• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 3200 eur/m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • stanovanja slovenija do 3200 eur/m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 3200 eur/m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 3200 eur/m2" je bilo najdenih 585 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.228 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 3000 eur/m2 (malo cenejši)
    • 3300 eur/m2 (malo dražje)
    • do 230000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-12%

Spremembe cen iz 255.000 € na 225.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 225.000 €, 91,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2025 - 255.000 €
19.02.2026 - 225.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2025.,

www.indomio.si

91,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1953, adaptirano l. 2006, 143 m2 zemljišča, P/2 nad., Stanovanje v dvostanovanjski hiši na Paderšičevi ulici (Grm). Stanovanje. Centralno ogrevanje na plin. Urejena etažna lastnina. Stanovanju pripada zemljišče ob stavbi in pred njo v skupni izmeri 143....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 51,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

2,5-sobno stanovanje, Murska Sobota, zgrajeno l. 1970, delno prenovljeno l. 2002 in l. 2005, 2./5. nad., neto tlorisna površina 62,80 m2, bivalna povrišna 51,40 m2, balkon 5,20 m2, klet 6,20 m2. Cena: 126.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV.....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 200.000 €, 81,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

81,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, VP/4 nad., Lepo vzdrževanja pritlično, tri sobno stanovanje, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij na Rimski ploščadi prodamo svetlo, prostorno in funkcionalno trisobno stanovanje v pritličju urejene večstanovanjske....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 379.900 €, 154,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2025.,

www.indomio.si

154 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2019, v luciji, blizu šole prodamo lepo penthouse 5 sobno stanovanje z velikimi terasami in pogledom na morje. stanovanje je res poceni, extra kvalitetno in lepo, primerno za večjo veselo in družabno družino, saj ima veliko prostorov....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 143.000 €, 58,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1983, 4. nad., Prodaja se čudovito, 3.5 sobno stanovanje z dvoriščem ob Osnovni šoli. Stanovanje je enkratno za investicijo, manjšo ali večjo družino, prodamo. Cena: 143.000,00 EUR Ne zamudite priložnosti za nakup stanovanja v Slovenski Bistrici na....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 175.000 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,1 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1937, visoko pritličje, Na ulici Pariške komune v Mariboru posredujemo pri prodaji svetlega in zelo prostornega 2,5-sobnega stanovanja. Nahaja se v visokem pritličju urejene večstanovanjske stavbe iz leta 1937, ki s svojo arhitekturo ohranja prijeten....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 186.120 €, 56,00 m2 cca 3320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

56,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, 2. nad., prodamo. Cena: 186.120,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 180.000 €, 73,30 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večstanovanjska hiša, zelo svetlo, stalna temperatura, poleti hladno, pozimi toplo, atrij, parkirišče, klet, opremljeno, mirno in lepa lokacija, zraven park, blizu morje in center, vsa infrastruktura, zk papirji urejeni .

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 206.000 €, 84,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

84,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1973, adaptirano l. 2002, 4/5 nad., prodamo. Cena: 206.000,00 EUR Lepa priložnost za nakup stanovanja na eni boljših lokacij v Postojni, Stjenkova ulica 8. Stanovanje se nahaja v 4. nadstropju mirnega in urejenega bloka. Stanovanju pripada še oštevilčen....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 169.000 €, 69,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parkiranje je možno za objektom ali v osvetljeni garaži, stanovanje je opremljeno z vsemi priključki in vseljivo takoj. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLAČILO TAKOJ. Kupim dvosobno stanovanje, z balkonom. Uporabne površine vsaj 40m2, znotraj ljubljanske obvoznice. V nižjih nadstropjih bloka (VP, 1, 2), z upravnikom. Stanovanja v hišah, deleži hiš, mansarde nas ne zanimajo. Če ima blok dvigalo, so sprejemljiva višja nadstropja. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 190.000 €, 77,80 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinja z dnevno, spalnica, soba, kopalnica, hodnik, klet, atrij, parkirišča, 7 stanovanj v hiši, zelo svetlo, poleti hladno, pozimi toplo; .

