• GoHome Professional
zemljišča parcele štajerska čim manjše parkirno me - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • zemljišča parcele štajerska čim manjše parkirno me - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele štajerska čim manjše parkirno mesto

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele štajerska čim manjše parkirno mesto" je bilo najdenih 474 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 95 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1440 m2
    • do 1790 m2
    • 1790 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1790 m2
    • 2150 m2
  •  Po ceni
    • do 3800 eur
    • do 4800 eur (povprečna cena)
    • do 5800 eur
    • do 48 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠEŠČE PRI PREBOLDU, 110.000 €, 2180,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.08.2025.,

www.indomio.si

2.180 m2, zazidljiva, Na idilični sončni legi ob gozdu, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Na obrobju urejene vasi Šešče pri Preboldu je na prodaj večja parcela na ravninskem območju. Del parcele predstavlja gozd cca 1.211 m2 preostali del v izmeri cca 969m2 pa predstavlja stavbno zemljišče.....

 
 
 
  Zemljišče, HOTEMEŽ, 10.000 €, 2192,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

2.192 m2, posest, Na prodaj sta dve gozdni zemljišči v Hotemežu, občina Radeče, skupne površine 5.755 m2, po ceni 10.000 EUR. Zemljišči imata rastiščni koeficient 11, kar omogoča odlično rast mešanega gozda. Večje zemljišče vključuje 6 % stavbnega zemljišča (213,78 m2) za vikend ali....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTERNICA, 20.000 €, 2194,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

2.194 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v Kamnici s potencialom za zazidljivo - sončna lega, čudovit razgled, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče v Kamnici z možnostjo preureditve v ZAZIDLJIVO OBMOČJE. Nahaja se na sončni legi z osupljivim razgledom na okoliške....

 
 
 
  Zemljišče, SLATINSKI DOL, 75.000 €, 2214,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1011 Ogled oglasa na strani ponudnika Zemljišče se nahaja na lepi lokaciji, malenkost iz centra Zgornje Kungote. Sestavljajo ga štiri parcele v skupni izmeri 2.214 m2, ena izmed parcel je dejansko cesta, ki jo uporabljajo tudi drugi uporabniki - v izmeri 337 m2.....

 
 
 
  Zemljišče, RADEČE, 17.500 €, 2246,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

2.246 m2, kmetijsko zemljišče, ravno zemljišče, blizu center Radeče, prodamo. Cena: 17.500,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v bližini centra Radeč. Zemljišče oz. travnik je na ravnem in je v velikosti 2.246m2. PRILOŽNOST! Tel.: 041 866 822 Mail: gasper.kos@b-n.si Borza Nepremičnin....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 136.680 €, 2278,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

2.278 m2, zazidljiva, Prodaja zemljišča v Šmartnem v Rožni dolini, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 Na mirni, sončni in prijetni lokaciji v Šmartnem v Rožni dolini posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 2.278 m². Zemljišče se nahaja v urejenem in mirnem naselju, z enostavnim....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 148.915 €, 2291,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

2.291 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicija Predstavljamo vam atraktivno zemljišče na odlični lokaciji v Hočah, ki ponuja številne možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma ali kot donosen investicijski projekt. Značilnosti....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 547.400 €, 2297,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.09.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281008-339 Ogled oglasa na strani ponudnika Na blatu pod goro lahko gradite 6 večstanovanjskih objektov. Objekti imajo od 5-6 stanovanj. Zemljišče je zanimivo investitorjem za gradnjo za trg. Možnost imate kupiti vseh 6 parcel in vinsko klet takrat pa dobite popust na....

 
 
 
  Zemljišče, HAJDOŠE, 169.900 €, 2300,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2.300 m2, zazidljiva, Naprodaj je zazidljiva gradbena parcela v naselju Hajdoše (občina Hajdina), v neposredni bližini Ptuja. Zemljišče velikosti 2.309 m2 ponuja odlične možnosti za gradnjo družinske hiše ali investicijski razvoj več stanovanjskih parcel. Lokacija združuje mirno okolje....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 16.289 €, 2327,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Elektrika je na parceli, voda do parcel. .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 277.758 €, 2374,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ponujamo vam odlično priložnost za poslovno investicijo ali privatno gradnjo s prodajo posesti na Pobrežju ob Cesti XIV. divizije v izmeri 2374m2. Zemljišče je dostopno iz dveh strani. V bližini se nahjajo nakupovalni centri, avtobusno postajališče, avtocestne povezave. Po lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 25.000 €, 2406,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

2.406 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče Škalce, prodamo. Cena: cca 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 2.406 m², ki se nahaja v naselju Škalce pri Slovenskih Konjicah. OPOMBA: Zmeljišče po podatkih občine ni primerna za klasično stanovanjsko gradnjo.....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 94.900 €, 2419,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

2.419 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.900,00 EUR V bližini centra Rogaške Slatine se v manjšem naselju hiš na sončni lokaciji ob robu gozda prodaja zazidljivo zemljišče skupne velikosti 2.419 m2. Za zemljišče je pridobljeno veljavno gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, PODVIN PRI POLZELI, 89.000 €, 2434,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

2.434 m2, zazidljiva, Stavbna parcela z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR Na prodaj je gradbena parcela, površine 1000 m2 in kmetijska površina velikosti 1434 m2, za katero je že podana vloga za spremembo namembnosti. Dostop do parcele z javne asfaltne ceste. Pogled....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 114.795 €, 2551,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

2.551 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Novemu kupcu je na voljo 2551 m2 zazidljivega zemljiča po ceni cca 45 eur/m2. Več informacij na telefonski 051 649 173 .

