• GoHome Professional
zemljišča parcele primorska najdražje do 2910 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • zemljišča parcele primorska najdražje do 2910 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele primorska najdražje do 2910 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele primorska najdražje do 2910 m2" je bilo najdenih 189 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 195 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2760 m2 (malo manjši)
    • 3060 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 7000 eur
    • do 8800 eur (povprečna cena)
    • do 10000 eur
    • do 88 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, JAGODJE, 58.000 €, 675,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

675 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR JAGODJE NAD IZOLO – OLIČNIK Z ODPRTIM POGLEDOM NA MORJE V Jagodju nad Izolo je naprodaj kmetijska parcela velikosti 675 m², na kateri raste približno 20 oljk. Parcela se nahaja tik ob asfaltirani cesti in je enostavno dostopna....

 
 
 
  Zemljišče, ZAZID, 57.000 €, 1038,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-129 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Morski jarek (del naselja v Sp. Kungoti v smeri proti Kamnici, Urbanu v Občini Kungota), prodamo dve povezani zazidljivi parceli za gradnjo ene ali dveh stanovanjskih hiš. Na sosednjih parcelah se bo v naslednjem....

 
 
 
  Zemljišče, PODSABOTIN, 56.950 €, 1095,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.095 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče z razgledom, prodamo. Cena: 56.950,00 EUR Na mirni lokaciji v naselju Podsabotinu prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 1.095 m2. Nahaja se na dvignjeni lokaciji nad zaselkom novejših hiš le 5 km iz Nove Gorice. Zemljišče ponuja....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 51.200 €, 2048,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2025.,

www.indomio.si

2.048 m2, kmetijsko zemljišče, IZOLA - KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048 m2, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 IZOLA – KORTE; na mirni in sončni lokaciji, J lega, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2048m2, z dostopom po asfaltu. Na parceli....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 50.325 €, 671,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

671 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Obstoječi objekt z zemljiščem za individualno gradnjo ali investicijo - naprodaj v celoti kot del simetrične celote, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 50.325 €, 671,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

671 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 50.000 €, 2725,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2025.,

www.indomio.si

2.725 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče v Šmarjah Posredujem pri prodaji treh kmetijskih zemljišč v katastrski občini Šmarje pri Kopru. Njihova skupna velikost je 2.725 m2 in je usmerjena proti samem jugu, v smeri vasi Puče. Prva parcela je....

 
 
 
  Zemljišče, LOZICE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-137 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji več stavbnih zemljišč (6x) velikosti 1000 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe....

 
 
 
  Zemljišče, OLIKA, 49.580 €, 1914,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-44 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku OLIKA, v zaledju slovenske Istre, v bližini mejnega prehoda SOČERGA, PRODAMO STAVBNO ZEMLJIŠČE. Zemljišče meri 1914 m2, od česar je za pozidavo namenjeno 1 339,8 m2, ostalo je pa kmetijsko oz. gozdno zemljišče. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, KOBARID, 49.000 €, 1255,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

1.255 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investiranje v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, KOBARID, 49.000 €, 1255,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

1.255 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investic. v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: cca 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, GAŽON, 49.000 €, 791,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2025.,

www.indomio.si

791 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijska parcela s pogledom na morje, prodamo. Cena: cca 59.000,00 EUR Parcela se nahaja na robu vasi ob asfaltni cesti. Voda in elektrika potekajo ob parceli. Nahaja se v II. območje kmetijskih zemljišč. Pogoj prodajalca za prodajo nepremičnine je, da....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 49.000 €, 700,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stavbnega zemljišča v Selu. Na robu vasi v mirnem predelu se nahaja zazidljivo zemljišče velikosti 700m2. Zemljišče na deloma dvignjeni lokaciji ponuja....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 48.075 €, 641,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

641 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče na razpolago, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih parcel so razvidne iz priloge....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 48.000 €, 2506,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-34 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcele meri 2506 m2, je ravna in pravokotna. Nahaja se na robu vasi in ima prelep, odprt pogled na piranski zaliv in Savudrijo, Gre za prvovrstno kmetijsko zemljišče deloma oljčnik. Ima dostopno pot in je primerna za kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 47.905 €, 737,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V samem centru vasi ponujamo zazidljivo zemljišče z urejenim dostopom na glavno vaško asfaltirano ulico. .

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 47.784 €, 2172,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2025.,

www.indomio.si

2.172 m2, kmetijsko zemljišče, POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijsko zemljišče z dostopom z asfaltirane ceste v skupni izmeri 2.172 m2, prodamo. Cena: 22,00 EUR/m2 POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijsko zemljišče z dostopom z asfaltirane ceste v izmeri 2.172m2.....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 47.400 €, 632,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

632 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Več parcel za individualno gradnjo eno ali dvostanovanjskih hiš, prodamo. Cena: cca 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 47.400 €, 632,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

632 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 Dodaten opis V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine....

 
 
 
  Zemljišče, VIPAVA, 45.680 €, 571,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2025.,

www.indomio.si

571 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 571 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe in stavbe z oskrbovanimi....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 44.492 €, 908,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2023.,

www.indomio.si

730 m2, kmetijsko zemljišče, izredo mirno okolje obkroženo z vikend hišicami, prodamo. Cena: cca 49,00 EUR/m2 Parcela v mirnem delu, odmaknjena od hrupa, vendar v bližini vse infrastrukture. .

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 44.325 €, 591,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

591 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih parcel so razvidne....

