• GoHome Professional
stanovanja slovenija do 350000 eur - GoHome kupim prodam - GoHome
  • stanovanja slovenija do 350000 eur - GoHome kupim prodam - GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija do 350000 eur

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija do 350000 eur" je bilo najdenih 818 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.922 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 330000 eur (malo cenejši)
    • 360000 eur (malo dražje)
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, NOVA GORICA, 169.000 €, 85,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

85,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2015, 179 m2 zemljišča, 1/3 nad., Stanovanje na sončni legi na Rafutu, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Novi Gorici, na Rafutu, prodamo prijetno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 168.500 €, 73,27 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.gradex.si

Stanovanje potrebno prenove novemu lastniku pri ureditvi pušča prosto pot domišljije glede na lastne želje in potrebe. Funkcionalen tloris omogoča prijetno bivanje družine ali para. Bivalna površina v izmeri 73,27 m² obsega: vhodno stopnišče, predprostor z vgradno omaro, wc, jedilnica,....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 168.500 €, 73,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

73,27 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1750, 1. nad., V strogem centru Kranja ponujamo v prodajo prostorno 3-sobno stanovanje, v 1. nadstropju dvostanovanjskega objekta, izredno svetlo, orientirano na SZ, prostorno, delno adaptirano v letu 2016, funkcionalen tloris, parkiranje v centru mesta....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 379.000 €, 107,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2023.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 168.100 €, 35,00 m2 cca 4800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

35 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, pritličje, prodamo. Cena: 168.100,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 35 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje popolnoma obnovljeno leta 2009 (avgust) in luksuzno opremljeno na 52 kv. bivalne površine plus terasa 6 kv. m. in klet 3 kv.m.. Stanovanje leži na sočni strani s pogledom na park v bližini pošte, trgovine, avtobusne postaje, šole in vrtca. .

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 174.843 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

77,9 m², 2-sobno, novogradnja - zgr. l. 2024, 4/6 nad., jugovzhodna lega, nova sodobna stanovanja na odlični lokaciji v centru zdraviliškega kraja, z razvito urbano infrastrukturo, ki ponuja kakovostno življenje, seznam vseh prostih stanovanj si lahko ogledate na povezavi spodaj,....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 166.988 €, 61,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-228 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE, KI GA JE MOŽNO PREUREDITI V 3 SOBNO - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku.....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 166.000 €, 32,00 m2 cca 5190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

32,3 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2015, 1/2 nad., V mestnem jedru Izole prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno spalnico in kletjo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 166.000,00 EUR V mestnem jedru Izole prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno spalnico in kletjo, ki se....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 165.000 €, 67,60 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.nepremicnina.si

V neposredni bližini novozgrajenega naselja Kranjska Iskrica prodamo polkletno dvosobno stanovanje, ki je lahko tudi trosobno ali pa se ga predela v dve garsonjeri. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Garsonjere izključene. Če ni dvigala kupim le od 1. do 3. nadstropja. Centralno ogrevanje. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 165.000 €, 26,00 m2 cca 6350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-75 Ogled oglasa na strani ponudnika V SEMEDELI se prodaja enosobno stanovanje z balkonom. Stanovanje velikosti 26,6 m2 se nahaja v 1. nadstropju bloka, ki je bil zgrajen leta 1967. Na bloku je bila leta 2018 zamenjana streha, v načrtu je tudi obnova fasade, za....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 165.000 €, 114,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-510 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Ptuja je v drugem nadstropju poslovno - stanovanjske stavbe iz leta 1958, naprodaj prijetno, zelo svetlo 3 - sobno stanovanje, skupne izmere 114,30 m2, zelo funkcionalne razporeditve z dvema balkonoma. Stanovanje je....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 170.000 € na 165.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOGATEC, 165.000 €, 117,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.09.2024 - 180.000 €
31.01.2025 - 170.000 €
22.04.2026 - 165.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2024.,

www.indomio.si

117 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2016, 824 m2 zemljišča, 2/3 nad., shramba, parkirišče, IR paneli, centralna peč na olje, radiatorji, kaminska peč, električni pretočni bojler za toplo vodo, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Prodamo stanovanje v 2.....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 165.000 €, 53,00 m2 cca 3110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

