• GoHome Professional
zemljišča parcele štajerska čim manjše parkirno me - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • zemljišča parcele štajerska čim manjše parkirno me - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele štajerska čim manjše parkirno mesto

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele štajerska čim manjše parkirno mesto" je bilo najdenih 476 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 94 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1460 m2
    • do 1820 m2
    • 1820 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1820 m2
    • 2190 m2
  •  Po ceni
    • do 3800 eur
    • do 4700 eur (povprečna cena)
    • do 5700 eur
    • do 47 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, GORICA PRI SLIVNICI, 35.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

parcela ca 1500 m2, na parceli stoji 1/2 stare kmečke kamnite hiše s kletjo in star lesen pomožni objekt, na lepi sončni legi,primerno za ambiente, dostop po obstoječem vaškem kolovozu. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, MALEČNIK, 48.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321054-125 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v Zg. Ruperčah, 10 minut iz Maribora, je na prodaj parcela, kjer bo omogočena gradnja enega ali dveh stanovanjskih objektov - s tem se ponuja možnost za lastno gradnjo ali investicijsko priložnost. Pravkar....

 
 
 
  Zemljišče, TRDOBOJCI, 16.000 €, 1500,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

1.500 m2, za investicijo, Podlehnik - okolica. 10 minut vožnje iz avtoceste prodamo zemljišče v Trdobojcih primerno za vikend, čebelnjak, oddih v naravi. Prečudvit razgled, mir, narava, prodamo. Cena: cca 17.000,00 EUR Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, SKORBA, 249.975 €, 1515,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

1.515 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 Zazidljiva parcela v naselju Skorba v občini Hajdina in v neposredni bližini Ptuja. Na prodaj so tri parcele, zazidljive, od teh je ena parcela ob robu za dostop do zadnje parcele. Zazidljive parcele so skupne velikosti 1.515 m2 in....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 151.900 €, 1519,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.519 m2, zazidljiva, Ob Polanski cesti v Zgornjih Hočah prodamo zazidano stavbno zemljišče z gospodarskim poslopjem.Sama nepremičnina se nahaja v mirni coni stanovanjskih objektov, ob lokalni cesti ter predvsem na izjemni razgledni lokaciji. Povšina zemljišča je 1.519 m2, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, APAČE, 44.225 €, 1525,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.525 m2, zazidljiva, Lokacija izstopa predvsem zaradi svoje lege na robu naselja, ki nudi več zasebnosti, odprt razgled in mir, hkrati pa omogoča hiter dostop do vsakodnevnih storitev in prometnih povezav. Parcela je primerna za vse, ki iščejo urejeno okolje za gradnjo doma ali dolgoročno....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 100.782 €, 1527,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

1.527 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 66,00 EUR/m2 Odlično zemljišče na lepi lokaciji v Celju! Odkrijte svojo oazo miru na odlični lokaciji v Zagradu. Leži na koncu naselja, kar zagotavlja brezskrbnost in zasebnost brez prometa, hkrati pa nudi pogled na zgodovinski Celjski grad.....

 
 
 
  Zemljišče, Hoče - Slivnica, 160.000 €, 1546,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-235 Ogled oglasa na strani ponudnika V industrijski coni Hoče prodamo stavbno zemljišče v velikosti 1.546 m2. Zemljišče je opredeljeno kot področje proizvodnih dejavnosti. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti. Priključki na javno komunalno infrastrukturo....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 93.360 €, 1556,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nezahtevno zemljišče. .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 140.490 €, 1561,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-74 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Vešenik le nekaj kilometrov od AC priključka Tepanje, je naprodaj zemljišče za gradnjo. Če iščete zemljišče za gradnjo na obrobju Slovenskih Konjic blizu AC priključka je to zemljišče za vas. Zemljišče je možnost razparcelirati.....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA KUNGOTA, 24.900 €, 1570,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-2 Ogled oglasa na strani ponudnika **MIRNA LOKACIJA POD VINOGRADI** **800m od glavne ceste** Kozjak nad Pesnico, delno zazidljiva parcela, primerna za večjo hišo, odlična lokacija, 800m od avtobusne postaje, 8 minut od priključka na AC, sončna lega, vsa infrastruktura....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTORE, 669.000 €, 1573,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2025.,

www.indomio.si

1.573,8 m2, za investicijo, izjemna investicijska priložnost- samski dom - štore, prodamo. Cena: 669.000,00 EUR V središču Štor se prodaja nepremičnina, ki ponuja izjemen potencial in široke možnosti razvoja. Samski dom, razkošen stanovanjski objekt s kar petimi etažami in impresivnimi....