 
 
 
  Zemljišče, CETORE, 44.000 €, 3008,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.01.2026. - 44.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

3.008 m2, kmetijsko zemljišče, dve parceli, prodamo. Cena: 44.000,00 EUR Na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji dveh parcel, ki se prodajata izključno v kompletu. Urejen dostop, ravna parcela, 10 min iz centra Šareda. Pogoj naročnika je, da kupec prevzame v plačilo stroške prodaje....

 
 
 
  Zemljišče, DRAGONJA, 41.900 €, 2120,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2026.,

www.indomio.si

2.120 m2, kmetija, prodamo. Cena: 41.900,00 EUR V prijetnem in mirnem naselju Dragonja, v občini Piran (k.o. Sečovlje), prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2.120 m². Parcela je v celoti ravna in v naravi predstavlja urejen travnik, kar omogoča enostavno obdelavo in raznovrstno kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 41.500 €, 2075,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-9 Ogled oglasa na strani ponudnika Kmetijsko zemljišče, deloma oljčnik, deloma gozd. Parcela je na lepi poziciji ob potočku. Vredno ogleda in nakupa! Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 38.000 €, 2660,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

2.660 m2, nezazidljiva, vaš skriti kotiček v slovenski Istri, Idilično posestvo s prikolico in nadstreškom, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Na prodaj je izjemno atraktivno zemljišče, ki ponuja edinstveno priložnost za pobeg v naravo in ustvarjanje lastnega mirnega zatočišča. Ta čudovit....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 38.000 €, 3050,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

3.050 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR PRODAMO KMETIJSKO ZEMLJIŠČE – 3.050 m² – BOŠKARJI (SV. ANTON) Na izjemni lokaciji v zaselku Boškarji pri Sv. Antonu prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 3.050 m². Zemljišče se nahaja v mirnem, sončnem okolju z odprtim pogledom....

 
 
 
  Zemljišče, TOLMIN, 38.000 €, 1360,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2024.,

www.indomio.si

1.360 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče na sončni lokaciji z razgledom, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče prodamo - Kneža Sončna lega na vrhu vasi Kneža, za stanovanjsko gradnjo, z dostopom in razgledom. Mirna lokacija. Parcelne meje urejene. Oddaljenost....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOLOVEC, 35.000 €, 856,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

856 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče ob cesti za Topolovec (Žrnjovec), prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Na prodaj je zazidljivo zemljišče v čudoviti lokaciji Istre pri Gradinu. Ta redka priložnost na obrobju mirnega naselja Žrnjovec (Topolovec) vam ponuja 856 kvadratnih metrov....

 
 
 
  Zemljišče, TINJAN, 33.900 €, 1694,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

1.694 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče ob asfaltirani cesti, prodamo. Cena: 33.900,00 EUR Na pobočju tinjanskega hriva se prodajajo 3 kmetijska zemljišča. Eno zemljišče se nahaja v bližini vasi Slatine. Dostopno je po poljski poti in ima južno lego. Velikost zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 33.780 €, 1126,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.126 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče - oljčnik v Vanganelu, prodamo. Cena: 33.780,00 EUR Posredujemo pri prodaji oljčnika. KJE: kmetijsko zemljišče - oljčnik se nahaja v naselju Vanganel pri Kopru. OBJEKTIVNI PODATKI: kmetijsko zemljišče je po podatkih javne evidence....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 33.000 €, 918,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠKOCJAN, Zagrad, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni izmeri 918,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot 100 % površine podeželskega naselja. .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 30.000 €, 3128,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Kmetisjko zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel ( 1.394 m2 in 1.734 m2). .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 30.000 €, 1185,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2025.,

www.indomio.si

1.185 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR V kraju Bučka prodamo parcelo za gradnjo stanovanjske hiše. Parcela v velikosti 1.185 m2 vključuje cca 1.000 m2 stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko zemljišče. Parcela leži na sončni legi in je rahlo v naklonu. Infrastrukturni....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 29.500 €, 2145,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

2.145 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo - kmetijsko zemljišče - oljčnik - šmarje, prodamo. Cena: 29.500,00 EUR V Šmarjah (občina KOPER) PRODAMO OLJČNIK Oljčnik sestavljata dve parceli,ki se držita ena druge. Gre za parceli 1264 in 1265 KO ŠMARJE, v skupni izmeri 2145 m2. Na parcelah....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 29.080 €, 2908,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

2.908 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče Vanganel, prodamo. Cena: 10,00 EUR/m2 KJE: kmetijsko zemljišče se nahaja v naselju Vanganel, pri Kopru. OBJEKTIVNI PODATKI: kmetijsko zemljišče je po podatkih javne evidence velikosti 2.908 m2. Parcela je ravna. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 29.000 €, 1379,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

1.379 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Lepo dostopno kmetijsko zemljišče – Rojci pri Babičih Na mirni in razgledni planoti pri zaselku Rojci pri Babičih prodamo kmetijsko zemljišče v skupni velikosti 1.379 m². Zemljišče sestavljata dve ločeni parceli velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, BORŠT, 28.000 €, 2348,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

2.348 m2, kmetijsko zemljišče, Oljčnik z urejenim betonskim dostopom - potjo, prodamo. Cena: cca 28.000,00 EUR Na parceli je 50 oljk ( sorte belice, askolana za vlagat, lecino, maurino, frantoio, lece del corno - ki zagotavljajo manj pikantno olje cca 180l /sezono)) Oljke so v odličnem....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 28.000 €, 2135,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Spodnjih Škofijah se prodaja kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 2.135 m2, ki ga sestavljata dve parceli. Na delu zemljišča je so ob robu zemljišča posajene starejše oljke, glavnina parcele pa je trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, BORŠT, 28.000 €, 1159,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je