• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 3000 eur/m2 do 210000 eur - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • stanovanja slovenija do 3000 eur/m2 do 210000 eur - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 3000 eur/m2 do 210000 eur

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 3000 eur/m2 do 210000 eur" je bilo najdenih 404 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.026 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eur
    • do 200000 eur (povprečna cena)
    • do 250000 eur
    • do 2000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, ŠTORE, 195.000 €, 89,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

89,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1954, adaptirano l. 1995, VP/3 nad., NAPRODAJ | SVETLO 4-SOBNO STANOVANJE NA ODLIČNI LOKACIJI - ŠTORENa mirni in urejeni lokaciji v Štorah, v naselju več stanovanjskih četvorčkov, je naprodaj prostorno in funkcionalno razporejeno 4-sobno stanovanje, ki....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 195.000 €, 82,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

82,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2015, 4/4 nad., Na odlični lokaciji na Ptuju (Ljudski vrt) prodamo svetlo in funkcionalno 4-sobno dupleks stanovanje z balkonom. Stanovanje v izmeri 82,4 m2 se nahaja v 4. nadstropju in nudi udobno bivanje v bližini vse potrebne infrastrukture,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 194.900 €, 65,60 m2 cca 2970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na voljo je svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v 2. nadstropju urejenega bloka, zgrajenega leta 2007. .

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 193.000 €, 86,10 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.mp-projekt.si

Kandijska ulica, ekskluzivno prodamo 3-sobno stanovanje , z velikim balkonom in dvema kletnima prostoroma. Stanovanje je v celoti potrebno prenove (inštalacije, tlaki, kopalnica, kuhinja, vrata …). Idealno za kupce, ki želijo ustvariti dom po lastnih željah in potrebah. Skupno meri....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Svetlo stanovanje, obrnjeno na južno stran. Izhod na atrij in pot do garaže, z razgledom na vrtove. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2000. Okna so bila menjana leta 2011, takrat je bil vgrajen prezračevalni sistem, ki skrbi za primerno vlažnost zraka. Ogrevanje na mestni....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 190.000 €, 77,80 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinja z dnevno, spalnica, soba, kopalnica, hodnik, klet, atrij, parkirišča, 7 stanovanj v hiši, zelo svetlo, poleti hladno, pozimi toplo; .

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 190.000 €, 280,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima svoje gradbeno dovoljenje. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, pritličje, Stanovanje za menjavo oz prodajo, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Funkcionalno preurejeno 3-sobno pritlično stanovanje je na voljo za menjavo oziroma prodajo, pri čemer se prodaja izvede, ko prodajalec najde primerno nepremičnino bližje....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 190.000 €, 63,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

63,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1981, Ponuja se vam priložnost kupiti večje 2 sobno stanovanje, preurejeno v 3 sobno na odlični lokaciji v Velenju, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti večje 2 sobno stanovanje, preurejeno v 3 sobno na odlični lokaciji v Velenju,....

 
 
 
  Stanovanje, LITIJA, 189.000 €, 73,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2025.,

www.nesta.si

LITIJA, ULICA LUKE SVETCA - Prodaja, Stanovanje 4-sobno .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.indomio.si

67,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 3/12 nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Na Titovi cesti - za Gimnazijo, se prodaja 3-sobno stanovanje 67,5 m2 v 3.nadstropju od 12-ih. Stanovanje je bilo zgrajeno l. 1968. Pred leti so bila menjana okna. Nova je tudi fasada. Stanovanje ima balkon.....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,50 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.inf-ing.si

Na Titovi cesti - za Gimnazijo, se prodaja 3-sobno stanovanje 67,5 m² v 3.nadstropju od 12-ih. Stanovanje je bilo zgrajeno l. 1968. Pred leti so bila menjana okna. Nova je tudi fasada. Stanovanje ima balkon. Je takoj vseljivo. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 189.000 €, 127,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

127,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1909, adaptirano l. 2024, 1/1 nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR OBNOVLJENO 4 SOBNO STANOVANJE V Melju prodamo obnovljeno 4 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta brez dvigala, zgrajenega leta 1909. Na objektu....