53,6 m2, 1-sobno, poslovni apartma, zgrajeno l. 1949, adaptirano l. 2022, 2/2 nad., Apartma za kratkoročno oddajo v centru Rogaške slatine, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji apartmaja v Vili Golf, v centru Rogaške slatine. Apartma se nahaja v 2.nadstropju čudovite....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 165.000 €, 52,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

52,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, 2/12 nad., prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo 2-sobno stanovanje na eni izmed najboljših lokacij v Celju - Otok. Stanovanje ni bilo obnovljeno. Stanovanje nima balkona. Nahaja se v 2.nadstropju stolpnice z dvigalom....

 
 
 
  Stanovanje, BENEDIKT, 165.000 €, 89,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

89,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, 3/3 nad., Sodobno 3-sobno mansardno stanovanje - Benedikt. V mirnem in zelenem okolju Benedikta posredujemo pri prodaji sodobnega in lepo vzdrževanega 3-sobnega mansardnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju urejenega večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, VRHNIKA, 165.000 €, 41,00 m2 cca 4020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

41,8 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1810, adaptirano l. 2024, 2/2 nad., prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji svetlega in funkcionalnega stanovanja v samem centru Vrhnika, ki nudi udobno bivanje v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture. Stanovanje je bilo v celoti....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 170.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

78,7 m², 3,5-sobno, zgrajeno l. 1975, M/1 nad., prostorno mansardno stanovanje v manjši večstanovanjsko - poslovni stavbi, na odlični lokaciji z dobro prometno dostopnostjo, možna je menjava za manjše stanovanje, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Lokacija: v urejenem naselju z dobro prometno....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 170.000 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje vseljivo takoj .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 162.000 €, 72,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.07.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje Na cesti maršala Tita v 11. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno trisobno stanovanje v velikosti 72,00 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 72 m2 in obsega: - velik prostoren hodnik,....

 
 
 
  Stanovanje, RADENCI, 161.659 €, 70,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Pomurska – Radenci, novogradnja, pritličje (0/6) v stanovanjski soseski treh blokov, skupna površina 70,20 m2, površina stanovanja 34,50 m2, atrij 32,00 m2, shramba 3,70 m2 in parkirno mesto v kletni garaži. Cena: 161.659,36 EUR z DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 160.418 €, 34,00 m2 cca 4720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

34 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, 1. nad., prodamo. Cena: 160.418,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 34 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 160.050 €, 48,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

48,5 m2, apartma, zgrajen l. 2003, 2. nad., prodamo. Cena: 160.050,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter hkrati....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 160.000 €, 35,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2019.,

www.visa.si

Kontakt Prodajalec: Visa d.o.o. Naslov: Cesta v Zgornji log 32, 1000 Ljubljana, 1000 Ljubljana GSM: 040/900-101 Email: info@visa.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Vaše sporočilo nam je bilo poslano. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 160.000 €, 30,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.visa.si

Potrebujemo urejeno garsonjero ali manjše enosobno stanovanje, v bloku, z urejeno etažno lastnino, zaželjeno dvigalo, ni pa pogoj.. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sporočite po telefonu ali mailu. .

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 160.000 €, 58,00 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zgrajeno na ključ. Neobremenjeno. Bližina šole pošte trgovine itd. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 160.000 €, 40,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji. Primerno za manjšo družino. V odličnem stanju. Ima klet. Ima ogrevanje. .

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 160.000 €, 96,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

96,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1820, adaptirano l. 2009, P+M, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Spoštovani, na odlični lokaciji v samem središču Šoštanja vam lahko ponudimo prostorno in svetlo stanovanje, po GURS neto tlorisne površine 116,3 m2 in uporabne površine 96,7m2, ki se razprostira....

