• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 350000 eur - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • stanovanja slovenija do 350000 eur - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 350000 eur

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 350000 eur" je bilo najdenih 825 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.917 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 330000 eur (malo cenejši)
    • 360000 eur (malo dražje)
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, NOVO MESTO, 190.000 €, 280,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima svoje gradbeno dovoljenje. .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 190.000 €, 77,80 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinja z dnevno, spalnica, soba, kopalnica, hodnik, klet, atrij, parkirišča, 7 stanovanj v hiši, zelo svetlo, poleti hladno, pozimi toplo; .

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 190.000 €, 63,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

63,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1981, Ponuja se vam priložnost kupiti večje 2 sobno stanovanje, preurejeno v 3 sobno na odlični lokaciji v Velenju, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti večje 2 sobno stanovanje, preurejeno v 3 sobno na odlični lokaciji v Velenju,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, pritličje, Stanovanje za menjavo oz prodajo, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Funkcionalno preurejeno 3-sobno pritlično stanovanje je na voljo za menjavo oziroma prodajo, pri čemer se prodaja izvede, ko prodajalec najde primerno nepremičnino bližje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 189.900 €, 49,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

49,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2024, 1/3 nad., prodamo. Cena: 189.900,00 EUR Maribor, Smetanova: prodamo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v centru mesta Maribor. V samem centru mesta Maribor, le malenkost stran od srednjih šol in fakultet, se nahaja povsem prenovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, LITIJA, 189.000 €, 73,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2025.,

www.nesta.si

LITIJA, ULICA LUKE SVETCA - Prodaja, Stanovanje 4-sobno .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 189.000 €, 38,10 m2 cca 4960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.obala-realestate.com

Svetlo in funkcionalno zasnovano dvosobno stanovanje na odlični lokaciji, zgolj 100 m od morja in sprehajališča, v 2.ND. poslovno stanovanjske hiše, ki je potrebno temeljite prenove. .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,50 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.inf-ing.si

Na Titovi cesti - za Gimnazijo, se prodaja 3-sobno stanovanje 67,5 m² v 3.nadstropju od 12-ih. Stanovanje je bilo zgrajeno l. 1968. Pred leti so bila menjana okna. Nova je tudi fasada. Stanovanje ima balkon. Je takoj vseljivo. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 189.000 €, 81,70 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

katero se nahaja v visokem pritličju mirnega stanovanjskega bloka, zgrajenega 1972. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2008 (okna, instalacija, kopalnica). Stanovanje zajema dve veliki spalnici in eno manjšo, dnevni prostor, opremljeno kuhinjo, opremljeno kopalnico z masažno....

 
 
 
 
-1%

Spremembe cen iz 190.000 € na 189.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PTUJ, 189.000 €, 100,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.03.2026 - 203.000 €
11.03.2026 - 190.000 €
14.04.2026 - 189.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

100,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2007, VP/2 nad., Opremljeno trosobno stanovanje v pritličju, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Na Ptuju, v starem delu mestu, v Raičevi ulici, je na prodaj obnovljeno, opremljeno meščansko stanovanje. Tri sobno stanovanje se nahaja v....

 
 
 
  Stanovanje, LITIJA, 189.000 €, 73,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

73 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2023, 5/5 nad., Prostorno mansardno stanovanje v urejenem in izoliranem objektu, z novimi strešnimi okni in preurejeno kopalnico (leta 2023), opremljeno, klimatizirano, okna so bila zamenjana 2015 in na njih so rolete in komarniki, v....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 189.000 €, 40,00 m2 cca 4730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

40 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, pritličje, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 40 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

67,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 3. nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Prodamo prostorno in opremljeno 3 - sobno stanovanje z 60,00 m2 uporabne površine. Nahaja se v 3. nadstropju večstanovanjskega objekta z dvigalom, ki je bil zgrajen l. 1968. Na objektu je bila obnovljena fasada,....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.indomio.si

67,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 3/12 nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Na Titovi cesti - za Gimnazijo, se prodaja 3-sobno stanovanje 67,5 m2 v 3.nadstropju od 12-ih. Stanovanje je bilo zgrajeno l. 1968. Pred leti so bila menjana okna. Nova je tudi fasada. Stanovanje ima balkon.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 189.000 €, 127,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

