• GoHome Professional
zemljišča parcele OSREDNJE SLOVENSKA - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele OSREDNJE SLOVENSKA - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele OSREDNJE SLOVENSKA

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele osrednje slovenska" je bilo najdenih 294 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 168 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1180 m2
    • do 1470 m2
    • 1470 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1470 m2
    • 1760 m2
  •  Po ceni
    • do 9600 eur
    • do 12000 eur (povprečna cena)
    • do 14000 eur
    • do 120 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VIR, 733.000 €, 980,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

Vir ODLIČNA POZICIJA prodaje se građevinsko zemljište površine 980 m2; prvi red do mora – južna strana, blizina centra mjesta; zemljište se nalazi u građevinskom izgrađenome dijelu; moguće je po prostornom planu odmah ishodovati građevinsku dozvolu; pristup na zemljište sa dva javna....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL PRI MEDVODAH, 64.000 €, 780,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Povezava -dostop. -cca 3km do ceste Ljubljana -Polhov gradec -11 km do Medvod preko Trnovca -11 km do AC Uvoz Brezovica Pogoj nakupa prodajalca,da plačilo DPN prevzame kupec in prodajno pogodbo. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon:....

 
 
 
  Zemljišče, HRAŠE, 89.278 €, 13325,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2024.,

www.inf-ing.si

V naselju Hraše v sklopu občine Radovljica se prodaja večje kmetijsko zemljišče z lepim razgledom. Parcela meri 13.325 m². Je večinsko ravna. .

 
 
 
  Zemljišče, KLADA, 212.670 €, 1251,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Parcela se nahaja v območju SK - površine podeželjskega naselja (del) in (del) zemljišča je kmetijsko zemljišče v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje in celotno infrastrukturo v bližini. Parcela meji na kmetijsko zemljišče (na dveh delih). Narejen....

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA, 189.000 €, 1185,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Zemljišče pravilne oblike z izdanim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem , na odlični sončni lokaciji in na meji zazidljivosti ! Gradbeno dovoljenje je za izgradnjo enodružinske hiše v izmeri 161m² v etažnosti pritličje in 1. nadstropje . Mirna - sončna lokacija ob majhnem potoku in....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 42.000 €, 588,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam zazidljivo parcelo v Čagoščah. Parcela je vpisana v zemljiško knjigo. Na parceli voda, elektrika ob parceli. Na parceli že stoji lesen pomožni objekt. .

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI LJUBLJANI, 298.000 €, 888,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

888 m2, zazidljiva, Prodamo stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji komunalno neopremljenega stavbnega zemljišča, ki po podatkih Geodetske uprave RS meri 888 m2. Parcela je ravna in primerno osončena. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 1.580.000 €, 4865,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

4.865 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.580.000,00 EUR Na Rudniku prodamo parcelo ob Dolenjski cesti za poslovno graditev in rabo. (Centralne dejavnosti brez stanovanj). Super lokacija ob avtocestnem priključku. Odlična priložnost, vabljeni k ogledu in nakupu! Vsi priključki so ob....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 413.000 €, 590,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam polovico parcele kot nadomestno gradnjo za postavitev montažnega, energetsko varčnega dvojčka. Na parceli stoji stara hiša z popolno in kompletno komunalno urejenostjo. Cena, izvedba in vse ostalo po dogovoru. .

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 550.000 €, 10000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.08.2025.,

www.indomio.si

10.000 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Zazidljivo zemljišče za poslovni namen v Vel. Laščah, blizu železniške postaje. Vsi priključki ob parceli.Parcelne številke: 316/25, 316/26, 316/27, 316/28, 322/2, 323/2, 679/67, 679/68, 679/126, 679/127, 679/128, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Žitna uvala – *SNIŽENO* Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Dimenzije gradilišta su 24 x 25 metara; Zemljište se nalazi uz put širine 5 metara; Priključak struje uz teren; Udaljenost od plaže 450 metara; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2. Prodajalcu....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 1.200.000 €, 5022,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

5.022 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR EKSKLUZIVNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – UNIKATNO POSESTVO V LOGATCU 5.022 m² zemljišča | 580 m² stanovanjskih površin | 609 m² gospodarskega poslopja Zasnujte svojo prihodnost v srcu urejenega naselja! Nepremičnina, ki združuje....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 16.500 €, 1100,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zemljišče-posest, razdalja za dostop AC 10km, 8km smer JV izven Grosuplja oz. 10.minut vožnje, do Ljubljane 34km ali 25.minut vožnje .

