• GoHome Professional
stanovanje bežigrad ljubljana najnovejše najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanje bežigrad ljubljana najnovejše najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanje bežigrad ljubljana najnovejše najdražje

  • Za iskalni niz "stanovanje bežigrad ljubljana najnovejše najdražje" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 790.000 €, 124,00 m2 cca 6370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

124,8 m2, 5 in večsobno, "penthouse", zgrajeno l. 2002, Ko razgled postane način življenja - duplex Bežigrad, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij za Bežigradom je na voljo prostorno in svetlo duplex stanovanje, ki združuje udobje sodobnega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 569.000 €, 108,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

108,23 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1976, pritličje, prodamo. Cena: 569.000,00 EUR Prostorno 4-sobno stanovanje z velikim atrijem – BS3 V mirnem in zelenem naselju BS3 prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno stanovanje z velikim atrijem, ki nudi veliko zasebnosti in stik z naravo.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 560.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2019.,

www.gradex.si

.

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 495.000 €, 121,00 m2 cca 4090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1971, 11/18 nad., prodamo. Cena: 495.000,00 EUR Le nekaj minut stran od mestnega središča, na Topniški ulici, prodamo dobro vzdrževano in prostorno petsobno stanovanje, ki zaradi svoje velikosti in funkcionalne razporeditve predstavlja redko priložnost....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 480.000 €, 125,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

125,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2022, 1/2 nad., prodamo. Cena: 480.000,00 EUR Prodamo popolnoma obnovljeno 4-sobno stanovanje 125,6 m2 s pripadajočimi parkirišči. Stanovanje je l. 2022 popolnoma prenovljeno in opremljeno z visokokakovostnimi materiali. Ima 95 m2....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 455.000 € na 422.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 422.000 €, 89,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 455.000 €
15.04.2026 - 422.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Zelo prijetno, svetlo , zračno , prostorno štirisobno stanovanje z J orientacijo, v izmeri 89m² , katero je bilo adaptirano leta 2014 . Objekt zgrajen l. 1976, v letu 2000 je bila zamenjana streha , leta 2023 pa je bila izdelana nova dodatna izolacija na fasadi! Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 390.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.gradex.si

.

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 376.000 €, 88,00 m2 cca 4270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

88,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1932, adaptirano l. 2020, 1/3 nad., prodamo. Cena: 376.000,00 EUR Za Bežigradom - Fondovi bloki, se prodaja svetlo 2-sobno meščansko stanovanje. Obsega 88,3 m2 in se nahaja v prvem nadstropju od treh. Bivalne površine je 70 m2. Stanovanju pripada še večja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 369.000 €, 100,00 m2 cca 3690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na odlični lokaciji v Črnučah prodamo stanovanje v dvostanovanjski hiši v neprometni slepi ulici. Štirisobno stanovanje v visokem pritličju hiše je bilo do leta 2018 popolnoma obnovljeno: nova električna in vodovodna napeljava, talno gretje, estrihi, spuščeni stropi, izolirane stene,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 358.000 €, 141,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1925, 1. nadstropje od 1., v dvostanovanjski hiši, etažirano, skupna površina 141,80 m2, bivalni prostor 81,90 m2, balkon 7,10 m2, klet 33,50 m2, zidana garaža 16,10 m2, prekrasen vrt. Cena: 358.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • stanovanje bežigrad ljubljana najdražje (40)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si

www.finance.si