalnici, dva balkona, klet. .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 205.000 €, 81,50 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

velika dnevna soba z jedilnico, dve spalnici, klet v pritličju, garažni boks, telefon, kabelska .

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 67.000 €, 67,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

nova okna, obnovljeno 2006..... .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina naj bo v Ljubljani. .

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 63.000 €, 63,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam delno opremljeno ali brez opreme- po želji .

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 215.100 € na 199.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.04.2025 - 220.000 €
21.05.2025 - 190.000 €
14.10.2025 - 220.000 €
16.10.2025 - 215.100 €
15.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2025.,

www.indomio.si

79 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1873, adaptirano l. 2024, 1/2 nad., prodamo. Cena: 199.000,00 EUR V centru Novega mesta, na Glavnem trgu prodamo v celoti obnovljeno 3 sobno stanovanje v poslovno stanovanjski stavbi. Obnova oz . novo: stavbno pohištvo (okna, vhodna vrata, notranja vrata-les)....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 69.000 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Pritlično 3-sobno stanovanje z lastnim vhodom v neposredni bližini Nove Gorice in 10 m od centra Gorizie na razpolago. Stanovanju pripada del skupnega dvorišča, na katerem je možno urediti 2 parkirni mesti ter prostori v kleti.....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 106.000 €, 42,00 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: postojna ID oglasa: 490191069-149 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji, v samem centru Postojne, posredujemo pri prodaji enosobnega stanovanja na Tržaški cesti, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1967, brez dvigala. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUTOMER, 46.000 €, 46,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novo stanovanje .

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 198.000 €, 211,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega 3,5-stanovanja v Rogaški Slatini, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 2007. Stanovanje obsega 210,7 m2 bruto površine, od tega 78,9 m2 uporabne površine. Parkirno mesto....

 
 
 
  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.salomon.si

v hiši, z enako veliko podstreho - možno preurediti v mansardo, 20 m do zdravilišča, potrebna adaptacija, vsi priključki Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. Prodajalec.

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIŠKA BISTRICA, 129.000 €, 51,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

51,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1956, 80 m2 zemljišča, 1/1 nad., voda, elektrika, CK, možnost optike, edinstvena lokacija, takoj vseljivo, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Stanovanje sestoji iz: predprostora, bivalne kuhinje z utilitijem, kopalnice in sobe. Stanovanje nima balkona, pripada....

 
 
 
  Stanovanje, MOZIRJE, 48.000 €, 53,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

centralno ogrevanje parkirišče kanalizacija elektrika voda telefon CATV internet .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 199.000 €, 220,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2024.,

www.indomio.si

220 m2, 5 in večsobno, adaptirano l. 2014, 2/3 nad., stanovanje preurejeno v poslovni prostor v centru mesta, kuhinja, ločene sanitarije, 6 x soba, ogrevanje na lastno plinsko peč, streha je bila menjana, solastniški delež podstrehe in parcele v izmeri 294 m2 za stavbo, zemljiškoknjižno....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 115.000 €, 128,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2024.,

www.indomio.si

128,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2010, 220 m2 zemljišča, 2/2 nad., prefinjeno urejeno stanovanjske z zunanjim atrijem in vrtom, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR V nizu stanovanjskih hiš na robu starega mestnega jedra v Krškem se nahaja dvostanovanjska hiša s skupnim....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 39.500 €, 45,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novo adaptirano leta 2010 novo opremljeno .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 170.000 €, 201,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-505 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kicarju, predmestnem naselju Ptuja, na enem od gričev s čudovitim razgledom na vse strani, prodamo stanovanje v dvostanovanjski hiši, z letnico izgradnje 1979, nazadnje prenovljeno 2000 (okna, streha), skupne izmere 201,2....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 46.000 €, 55,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je obnovljeno. Vseljivo 1.7.2014. .