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 231.000 €, 1050,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Eno ali dvostanovanjska hiša, poslovni prostor. .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V mirnejšem predelu osrednjeslovenske regije, do 45 km iz Ljubljane, zazeljeno v smeri Trebnje, Ig oziroma Velike Lašče. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 189.000 €, 420,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

420 m2, zazidljiva, Odlična lokacija. Bližina vse infrastrukture. V naravi. Obdana z zelenjem. Lep razgled. Meji na gozd, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Voda, elektrika, kanalizacija ob parceli. Možnost gradnje modernističe stanovanjske hiše v treh etažah. Nepremičino odlikuje: - bližina....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Polje, 179.000 €, 403,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2025.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana Polje (Sneberje), velikost zemljišča 403,00 m2. Cena: 179.000 € OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. Na odlični lokaciji v Sneberjah, prodamo sončno in čudovito umeščeno zazidljivo zemljišče v velikosti 403,00 m2.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šiška, 168.000 €, 2100,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zemljišče se nahaja od javni asfaltirani poti , v naselju že obstoječih hiš, sončna lokacija s pogledom na jug. Komunalni priključki so v javni cesti. .

 
 
 
  Zemljišče, MEDVODE, 1.660.778 €, 5306,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

5.306 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, iščemo investitorja, ki bi ga zanimal nakup izredno privlačnega zemljišča v mirnem stanovanjskem območju, cca 1,5 km stran od Savskega mosta v Tacnu na poti v Ljubljano ali proti AC. Lokacija v zavetju Šmarne gore je sončna, odprta proti Savi,....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 73.000 €, 678,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, Sončna, rahlo dvignjena, zazidljiva parcela na robu naselja, blizu narave, vendar še vedno blizu šole, vrtca, dostop v polovični solastnini s sosedom, prodamo. Cena: 73.000,00 EUR Parcela se nahaja v mirnem in zelenem okolju, idealnem za gradnjo družinske hiše....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 169.000 €, 2227,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

2.227 m2, zazidljiva, prodaja se lepa parcela z razgledom zahodna lega, elektrika in voda sta na parceli, dostop asfalt in služnost dostopa je urejena, širina same parcele je 33 m. dolžina 65 m., je v naklonu, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Pogoj nakupa: stroški provizije za opravljeno....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Bežigrad, 89.000 €, 3013,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391009-448 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji na robu naselja hiš prodajamo kmetijsko zemljišče velikosti 3013 m2 Kupec plača stroške agencije, ki znašajo skupaj v višini 2%+ddv. Za dodatne informacije in ogled nepremičnine pokličite 070 900 340 Prodajalcu....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 253.000 €, 2530,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

GROSUPLJE, ŠMARJE SAP, 2.530 m2 ali 9.500 m2, zazidljive parcele, v centru mesta Šmarje Sap s potrjenim zazidalnim načrtom za gradnjo dvojčkov v treh etažah P+N+M. Vsa infrastruktura (voda, kanalizacija, el. ob parceli). .

 
 
 
  Zemljišče, ČRNA VAS, 445.000 €, 1087,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

1.087 m2, zazidljiva, Za vas smo prevzeli v posredovanje parcelo v Črni vasi, velikosti 1.087 m2, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR Ne zamudite priložnosti Na elitni lokaciji 7minut od obvoznice, smo prevzeli v posredovanje parcelo v Črni vasi, v velikosti 1.087 m2. Pridobljena so vsa....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 291.265 €, 4481,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.06.2025.,

www.indomio.si

4.481 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Pet(5) zazidljivih parcel na Turjaku. Trenutno se vrši parcelacija parcele številka 178/4 in *284/1, k.o. Turjak. Po parcelaciji bodo parcele velike od 725 do 850 m2. Nakup posamično ali v celoti, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Parcela(pet parcel)....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 125.000 €, 500,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Začnite z gradnjo vaše hiše že »jutri«. Vsa zemljišča v velikosti od cca.460m2 do cca.600m2 imajo vso komunalno ureditev, asfalt do parcele, vsi prkiljučki že na parceli (voda,elektrika,plin ). Vsa zemljišča v novem naselju Dragočajna v sklopu 57hiš, ležijo na povsem ravni in sončni....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 194.496 €, 2026,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Izdelan idejni projekt arhitekta Mitja Škerjanca. .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE PIRNIČE, 176.800 €, 884,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.11.2024.,

www.indomio.si

884 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na dobri in iskani lokaciji, Zgornje Pirniče, v občini Medvode posredujemo pri prodaji stavbnih zemljišč v skupni izmeri 884 m2, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 Na dobri in iskani lokaciji, Zgornje Pirniče, v občini Medvode posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 189.000 €, 420,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

