• GoHome Professional
zemljišča parcele OSREDNJE SLOVENSKA - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • zemljišča parcele OSREDNJE SLOVENSKA - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele OSREDNJE SLOVENSKA

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele osrednje slovenska" je bilo najdenih 294 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 166 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1180 m2
    • do 1470 m2
    • 1470 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1470 m2
    • 1760 m2
  •  Po ceni
    • do 9500 eur
    • do 11000 eur (povprečna cena)
    • do 14000 eur
    • do 119 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 680.000 €, 1127,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

1.127 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, naprodaj zemljišče za poslovno-stanovanjsko gradnjo - lavrica pri ljubljani, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Prodamo izjemno atraktivno zemljišče, namenjeno gradnji poslovno-stanovanjskega objekta, ki se nahaja v Lavrici, le približno....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 34.900 €, 2578,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

2.578 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, idilična parcela z infrastrukturo in čudovitim razgledom, prodamo. Cena: 34.900,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji, sredi narave, prodamo zazidljivo parcelo na samem s celotno infrastrukturo (elektrika, voda, dostopna cesta). Parcela nudi prekrasen....

 
 
 
  Zemljišče, MALO TREBELJEVO, 8.500 €, 2598,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

2.598 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 8.500,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče s površino 2598m2 v bližini naselja Malo Trebeljevo. Zemljišče v naravi predstavlja travnik. Parcela rahlo visi proti jugozahodu. Dostop ni urejen. Pogoj prodajalca za sklenitev pravnega posla je....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Golovec, 349.000 €, 800,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, Bizovik, stavbno zemljišče, primerno za INVESTITORJE, neposredna bližina gozda, 5 km iz centra Ljubljane in v bližini obvoznice, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji, 5 km od središča Ljubljane in obvoznice, ter v neposredni bližini gozda,....

 
 
 
  Zemljišče, GABRSKA GORA, 64.000 €, 4679,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

4.679 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ob asfaltni cesti, na lepi sončni legi, v naravi med vinogradi, prodamo zazidljivo parcelo (750 m2) za stanovanjsko gradnjo. Na južnem delu parcele, na robu, ko se manjši naklon parcele prevesi v večjega je bil leta 2015 postavljen izjemno....

 
 
 
  Zemljišče, PREDSTRUGE, 1.444.000 €, 14440,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

14.440 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 IZJEMNA PRILOŽNOST! Prodamo zazidljivo zemljišče v industrijski coni IOC Predstruge, Dobrepolje, Ljubljana, Slovenija. PLAČAN KOMUNALNI PRISPEVEK! Na voljo je parcela s skupno površino 14.400 kvadratnih metrov, ki nudi obilico prostora....

 
 
 
  Zemljišče, STUDENEC PRI KRTINI, 169.000 €, 632,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

632 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji komunalno opremljenega zemljišča za gradnjo stanovanjske hiše, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Izvedena komunalna oprema se všteva v končni obračun komunalnega prispevka. Izdelana je idejna zasnova za gradnjo stanovanjske hiše. Pogoj prodajalca....

 
 
 
  Zemljišče, MEDVODE, 240.000 €, 500,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Na Zbiljah, v urejenem naselju samostojnih hiš, v bližini jezera, prodamo ravno in sončno parcelo površine 500 m2. Vsi priključki so ob parceli. Za več informacij in morebiten ogled pokličite 031 828 999. .

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK POD KRIMOM, 288.000 €, 2507,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

2.507 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče, Brezovica - Kamnik pod Krimom, skupne velikosti 2.507 m2, sončna in mirna lokacija, odprt razgled proti Sveti Ani in Krimu, infrastruktura v bližini, možnost gradnje treh samostojnih objektov, odlična investicijska priložnost. Cena: 288.000....

 
 
 
  Zemljišče, DOLE PRI POLICI, 127.000 €, 2216,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2026.,

www.indomio.si

2.216 m2, zazidljiva, Dole pri Polici, na mirni in sončni lokaciji, le 5 minut vožnje do AC priključka Grosuplje. Možna je gradnja eno ali dvostanovanjskih stavb, prodamo. Cena: 127.000,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo v naselju Dole pri Polici, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, DOLE PRI POLICI, 77.000 €, 1108,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2026.,

www.indomio.si

1.108 m2, zazidljiva, Dole pri Polici, na mirni in sončni lokaciji, le 5 minut vožnje do AC priključka Grosuplje. Možna je gradnja eno ali dvostanovanjskih stavb, prodamo. Cena: 77.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče v naselju Dole pri Polici, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Polje, 780.000 €, 1200,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR IZJEMNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V ZALOGU! (Zazidljiva parcela v Zalogu 1200 m2) Na mirni in prijetni lokaciji v Zalogu se prodaja zazidljiva parcela. Predstavlja odlično priložnost za gradnjo doma v narvnem in mirnem okolju. Lokacija....

 
 
 
  Zemljišče, POLHOV GRADEC, 1.300.000 €, 62469,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

62.469 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Kmetija v enem kosu. Na obrobju Ljubljane. Velikost dobrih 6 hektarjev. Trije hektarji gozda, trije hektari njive in travniki. Štirje objekti: hiša, hlev, skedenj, kozolec, prodamo. Cena: 1.300.000,00 EUR Lokacija posestva je na obrobju Ljubljane.....

 
 
 
  Zemljišče, VODICE, 238.312 €, 29789,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

29.789 m2, kmetijsko zemljišče, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče je sestavljeno iz več parcelnih številk, skupna velikost pa je 29.789 m2. Pred sklenitvijo kupoprodajne pogodbe mora biti ponudba objavljena na oglasni deski upravne....