 
 
 
  Stanovanje, KICAR, 160.000 €, 201,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

201,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2000, 935 m2 zemljišča, K+P+M, večje stanovanje v dvostanovanjski hiši K+P+M + zemljišče, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR V Kicarju, predmestnem naselju Ptuja, na enem od gričev s čudovitim razgledom na vse strani, prodamo stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 160.000 €, 98,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

98,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1879, adaptirano l. 2004, 2/2 nad., prodamo. Cena: 149.900,00 EUR V starem mestnem jedru Ptuja je v drugem nadstropju poslovno – stanovanjske stavbe iz leta 1879, naprodaj prijetno 3 sobno stanovanje, skupne izmere 116,40 m2, všteti dve shrambi v isti....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 159.900 €, 101,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

101,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1943, adaptirano l. 2006, 1/1 nad., prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Na Vičavi, strateško izjemno lepi, eni najbolj zaželenih lokacij v mestu Ptuj, prodamo 4-sobno stanovanje, v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, znane kot ene od vil z letnico gradnje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Stanovanje, BEZENA, 159.000 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

48,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2009, 2. nad., prodamo. Cena: 159.000,00 EUR 2-sobno stanovanje z balkonom – Bezena, Ruše Na mirni in prijetni lokaciji v Bezeni (Ruše) je na voljo sodobno, funkcionalno zasnovano 2-sobno stanovanje, vseljeno in dokončano leta 2021. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 382.000 €, 112,00 m2 cca 3410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111013-39 Ogled oglasa na strani ponudnika KOPER-Nokturno, 111,50 m2, 4- sobno stanovanje, v stavbi zgrajeni 2010 in dokončani 2017, nad. P/2, opremljeno, s teraso in pogledom na morje, prodamo. Cena 398.000 EUR Posredujemo pri prodaji 4-sobnega nadstandardnega stanovanja.....

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 157.000 €, 63,40 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.inteleks.si

LOKACIJA: stanovanje se nahaja v centru Straže v bližini trgovine, avtobusne postaje, ZASNOVA: spalnica, dnevna soba, kopalnica, kuhinja, hodnik. Stanovanje nima balkona, kakor tudi ne kleti. OBNOVE NA STANOVANJU IN STAVBI: 2005: kopalnica, talne obloge, delno okna 2020: kuhinja....

 
 
 
  Stanovanje, STRAŽA, 157.000 €, 63,00 m2 cca 2490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

63,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1954, adaptirano l. 2014, 1. nad., v celoti opremljeno, center Straže, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 157.000,00 EUR LOKACIJA: stanovanje se nahaja v centru Straže v bližini trgovine, avtobusne postaje, ZASNOVA: spalnica, dnevna soba, kopalnica, kuhinja,....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 156.606 €, 56,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. / 3. nad., neto bivalna površina 57,26 m2, od tega 6,03 m2 shramba. Cena: 156.605,53 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 156.000 €, 67,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: postojna ID oglasa: 490191069-148 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji, v samem centru Postojne, posredujemo pri prodaji dvosobnega stanovanja na Tržaški cesti, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1967, brez dvigala. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 156.000 €, 67,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-213 Ogled oglasa na strani ponudnika 2,5 SOBNO 67,4 M2 VELIKO STANOVANJE ŽALEC - CENTER V BLOKU L.1989 Posredujemo pri prodaji 2,5 sobnega pritličnega stanovanja v centru Žalca. Stanovanje ima lastni vhod, ki ni povezan z vhodom v blok. Stanovanje zajema: - kuhinja....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191112-3 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega trisobnega stanovanja v centru Sežane. Stanovanje je v petem nadstropju večstanovanjske stavbe (5/6), zgrajene leta 1967. Stanovanje obsega 61,6 m2 neto površine, od tega 49,4 m2 uporabne površine.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 505-546 (od skupaj 818)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!