127,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1909, adaptirano l. 2024, 1/1 nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR OBNOVLJENO 4 SOBNO STANOVANJE V Melju prodamo obnovljeno 4 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta brez dvigala, zgrajenega leta 1909. Na objektu....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 188.000 €, 42,00 m2 cca 4480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2025.,

www.indomio.si

42,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1932, 28 m2 zemljišča, PK/3 nad., 1 - sobno stanovanje - Polje, prodamo. Cena: 188.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 1-sobnega stanovanja, ki se nahaja v naselju Ljubljana Polje. Stanovanje je delno polkletno in nahaja v večstanovanjski stavbi zgrajeni....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 186.120 €, 56,00 m2 cca 3320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

56,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, 2. nad., prodamo. Cena: 186.120,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 186.000 €, 50,00 m2 cca 3720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

50,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2026, P/1 nad., v celoti prenovljeno 2026, pritličje, odlična lokacija, takoj vseljivo, pritličje, posebni vhod, parkiranje za zapornico, bremen prosto, kakovostna oprema po meri, prodamo. Cena: 186.000,00 EUR MARIBOR, CENTER – V CELOTI....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 79,00 m2 cca 2340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Optični internet in CATV, zemeljski plin, urejeno okolje bloka, obnovljena fasada leta 2011,obnovljena troslojna PVC okna, obnovljeni radiatorji, bližina centra Maribora (4 km), bližina avtobusne postaje 300m, bližina banke 300m, bližina lekarne 450m in ZD, bližina pošte 350m, bližina....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

73,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1973, VP/5 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Ulici Frana Kovačiča, v bližini mestnega jedra (Nova vas), je naprodaj večje, svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v pritličju urejene večstanovanjske stavbe iz leta....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 81,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Trisobno stanovanje s pripadajočo kletjo in garažnim prostorom v skupni garaži .

 
 
 
  Stanovanje, DIVAČA, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

73,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, 1. nad., V Divači prodamo 3-sobno stanovanje (61,1 m2) z dodatno sobo (12,7 m2) v 1. nadstropju. Možnost združitve v eno enoto. Stavba iz leta 1900, fasada obnovljena 1993, streha 2002. Pripadajo 2 parkirni mesti. Ogrevanje na plin (CK). Mirna lokacija....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 185.000 €, 32,00 m2 cca 5780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

32,1 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2010, 6/8 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji garsonjere v Dravljah. Odlična priložnost za investicijo. Velikost: neto tlorisna površina 32,10 m2, uporabna površina 24,10 m2. Nahaja se v 6. nadstropju večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 185.000 €, 135,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

135 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1967, 609 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Na sončni in mirni lokaciji v naselju Ranca pri Pesnici, med Šentiljem in Pesnico, je naprodaj lepo urejeno štirisobno stanovanje v pritličju dvostanovanjske hiše. V ponudbo je vključena tudi dodatna....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Nova Vas, 185.000 €, 76,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

76,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1981, 4. nad., Predstavljamo vam opremljeno družinsko stanovanje, ki združuje funkcionalno razporeditev, nizke stroške in odlično lokacijo, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Iščete popolno ravnovesje med mestnim utripom in mirnim bivanjem? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 185.000 €, 47,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

47,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, adaptirano l. 2024, 3. nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v Postojni, v urejenem okolju z neposredno bližino centra mesta. Lokacija omogoča dostop do vse glavne infrastuktura, hkrati pa nudi prijetno bivanje zaradi odlične....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 184.000 €, 85,00 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-79 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Nove Gorice na razpolago 3-sobno stanovanje neto tlorisne površine 85,3 m2 Bivalni prostor 76,8 m2 klet 2,3 m2 balkon/loža 6,0 m2 nerazp.prostor 0,2 m2 Stanovanje je starejše, potrebno obnove. Objekt je opremljen z....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 183.724 €, 76,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 76,06 m2, od tega 5,78 m2 shramba. Cena: 172.809,62 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, LITIJA, 183.000 €, 54,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.indomio.si

