• GoHome Professional
zemljišča parcele primorska najdražje do 2910 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • zemljišča parcele primorska najdražje do 2910 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele primorska najdražje do 2910 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele primorska najdražje do 2910 m2" je bilo najdenih 189 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 195 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2760 m2 (malo manjši)
    • 3060 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 7000 eur
    • do 8800 eur (povprečna cena)
    • do 10000 eur
    • do 88 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠMARJE, 143.700 €, 2874,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.874 m2, kmetijsko zemljišče, osupljiv pogled na morje, tik nad zazidalnim področjem, ob nasadu lavande, urejen dostop iz glavne ceste, prodamo. Cena: 143.700,00 EUR Sanje postanejo resničnost na tem čudovitem kmetijskem zemljišču velikosti 2.874 m2, ki vam nudi osupljiv razgled....

 
 
 
  Zemljišče, KRASNO, 140.000 €, 2635,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

2.635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Goriških brdih, v vasi Krasno, je naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela ima lep, odprt pogled na Goriška brda. Mirna in sončna lega. Brez provizije za kupca, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 139.655 €, 1643,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.643 m2, zazidljiva, 1.643 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 139.655,00 EUR, prodamo. Cena: 139.655,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1643 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, VIPAVA, 136.240 €, 1703,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2025.,

www.indomio.si

1.703 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Lozice, stavbno zemljišče, 1.703 m2, možnost nakupa celote ali polovico zemljišča. OPPN v pripravi, prodamo. Cena: cca 60,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega stavbnega zemljišča, skupne velikosti 1.703m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 135.000 €, 540,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela se nahaja na robu naselja, ima odprt pogled na koprski zaliv. Dostop je z asfaltirane javne poti, komunalna infrastruktura je ob parceli, meje so urejene. Predvidena je gradnja stanovanjskega objekta etažnosti K+P+1, uporabne površine 245m2 v treh etažah. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 134.555 €, 1583,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.583 m2, zazidljiva, Ali iščete čudovito in zeleno zemljišče na mirni lokaciji? To je priložnost, ki je ne smete zamuditi. Za več informacij nas kontaktirajte še danes. Ne zamudite odlične investicijske priložnosti, prodamo. Cena: 134.555,00 EUR Gradbena parcela velikosti 1583 m²....

 
 
 
  Zemljišče, KROMBERK, 130.000 €, 2012,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.012 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, nezazidano stavbno zemljišče, na parceli je vodovod, elektrika, parcela ima dostop na asfaltirano občinsko cesto. Višje ležeča parcela, z odlično mirno lokacijo z krasnim razgledom, razgled vse do morja, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Kontakt....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 130.000 €, 505,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

505 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji zazidljive parcele velikosti 505m2 v Vanganelu pri Kopru. Parcela je pravilne oblike, kar omogoča enostavno načrtovanje in gradnjo. Dostop je urejen. Vsi priključki so v neposredni bližini. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, OPATJE SELO, 128.000 €, 2542,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.542 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, večja parcela za stanovanjsko gradnjo v Opatjem selu na Goriškem Krasu. Zemljišče dostopno, voda, elektrika na parceli. Sončna lega, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Kontakt Prodajalec: FORMA nepremičnine KLAVDIO ŠTRUKELJ S.P. Naslov: Delpinova....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMIHEL, 125.000 €, 1893,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1.893 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Parcela se nahaja na izjemno lepi, sončni in odprti lokaciji v mirnem okolju v bližini Pivke. Na parceli stoji obstoječ objekt, zgrajen leta 2011, ki ponuja odlično osnovo za prenovo, rekonstrukcijo ali ureditev po željah novega....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 125.000 €, 523,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-154 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, velikosti 523 m2, v naselju Vanganel. Ob parceli se nahaja asfaltirana cesta, kjer so tudi vsi komunalni priključki. Za parcelo je pripravljena DGD dokumentacija in v pridobivanju....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 120.000 €, 896,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.08.2025.,

www.indomio.si

896 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče z rahlim naklonom. Dostop po javni občinski cesti. Vabljeni, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 120.000 €, 480,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

480 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 480m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 115.000 €, 436,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

436 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 436 m2. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino. Lokacija parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave.....

 
 
 
  Zemljišče, POLJUBINJ, 111.700 €, 2234,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.234 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše ali več hiš. Poljubinj pri Tolminu, pretežno ravna parcela, prosta bremen, prodamo. Cena: 111.700,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 110.000 €, 1491,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

1.491 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Prodamo zemljišče za investicijo. Nad kampom v Vrojbi se proda parcela, katere namenska raba je območje stavbnih zemljišč: površine za turizem. Namenjene za gostinske objekte, hotele, bungalove, apartmaje in druge objekte za....

