• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija čim manjše vsaj 2060 m - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • zemljišča parcele slovenija čim manjše vsaj 2060 m - GoHome nepremičnine naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija čim manjše vsaj 2060 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija čim manjše vsaj 2060 m2" je bilo najdenih 878 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 56 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1960 m2 (malo manjši)
    • 2160 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1700 eur
    • do 2200 eur (povprečna cena)
    • do 2600 eur
    • do 22 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠEBRELJE, 139.400 €, 5576,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

5.576 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Veliko stavbno zemljišče v vasi Šebrelje. Krasna lokacija na podeželju. Prodaja se samo v celoti. Cena 25 EUR/ m2. Brez dodatnih stroškov nakupa za kupca. Zelo zanimiva in redka posest, prodamo. Cena: 139.400,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 924.000 €, 5600,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

5.600 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za investicijo, prodamo. Cena: 924.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča na V delu Ljubljane ob Zaloški cesti v Slapah, ki leži na območju OPN MOL, in je namenjeno gradnji večstanovanjskih objektov v skladu z OPPN....

 
 
 
 
-44%

Spremembe cen iz 180.000 € na 100.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KRANJSKA GORA, 100.000 €, 5613,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.02.2026 - 200.000 €
04.03.2026 - 180.000 €
11.04.2026 - 100.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

5.613 m2, za investicijo, Kranjska Gora. 5.613 m2, za investicijo, stavbno zemljišče.V naselju Mojstrana se nahaja delno stavbno (135 m2) zemljišče, delno kmetijsko, idealno za investicijo, prodamo. Cena: 100,00 EUR.Za dodatne informacije sem vam na voljo, prodamo. Cena: 100.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 280.850 €, 5617,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Nova Gorica – Preserje Branik, skupna površina 5.617,00 m2, zazidljivo zemljišče 1.904,00 m2. Cena: 280.850 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. Posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča med Vipavsko in Braniško....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 30.000 €, 5623,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-127 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Kicar, posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, katero je trenutno urejeno v travnik. Zemljišče je pravokotne oblike, sočno, z lepim razgledom in se nahaja ob asfaltni cesti v strnjenem naselju Kicar. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 33.800 €, 5626,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja se vinograd na Raki. Parcela se nahaja na hribu nad Rako v neposredni bližini vodovodnega zajetja. Vinograd je v zapuščenem stanju in ga je potrebno popolnoma obnoviti. So pa na parceli narejene terase z betonskimi stebri in žico ter sistemom za škropljenje in zalivanje v....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 900.960 €, 5631,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

5.631 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, posredujemo pri prodaji lepe urejene in uravnane parcele za industrijsko gradnjo u poslovni coni Logatec, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 5.631 m², namenjena industrijski oziroma poslovni gradnji,....

 
 
 
  Zemljišče, MALA NEDELJA, 35.000 €, 5700,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.06.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

VEČJA PARCELA, ki je kombinacija GRADBENIH, KMETIJSKIH in GOZDNIH POVRŠIN, 5.700 m², V MIRNEM IN LEPO UREJENEM NASELJU .

 
 
 
  Zemljišče, VELENJE, 23.000 €, 5700,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na sončni legi v Vinski gori prodam kmetijsko (~5700 m2) zemljišče. .

 
 
 
  Zemljišče, HRENOVICE, 8.551 €, 5701,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

5.701 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodaja solastnina na kmetijskih parcelah. Prodaja se solastnina v deležu 5/96, kar pomeni, da niste lastnik 1/1, vendar si delite lastništvo še z drugimi solastniki. Parcelne št. so: 460,1687/1,1687/2,1743/1,1743/2,2067/1,2067/2,2067/3,2072/1,2072/2.....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 1.521.630 €, 5742,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-23 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivna priložnost za Investitorje Prodajamo sklop povezanih zazidalnih zemljišč v skupni izmeri 5.742 m2 v Šaredu nad Izolo. Predstavljamo edinstveno priložnost za investicijo v vrhunsko zemljišče na sončnem pobočju nad....

 
 
 
  Zemljišče, SEMIČ, 86.565 €, 5771,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2022.,

www.indomio.si

5.771 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, elektrika, voda, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 15,00 EUR/m2 Lokacija: Prodamo zazidljivo zemljišče v Cerovcu pri Semiču. Zemljišče je sestavljeno iz dveh skupaj držečih se zemljišč. Mogoče je kupiti tudi posamezni del. Okrog parcel je asfaltirana....

 
 
 
  Zemljišče, TRAVNIK, 87.000 €, 5783,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-408 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji v Spuhlji v bližini Ptujskega jezera in mesta Ptuj naprodaj večje zemljišče, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče ima bonitetne točke 75 in je po namenski rabi opredeljeno med najboljša kmetijska zemljišča.....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 694.920 €, 5791,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2024.,

www.indomio.si

5.791 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, stavbno zemljišče za poslovno rabo / centralne dejavnosti, zemljišče v celoti ravno, ob glavni cesti Bukovžlak, neposredna bližina avtoceste Celje-vzhod, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 Prodamo stavbno zemljišče za poslovno rabo na odlični in....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTORE, 214.415 €, 5795,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-22 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji v celoti zazidljivega, komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 5.795 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednjih parcelah. Dostop do zemljišča je urejen neposredno z javne poti. Iz parcele se....