 
 
 
  Zemljišče, KAPLJA VAS, 21.000 €, 2551,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2024.,

www.indomio.si

2.551 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo Zemljišče v Idilični Slovenski Vasi, na vrhu hriba z vinogradom, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR Predstavljamo vam edinstveno priložnost za nakup stavbnega zemljišča v idilični Kaplji vasi, Prebold, ki se nahaja v čudoviti Savinjski....

 
 
 
  Zemljišče, RUPERČE, 12.990 €, 2580,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2025.,

www.indomio.si

2.580 m2, nezazidljiva, Si želite nekaj svoje kmetijske zemlje, trenutno vinograd in še cca 600 m2 lepe ravne zemlje za svojo sprostitev, dušo, srce..?, prodamo. Cena: 12.990,00 EUR Pozdravljeni, si želite nekaj svoje kmetijske zemlje, trenutno vinograd in še cca 600m2 lepe ravne....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 36.400 €, 2599,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

2.599 m2, zazidljiva, zemljišče za izgradnjo stanovanjskih hiš, sončna lega, ob reki Muri, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v neposredni bližini, prodamo. Cena: 36.400,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 19.900 €, 2631,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V osrčju Kozjanskega narodnega parka, na lepi sončni legi, prodamo zemljišče v skupni velikosti 2631 m2. Od tega je kmetijskega zemljišča 1809 m2 in 822 m2 stavbišča. Na zemljišču stoji stara kmečka hiša. V hiši je stara krušna peč, vaška voda in elektrika. Na razpolago so 4 prostori....

 
 
 
  Zemljišče, MARIJA GRADEC, 45.000 €, 2656,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2025.,

www.indomio.si

2.656 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče z razgledom na okoliške hribe in Laško, stavbno zemljišče v naklonu, primerno za enodružinsko hišo, dostop iz javne poti, blizu vse potrebne infrastrukture, na dosegu narave, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR Zemljišče z razgledom nad....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 270.000 €, 2700,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo zazidljivo zemljišče namenjeno za večstanovanjsko gradnjo. Parcela je primerna za večstanovanjski objekt ali prestižno vilo.Predviden je nepremičninski projekt dveh vila blokov. Pridobljena so vsa soglasja za graditev. Parcela leži na odlični ravni legi, kjer se ne sliši nobenih....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 15.000 €, 2750,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-19 Ogled oglasa na strani ponudnika Priložnost za nakup parcele v prekrasnem območju Rošpoha. Po GURSU parcela v celoti meri 2.750 m2 in je sestavljena iz treh parcel. S svojo raznolikostjo ponuja priložnost za različne vrste dejavnosti. Tu so podrobnosti: Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 10.000 €, 2750,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

2.750 m2, nezazidljiva, Gozd + Kmetijsko zemljišče v Rošpohu. Parcela je v naklonu. Dejanska raba vinograd, kmetijska zemljišča in gozd, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR Priložnost za nakup parcele v prekrasnem območju Rošpoha. Po GURSU parcela v celoti meri 2.750 m2 in je sestavljena....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO OB PAKI, 100.135 €, 2861,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.indomio.si

2.861 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V bližini Šmartnega ob Paki, naselje Gavce, prodamo večje stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 V bližini Šmartnega ob Paki, naselje Gavce, prodamo večje stavbno zemljišče, ki je orientirano na jug in vzhod, kar je idealno za energetsko....

 
 
 
  Zemljišče, JELOVEC, 43.900 €, 2865,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

2.865 m2, zazidljiva, Tri zazidljive parcele v bližini Maribora (K.O. Jelovec), primerne za gradnjo prostostoječih enodružinskih hiš (K+P+M ali K+P+1). Velikost posamezne parcele je okoli 900 m2, možnost nakupa posamezno ali skupaj. Dvokapna ali večkapna streha do 35°. Mirna in sončna....

 
 
 
  Zemljišče, STRMCA, 80.248 €, 2866,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

2.866 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo parcelo v Laškem - Strmca. Parcela se nahaja nad glavno cesto Laško - Rimske Toplice, kjer je možno urediti dovoz na parcelo. Zgornji del parcele je ravninski in vam nudi veliko zasebnosti. Cela parcela je obrnjena na jug in tako zagotovljeno....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 35.900 €, 2992,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

2.992 m2, zazidljiva, zemljišče za izgradnjo stanovanjskih hiš, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 35.900,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2992 m2....