 
 
 
  Zemljišče, ZAČRET, 95.000 €, 1620,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-157 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 1.620 m2. Vsi priključki se nahajajo na parceli. V blizini parcele se nahaja tudi kanalizacijski vod in pa mestni plinovod. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 179.900 €, 1651,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2025.,

www.indomio.si

1.651 m2, zazidljiva, sončna lega, ravno zemljišče, obdano z naravo, 2 km do centra Kamnice, dostop je urejen, prodamo. Cena: 179.900,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo v Kamnici, Maribor – Rošpoh-del Iščete idealno zemljišče za gradnjo? To sončno zazidljivo zemljišče je prava priložnost,....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 45.000 €, 1657,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vpisano v zemljiško knjigo. 031 752 894 .

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 39.500 €, 1700,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

1.700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 39.500,00 EUR Prodamo stavbno zemljišče v Laškem v naselju Marija Gradec. Zemljišče obsega skupno 10.656 m², od tega je cca 1.700 m² zazidljive površine, preostalo pa predstavlja kmetijsko zemljišče. Parcela je v nekoliko v naklonu,....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 106.020 €, 1767,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v velikosti 1.767 m2. Vsi priključki se nahajajo na parceli (vodovod, elektrika, kanalizacija). Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je primerno osončena.....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 141.920 €, 1774,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

1.774 m2, zazidljiva, Na voljo je čudovita zazidljiva parcela v Kamnici, idealna tako za posameznike, ki si želijo zgraditi sanjski dom v objemu narave, kot tudi za investitorje, ki iščejo odlično priložnost z velikim potencialom, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 LASTNOSTI: velika površina,....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 141.920 €, 1774,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

1.774 m2, zazidljiva, Spoštovani,prodamo zemljišče s parcelno št. 701/9, k. o. 636 Kamnica v velikosti 1774 m2 na dvignjeni in osončeni parceli ob naslovu Kamniška Graba 78a, Kamnica, Upravna enota Maribor, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Namenska raba zemljišča je v deležu 63% kot območje....

 
 
 
  Zemljišče, VRANSKO, 79.965 €, 1777,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2026.,

www.indomio.si

1.777 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče: Prisvoji si Vransko zdaj, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče, ki je novo na trgu, v Vranskem, slikovitem naselju v osrčju Slovenije. To prazno zazidljivo zemljišče ponuja 1777 kvadratnih....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 211.000 €, 1790,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

enkratna priložnost! .

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 160.000 €, 1798,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2025.,

www.indomio.si

1.798 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na prodaj je zazidljivo zemljišče v izmeri 1798 m2, ki se nahaja v naselju Počehova, le 5 kilometrov severno od središča Maribora, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Parcela je skoraj pravokotne oblike in le rahlo pod naklonom, kar omogoča razgibano....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI ŽERJAVCI, 26.500 €, 1850,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

1.850 m2, zazidljiva, Na eni izmed lepših lokacij v Spodnjih Žerjavcih prodamo stavbno zemljišče v izmeri 1.850 m2, ki se nahaja na sončni legi z odprtim pogledom na okoliško dolino.Parcela leži na robu poselitve in ponuja idealno kombinacijo zasebnosti, narave in dostopnosti, saj....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA VAS, 500.000 €, 1857,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2024.,

www.indomio.si

2.957 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče s stanovanjsko stavbo površine 140 m2 ter gospodarskim poslopje 250 m2, del zemljišča velikosti 1140 m2 je že nasut in utrjen, možnost poslovno stanovanjske gradnje, blizu AC izvoza, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTILJ, 99.000 €, 1886,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

1.886 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo skupne velikosti 1.886 m2, z lepimi odprtimi razgledi, na cca. 300m n.m.v., odlična povezanost parcel/e z vso javno infrastrukturo. Minimalna velikost parcele za izgradnjo enostanovanjske stavbe je 400 m2,....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 167.700 €, 1892,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

1.892 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 167.700,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam veliko zazidljivo zemljišče velikosti 1892 m2 na odlični lokaciji v Mariboru. Parcela ima sočno lego in je delno ravna ter delno pod lažjim naklonom. Ponuja možnost gradnje večstanovanjskega objekta....

