• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 3200 eur/m2 - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • stanovanja slovenija do 3200 eur/m2 - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 3200 eur/m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 3200 eur/m2" je bilo najdenih 590 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.225 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 3000 eur/m2 (malo cenejši)
    • 3300 eur/m2 (malo dražje)
    • do 230000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 139.000 €, 81,80 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.06.2017.,

www.mp-projekt.si

Na Ulici Polonce Čude v Štepanjskem naselju prodamo svetlo 3 sobno stanovanje v izmeri 81,8 m2, v 4. nadstropju. Bivalni del je obrnjen na južno stran, spalni na severno. Obnovljena je bila kopalnica, ostali prostori so v prvotnem stanju. Stanovanje je konfortno s funkcionalno razporeditvijo....

 
 
 
  Stanovanje, PREBOLD, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-527 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja 2s stanovanje, do katerega se povzpneš po samo sedmih stopnicah. Parkiranje možno na parkirišču okoli objekta. Stanovanje je vseljivo v zelo kratkem času, obsega pa hodnik, 2x soba, ena prehodna, kopalnica....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 100.000 €, 56,90 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

bljižina trgovine, šole .

 
 
 
  Stanovanje, ŠENTJANŽ, 139.900 €, 83,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

83,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1954, P/2 nad., Nadstandardno 3-sobno stanovanje na odlični lokaciji v Sevnici, prodamo. Cena: 139.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji takoj vseljivega, sodobnega in v celoti opremljenega 3-sobnega stanovanja na izjemno iskani lokaciji v Šentjanžu pri....

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 160.000 €, 96,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

96,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1820, adaptirano l. 2009, P+M, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Spoštovani, na odlični lokaciji v samem središču Šoštanja vam lahko ponudimo prostorno in svetlo stanovanje, po GURS neto tlorisne površine 116,3 m2 in uporabne površine 96,7m2, ki se razprostira....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 500.000 €, 300,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

300 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1949, 2/2 nad., V centru mesta Maribor prodamo 5 stanovanj v isti etaži v kompletu, prodamo. Cena: cca 500.000,00 EUR .

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 104.900 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321054-202 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Lenarta prodamo 2,5 sobno stanovanje v 2. nadstropju nizkega večstanovanjskega bloka. Stanovanje je bilo 2022 prenovljeno, vključno z novo kuhinjo in kopalnico ter vsemi instalacijami.....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 346.076 €, 208,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Dodaten opis Posredujemo pri prodaji stanovanj v novograjeni večstanovanjski vili v Slovenskih Konjicah. Večstanovanjska stavba se nahaja na odlični lokaciji ob cesti na dvorec Trebnik. V sami neposredni bližini se nahajajo....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 139.000 €, 84,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2025.,

www.indomio.si

84,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2013, 4/4 nad., prodamo. Cena: 139.000,00 EUR V neposredni bližini vrtca, na Tomšičevi ulici prodamo prostorno stanovanje, ki se nahaja v četrtem nadstropju. Stanovanje zahodne lege je bilo obnovljeno leta 2013. Obsega predprostor,....

 
 
 
  Stanovanje, ŽELEZNIKI, 119.000 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

72,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2015, pritličje, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Železnikov prodamo svetlo in prostorno stanovanje s skupno neto površino 72,9 m². Razporeditev trenutno obsega spalnico, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 127.000 €, 74,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vsi priključki .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 385.000 €, 111,30 m2 cca 3460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V novejšem večstanovanjskem objektu - Celovški dvori prodamo lepo in prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja v 6. nadstropju. .

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 265.000 €, 76,60 m2 cca 3460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.agentkranj.si

V pritličju lepo vzdrževanega objekta, v Frankovem naselju prodamo lepo trisobno stanovanje, ki je pregrajeno v tri in pol sobnega. Fasada na objektu je bila obnovljena leta 2011, tako kot streha in žlebovi. Stanovanje je bilo v kompletu obnovljeno leta 2013. Ogrevanje je preko zemeljskega....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Studenci, 110.000 €, 67,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

67 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1895, adaptirano l. 2017, P/2 nad., prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Odlično za investicijo, kakor tudi za prijeten dom!! Predstavljamo vam urejeno 2-sobno stanovanje z ugodno razporeditvijo na zanimivi lokaciji ob reki Dravi. Stanovanje je zelo svetlo, s....

 
 
 
  Stanovanje, RAZVANJE, 210.000 €, 128,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.04.2026.,

www.indomio.si

128,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2000, P/2 nad., prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Prodamo stanovanje v Razvanju – pod Pohorjem Stanovanje se nahaja v Razvanju, eni zelo iskanih stanovanjskih lokacij v okolici Maribora, tik pod Pohorjem. Gre za območje, ki ponuja popolno ravnovesje med....