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 151.724 €, 182,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

182,8 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, opremljeno, lasten vhod, terasa, zimski vrt, štiri spalnice, dve kopalnici, pisarna, CK, 2 x kamin, 2 x klima, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 95.000 €, 114,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLANINA 114 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2010, M/M, Planina pri Postojni - prodamo 4, 5 sobno stanovanje v mansardi. V večstanovanjski hiši. Centralna kurjava na olje. Priključki: Elektrika, voda vse skupaj je lastno. Stanovanje se prodaja opremljeno, ali po dogovoru.....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Uspešno poslano .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 150.000 € na 135.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 165,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2026 - 150.000 €
13.03.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

5-sobno stanovanje, Zasavska - Trbovlje, zgrajeno l. 1935, prenovljeno l. 2005, 2./2. nadstropje, neto tlorisna površina 165,70 m2. Cena: 135.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. V neposredni bližini centra Trbovelj posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Stanovanje, RUŠE, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celotna zgradba in stanovanje renovirana leta 2009. Opremljena kuhinja in kopalnica, shramba, priključki za TV, telefon in internet. Garsonjera se nahaja v pritličju večstanovanjske hiše, parkirni prostor urejen. .

 
 
 
  Stanovanje, KICAR, 160.000 €, 201,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

201,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2000, 935 m2 zemljišča, K+P+M, večje stanovanje v dvostanovanjski hiši K+P+M + zemljišče, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR V Kicarju, predmestnem naselju Ptuja, na enem od gričev s čudovitim razgledom na vse strani, prodamo stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, KOČEVJE, 43.000 €, 51,50 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

adaptirano leta 2005, .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 130.000 €, 174,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Novogradnja. Neposredna bližina vrtca, šole, PTT, avt. bus. postaje LPP,... Objekt je v III. podaljšani gradbeni fazi, notranjost uredimo po vaših željah,... .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 50.000 € na 45.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 45.000 €, 62,00 m2 cca 730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.12.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 65.000 €
11.02.2026 - 50.000 €
11.04.2026 - 45.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

62,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 2002, P/1 nad., Prodaja stanovanja z lastnim vhodom - Cerovec pri Šmarju, Šmarje pri Jelšah, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR V mirnem in zelenem naselju Cerovec pri Šmarju je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v vzdrževani vrstni stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 140.000 €, 194,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

194,2 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1730, 1/1 nad., Izredna priložnost, na prodaj je celotna etaža v staro meščanski hiši, v Prešernovi ulici, na Ptuju, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Na odlični lokaciji v središču Ptuja, na Prešernovi ulici, prodajamo eno etažo v prostorni staro....

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 110.000 €, 154,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

154,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, 310 m2 zemljišča, 2/2 nad., Mansardno 3-sobno stanovanje z atrijem in garažo v Ranci pri Pesnici, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V dvostanovanjski hiši v Ranci prodamo mansardno 3-sobno stanovanje z garažo za 2 avtomobila. Hiša se nahaja 4 km od....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 52.000 €, 75,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

LJ. ŠIŠKA-Šmartno pod Šmarno goro, 75 m2, 2-sobno-izredna priložnost-še nedokončana mansarda, lepa, svetla, sončna, atraktivna lokacija, veliko zelenja, lep razgled, poleg osnovne šole, prodam.Mansarda je v fazi popolne adaptacije zato ima kupec še možnost vpliva na končno podobo,....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 190.000 €, 280,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima svoje gradbeno dovoljenje. .

 
 
 
  Stanovanje, ŠMIHEL POD NANOSOM, 80.000 €, 118,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

118,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1889, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Pozdravljeni, naprodaj je podstrešni prostor (mansarda), ki se nahaja v vznožju Nanosa v vasici Šmihel pod Nanosom. Prostor se nahaja v središču vasi v lepo urejeni večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 1889. Na stavbi....

 
 
 
  Stanovanje, BORAČEVA, 34.930 €, 52,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

52,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 1985, 1/1 nad., Skromno trisobno stanovanje, ki se nahaja v občini Radenci v kraju Boračeva vabi nove, lastnike :), prodamo. Cena: 34.930,00 EUR Pozdravljeni, skromno trisobno stanovanje, ki se nahaja v občini Radenci v kraju Boračeva....