• GoHome Professional
zemljišča parcele KOPER - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele KOPER - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele KOPER

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele koper" je bilo najdenih 31 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 128 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1190 m2
    • do 1490 m2
    • 1490 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1490 m2
    • 1790 m2
  •  Po ceni
    • do 8600 eur
    • do 10000 eur (povprečna cena)
    • do 12000 eur
    • do 107 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KOPER, 100.000 €, 4395,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-48 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 4 kmetijska zemljišča v Urbancih. Zemljišča se lahko prodajo ločeno ali v kompletu in sicer gre za zemljišča v KO Tinjan: - v celoti zemljišče št. 1720/1 v velikosti 1.237m2 z dostopom direktno iz glavne....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 1.583.280 €, 8796,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo stavbno zemljišče (zazidljivo parcelo) v izmeri 8.796 m2, ki se nahaja na lepi lokaciji 5 minut od Kopra (v bližini ceste Šalara – Vanganel) s pogledom na vanganelsko dolino, Koper in koprski zaliv. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 420.000 €, 20476,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2025.,

www.indomio.si

20.476 m2, za investicijo, dragonja, gradbena parcela s projektom za eco glamping resort, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST ZA ECO GLAMPING TURIZEM ALI SAMOOSKRBNO KMETIJO - Lokacija: Dragonja ( dolina reke) - Oddaljenost od Hr: 2 km - Oddaljenost od Portoroza:10km....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele koper'
28.000 €
168.000 €
45.000 €
  Zemljišče, KOPER, 1.073.000 €, 14000,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

14.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1.073.000,00 EUR Sončno Kmetijsko Posestvo z Razgledom na Koper Prodamo kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 14.319 m2, ki se nahaja na zelo zanimivi in atraktivni lokaciji v Kopru. Zemljišče je pravilne oblike in na sončni legi ter s....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 295.020 €, 1639,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Po lokacijski informaciji je možno graditi: enpdružinsko, dvodružinsko hišo ali dvojčke; privatne klinike in poslovne prostore za druge tihe dejavnosti. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 109.900 €, 1099,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KOPER, okolica, le 15 km od Kopra v vasi Hrastovlje prodamo zazidljivo parcelo v izmeri 1.099 m2 (1/3 zazidljiva in 2/3 kmetijsko zemljišče). Parcela je namenjena razpršeni stanovanjski gradni, lahko pa tudi v turistične namene. Nahaja na robu zelenega pasu. Cena: 100,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 196.452 €, 1070,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Iz parcele je prekrasen, odprt pogled proti Bertokom, sv. Antonu in Koprom. V bližini se nahaja vrtev, šola in športna dvorana, oskrbne dejavnosti pa so urejene v centru Škofij do katerega je možen peš dostop. ponujamo možnost ugodnega kreditiranja. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 125.250 €, 5010,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.10.2022.,

www.indomio.si

5.010 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče ob robu naselja, prodamo. Cena: cca 25,00 EUR/m2 Kmetijsko zemljišče v naravi predstavlja urejen vinograd cca 1200 trsov trt refošk, na površin cca 3500 m2 , preostanek površine predstavlja očiščen in urejen gozd. Gleda na velikost....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 300.000 €, 1200,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

1.200 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, sončno, zazidljivo zemljišče z odprtim pogledom na morje in na obalo prodam. Asfaltirana cesta in vsa potrebna infrastruktura. Tloris gradnje eno ali dvostanovanjske hiše bruto 400 m2, možno klet, pritličje in prvo nadstropje.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 174.915 €, 845,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela ima: urejen asfaltiran dostop Vsi (elektrika. Voda) komunalne priključke v neposredni bližini Vse meje so urejene Urejen vpis v zemljiško knjigo brez bremen. Sva edina lastnika .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 305.800 €, 3058,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KOPER, Hrastovlje, cca 15 km iz Kopra, prodamo 3.058 m2 zazidljive parcele za stanovanjsko gradnjo ali gradnjo za turistične namene (apartmaje...) Parcela je v bližini cerkve Svete trojice s fresko Mrtvaški ples. Cena: 100,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 135.000 €, 540,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela se nahaja na robu naselja, ima odprt pogled na koprski zaliv. Dostop je z asfaltirane javne poti, komunalna infrastruktura je ob parceli, meje so urejene. Predvidena je gradnja stanovanjskega objekta etažnosti K+P+1, uporabne površine 245m2 v treh etažah. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 60.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

trenutno na zemljišču ni ničesar. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 496.470 €, 2613,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

2.613 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo večje gradbeno zemljišče, v naravi tri parcele za tri ločene stanovanjske gradnje, na zelo mirnem, zelenem in redko poseljenem predelu, na strmem terenu, s čudovitim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico, oddaljeno le približno....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 413.750 € na 397.200 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 397.200 €, 3310,00 m2 cca 120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.01.2026 - 413.750 €
21.03.2026 - 397.200 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