 
 
 
  Stanovanje, PREDDVOR, 71.000 €, 43,40 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2018.,

www.mp-projekt.si

V staromeščanski hiši v centru Preddvora prodamo 2-sobno stanovanje ki obsega dnevno bivalni del s kuhinjo, jedilnico z izhodom na balkon, kopalnico z wc in spalnico. V letu 2004 je bilo stanovanje v celoti obnovljeno oz. na novo narejeno. Ogrevanje z radiatori, daljinsko, na biomaso.....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 160.000 €, 98,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

98,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1879, adaptirano l. 2004, 2/2 nad., prodamo. Cena: 149.900,00 EUR V starem mestnem jedru Ptuja je v drugem nadstropju poslovno – stanovanjske stavbe iz leta 1879, naprodaj prijetno 3 sobno stanovanje, skupne izmere 116,40 m2, všteti dve shrambi v isti....

 
 
 
  Stanovanje, PETROVČE, 83.000 €, 51,10 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281039-1 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega, svetlega dvosobnega stanovanja s čudovitim razgledom na okoliške gozdove. Stanovanje v izmeri 51,1 m2 se nahaja v mansardi manjše večstanovanjske stavbe z 8 stanovanji, zgrajene leta 1880.....

 
 
 
  Stanovanje, TOLMIN, 105.000 €, 64,80 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje obsega: soba1-18,90 m2, soba2-18,10 m2, kuhinja in dnevna-15.55m2, kopalnica-5m2, predsoba-7,25 m2, klet-30m2. Informacije: 031606222 .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 92.000 €, 57,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

57 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2012, M/3 nad., Kompletno podstrešje s kletjo v centru Kopra, prodamo. Cena: cca 92.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji podstrešja in kleti v večštanovanjski meščanski hiši v centru Kopra. Podstrešje je potrebno kompletne prenove (brez....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 149.000 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

43,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2009, 2. nad., prodamo. Cena: 149.000,00 EUR CELJE - MUZEJSKI TRG Idealno za tiste, ki želijo živeti blizu centra, a v mirnem okolju. Stavba zgrajena leta 1986, s prenovljeno streho leta 2009, združuje čar preteklosti s sodobnimi standardi.....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 419.000 €, 261,20 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V meščanski hiši, zgrajeni leta 1903, se v kompletu prodajajo tri popolnoma obnovljene in vseljive stanovanjske enote . Nepremičnina navdušuje z značilnimi visokimi stropovi in razkošnim stopniščem , ki ohranjata avtentičen duh preteklega časa. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sporočite po telefonu ali mailu. .

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 109.000 € na 99.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, HRASTNIK, 99.000 €, 62,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.02.2026 - 119.000 €
18.03.2026 - 109.000 €
15.04.2026 - 99.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

62,52 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1939, 2/2 nad., prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V mirnem okolju kraja Brdce (Dol pri Hrastniku, Zasavje) je naprodaj 3-sobno stanovanje, ki ponuja prijetno bivanje v stiku z naravo. Po podatkih GURS je bila stavba zgrajena leta 1939. Stanovanje je starejše....

 
 
 
  Stanovanje, VIR, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Lučica – Prodaje se novi trosoban apartman površine 94 m2; Apartman se nalazi u prizemlju; Apartman se sastoji od: 3 spavaće sobe, hodnika, dnevnog boravka, kuhinje + blagovaonice, kupaonice, WC-a + terasa od 25 m2 + 3 parkirna mjesta; Apartman je kompletno namješten;....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 279.000 €, 175,00 m2 cca 1590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2025.,

www.nepremicnina.si

Na odlični lokaciji v Kamniku ekskluzivno prodamo prostorno 4-sobno stanovanje , kar v naravi predstavlja zgornjo polovico samostojne hiše, z dodatnim prostorom v pritličju, garažo, vrtom ter dvoriščem. .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 159.900 €, 101,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

101,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1943, adaptirano l. 2006, 1/1 nad., prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Na Vičavi, strateško izjemno lepi, eni najbolj zaželenih lokacij v mestu Ptuj, prodamo 4-sobno stanovanje, v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, znane kot ene od vil z letnico gradnje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 109.000 €, 69,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1939, v urejenem objektu z obnovljeno fasado in zamenjanimi okni je na voljo prijetno stanovanje z racionalno razporeditvijo. ogrevanje je urejeno na biomaso. vključuje tudi parkirno mesto in delež kleti. prednost imajo kupci z možnostjo prevzema najemnikov.....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 280.000 €, 178,00 m2 cca 1570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-380 Ogled oglasa na strani ponudnika Predvajanje videoposnetka s klikom na gumb "Več info" ! V Rogaški Slatini je, v praktično neposredni bližini središča mesta, na prodaj stanovanje v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje je orientirano proti zahodu,....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 370.000 € na 330.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 330.000 €, 95,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.05.2026 - 370.000 €
13.05.2026 - 330.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

