• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 3000 eur/m2 do 210000 eur - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • stanovanja slovenija do 3000 eur/m2 do 210000 eur - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 3000 eur/m2 do 210000 eur

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 3000 eur/m2 do 210000 eur" je bilo najdenih 401 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.028 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eur
    • do 200000 eur (povprečna cena)
    • do 250000 eur
    • do 2000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KRŠKO, 81.644 €, 61,60 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 16,10 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 81.014 €, 54,50 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

STANOVANJE JE NOVO IN Z ZELO FUNKCIONALNO RAZPOREDITVIJO VSEH BIVALNIH PROSTOROV. .

 
 
 
  Stanovanje, ŠMIHEL POD NANOSOM, 80.000 €, 118,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

118,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1889, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Pozdravljeni, naprodaj je podstrešni prostor (mansarda), ki se nahaja v vznožju Nanosa v vasici Šmihel pod Nanosom. Prostor se nahaja v središču vasi v lepo urejeni večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 1889. Na stavbi....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 09.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ROŠPOH, 80.000 €, 76,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.08.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 75.000 €
09.03.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2025.,

www.indomio.si

76 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1960, 1.327 m2 zemljišča, V večstanovanjski hiši s 3 stanovanji prodamo 2,5-sobno stanovanje z dvema terasama, garažo in delom zemljišča. Stanovanje obsega dve spalnici, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico, koalnico z WC-jem in 2 shrambi. Ogrevanje je na....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 79.900 €, 60,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (9,12m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. K temu stanovanju pripada še kletna soba v velikosti 11,35m2 ter eno zunanjo parkirno mesto,....

 
 
 
  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.salomon.si

v hiši, z enako veliko podstreho - možno preurediti v mansardo, 20 m do zdravilišča, potrebna adaptacija, vsi priključki Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. Prodajalec.

 
 
 
  Stanovanje, ORMOŽ, 79.000 €, 142,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

142,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1849, 1. nad., naprodaj 3 stanovanjske enote v starejši stavbi, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR Stanovanja se nahajajo v 1. nadstropju starejšega poslovno stanovanjskega objekta v centru Ormoža. Stanovanja so potrebna obnove. Trenutno so prazna, le....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 78.900 €, 59,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (9,12m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. K temu stanovanju pripada še kletna soba v velikosti 8,36m2 ter eno zunanjo parkirno mesto,....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 78.000 €, 34,50 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na Jesenicah , na Ulici Staneta Bokala , prodamo opremljeno 1-sobno stanovanje , v skupni izmeri 34,5m2. Stanovanje se nahaja v visokem pritličju bloka, zgrajenega l.1962. Stanovanje ima J lego. Razporeditev: predprostor, manjša bivalna kuhinja, soba, kopalnica z WC. Pripada mu tudi....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 78.000 €, 124,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

- ID oglasa: 490371004-78 Ogled oglasa na strani ponudnika V zgodovinskem središču Gorice prodamo stanovanje v 3. nadstropju, ki obsega: vhod, dnevno sobo, kuhinjo, 2 spalnici, 2 shrambi, hodnik, kopalnico in podstrešje v skupni izmeri 124 m2. Ogrevanje je avtonomno. Stanovanje potrebuje....

 
 
 
  Stanovanje, TREBNJE, 78.000 €, 33,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Tloris in ostale podatke si lahko ogledate na naši spletni strani www.betonal.si .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 77.900 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 76.900 €, 59,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 76.000 €, 57,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PRILOZNOST PRITLICJE !! prodam za 76.000€ oz. po dogovoru ali oddam za 350€ + stroški. Zelo dobra in mirna lokacija, eno lepsih stanovanj vsa infrastruktura, nizki obratovalni stroski, neopremljeno, vseljivo takoj. Pod stanovanjem je še klet velikosti 13m2. Mozen takojsen vpis v zemljisko....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 75.000 €, 24,20 m2 cca 3100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.novdom.si

V Brežicah je naprodaj pritlično 1 sobno stanovanje , ki se nahaja na izjemno atraktivni lokaciji z vso potrebno infrastrukturo na dosegu roke. .

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 72.858 €, 59,40 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 23,40 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 72.000 €, 68,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Blizu OŠ, vrtca, gimnazijo, trgovine, pošte, avtobusno postajo.... .

 
 
 
  Stanovanje, PREDDVOR, 71.000 €, 43,40 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2018.,

www.mp-projekt.si

V staromeščanski hiši v centru Preddvora prodamo 2-sobno stanovanje ki obsega dnevno bivalni del s kuhinjo, jedilnico z izhodom na balkon, kopalnico z wc in spalnico. V letu 2004 je bilo stanovanje v celoti obnovljeno oz. na novo narejeno. Ogrevanje z radiatori, daljinsko, na biomaso.....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2020.,

www.inf-ing.si

V Kranju kupimo enosobno stanovanje za našo stranko. .