3.310 m2, posest, Krasna, sončna, ravna in izredno lepo urejena parcela s pogledom na morje v Ankaranu, cca 400 m do morja (školjčišče), urejen asfaltiran dostop, v urejenem naselju stanovanjskih hiš, na parceli postavljena mobilna hišica. Voda na parceli, sončne celice za elektriko,....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 120.000 €, 896,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.08.2025.,

www.indomio.si

896 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče z rahlim naklonom. Dostop po javni občinski cesti. Vabljeni, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 95.000 €, 1471,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.indomio.si

1.471 m2, za investicijo, Kmetijsko zemljišče z razgledom nad Koprom - priložnost za investicijo, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Semedeli, le nekaj minut od središča Kopra in morja, je naprodaj kmetijsko zemljišče v izmeri 1.471 m². Lokacija združuje zasebnost in....

 
 
 
 
+23%

Spremembe cen iz 260.000 € na 320.000 € z dne 29.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KOPER, 320.000 €, 461,00 m2 cca 690 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.10.2025 - 260.000 €
29.03.2026 - 320.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2024.,

www.indomio.si

461 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: cca 320.000,00 EUR KAJ: Komunalno opremljeno stavbno zemljišče z gradbenim dovoljenjem in možnostjo takojšnjega začetka gradnje. KJE: VANGANEL pri Kopru, priljubljena lokacija, predvsem zato, ker nudi hiter dostop do vsakdanjih....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 110.000 €, 413,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

413 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 413 m2. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino. Lokacije parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 44.492 €, 908,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2023.,

www.indomio.si

730 m2, kmetijsko zemljišče, izredo mirno okolje obkroženo z vikend hišicami, prodamo. Cena: cca 49,00 EUR/m2 Parcela v mirnem delu, odmaknjena od hrupa, vendar v bližini vse infrastrukture. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 140.360 €, 3509,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

3.509 m2, kmetijsko zemljišče, V bližini Kopra, oddaljeno od mesta le 2,5 km, na sončni, južni legi, v naravi starejši vinograd v rodnosti, sorte Refošk. Zemljišče je v rahlem naklonu (7%) in je dostopno direktno iz asfaltirane javne poti, ob zemljišču poteka javni vodovod. Predlagana....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 7.750.000 €, 50000,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.indomio.si

50.000 m2, zazidljiva, Na Slovenski Obali prodamo več gradbenih parcel za gradnjo stanovanjskih naselij s 6 do 120 hiš in 600 stanovanji.Za več informacij, kadarkoli pokličite na +38640205142V agenciji imamo zaposlenega arhitektnega svetovalca z več 20 letnimi izkušnjami, ki vam lahko....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 165.000 €, 698,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

698 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, 2x stavbi parceli v Kavaličih, prodamo. Cena: cca 165.000,00 EUR 1. Stavbna parcela površine 698m2 + pripadajoči delež dostopne poti cca 100m2. cena 165.000€ 2. Stavbna parcela površine 667m2 + pripadajoči delež dostopne poti cca....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 98.252 € na 91.234 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.10.2024 - 98.252 €
15.04.2025 - 80.612 €
11.09.2025 - 98.252 €
22.04.2026 - 91.234 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

7.018 m2, kmetijsko zemljišče, Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša 98.252 EUR. Nova....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 38.000 €, 3050,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

3.050 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR PRODAMO KMETIJSKO ZEMLJIŠČE – 3.050 m² – BOŠKARJI (SV. ANTON) Na izjemni lokaciji v zaselku Boškarji pri Sv. Antonu prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 3.050 m². Zemljišče se nahaja v mirnem, sončnem okolju z odprtim pogledom....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 140.000 €, 4992,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.indomio.si

4.992 m2, kmetijsko zemljišče, ob asfaltirani cesti cca 3 km izven Kopra tik pred naseljem Kampel,soglasje za postavitev gospodarskega objekta, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče se nahaja v neposredni bližini mesta Koper ob asfaltirani cesti tik pred naseljem Kampel....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 8.300 €, 1493,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

1.493 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče - vinograd, 1.493 m2, prodamo. Cena: 8.300,00 EUR Pri naselju Dvori (K.O. Movraž), posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja vinograd. Zemljišče je v izmeri 1.493 m2 in ima urejen dostop iz javne poti.....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 180.000 € na 170.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 170.000 €, 1475,00 m2 cca 120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2025 - 180.000 €
16.04.2026 - 170.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2025.,

www.indomio.si

1.475 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 2 zazidljivi parceli na robu naselja in južne orientacije, prodamo. Cena: cca 170.000,00 EUR Dve stavbni parceli, ki se zaradi zagotavljanja dostopne poti prodajata skupaj. Zanimivi za ureditev sanjske hiše z možnostjo dodatne turistične dejavnosti.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 70.000 €, 600,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

mirna lokacija .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, Po dogovoru, 668,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Z lokacijsko informacijo za pozidavo, vsi priključki ob parceli.. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-30 (od skupaj 29)

<< <1> >>