95,45 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 1996, 2. nad., prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na prodaj je trisobno mansardno stanovanje površine 87,3 m2, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje obsega tri sobe, spalnico, veliko dnevno sobo z jedilnico....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 149.000 €, 96,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Podravska – Maribor (Center), zgrajen l. 1892, pritličje, neto tlorisna površina 69,70 m2. Cena: 149.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Stanovanje se nahaja na izjemno zanimivi in frekventni lokaciji v Mariboru,....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 280.000 €, 181,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-379 Ogled oglasa na strani ponudnika Predvajanje videoposnetka s klikom na gumb "Več info" ! V Rogaški Slatini je, v praktično neposredni bližini središča mesta, na prodaj stanovanje v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje je orientirano proti zahodu....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJI LESKOVEC, 139.000 €, 90,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-144 Ogled oglasa na strani ponudnika V Zgornjem Leskovcu, v novejši večstanovanjski stavni (2008), je na prodaj moderno, dvo in pol sobno stanovanje z galerijo. Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju stavbe in se razprostira v dveh etažah. Moderno stanovanje je....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, Center, 149.700 €, 97,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-212 Ogled oglasa na strani ponudnika 2,5 SOBNO STANOVANJE 96,8 M2 - CELJE CENTER / VRUNČEVA 1 Posredujemo pri prodaji prostornega 2,5 sobnega stanovanje CELJE / CENTER / VRUNČEVA 1 Stanovanje ima lastno centralno ogrevanje ( plin ), priključeno na vsa potrebna....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 149.900 €, 98,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-500 Ogled oglasa na strani ponudnika V starem mestnem jedru Ptuja je v drugem nadstropju poslovno - stanovanjske stavbe iz leta 1879, naprodaj prijetno 3 sobno stanovanje, skupne izmere 116,40 m2, všteti dve shrambi v isti etaži, klet in del podstrešja. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 130.000 €, 85,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

85 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1980, 120 m2 zemljišča, P/2 nad., atrijsko stanovanje v poslovno stanovanjskem objektu v mestnem jedru, potrebno komplet renovacije. Pripadajoče dvorišče v izmeri 120 m2, vsi priključki, možnost priklopa na mestni plin. Pogoj lastnika je da kupec poravna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 107.000 €, 70,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupujem stanovanje bivalne površine od 60m2 do 80m2 to pomeni 2,5 sobno ali 3 sobno. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 300.000 €, 197,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321004-456 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ruški cesti prodamo 4 stanovanja (garsonjero, 3-sob. stanovanje, 2-sob. sobno in 5-sob. stanovanje), ki so locirana v pritličju stanovanjskega objekta (celotno pritličje) zgralenega v letu 1880. Del objekta,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 67.000 €, 44,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V novejšem poslovno stanovanjskem objektu grajenem leta 2004/05 v drugem nadstropju naprodaj v celoti opremljena garsonjera v izmeri stanovanjske površine 34,57 m2, loža 4,72 m2, klet 5,02 m2. Stanovanje ima lastni ogrevalni in vodovodni števec. Gradnja objekta klasična opečna. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 275.000 €, 182,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-114 Ogled oglasa na strani ponudnika V poslovno stanovanjski stavbi v Mariboru - Melje, prodamo del pritličja, ki v naravi skupaj predstavlja 6 popolnoma obnovljenih sob in hodnik v velikosti skupaj182 m2. Prostori-sobe se nahajajo na južnem delu stavbe. Parkiranje....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

56,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2023, 5/5 nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V 5. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe (brez dvigala) se nahaja popolnoma obnovljeno stanovanje, ki preseneti takoj, ko vstopite. Kaj vas čaka: - funkcionalen tloris brez izgubljenih....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 205.000 € na 195.000 € z dne 17.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.03.2026 - 205.000 €
17.04.2026 - 195.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

56,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, 5. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR PRODAMO SVETLO IN POPOLNOMA OBNOVLJENO STANOVANJE Z VELIKIM BALKONOM! Na izjemni lokaciji v bližini vse infrastrukture (trgovina, šola, vrtec, zdravstveni dom it.) prodamo čudovito, popolnoma obnovljeno in....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 421-462 (od skupaj 590)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.