• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija čim manjše vsaj 2060 m - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • zemljišča parcele slovenija čim manjše vsaj 2060 m - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija čim manjše vsaj 2060 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija čim manjše vsaj 2060 m2" je bilo najdenih 878 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 56 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1960 m2 (malo manjši)
    • 2160 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1700 eur
    • do 2200 eur (povprečna cena)
    • do 2600 eur
    • do 22 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, BUJE, 183.652 €, 26236,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-16 Ogled oglasa na strani ponudnika Iščete idealno kmetijsko zemljišče, kjer se lahko uresničijo vaše kmetijske sanje? Imamo odlično priložnost za vas! Na voljo imamo kmetijsko zemljišče, ki se nahaja neposredno v bližini mesta Buje. Glavne značilnosti zemljišča:....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, 6.192.132 €, 26349,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

26.349,5 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 235,00 EUR/m2 V Čirčah v Kranju je na voljo urbanistično urejeno zemljišče v izmeri 22.091 m2, na katerem je predvidena izgradnja treh poslovnih stavb max. etažnosti (K)+P+1+M z višino max. 12 m. Vložena je bila pobuda za spremembo OPN-ja, ki....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.031 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Ratež , prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.030 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

26.535 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 61.030,50 EUR NOVO MESTO, Ratež, prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. Pravno stanje Lastništvo....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 26.708 €, 26708,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.05.2024.,

www.indomio.si

26.708 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V vasi Studeno pri Postojni prodajamo več kmetijskih parcel v skupni izmeri 26.708 m2. Parcelne št. so: 347/3, 2217, 2320, 2860, 2863, 2879, 2880, 2925, 3191/12, 3191/21, 3622, vse k.o. Studeno. Pogoj prodajalca je, da kupce....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 65.000 €, 26717,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

26.717 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR DOLINA RAŠE. 26.717,00 m2 kmetijskih in gozdnih zemljišč, dostop je urejen. Kupec ne plača provizije. Kupec plača davek na promet nepremičnin (DPN) v višini 2% od prodajne cene. .

 
 
 
  Zemljišče, ŽIROVNICA, 403.260 €, 26884,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

26.884 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 15,00 EUR/m2 Zemljišče ob reki Savi Dolinki v neposredni bližini Bleda Na izjemni lokaciji v Občini Žirovnica, ob reki Savi Dolinki, prodamo zemljišče s skupno površino 26.884 m². Zemljišče obsega 12.501 m2 kmetijskega zemljišča in 14.383....

 
 
 
  Zemljišče, PREDANOVCI, 94.626 €, 27036,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

27.036 m2, kmetijsko zemljišče, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 3,50 EUR/m2 PREDANOVCI – ZANIMIVO ZEMLJIŠČE V Predanovcih prodamo lepo urejeno zemljišče v skupni velikosti 27.036 m² Parcela je ima urejen dovoz, kar omogoča enostaven dostop in različne možnosti....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 56.000 €, 27245,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2025.,

www.indomio.si

27.245 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 56.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 712,51 m2. Ostali del parcele predstavlja kmetijske in gozdne površine v velikosti 27245 m2. Na parceli je stala starejša hiša s hišno številko, ki....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 149.000 € na 129.000 € z dne 11.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SVETI JURIJ, 129.000 €, 27572,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.07.2025 - 149.000 €
11.03.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

27.572 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Sloveniji, v bližini Rogaške Slatine in Podčetrtka, je naprodaj čudovito posestvo s skupno površino 27.572 m². Zemljišče obsega 169 m² stavbnega zemljišča ter 27.403 m² kmetijskega zemljišča. Na posestvu....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 3.036.330 €, 27603,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.indomio.si

27.603 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 110,00 EUR/m2 Na prodaj je parcela št. 817/25, k.o. Bršljin s površino 27.603 m2. Namenska raba: 83,5% druga območja centralnih dejavnosti in 16,5% gozdnega zemljišča. Cena zazidljivega dela: 110 EUR/m2 Cena gozdnega zemljišča:....

 
 
 
  Zemljišče, VODICE, 238.312 €, 29789,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

29.789 m2, kmetijsko zemljišče, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče je sestavljeno iz več parcelnih številk, skupna velikost pa je 29.789 m2. Pred sklenitvijo kupoprodajne pogodbe mora biti ponudba objavljena na oglasni deski upravne....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 45.000 €, 30000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo kmetijo v okolici Ljubljane. Ni pomembno kje, je pa pricakovana ugodna lokacija z ustreznim dostopom. .

 
 
 
  Zemljišče, HRENOVICE, 45.670 €, 30447,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

30.447 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodajajo parcele v deležu 1/12 kmetijskih površin. Št. parcelo so: 357,358,426,427,461,513/1,569,570,571,572,573,709,718,1590/1,1590/2,1590/3,1591,1689/1,1689/2,1742,1777/1,1777/2,1791,2036,2037. Pogoj....

 
 
 
  Zemljišče, CERKLJE NA GORENJSKEM, 2.051.790 €, 31566,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

31.566 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Zazidljivo območje na Krvavcu - izjemna priložnost za izgradnjo projekta novega turističnega naselja. V neposredni bližini RTC Krvavec, po oceni World Ski Awards najboljšega smučišča v Sloveniji, je naprodaj večje zazidljivo območje....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJA VAS, 1.896.360 €, 31606,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

31.606 m2, zazidljiva, Če iščete lokacijo, kjer lahko svojo investicijo uresničite hitro in z minimalnimi tveganji, je vzhodni del poslovne cone Hajdina prava izbira. Sprejet OPPN, ki mu lahko dodate še svoj končni pečat, da bo do popolnosti ustrezal potrebam vaše dejavnosti, odlična....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 158.075 €, 31615,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Ključne specifikacije Parcela: 31615 m 2 Luksuz Lep razgled Zelo sončno Ambient Lep razgled Zelo sončno Cena: 0,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 68.000 € na 65.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 65.000 €, 32594,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.10.2025 - 72.000 €
13.11.2025 - 68.000 €
27.02.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

32.594 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni bližini naselja Strelac.Trenutno v naravi parcele predstavljajo pašnik, njivo in gozdna zemljišča. Vse parcele so urejene in obdelovane. Do vseh je urejen dostop po uradni javni poti. Njiva in gozdno zemljišče....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 799-816 (od skupaj 817)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.