 
 
 
  Zemljišče, PEČOVJE, 185.440 €, 5795,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

5.795 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32,00 EUR/m2 Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo stavbno zemljišče v skupni površini 5.795 m2, ki se nahaja na mirni in zeleni lokaciji Pečovje. Zemljišče odlikuje lep razgled na privzdignjenem terenu in zgolj nekaj minut do centra Celja. Infrastruktura....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 1.133.340 €, 5812,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.gradex.si

V prijetnem naselju hiš Lancovo, odmaknjenem od vse industrije, s pogledom na Radovljico prodamo čudovito, v celoti zazidljivo parcelo v velikosti 5.812 m². Parcela je pretežno vzhodno orientirana in je v večjem delu ravna, le manjši pas zahodnega dela je v naklonu in prehaja v gozdiček.....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 1.133.340 €, 5812,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2023.,

www.indomio.si

5.812 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, sončna, pretežno ravna, odprt pogled, izjemna priložnost za investicijo, prodamo. Cena: cca 195,00 EUR/m2 V prijetnem naselju hiš Lancovo, odmaknjenem od vse industrije, s pogledom na Radovljico prodamo čudovito, v celoti zazidljivo parcelo....

 
 
 
  Zemljišče, ČERNELAVCI, 465.040 €, 5813,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

5.813 m2, zazidljiva, Ravno, sončno stavbno zemljišče 5.813 m2 v Černelavcih pri Murski Soboti, ob glavni cesti in v neposredni bližini nakupovalnega centra Maximus; delno komunalno opremljeno, možnost nakupa celote ali delitve, idealno za investicijo ali gradnjo stanovanj, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, POMJAN, 760.000 €, 5839,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

5.839 m2, zazidljiva, V Pomjanu prodamo ekskluzivno zazidljivo parcelo z odprtim pogledom na morje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 760.000,00 EUR Na izjemni lokaciji v Pomjanu prodamo veliko zazidljivo parcelo, ki predstavlja redko priložnost na trgu. Parcela navdušuje z zasebnostjo,....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 69.000 €, 5847,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

5.847 m2, posest, Zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: do cca 69.000,00 EUR Novemu lastniku se ponuja stavbno zemljišče v Laškem, možnost priključka za elektriko ob parceli, vodovod, v letu 2026 bo izdelana tudi napeljava za kanalizacijsko omrežje. Cena je okvirna, od vse kvadrature....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 8.800 €, 5877,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

5.877 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, brje na vipavskem - prodamo kmetijsko zemljišče - gozd, prodamo. Cena: 8.800,00 EUR V BRJAH na vipavskem PRODAMO GOZDNO zemljišče. Naprodaj so štiri parcele s katastrskimi številkami 622, 626, 1514/7 in 2090, KO 2395 BRJE. Skupna velikost parcel....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 826.000 €, 5897,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

5.897 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 826.000,00 EUR INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – STAVBNO ZEMLJIŠČE ZA RAZVOJ MANJŠEGA STANOVANJSKEGA NASELJA, ŠKOFIJE Na strateški lokaciji ob mejnem prehodu Škofije prodamo večje stavbno zemljišče s površino 5.897 m², primerno za stanovanjsko pozidavo....

 
 
 
  Zemljišče, KASAZE, 35.000 €, 5969,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2024.,

www.indomio.si

5.969 m2, zazidljiva, Na sončni lego ob gozdnem robu, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V naselju Kasaze je na prodaj zemljiše skupne površine 5.969m2 od tega 2.065m2 stavbenga zemljišča preostali del pa predstavlja gozd. Sam terenen je pod naklonom. Na delu kjer je teren nekoliko ravnejši....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 72.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

40-letna poraščena rjavolaska, lepa in urejena, oprsja 4, išče avanturista za diskretno druženje v Ljubljani. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, GRINJAN, 68.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.12.2025.,

www.indomio.si

6.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Na voljo kmetijsko zemljišče, ob dostopni cesti in z odprtim pogledom proti Kopru in morju. Kje: pod naseljem Šmarje pri Kopru Velikost: 6.000 m2 Oblika: terasasta Dostop: da, ob javni cesti. Vpisana v ZK, brez bremen Neobdelana,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 72.000 €, 6000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, KAMPEL, 150.000 €, 6044,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2022.,

www.indomio.si

6.044 m2, kmetijsko zemljišče, oljčni nasad, prodamo. Cena: cca 150.000,00 EUR V Kopru v naselju Kampel posredujemo pri prodaji zelo lepega in urejenega oljčnega nasada - cca 255 starih med 20-30 let. Nasad pridela med 700 in 1000 l. olja na leto. Celotno zemljišče meri 6044 m2 in....

 
 
 
  Zemljišče, MANŽAN, 35.000 €, 6057,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-93 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji, kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja gozd, v naselju Manžan. Zemljišče je v skupni izmeri 6057m2 in je sestavljeno iz 4 parcel, ki se držijo skupaj in ima pogled na morje. Vabljeni na ogled.....