 
 
 
  Zemljišče, VOGRSKO, 110.000 €, 1000,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2025.,

www.indomio.si

1.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1000m2, predhodno bo potrebna parcelacija dela zemljišča. Zemljišče se nahaja v naselju Vogrsko (del v smeri proti Prvačini) na Goriškem. Telekomunikacije so ob dostopni poti, elektrika je na....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 110.000 €, 413,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

413 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 413 m2. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino. Lokacije parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave.....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 110.000 €, 303,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

303,73 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 303,73m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 109.900 €, 1099,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KOPER, okolica, le 15 km od Kopra v vasi Hrastovlje prodamo zazidljivo parcelo v izmeri 1.099 m2 (1/3 zazidljiva in 2/3 kmetijsko zemljišče). Parcela je namenjena razpršeni stanovanjski gradni, lahko pa tudi v turistične namene. Nahaja na robu zelenega pasu. Cena: 100,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, GABROVICA PRI ČRNEM KALU, 106.200 €, 885,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.11.2025.,

www.indomio.si

885 m2, zazidljiva, V Gabrovici pri Črnem Kalu prodamo zazidljivo parcelo veliko 885 m2, lep razgled, objem narave. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 V Gabrovici pri Črnem Kalu prodamo zazidljivo parcelo veliko 885 m2, ki jo sestavljata dve popolnoma zazidljivi parceli.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 105.740 €, 1244,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.244 m2, zazidljiva, 1.244 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 105.740,00 EUR, prodamo. Cena: 105.740,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1244 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVA, 102.280 €, 2557,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

2.557 m2, zazidljiva, Na voljo so tri parcele namenjene za gradnjo stanovanjskih objektov, za katere je izdelan OPPN za del enote urejanja EUO RA 11/8 stanovanjsko območje Dobrava v Radečah.Prodaja je možna ločeno za vsako predvideno enoto posebej, v kombinaciji ali c v kompletu.Velikost....

 
 
 
  Zemljišče, MOVRAŽ, 99.000 €, 1119,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

1.119 m2, zazidljiva, V Movražu prodamo zazidljivo parcelo 1.119 m2 - mirna lokacija v naravi, možnost gradnje hiše in lastnega vrta ob domu. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V Movražu prodamo zazidljivo parcelo na mirni in sončni lokaciji, obdani z naravo. Movraž....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 95.000 €, 1471,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.indomio.si

1.471 m2, za investicijo, Kmetijsko zemljišče z razgledom nad Koprom - priložnost za investicijo, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Semedeli, le nekaj minut od središča Kopra in morja, je naprodaj kmetijsko zemljišče v izmeri 1.471 m². Lokacija združuje zasebnost in....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 94.095 €, 1107,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.107 m2, zazidljiva, 1.107 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.095,00 EUR, prodamo. Cena: 94.095,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1107 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 91.205 €, 1073,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.073 m2, zazidljiva, 1.073 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 91.205,00 EUR, prodamo. Cena: 91.205,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1073 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 86.000 €, 633,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

633 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, gradbena parcela v bližini avtoceste, prodamo. Cena: 86.000,00 EUR RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stavbnega zemljišča površine 633 m2 v Vrtojbi, v neposredni bližini AC priključka. Parcelo odlikuje mirna, zelena okolica ob robu naselja.....

 
 
 
  Zemljišče, VOGRSKO, 85.000 €, 1750,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

1.750 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR V naselju Renče, predel Žigoni, na goriškem prodamo zemljišče v skupni izmeri cca. 1750 m2, ki po namenski rabi predstavlja delno stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo ter spremljajoče dejavnosti (cca. 850 m2)....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 83.643 €, 1707,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

1.707 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče v Lokah, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Na območju Lok naprodaj stavbno zemljišče v skupni izmeri 1707 m2. Gradnja sicer v tem trenutku ni mogoča zaradi predvidenega OPPN-ja, je pa nakup zemljišča odlična priložnost za investicijo....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 70.000 €, 2505,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

2.505 m2, kmetijsko zemljišče, Na razgledni legi v Marezigah, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Na lepi razgledni legi v bližini poselitvenih površin. Zemljišče pravokotne oblike v rahlem naklonu z zahodno lego. Dejansko rabo zemljišča predstavljajo 1/2 površine travnik ter 1/2 zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 70.000 €, 2433,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.08.2024.,

www.indomio.si

2.433 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Parcela je lepe pravokotne oblike, je ravna, do nje vodi makadamska pot. Komunalni priključki so v bližini. Prodajalčev pogoj pri prodaji: kupec prevzame plačilo 2% davka na promet nepremičnin. .

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 70.000 €, 710,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Posredujemo pri prodaji zemljišča, ki leži na območju stavbnih zemljišč – površine podeželjskega naselja v izmeri 710 m² . Parcela je pravokotne oblike z izmerami cca 22 m² X 32,3 m². .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 70.000 €, 600,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

mirna lokacija .

 
 
 
  Zemljišče, GODOVIČ, 69.000 €, 522,00 m2 cca 130 €/m2