 
 
 
  Stanovanje, LITIJA, 189.000 €, 73,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

73 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2023, 5/5 nad., Prostorno mansardno stanovanje v urejenem in izoliranem objektu, z novimi strešnimi okni in preurejeno kopalnico (leta 2023), opremljeno, klimatizirano, okna so bila zamenjana 2015 in na njih so rolete in komarniki, v....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 189.000 €, 81,70 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

katero se nahaja v visokem pritličju mirnega stanovanjskega bloka, zgrajenega 1972. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2008 (okna, instalacija, kopalnica). Stanovanje zajema dve veliki spalnici in eno manjšo, dnevni prostor, opremljeno kuhinjo, opremljeno kopalnico z masažno....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

67,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 3. nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Prodamo prostorno in opremljeno 3 - sobno stanovanje z 60,00 m2 uporabne površine. Nahaja se v 3. nadstropju večstanovanjskega objekta z dvigalom, ki je bil zgrajen l. 1968. Na objektu je bila obnovljena fasada,....

 
 
 
 
-1%

Spremembe cen iz 190.000 € na 189.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PTUJ, 189.000 €, 100,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.03.2026 - 203.000 €
11.03.2026 - 190.000 €
14.04.2026 - 189.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

100,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2007, VP/2 nad., Opremljeno trosobno stanovanje v pritličju, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Na Ptuju, v starem delu mestu, v Raičevi ulici, je na prodaj obnovljeno, opremljeno meščansko stanovanje. Tri sobno stanovanje se nahaja v....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 79,00 m2 cca 2340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Optični internet in CATV, zemeljski plin, urejeno okolje bloka, obnovljena fasada leta 2011,obnovljena troslojna PVC okna, obnovljeni radiatorji, bližina centra Maribora (4 km), bližina avtobusne postaje 300m, bližina banke 300m, bližina lekarne 450m in ZD, bližina pošte 350m, bližina....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 81,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Trisobno stanovanje s pripadajočo kletjo in garažnim prostorom v skupni garaži .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

73,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1973, VP/5 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Ulici Frana Kovačiča, v bližini mestnega jedra (Nova vas), je naprodaj večje, svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v pritličju urejene večstanovanjske stavbe iz leta....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Nova Vas, 185.000 €, 76,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

76,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1981, 4. nad., Predstavljamo vam opremljeno družinsko stanovanje, ki združuje funkcionalno razporeditev, nizke stroške in odlično lokacijo, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Iščete popolno ravnovesje med mestnim utripom in mirnim bivanjem? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 185.000 €, 135,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

135 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1967, 609 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Na sončni in mirni lokaciji v naselju Ranca pri Pesnici, med Šentiljem in Pesnico, je naprodaj lepo urejeno štirisobno stanovanje v pritličju dvostanovanjske hiše. V ponudbo je vključena tudi dodatna....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 184.000 €, 85,00 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-79 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Nove Gorice na razpolago 3-sobno stanovanje neto tlorisne površine 85,3 m2 Bivalni prostor 76,8 m2 klet 2,3 m2 balkon/loža 6,0 m2 nerazp.prostor 0,2 m2 Stanovanje je starejše, potrebno obnove. Objekt je opremljen z....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 183.724 €, 76,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 76,06 m2, od tega 5,78 m2 shramba. Cena: 172.809,62 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 182.855 €, 75,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. nadstropje, neto bivalna površina 75,70 m2, od tega 5,81 m2 shramba. Cena: 182.855,69 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 182.000 €, 82,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

82,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1955, 1/3 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 182.000,00 EUR Na Ptuju (CMD), v urejeni večstanovanjski stavbi (1955) je na prodaj večje, ohranjeno, prostorno 2 sobno stanovanje. Skupna površina tega svetlega stanovanja je 82,8 m². Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 181.590 €, 85,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-72 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj v novograjeni večstanovanjski vili v Slovenskih Konjicah. Večstanovanjska stavba se nahaja na odlični lokaciji ob cesti na dvorec Trebnik. V sami neposredni bližini se nahajajo tako šola in....