 
 
 
  Zemljišče, MANŽAN, 35.000 €, 6057,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

6.057 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Manžan, kmetijsko zemljišče - gozd, 6057 m2, prodamo. Cena: cca 35.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji, kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja gozd, v naselju Manžan. Zemljišče je v skupni izmeri 6057m2 in je sestavljeno iz 4 parcel, ki....

 
 
 
  Zemljišče, SVETI JURIJ, 18.300 €, 6071,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

6.071 m2, kmetijsko zemljišče, v prelepi naravi na sončni legi smer jugo zahod čaka kmetijsko zemljišče novega lastnika, prodamo. Cena: 18.300,00 EUR Pozdravljeni, v prelepi naravi na sončni legi smer jugo zahod čaka kmetijsko zemljišče novega lastnika !!!! KJE: Malna do Jurovskega....

 
 
 
  Zemljišče, TURŠKI VRH, 20.000 €, 6090,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.090 m2, zazidljiva, delno stavbno, povečini kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR V Turškem vrhu, zelo razpršenem naselju v občini Zavrč, prodamo sončno, delno stavbno, delno kmetijsko zemljišče skupne površine 6.090 m2. Nekaj ravnega, ostalo pa pod manjšim ali večjim....

 
 
 
  Zemljišče, GAŽON, 30.590 €, 6118,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

6.118 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijsko zemljišče v zaraščanju na vrhu stare šmarske ceste, prodamo. Cena: cca 5,00 EUR/m2 Parcela spada v II. območje kmetijskih zemljišč. Nahaja se v neposredni bližini stare šmarske ceste. Parcela je ža dalj časa neobdelana in posledično rahlo zaraščena.....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 214.585 €, 6131,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

6.131 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 Iščete popolno lokacijo za stanovanjsko gradnjo? V mirnem in urejenem naselju individualnih stanovanjskih hiš na Hardeku, v neposredni bližini osnovne šole, športne dvorane in Gimnazije Ormož je na prodaj prostorno....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 7.360 €, 6134,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

6.134 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Blizu vasi Koritno v občini Brežice prodamo kmetijsko zemljišče. Kmetijsko zemljišče predstavljata 2 parceli, ki se NE držita skupaj. PARCELA 1: 1.235 m2 je 84 % najboljša kmetijska zemljišča in 16 % gozdna zemljišča. PARCELA....

 
 
 
  Zemljišče, GAŽON, 39.000 €, 6134,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2025.,

www.indomio.si

6.134 m2, kmetijsko zemljišče, V GAŽONU prodamo oljčni nasad z vodovodom in 167 oljkami (samo OLJKE brez nepremičnine) mešanih sort starih preko 20 let, ki dobro obrodijo. Dostopno z avtomobilom - urejena javna kolovozna pot. Nahaja se na mirni lokaciji z odprtim pogledom na jugo-vzhod....

 
 
 
  Zemljišče, KOMENDA, 2.750.000 €, 6135,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

6.135 m2, zazidljiva, 3/3 nad., prodamo. Cena: 2.750.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča v izmeri 6135m2 s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za izgradnjo poslovnega kompleksa s skupno površino 6.790 m2 v Poslovni coni Žeje pri Komendi, na izjemno strateški lokaciji, ki omogoča....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 460.425 €, 6139,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stavbno zemljišče za namen športa in rekreacije. Možna gradnja gostinskega objekta s prostorom za šport in rekreacijo. Leži ob parceli hotela Grad Podvin, ki sedaj ne obratuje in je tudi naprodaj. .

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 28.580 €, 6143,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

6.143 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 28.580,00 EUR V Trnovem se prodaja parcela, ki meji na rob naselja. Parcela je združena iz dveh parcel v skupni velikosti 6.193 m2 od tega je 2.493 m2 površin za oddih, rekreacijo in šport, 292 m2 površine podeželskega naselja in 3.358m2 gozdnih....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 290.000 €, 6184,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2025.,

www.indomio.si

6.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Na voljo za nakup zazidljivo zemljišče v Starih Slemenah v bližini Žičke kartuzije. Sončna lokacija na nadmorski višini 620 m. Pridobljeno gradbeno dovoljenje za 6 objektov na parcellah cca 1000 m2. Plačan komunalni prispevek. Komunalno....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Tezno, 804.050 €, 6185,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

6.185 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodajamo stavbna zemljišča v večini opredeljene po namenski rabi za centralne dejavnosti ali kot druga območja centralnih dejavnosti. Kmetijsko zemljišče se lahko kupi posamezno ali v paketu s stavbnimi zemljišči, prodamo. Cena: 130,00 EUR/m2....

 
 
 
  Zemljišče, LEPENA, 117.991 €, 6210,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

6.210,1 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 19,00 EUR/m2 Čudovita parcela, ki se nahaja v Lepeni, naprodaj. Nahaja se v slikoviti dolini v objemu Julijskih Alp. Gre za kmetijsko zemljišče na ravni površini. Do parcele se dostopa po cesti. Nahaja se v občini Bovec. Pogoj prodaje:....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 463-504 (od skupaj 817)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!