420 m2, zazidljiva, V naravi, obdana z zelenjem. Meji na kmetijsko in gozdno zemljišče. Lep razgled, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR Voda, elektrika, kanalizacija ob parceli. Možnost gradnje modernistične stanovanjske hiše. Lahko pritličje, nadstropje, mansarda. Nepremičnino odlikuje:....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 230.000 €, 1036,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-128 Ogled oglasa na strani ponudnika V Notranjih Goricah posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, velikosti 1036m2. Vsi priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena.....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Želiva si zemljišče, ki je v naravi in nudi zasebnost. Zaželeno je tudi, da so na parceli oziroma v njeni bližini priključki (elektrika, vodovod...) Minimalno 1000m2 .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 25.000 €, 230,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

na zelo lepi lokaciji v bližin centra, do Ljubljane cca 15 min, od AC 700m .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 45.000 €, 30000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo kmetijo v okolici Ljubljane. Ni pomembno kje, je pa pricakovana ugodna lokacija z ustreznim dostopom. .

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 59.000 €, 1266,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.indomio.si

1.266 m2, zazidljiva, Že pridobljeno pravnomočno gradbeno dovoljenje za postavitev počitniške hišice tlorisa 6,5 x 9,2 m, etažnost K+P+M, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Del zemljišča v velikosti 669 je stavbno, preostali del zemljišča pa je gozd. Na stavbnem delu je že narejena zakoličba....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 160.000 €, 1292,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

1.292 m2, za investicijo, V prijetnem in mirnem naselju Drenik posredujemo pri prodaji samostojne hiše, ki stoji na sončni in razgledni lokaciji, obdani z zelenjem in naravo, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Nepremičnina ponuja odprt pogled na naselje in okoliško pokrajino ter predstavlja....

 
 
 
  Zemljišče, TRZIN, 245.000 €, 681,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

681,87 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR Redka priložnost za nakup zazidljive parcele v Trzinu Idealna izbira za investitorje ali za gradnjo lastnega doma. Na voljo je ravna in zelo sončna parcela v Trzinu, velikosti 565 m² z dodatnimi 116 m² dovozne poti. Parcela je v....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 148.580 €, 6460,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zelo ugodna znižana cena !! GSM: 041-698-432 .

 
 
 
  Zemljišče, MENGEŠ, 140.000 €, 708,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191141-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji enkratne posesti, ki se ponaša s prečudovitim panoramskim pogledom na Ljubljano. Stavbno zemljišče velikosti 708 m2 je primerno za gradnjo stanovanjskega objekta. Vsi priključki so v neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šiška, 86.970 €, 669,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

669m2, elektrika, voda, kanalizacija, telefon .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Bežigrad, 155.000 €, 796,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

lepa, rahlo nagnjena, pobočje obrnjeno na južno stran, odprt pogled, sončna, vsi priključki, cesta do parcele, v urejenem naselju, dobra prometna povezava, vpisana v ZK. Z 80% dokončanim projektom za pridobitev gradbenega dovoljenja, pridobljena vsa soglasja. .

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za tiste, ki vedo kaj je zeleno okolje in hkrati bližina Ljubljane. Prosimo, če kličejo le resni interesenti, ker je cena znižana (le 23 €/m2) in se o njej ne pogajamo. .

 
 
 
  Zemljišče, DOLE PRI POLICI, 77.000 €, 1108,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2026.,

www.indomio.si

1.108 m2, zazidljiva, Dole pri Polici, na mirni in sončni lokaciji, le 5 minut vožnje do AC priključka Grosuplje. Možna je gradnja eno ali dvostanovanjskih stavb, prodamo. Cena: 77.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče v naselju Dole pri Polici, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 294)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!