 
 
 
  Zemljišče, VELENJE, 120.000 €, 1896,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

100 % Zazidljivo, ne-težavno komunalno urejeno zemljišče, s priključki za vodo, elektriko, telefon in kanalizacijo grajeno v 2015. Prijetna lega blizu travnikov in gozdov z razgledom, par minut oddaljena od mesta Velenje po asfaltirani cesti. Posest dobi veliko sonca, obrnjena proti....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTORE, 104.610 €, 1902,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

1.902 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2 Zazidljivo zemljišče z vsemi priključki v bližini — priložnost za gradnjo doma po meri Na prodaj je zazidljivo zemljišče velikosti 1.902 m², ki se nahaja v Pružinski vasi, občina Štore v naselju z vso potrebno infrastrukturo v bližini.....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA KUNGOTA, 31.882 €, 1925,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-18 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Gradiška I prodamo dve zazidljivi parceli. Parceli sta locirani na sončnem pobočju, v ne strnjenem delu naselja in sta pod rahlim naklonom. 1. Parcela 205/2 1086 m2 41.402,00 eur 2. Parcela 205/3 839 m2 31.882,00 eur....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 75.075 €, 1925,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2024.,

www.indomio.si

1.925 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Iščete idealno lokacijo, kjer bi zgradili hiško po vaših željah, pa se zdi, da še niste našli pravega zemljišča? Predstavljamo vam idealno rešitev - stavbno zemljišče, ki se nahaja v idiličnem naselju Gradiška pri Kungoti in obsega....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKA NEDELJA, 34.704 €, 1928,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.928 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: cca 18,00 EUR/m2 V mirnem in urejenem okolišu naselja Velika Nedelja, južno od železnice, posredujemo pri prodaji gradbene parcele oz. stavbnega zemljišča. Teren oz. parcela je v pretežnem delu ravna in ima skoraj popolno obliko....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 67.900 €, 1952,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2025.,

www.indomio.si

1.952 m2, zazidljiva, v naravi, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, urejeno naselje, hiter dostop do Maribora, na novo komunalno opremljeno zemljišče, nov asfalt, prodamo. Cena: 67.900,00 EUR GRADIŠKA, PESNICA PRI MARIBORU: Prodamo zazidljivo zemljišče, ki se nahaja v urejenem naselju,....

 
 
 
  Zemljišče, RESNIK, 250.000 €, 1961,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

1.961 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče z gradbenim dovoljenjem nune - rogla, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izjemnega stavbnega zemljišča na eni izmed najbolj iskanih turističnih lokacij v Sloveniji na Rogli. Zemljišče v skupni izmeri 1961 m² se....

 
 
 
  Zemljišče, BUKOVŽLAK, 198.200 €, 1982,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.02.2025.,

www.indomio.si

1.982 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče na mirni lokaciji le streljaj od Celja, prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 1.982 m2. Vsi priključki se nahajajo v bližini. Dostop do parcele je....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 89.000 €, 1992,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

1.992 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR Na eni izmed najbolj prepoznavnih in zaželenih lokacij v Laškem je na voljo izjemno zazidljivo zemljišče, namenjeno gradnji stanovanjske nepremičnine. Gre za redko priložnost, kjer se združijo lokacija, razgled, tradicija, sončna....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 360.000 €, 2000,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

2.000 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 180,00 EUR/m2 Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo stavbno zemljišče velikosti 2.043 m2, ki se nahaja na odlični lokaciji v Celju. V celoti ravna parcela, celodnevna osončenost, vsa infrastruktura v bližini in frekventna lokacija so največje....

 
 
 
  Zemljišče, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 830.631 €, 2029,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2023.,

www.indomio.si

2.029 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 830.631,00 EUR Podravska, Miklavž na Dravskem polju, v urejeni poslovni coni, prodamo komunalno urejeno investicijsko zemljišče skupne površine 5.891 m2. Poslovna cona je 5 km oddaljena od Maribora, leži tik ob Ptujski cesti in je 3,5 km oddaljena....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 360.000 €, 2043,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

2.043 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo stavbno zemljišče velikosti 2.043 m2, ki se nahaja na odlični lokaciji v Celju. V celoti ravna parcela, celodnevna osončenost, vsa infrastruktura v bližini in frekventna lokacija so največje....

 
 
 
  Zemljišče, MALE DOLE, 11.900 €, 2061,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.10.2024.,

www.indomio.si

2.061 m2, kmetijsko zemljišče, sočna lokacija, pretežno ravninsko zemljišče, nahaja se toik ob občinski cesti, prodamo. Cena: 11.900,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče, ki se nahaja na mirni in sočni lokaciji v naselju Male Dole v občini Vojnik. Zemljišče v velikosti 2.061 m2 se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 102.214 €, 2086,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2023.,

www.indomio.si

2.086 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, odlična lokacija, asfaltni dostop do parcele, v bližina vsa potrebna infrastruktura, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Prodamo stavbno zemljišče na odlični, sončni lokaciji v Laškem (naselje Debro) v izmeri 2.086 m2. Dostop do parcele je po asfaltni....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 25.300 €, 2108,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

2.108 m2, zazidljiva, zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 25.300,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2108 m2....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 100.500 €, 2147,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

2.147 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 2.147 m², ki se nahaja na mirni, zeleni....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 211-252 (od skupaj 477)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>