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 182.855 €, 75,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. nadstropje, neto bivalna površina 75,70 m2, od tega 5,81 m2 shramba. Cena: 182.855,69 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Nova Vas, 185.000 €, 76,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

76,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1981, 4. nad., Predstavljamo vam opremljeno družinsko stanovanje, ki združuje funkcionalno razporeditev, nizke stroške in odlično lokacijo, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Iščete popolno ravnovesje med mestnim utripom in mirnim bivanjem? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341006-70 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo svetlo, prostorno in prenovljeno 3 - sobno stanovanje na odlični lokaciji v Novem mestu v krajevni skupnosti Majde Šilc. Objekt je bil zgrajen leta 1974 in se ponaša z izolacijsko fasado ter dodatno izolacijo podstrešja,....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 183.724 €, 76,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 76,06 m2, od tega 5,78 m2 shramba. Cena: 172.809,62 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, OBRNE, 290.000 €, 120,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2023.,

www.indomio.si

120 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1986, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Kakovostono prenovljeno stanovanje s čudovitim razgledom v manjši stavbi s 4 stanovanji. Stanovanje se nahaja v visokem pritličju in je bilo v celoti prenovljeno Obsega prostorno dvevno sobo z velikimi drsnimi vrati....

 
 
 
  Stanovanje, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 145.000 €, 60,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

60,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2007, 24 m2 zemljišča, P/2 nad., Pritlično stanovanje z atrijem in parkirnim mestom. Nizki stroški, sončna elektrarna. Prostorno stanovanje, ki je bilo preurejeno v 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR PRITLIČNO STANOVANJE Z ATRIJEM V MIKLAVŽU....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 135.000 €, 55,90 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnina.si

Kamnik - obrobje centra, smer Mekinje, prodamo zanimivo stanovanje z lastnim vhodom. .

 
 
 
  Stanovanje, HOČKO POHORJE, 199.900 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.01.2026.,

www.indomio.si

60 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2010, adaptirano l. 2023, 1/M, Na prodaj svetlo, funkcionalno in premišljeno opremljeno 2-sobno stanovanje na Pohorju, pod Bellevue-jem in maribrosko Gondolo. Dodatne prednosti so balkon z razgledom, 2 parkirni mesti, daljinskko upravljanje ogrevanja, protivlomna....

 
 
 
 
+8%

Spremembe cen iz 234.445 € na 252.451 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, APAČE, 252.451 €, 105,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2026 - 234.445 €
09.04.2026 - 252.451 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

4 sobno stanovanje, Pomurska, Apače, zgrajeno l. 2025, 2. nadstropje, neto bivalna površina 105,20 m2, od tega 6,49 m2 shramba. Cena: 252.451,16 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJE BITNJE, 360.000 €, 149,80 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.nepremicnina.si

Kranj - Zgornje Bitnje, prodamo polovico hiše na lepi, mirni lokaciji. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 100.000 €, 30,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Staro mestno jedro, stanovanje naj bi bilo brez plomb in adaptirano. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 253.374 €, 76,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dnevna soba s kuhinjo in jedilnico v izmeri 34m2 ima izhod na 7,5m2 veliko teraso, z odprtim razledom na celotni zaliv. Spalnici v izmeri 14,43m2 in 11,25m2. Velika kopalnica 6,99m2, WC posebej. V vseh sobah je kvaliteten parket, v sanitarijah kvalitetna keramika. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 160.050 €, 48,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

48,5 m2, apartma, zgrajen l. 2003, 2. nad., prodamo. Cena: 160.050,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 114.500 €, 48,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam lepo ohranjeno enosobno stanovanje .Pogled na vzhod. Dnevna soba z jedilnico 23,94m2; predsoba 3,48m2; kopalnica 6,18m2; kuhinja 5,6m2; balkon 4m2; klet 5,30m2. Parkirno mesto v garaži. Stanovanje opremljeno po meri. Vzdrževano. Dol pri Ljubljani GSM:040 575 326 .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 195.000 €, 82,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

82,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2015, 4/4 nad., Na odlični lokaciji na Ptuju (Ljudski vrt) prodamo svetlo in funkcionalno 4-sobno dupleks stanovanje z balkonom. Stanovanje v izmeri 82,4 m2 se nahaja v 4. nadstropju in nudi udobno bivanje v bližini vse potrebne infrastrukture,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Studenci, 455.500 €, 192,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

192,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2005, 4/4 nad., prodamo. Cena: 455.500,00 EUR Ekskluziven PENTHOUSE s teraso 100 m² in odprtim razgledom – Studenci, Maribor Na mirni in zaželeni lokaciji v Mariboru – Studenci, v neposredni bližini Pekrske gorce in Pohorja, vam predstavljamo izjemno....