 
 
 
  Zemljišče, GORICA PRI SLIVNICI, 36.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, SVETINA, 790.000 €, 3034,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2024.,

www.indomio.si

3.034 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR PRODAMO ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE Z GD. 3.034 m2, – RAZKOŠNA INDIVIDUALNA HIŠA ali POČITNIŠKI OBJEKT NA HRIBU, ODMAKNJENI OD VRVEŽA, V OSRČJU NARAVE! Vrhunska priložnost za oddih v popolni zasebnosti in naravnem okolju! Prodamo zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, SVETINA, 100.000 €, 3034,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

3.034 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče na izjemno redki lokaciji! Zgodovinska vasica Svetina. Posredujemo pri prodaji večjega zemljišča na lokaciji Svetina nad Štorami. Zemljišče je nekoliko dvignjeno nad naselje in ima pogled na osrednji del naselja.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTORE, 350.000 €, 3034,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

3.034 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR PRODAMO ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE . 3.034 m2, – RAZKOŠNA INDIVIDUALNA HIŠA ali POČITNIŠKI OBJEKT NA HRIBU, ODMAKNJENI OD VRVEŽA, V OSRČJU NARAVE! Vrhunska priložnost za oddih v popolni zasebnosti in naravnem okolju! Prodamo zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, LENART V SLOV. GORICAH, 27.000 €, 3079,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2024.,

www.indomio.si

3.079 m2, zazidljiva, Prodamo parcelo, ki je deloma gradbena v Zavrhu, ki jo odlikuje čudovit razgled na dolino, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR Lokacija: Zavrh, v bližini razglednega stolpa Velikost parcele: 3.079 m² Gradbeni del: 489,3 m² Kmetijsko zemljišče: preostali del Lastnosti....

 
 
 
  Zemljišče, CELESTRINA, 179.000 €, 3100,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2025.,

www.indomio.si

3.100 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Večje zazidljivo zemljišče v Malečniku, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na prodaj je zazidljivo zemljišče v naselju Celestrina (Malečnik 2), v skupni izmeri približno 3.100 m².Gre za izjemno priložnost v enem najbolj priljubljenih in hitro razvijajočih....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTILJ, 69.000 €, 3173,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

3.173 m2, zazidljiva, na zelo lepi ter sončni lokaciji čaka parcelica novega, kupca :), prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Pozdravljeni, na zelo lepi ter sončni lokaciji čaka parcelica novega, kupca :) KJE: Novine cca kilometer do vse potrebne infrastrukture OBJEKTIVNI PODATKI: Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 124.900 €, 3180,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-152 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega delno komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 3180 m2. Priključki se nahajajo na parceli (voda in mestna kanalizacija). Dostop do parcele je urejen neposredno z javne ceste. Elektrika....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 104.000 €, 3180,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

3.180 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče Vešenik Slovenske Konjice, prodamo. Cena: cca 104.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega delno komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 3180 m2. Priključki se nahajajo na parceli (voda in mestna kanalizacija).....

 
 
 
  Zemljišče, SODINCI, 435.000 €, 3200,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2026.,

www.indomio.si

3.200 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Donosna ekološka kmetija z novejšo hišo, 4.000 grmi malin in možnostjo širitve proizvodnje, prodamo. Cena: 435.000,00 EUR V osrčju Slovenije, v valoviti vinorodni pokrajini v bližini zgodovinskega Ptuja, je naprodaj edinstvena ekološka kmetija,....

 
 
 
  Zemljišče, SLATINA PRI PONIKVI, 43.900 €, 3205,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

3.205 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 43.900,00 EUR Šentjur, Dramlje, Slatina pri Ponikvi V ponudbi nepremičnin je odlična in edinstvena priložnost nakupa parcele v velikosti 3.205 m2 (po GURS-u), ki je sestavljena iz gradbenega in kmetijskega zemljišča, kjer je tudi zasajen vinograd....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE STRANICE, 17.488 €, 3248,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-245 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem naselju Stranice, ki se nahaja v občine Zreče je na voljo kmetijsko zemljišče v izmeri 3.248 m2. Zemljišče je v celoti osončeno in zelo lahko dostopno z javne asfaltirane ceste. Parcela je v rahlem naklonu in se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 59.000 €, 3250,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

3.250 m2, zazidljiva, *Zemljišče na odlični lokaciji, *delno stavbno (1/2), delno kmetijsko (1/2), *komunalno urejen, *dobra investicijska priložnost za razvoj zemljišča, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Zemljišče za investicijo, 3.250 m2, Šmarje pri Jelšah - Šerovo Na lepi lokaciji v....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 600.000 €, 3318,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2025.,

www.indomio.si

3.318 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Na vrhunski lokaciji v Rogaški Slatini, na stičišču turističnega mesta z naravo, posredujemo pri prodaji petih parcel z gradbenim dovoljenjem za gradnjo stanovanjskih hiš. Zemljišče, ki skupaj meri 3.318 m2 ima obliko črke L, ki jo sestavlja....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 253-294 (od skupaj 475)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!