• GoHome Professional
stanovanja slovenija najdražje do 70 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • stanovanja slovenija najdražje do 70 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja slovenija najdražje do 70 m2

  • Za iskalni niz "stanovanja slovenija najdražje do 70 m2" je bilo najdenih 514 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.358 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 250000 eur
    • do 310000 eur (povprečna cena)
    • do 380000 eur
    • do 3100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, PIRAN, 320.000 €, 69,20 m2 cca 4620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Zelo prostorno, svetlo in opremljeno meščansko stanovanje s kaminom in visokim stropom, na mirnem predelu Pirana, z veliko kletjo in zgolj 200 m od Tartinijevega trga. .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 320.000 €, 69,00 m2 cca 4640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.07.2025.,

www.indomio.si

69 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2015, 1/3 nad., Zelo prostorno, svetlo in opremljeno meščansko stanovanje z visokimi stropi, z veliko lastniško kletjo, na mirnem predelu Pirana, zgolj 200 m od Tartinijevega trga. Novo v ponudbi, prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Prostorska....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 319.000 €, 58,00 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

58,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, 3/9 nad., Na odlični lokaciji blizu centra mesta je naprodaj izjemno svetlo dvosobno stanovanje z zelo dobrim tlorisom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Nahaja se v večstanovanjskem objektu Plava laguna, kjer je vsa potrebna infrastruktura dosegljiva....

 
 
 
  Stanovanje, IŠKA, 319.000 €, 75,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.indomio.si

75 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1948, adaptirano l. 2012, Naprodaj je prostorno svetlo večje stanovanje v pritličju manjšega bloka v Siški. Stanovanje je bilo delno prenovljeno in je delno opremljeno. Pripada mu eno parkirišče za rampo za blokom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR V Šiški....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 67,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

67 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, 2. nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR PIRAN – Svetlo 3-sobno stanovanje v srcu starega mestnega jedra, le korak od morja Si želite živeti ali dopustovati tam, kjer se mediteranski utrip prepleta z vonjem morja in zgodovinskim šarmom Pirana? Predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

56,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2005, 3/3 nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR Stanovanje s skupno veliko teraso v Piranu Na prodaj je zelo svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 3. nadstropju (3/3) večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1900. Stanovanje z uporabno....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba: Dvosobno stanovanje ob morju v čarobnem Piranu PIRAN, 56 m², elegantno stanovanje v prestižni meščanski stavbi iz leta 1900, kjer se tradicija sreča z modernim življenjskim stilom. Nahaja se v srcu....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 315.000 €, 75,00 m2 cca 4200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

75 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, 1/11 nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR V kratkem bo na voljo 3-sobno stanovanje na odlični lokaciji, primerni za družine. (v bližini Kino Šiška, trgovina, 800m Gimnazija Šiška, vrtec, Aleja) Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju, orientirano na....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 310.000 €, 52,00 m2 cca 5960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

52,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1963, 3/5 nad., v celoti prenovljeno, z balkonom, pogled na zelenico in drevje, prodamo. Cena: 310.000,00 EUR Prodamo stanovanje v bloku v bližini Gasilske brigade. Stanovanje je bilo v celoti kvalitetno prenovljeno leta 2010: novi estrihi, vse cevi od....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 309.000 €, 60,10 m2 cca 5140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje obsega predsobo, kuhinjo z dnevno sobo, kopalnico, ločen wc, velik hodnik (atrij), manjši pregradni dnevni prostor oz. kabinet/otroška soba ter prostorno spalnico s pogledom na Slovensko cesto. Prostori so orientirani proti vzhodu (notranje dvorišče) in zahodu (Slovenska....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 306.000 €, 58,00 m2 cca 5280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

58,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2020, 2/2 nad., prodamo. Cena: 306.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito 2-sobno stanovanje s teraso, ki se nahaja na odlični lokaciji v Črnučah. Stanovanje je del manjšega večstanovanjskega bloka in se nahaja na vrhu stavbe, v 2.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 305.000 €, 71,00 m2 cca 4300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

71,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2006, P/2 nad., Prodamo funkcionalno trisobno stanovanje v pritličju stanovanjske hiše na Viču (Dolgi most), prodamo. Cena: 305.000,00 EUR Na odlični strateški lokaciji na Viču (Dolgi most), ki povezuje Ljubljano z obrobjem, prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, POLJANE, 300.000 €, 56,00 m2 cca 5360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1957, 127 m2 zemljišča, pritličje, Stanovanje v vrstni soseski Polje, Ljubljana 56 m2, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Hiša se nahaja na mirni lokaciji z dobro logistično povezavo, v prijaznem naselju ter v bližini parka z igrali. Bivalna površina 55,7m2Skupna....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 299.000 €, 67,00 m2 cca 4460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