54,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2024, 4/5 nad., V neposredni bližini vse infrastrukture (vrtec in šola praktično čez ulico - 100 m), v urejenem in vzdrževanem objektu prodamo funkcionalno in lepo prenovljeno stanovanje z opremo, zadnja prenova je bila v lanskem letu....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 182.855 €, 75,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. nadstropje, neto bivalna površina 75,70 m2, od tega 5,81 m2 shramba. Cena: 182.855,69 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 182.000 €, 82,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

82,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1955, 1/3 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 182.000,00 EUR Na Ptuju (CMD), v urejeni večstanovanjski stavbi (1955) je na prodaj večje, ohranjeno, prostorno 2 sobno stanovanje. Skupna površina tega svetlega stanovanja je 82,8 m². Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 181.590 €, 85,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-72 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj v novograjeni večstanovanjski vili v Slovenskih Konjicah. Večstanovanjska stavba se nahaja na odlični lokaciji ob cesti na dvorec Trebnik. V sami neposredni bližini se nahajajo tako šola in....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 180.000 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je trisobno komfortno obnovljeno v letu2008,centralno ogrevano,kabelskaTV,brezžični internet.V bližini je trgovina, avtobusna postaja,banka,šola . .

 
 
 
  Stanovanje, LAŠKO, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-287 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji čudovite hiše z tremi ločenimi stanovanji, bazenom, vrtom, prečudovito okolico in tremi garažami. Če iščete hišo za udobno bivanje na izjemni in sončni lokaciji je to hiša za vas! Hišo odlikuje kvalitetna....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 180.000 €, 73,30 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večstanovanjska hiša, zelo svetlo, stalna temperatura, poleti hladno, pozimi toplo, atrij, parkirišče, klet, opremljeno, mirno in lepa lokacija, zraven park, blizu morje in center, vsa infrastruktura, zk papirji urejeni .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 180.000 €, 86,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2025.,

www.indomio.si

86 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1928, adaptirano l. 2019, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR PRODAJA SE: popolnoma prenovljeno 3-sobno stanovanje v Murski Soboti Če iščete svetlo, prijetno in vseljivo stanovanje, kjer se boste takoj počutili kot doma, potem je to prava priložnost za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 180.000 €, 47,00 m2 cca 3830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pol-mansarda v petnadstropni stavbi. Komplet opremljeno, obnovljena streha in okna. Ob stanovanju je zaprta sušilnica. Izmera 47m2 plus 5m2 klet. Brez dvigala. Bližina OŠ, vrtec, pošta itd. .

 
 
 
  Stanovanje, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 180.000 €, 124,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

124,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, P/2 nad., stanovanje v dveh etažah, lasten vhod, izjemna lokacija, urejeno parkirišče, talno ogrevanje, gradbeno in uporabno dovoljenje, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU - ULICA MARJANA NEMCA Za vas imam stanovanje v dveh....

 
 
 
  Stanovanje, MIRNA, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.indomio.si

71,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1914, adaptirano l. 2024, 1/2 nad., prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Prodamo popolnoma prenovljen stanovanjski prostor v središču Mirne V samem srcu Mirne vam predstavljamo odlično priložnost – svetel, prostoren in funkcionalen stanovanjski prostor velikosti....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 169.900 € na 179.900 € z dne 08.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MARIBOR, Center, 179.900 €, 64,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.10.2025 - 169.900 €
08.04.2026 - 179.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

64,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 179.900,00 EUR Maribor, Kočevarjeva, center: Popolnoma prenovljeno 2-sobno stanovanje z mansardo na Kočevarjevi ulici Izjemna priložnost v središču Maribora. V samem srcu Maribora, na iskani Kočevarjevi....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 170.000 € na 179.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, SV. PETER, 179.000 €, 33,00 m2 cca 5420 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.11.2025 - 170.000 €
09.04.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se 1-sobno stanovanje v Svetem Petru pri Sečovljah , ki združuje pristni istrski čar z udobjem sodobnega bivanja. Stanovanje je svetlo in ima zelo lep razgled proti morju. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 179.000 €, 81,00 m2 cca 2210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-85 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega trisobnega stanovanja v Kajuhovi ulici, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1950. Stanovanje obsega 81,1 m2 bruto površine, od tega 66,1 m2 uporabne površine.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 421-462 (od skupaj 825)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!