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 70.000 €, 66,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-177 Ogled oglasa na strani ponudnika Na obrobju Šmarja pri Jelšah je naprodaj prenovljeno pritlično stanovanje v izmeri 65,70 m2 površine. Če želite živeti nekoliko odmaknjeni od mesta v mirnem okolju s prečudovitim razgledom, je to stanovanje za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 69.990 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

64,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, lasten vhod, velika terasa, CK, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa tudi za naložbo, prodamo. Cena: 69.990,00 EUR Lokacija: Stanovanje se nahaja na....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 79.900 € na 69.900 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, REČICA OB SAVINJI, 69.900 €, 51,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.02.2026 - 79.900 €
14.05.2026 - 69.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

51 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1925, P/2 nad., 1 sobno / rečica, prodamo. Cena: 69.900,00 EUR PRODAJA / 1-sobno stanovanje / 51 m² / Rečica ob Savinji Na mirni in prijetni lokaciji v Rečici ob Savinji posredujemo pri prodaji 1-sobnega stanovanja v skupni izmeri 51 m², ki se nahaja v....

 
 
 
  Stanovanje, ORMOŽ, 69.900 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

40,3 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2012, 2/4 nad., prodamo. Cena: cca 69.900,00 EUR Si želite bivanja, kjer je mestni utrip na dosegu roke, vaš dom pa ostaja toplo in mirno zatočišče? Ponujamo vam prijetno, svetlo in vzdrževano 1,5-sobno stanovanje neto tlorisne površine....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 69.000 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Pritlično 3-sobno stanovanje z lastnim vhodom v neposredni bližini Nove Gorice in 10 m od centra Gorizie na razpolago. Stanovanju pripada del skupnega dvorišča, na katerem je možno urediti 2 parkirni mesti ter prostori v kleti.....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 67.500 €, 32,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2026.,

www.indomio.si

32 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2020, 1/2 nad., Enosobno stanovanje, prodamo. Cena: 67.500,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike. Kabelska, upravnik mesečni strošek le okoli 16 eur, ogrevanje na elektriko, možnost priklopa kamina, pripada....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 67.500 €, 31,00 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

31 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1880, Očarljivo stanovanje v središču Trbovelj, prodamo. Cena: 67.500,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike. link do videa na: https://www.youtube.com/watch?v=glz9yow79GI Kabelska, upravnik mesečni strošek le okoli 16 eur,....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 67.500 €, 32,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.12.2025.,

www.indomio.si

32 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1880, Očarljivo stanovanje v središču Trbovelj, prodamo. Cena: 67.500,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike. Vdeo na: https://www.youtube.com/watch?v=-fv03sKHqGI Kabelska, upravnik mesečni strošek le okoli 16 eur, ogrevanje....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 72.000 €, 37,40 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

atrij .

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 67.000 €, 67,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

nova okna, obnovljeno 2006..... .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 67.000 €, 44,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V novejšem poslovno stanovanjskem objektu grajenem leta 2004/05 v drugem nadstropju naprodaj v celoti opremljena garsonjera v izmeri stanovanjske površine 34,57 m2, loža 4,72 m2, klet 5,02 m2. Stanovanje ima lastni ogrevalni in vodovodni števec. Gradnja objekta klasična opečna. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUTOMER, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

51 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2018, 1/2 nad., V strogem centru Ljutomera, na Miklošičevem trgu 1, je naprodaj lepo vzdrževano 1,5-sobno stanovanje v meščanskem objektu iz leta 1880. Stanovanje je svetlo, funkcionalno zasnovano, brez bremen in takoj vseljivo, z....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 63.000 €, 63,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam delno opremljeno ali brez opreme- po želji .

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 63.000 €, 50,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V račun vzamemo garsonjero v okolici .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 63.000 €, 49,80 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima francosko teraso,centralno ogrevanje-v kopalnici je talno gretje, pred kratkim obnovljena streha. V bližini se nahaja vrtec, šola, trgovina, UKC MB. .

 
 
 
  Stanovanje, ZREČE, 62.000 €, 24,50 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.07.2023.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetnega svetlega, obnovljenega stanovanja v urejenem večstanovanjskem objektu. Lokacija ponuja poleg mirnega bivanja tudi neskončne možnosti za šport in sprostitev , od sprehajalnih in kolesarskih poti, sproščanja v zdraviliško športno-rekreacijskem centru....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 61.900 €, 19,00 m2 cca 3260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

19,3 m2, garsonjera, zgrajena l. 1958, adaptirana l. 2020, 4/4 nad., Garsonjera na Levstikovi ulici, Maribor - 19,3 m2 (4. nadstropje). Na Levstikovi ulici v Mariboru je na voljo prijetna garsonjera z neto tlorisno površino 19,3 m2. Nahaja se v 4. nadstropju urejenega bloka (brez....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

l. obnove 2010, dvosobno, renovirano, nova PVC okna, KTV, internet, centralno ogrevano, nahaja se v pritličju, opremljeno, parkirno mesto, vsi priključki,vrt... .

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 59.500 €, 53,40 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

1S predelano v 2S.5 nadstropje.klet 4,68 m2 Streha stavbe zamenjana l. 1998, okna in balkonska vrata zamenjana l. 2006. Dva balkona na sončni strani bloka, CK, dvigalo, napeljava za telefon in napeljava za KTV do vhoda. delno opremljeno:regali za dnevno sobo, tv sprejemnik,kuhinja....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 337-378 (od skupaj 402)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>