67,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 2007, adaptirano l. 2012, P/4 nad., V Semedelskih razgledih prodamo 1-sobno stanovanje z ločeno manjšo spalnico in parkirnim mestom v garaži. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR V Semedelskih razgledih prodamo prostorno in svetlo 1-sobno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 299.000 €, 66,00 m2 cca 4530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

66,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2023, pritličje, V Semedeli prodamo 3-sobno stanovanje z atrijem in zelenico, vsa infrastruktura v bližini, hiter dostop do plaže. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR V Semedeli pri Kopru prodamo prijetno in funkcionalno....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 299.000 €, 62,00 m2 cca 4820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

62,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1700, adaptirano l. 2014, 1/2 nad., prodamo. Cena: 299.000,00 EUR 3-SOBNO STANOVANJE V PIRANU Stanovanje se nahaja v pritličju in prvem nadstropju čudovite dvostanovanjske stavbe in meri 62 m². Adaptirano je bilo leta 2014, betonska tla prekrita s ploščicami....

 
 
 
  Stanovanje, BERTOKI, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

60,32 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2011, 41 m2 zemljišča, pritličje, 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 3-sobnega stanovanja v pritličju dvostanovanjske zgradbe, zgrajene leta 2011. Obsega 60,3 m² bruto površine in se ponaša z veliko pokrito....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 299.000 €, 58,00 m2 cca 5160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

58,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1979, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR To svetlo in dobro razporejeno dvosobno stanovanje se nahaja na odlični lokaciji na Viču, blizu obvoznice in le nekaj minut vožnje iz mestnega središča. Stanovanje ima funkcionalen tloris, saj so vsi prostori dostopni....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 298.000 €, 63,00 m2 cca 4730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

63,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2018, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Svetlo in moderno 3-sobno stanovanje se nahaja v samem središču Domžal. Stanovanje se nahaja v 4. nadstropju dobro vzdrževane stavbe, zgrajene leta 1966, in je bilo popolnoma prenovljeno v letih....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 298.000 €, 54,40 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.nepremicnina.si

V Luciji prodamo izredno svetlo in prijetno dvosobno stanovanje. Predvidena je vgradnja osebnega dvigala. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 297.000 €, 55,00 m2 cca 5400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

55 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, P/1 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo 3-sobno stanovanje z garažo, kletjo in delom podstrešja. Pokličite 040 698 385, prodamo. Cena: 297.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo funkcionalno manjše 3-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 296.000 €, 76,00 m2 cca 3900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

76,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2006, 1/3 nad., Izredno lepo, svetlo in prostorno trisobno stanovanje, optika, balkon, delno opremljeno, v mirnem in urejenem naselju stanovanjskih blokov, v bližini vsa potrebna infrastruktura kot so vrtec, šola, trgovine, avt. postaja, hiter dostop....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 295.000 €, 71,00 m2 cca 4160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

71,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, 8/8 nad., Prodamo svetlo 3-sobno stanovanje z razgledom na Alpe - Šiška, Ljubljana, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Šiški prodamo prijetno in funkcionalno stanovanje, ki se nahaja v zadnjem nadstropju urejenega bloka z novo fasado.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 295.000 €, 63,00 m2 cca 4680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

63,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V najbolj zeleni soseski Ljubljane, v Štepanjskem naselju, je naprodaj prijetno, živahno in prostorno stanovanje s čudovitim razgledom. Razporeditev obsega hodnik, prenovljeno kopalnico s prho, bivalno kuhinjo,....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 295.000 €, 58,90 m2 cca 5010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2026.,

www.nepremicnine-smuk.com

KRANJSKA GORA – BEZJE lepo ohranjeno manjše trisobno stanovanje v velikosti 58,90 m 2 z čudovitim razgledom na Julijske Alpe - PRODAMO LOKACIJA Na izjemni lokaciji v Kranjski Gori je na voljo prostorno 3-sobno stanovanje s skupno površino 58,90 m2. Kranjska Gora je znana po svoji....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 294.000 €, 56,60 m2 cca 5190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.kvadratnimeter.si