 
 
 
  Stanovanje, MENGEŠ, 277.000 €, 117,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

117,6 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2019, 79 m2 zemljišča, M/M, Prodamo 3,5-sobno stanovanje oziroma polovico hiše z garažo v izmeri 36 m2 Mengšu, prodamo. Cena: 277.000,00 EUR V mirnem in urejenem naselju v Mengšu prodamo prostorno 3,5-sobno stanovanje, ki obsega....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 271.915 €, 114,86 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-155 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Kompleks Sončni Golovec je dialog moderno zasnovanih objektov. Razgledi, ki ponujajo pravo razkošje, dodajajo vrednost arhitekturni zasnovi objekta.....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 225.000 € na 219.900 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PTUJ, 219.900 €, 93,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2026 - 225.000 €
05.03.2026 - 219.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Podravska - Ptuj, zgrajeno l. 1977, prenovljeno l. 2022, K+VP/1. nad., neto tlorisna površina 163,60 m2, uporabna površina 93,40 m2, pripadajoče zemljišče 299,00 m2. Cena: 219.900 EUR. Posredujemo pri prodaji lepo urejenega 3-sobnega stanovanja v dvostanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 130.000 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo stanovanje ali hiškico v Sežani, Divači in okolici .

 
 
 
  Stanovanje, TREBNJE, 78.000 €, 33,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Tloris in ostale podatke si lahko ogledate na naši spletni strani www.betonal.si .

 
 
 
  Stanovanje, MENGEŠ, 277.000 €, 117,60 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.dfi.si

117,6 m², 3,5-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2019, 79 m² zemljišča, M/M, Prodamo 3,5-sobno stanovanje oziroma polovico hiše z garažo v izmeri 36 m² Mengšu, prodamo. Cena: 277.000,00 EUR Dodaten opis V mirnem in urejenem naselju v Mengšu prodamo prostorno 3,5-sobno stanovanje,....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 577.777 € na 499.999 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, CELJE, 499.999 €, 213,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.04.2026 - 577.777 €
29.04.2026 - 499.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

213,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1878, adaptirano l. 2025, 1/2 nad., prodamo. Cena: 499.999,00 EUR ️ PRESTIŽNO GENERALNO OBNOVLJENO STANOVANJE – V SREDIŠČU CELJA Krekova ulica 8, Celje – center mesta OPIS NEPREMIČNINE Na prodaj ponujamo izjemno redko in prestižno stanovanje, ki....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 220.500 €, 94,00 m2 cca 2350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

94,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, adaptirano l. 2009, 3. nad., Priložnost na Teznu - delno prenovljeno 3-sobno stanovanje, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 220.500,00 EUR Priložnost na Teznu – sodobno prenovljeno 3-sobno stanovanje, vseljivo takoj! Predstavljamo vam prostorno 3-sobno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 79,00 m2 cca 2340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Optični internet in CATV, zemeljski plin, urejeno okolje bloka, obnovljena fasada leta 2011,obnovljena troslojna PVC okna, obnovljeni radiatorji, bližina centra Maribora (4 km), bližina avtobusne postaje 300m, bližina banke 300m, bližina lekarne 450m in ZD, bližina pošte 350m, bližina....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 290.000 €, 124,00 m2 cca 2340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

124,9 m2, 5 in večsobno, adaptirano l. 2026, K/6 nad., prodamo. Cena: 290.000,00 EUR PROSTORNO ADAPTIRANO STANOVANJE 124,9 m² – CENTER DOMŽAL – INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V samem centru Domžal prodamo prostorno in v celoti adaptirano stanovanje, ki se nahaja v kleti urejenega večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

gotovina .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 174.800 €, 75,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

75,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1996, 2. nad., prodamo. Cena: 174.800,00 EUR SLOVENSKA BISTRICA , neposredna bližina centra, 75,3 m2, tri sobno stanovanje se nahaja v urejeni stavbi zgrajeni leta 1996, na mirni lokaciji, v bližini vse infrastrukture: šole, vrtca, trgovine, avtobusne....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 211-252 (od skupaj 585)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!