 
 
 
  Stanovanje, LAŠKO, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-287 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji čudovite hiše z tremi ločenimi stanovanji, bazenom, vrtom, prečudovito okolico in tremi garažami. Če iščete hišo za udobno bivanje na izjemni in sončni lokaciji je to hiša za vas! Hišo odlikuje kvalitetna....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 215.000 €, 84,00 m2 cca 2560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ima 3 sobe, dnevna soba z izhodom na balkon, kuhinja, kopalnica, wc, shramba. Pripada mu tudi klet in parkirišče. Vsi priključki. .

 
 
 
  Stanovanje, MIRNA, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.indomio.si

71,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1914, adaptirano l. 2024, 1/2 nad., prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Prodamo popolnoma prenovljen stanovanjski prostor v središču Mirne V samem srcu Mirne vam predstavljamo odlično priložnost – svetel, prostoren in funkcionalen stanovanjski prostor velikosti....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 180.000 €, 73,30 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večstanovanjska hiša, zelo svetlo, stalna temperatura, poleti hladno, pozimi toplo, atrij, parkirišče, klet, opremljeno, mirno in lepa lokacija, zraven park, blizu morje in center, vsa infrastruktura, zk papirji urejeni .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 180.000 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je trisobno komfortno obnovljeno v letu2008,centralno ogrevano,kabelskaTV,brezžični internet.V bližini je trgovina, avtobusna postaja,banka,šola . .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 180.000 €, 86,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2025.,

www.indomio.si

86 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1928, adaptirano l. 2019, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR PRODAJA SE: popolnoma prenovljeno 3-sobno stanovanje v Murski Soboti Če iščete svetlo, prijetno in vseljivo stanovanje, kjer se boste takoj počutili kot doma, potem je to prava priložnost za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 215.000 €, 103,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

103,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2006, 1/1 nad., Svetlo, lepo in prostorno trisobno stanovanje, balkon, stanovanje se prodaja kot solastniški delež, v mirnem in urejenem naselju stanovanjskih hiš, zelo dobra razporeditev prostorov, do Logatca in s tem vse potrebne infrastrukture cca....

 
 
 
  Stanovanje, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 180.000 €, 124,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

124,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, P/2 nad., stanovanje v dveh etažah, lasten vhod, izjemna lokacija, urejeno parkirišče, talno ogrevanje, gradbeno in uporabno dovoljenje, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU - ULICA MARJANA NEMCA Za vas imam stanovanje v dveh....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 169.900 € na 179.900 € z dne 08.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MARIBOR, Center, 179.900 €, 64,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.10.2025 - 169.900 €
08.04.2026 - 179.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

64,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 179.900,00 EUR Maribor, Kočevarjeva, center: Popolnoma prenovljeno 2-sobno stanovanje z mansardo na Kočevarjevi ulici Izjemna priložnost v središču Maribora. V samem srcu Maribora, na iskani Kočevarjevi....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 179.000 €, 81,00 m2 cca 2210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-85 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega trisobnega stanovanja v Kajuhovi ulici, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1950. Stanovanje obsega 81,1 m2 bruto površine, od tega 66,1 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, KIDRIČEVO, 179.000 €, 92,00 m2 cca 1950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.indomio.si

92,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1948, adaptirano l. 2025, VP/3 nad., Svetlo, pritlično stanovanje z velikim balkonom, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR V Kidričevem, v večstanovanjski stavbi (1948) je na prodaj, obnovljeno, prostorno 3 sobno stanovanje. Skupna površina tega svetlega, obnovljenega....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 180.000 €, 95,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zgrajeno 2009, opremljeno .

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 180.000 €, 124,70 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

TEL. 041 603 375 .

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 175.000 €, 56,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2019.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA - Partizanska cesta ali Podlubnik, za znanega kupca kupimo 2,5 sobno stanovanje, do 7. nadstr. - zaželjeno nižje. plačilo takoj. Ponudbe lahko sporočite na tel.: 041/675 123. .