56,6 m², 2-sobno, zgrajeno l. 1978, 2/4 nad., stan. je delno opremljeno, vseljivo takoj, brez bremen hipotek, delno obnovljeno 2024 (vsa okna in balkonska vrata), spalnica in kuhinja gledata na severozahod, dnevna soba na jugovzhod, iz dnevne sobe je prehod na balkon, ki ima čudovit....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 290.000 €, 57,00 m2 cca 5090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2022, P/8 nad., prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Na prodaj 2.5-sobno pritlično stanovanje v Prisojah pri Kopru Iščete udobno, svetlo in funkcionalno stanovanje v mirnem okolju in blizu vse infrastrukture? To pritlično 2.5-sobno stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 290.000 €, 56,00 m2 cca 5180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

56,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1996, adaptirano l. 2018, 2/2 nad., IZOLA-LIVADE (Cesta v Pregavor); le 10 minut peš do morja, mestne plaže Svetilnik in centra Izole, prodamo opremljeno 2 sobno stanovanje s pogledom na morje v izmeri 56,1 m2, v mansardi (2/2.nad.) stavbe zgrajene l.....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 289.000 €, 55,00 m2 cca 5260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

55,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2012, 4/4 nad., prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Draveljski gmajni prodamo svetlo, prijetno in obnovljeno stanovanje v bloku brez dvigala. Stanovanje je obrnjeno na notranjo stran in gleda na park. Parkiranje je mogoče....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 289.000 €, 51,00 m2 cca 5670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.indomio.si

51,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2025, 1. nad., Svetlo in popolnoma prenovljeno 3-sobno stanovanje v BS3, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji obnovljenega, svetlega in prostornega 3 sobnega stanovanja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 287.000 €, 59,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.visa.si

R E Z E R V I R A N O ! .

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 286.000 €, 69,00 m2 cca 4150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

69,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2005, Izredno lepo, svetlo in prostorno trisobno stanovanje, podzemno lastniško parkirno mesto, optika, klima, balkon s pogledom v naravo, v mirnem in urejenem naselju stanovanjskih blokov, dobra razporeditev prostorov, v bližini vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 285.000 €, 68,00 m2 cca 4190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

68,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1988, 6/6 nad., prodamo. Cena: 285.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega dvosobnega stanovanja na Kolodvorski cesti, ki se nahaja v šestem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1988. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 285.000 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

2,5 sobno 74 m2 (hodnik, wc, kopalnica wc, kuhinja z dnevno, kabinet, spalnica, zastekljen balkon), opremljeno, klima, shramba-klet 6,3 m2, garaža-klet 20,7 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 284.552 €, 75,80 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje sestoji iz velikega dnevno bivalnega dela v izmeri 34,16m2 z izhodom na atrij, večje predsobe in hodnika, spalnic v izmeri 11,25 in 14,43m2, velike kopalnice v izmeri 6,99m2, WC posebej. Opremljeno za stalno bivanje, s klimo, etažnim ogrevanjem na plin in vsemi priključki.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

V URBANIH VILAH NA SERNČEVI ULICI V MARIBORU IŠČEMO 2-SOBNO STANOVANJE ZA NAKUP .

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

64,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1989, adaptirano l. 2024, 2/2 nad., V mirni ulici, v drugem nadstropju vrstne hiše, se nahaja prostorno in svetlo 2,5-sobno stanovanje, ki vas bo očaralo s svojo funkcionalno razporeditvijo in toplino.Celotna površina stanovanja je razporejena v eni....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 280.000 €, 59,00 m2 cca 4750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2025.,

www.indomio.si

59 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2023, P/2 nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Na čudoviti lokaciji posredujemo pri prodaji sončnega (J-lega) 3-sobnega stanovanja v izmeri 59 m2. Stanovanje se nahaja v urejenem 4-stanovanjskem objektu ob Jernejevem kanalu. Popolnoma....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 280.000 €, 58,00 m2 cca 4830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

58,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1892, adaptirano l. 2023, P/1 nad., V Seči na atraktivni lokaciji ob Jernejevem kanalu prodamo obnovljeno in opremljeno 3-sobno stanovanje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V mirni in prijetni Seči, tik ob Jernejevem kanalu, prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 57,00 m2 cca 4910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 6/8 nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 2-sobnega stanovanja, ki se nahaja v stanovanjskem bloku v priljubljenem naselju Prisojah. Stanovanje leži na vzhodni strani stavbe, kar omogoča obilico....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 49,00 m2 cca 5710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

49,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1989, 1/5 nad., Na izjemni in zelo mirni lokaciji, s pogledom na morje se prodaja opremljeno 2sobno stanovanje, katero obsega predprostor, kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo z izhodom na prostoren balkon, od kjer imate pogled na morje, spalnico, shrambo,....