 
 
 
  Zemljišče, MENGEŠ, 321.900 €, 555,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

555 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, komunalno opremljena parcela za stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 580,00 EUR/m2 Dostop do parcele je neposredno z javne občinske ceste, parcela je prosta vseh bremen in je v celoti komunalno opremljena (na parceli se nahajajo vsi potrebni....

 
 
 
  Zemljišče, MALO TREBELJEVO, 70.000 €, 3272,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2026.,

www.indomio.si

3.272 m2, zazidljiva, na mirni lokaciji z lepim razgledom, za gradnjo eno- ali dvostanovanjskih hiš, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Prodamo stavbno zemljišče v vasi Malo Trebeljevo, v občini Ljubljana. Leži na mirni lokaciji z lepim razgledom, ki je od AC obroča oddaljena 20 minut vožnje.....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI LJUBLJANI, 298.000 €, 888,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

888 m2, zazidljiva, Prodamo stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 298.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji komunalno neopremljenega stavbnega zemljišča, ki po podatkih Geodetske uprave RS meri 888 m2. Parcela je ravna in primerno osončena. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Trnovo, 7.068.800 €, 17672,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

17.672 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 400,00 EUR/m2 Ljubljana, Trnovo, prodamo nezazidano stavbno zemljišče v skupni izmeri 17.672 m2, ki je predvideno za izgradnjo stanovanjsko poslovnih objektov. Cena: 400,00 EUR/m2 Lokacija celotnega območja je v Trnovem, enem najlepših predelov....

 
 
 
  Zemljišče, TOMIŠELJ, 248.000 €, 729,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

729 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posredujemo pri prodaji komunalno opremljenega stavbnega zemljišča, prodamo. Cena: 248.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji komunalno opremljenega stavbnega zemljišča, ki po podatkih Geodetske uprave RS meri 729 m2 v k.o. Tomišelj, ki se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, IG, 195.000 €, 608,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

608 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Sončna, dostopna lokacija na koncu ulice, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, ki po podatkih Geodetske uprave meri 608 m2. Predmet prodaje je tudi solastniški delež sosednje parcele - poti v velikosti 85....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 165.000 €, 5081,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

5.081 m2, zazidljiva, Na mirni lokaciji, na obrobju gozda, prodamo zazidljivo zemljišče, primerno za ljubitelje narave, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Parcela je v celoti stavbna, vendar zaradi konfiguracije terena ni v celoti primerna za gradnjo. Prednost zemljišča: - mirna lokacija....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNA VAS, 515.000 €, 1471,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

1.471 m2, zazidljiva, avna zazidljiva parcela, možnost gradnje enostanovanjske ali dvostanovanjske hiše, poslovnih prostorov, trgovine, storitvene dejavnosti ali objekta družbenega pomena, celodnevna osončenost, hiter dostop do centra Ljubljane, prodamo. Cena: 515.000,00 EUR Prodamo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 70.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.hisanepremicnine.si

Lj. – LAVRICA - k. o. Rudnik - 1.050,oo m2 , zemljišče, na obrobju naselja na katerem stoji zidan kmetijski objekt 57,oo m2 in drvarnica 19,5o m2 , na odlični lokaciji mirna, zelena okolica, ob gozdu , asvaltni dostop, vsa infrastruktura v bližini, ki ga z velikim veseljem priporočamo....

 
 
 
  Zemljišče, VIKRČE, 290.000 €, 912,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2023.,

www.inf-ing.si

Dodaten opis .

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 350.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.nepremicnina.si

Kamnik - smer Tuhinjska dolina, prodamo lepo parcelo za gradnjo. .

 
 
 
  Zemljišče, VIKRČE, 1.550.000 €, 5306,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2022.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
  Zemljišče, PODBORŠT, 52.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEVNICA, Podboršt pri Šentjanžu, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v izmeri cca 2.000,00 m2. Zemljišče je ravno, po namenski rabi gre za območje stanovanj. Dostopen je po javni poljski cesti v lasti občine. .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, Po dogovoru, 862,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

GORNJI ROGATEC, PRI GROSUPLJU, 862 m2, zazidljiva, s projektom in s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem, zazidljivo parcelo za enostanovanjsko hišo, plačani vsi komunalni prispevki, na robu naselja, meji na gozdne površine, sončna, elektrika in voda na parceli, asfaltni dostop, rahel....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 55.470 €, 3698,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je zazidljiva. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 243.900 €, 1111,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Možna takojšnja izgradnja. .

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA, Po dogovoru, 569,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcele v velikosti 569m2, 629m2, 584m2 se nahajajo ob Tržaški cesti, so zazidljive in primerne za stanovanjska ali gospodarska poslopja. Cena po dogovoru. .

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sončna lega in višje v hribih .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, Po dogovoru, 1552,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

GORNJI ROGATEC, PRI GROSUPLJU, 1552 m2, zazidljiva, s projektom in s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem, zazidljivo parcelo za enostanovanjsko hišo, plačani vsi komunalni prispevki, na robu naselja, meji na gozdne površine, sončna, elektrika in voda na parceli, asfaltni dostop, rahel....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, Po dogovoru, 870,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

GORNJI ROGATEC, PRI GROSUPLJU, 870 m2, zazidljiva, s projektom in s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem, zazidljivo parcelo za enostanovanjsko hišo, plačani vsi komunalni prispevki, na robu naselja, meji na gozdne površine, sončna, elektrika in voda na parceli, asfaltni dostop, rahel....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 100.225 €, 1055,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno