• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija 1170 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele slovenija 1170 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija 1170 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija 1170 m2" je bilo najdenih 116 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 127 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1110 m2 (malo manjši)
    • 1230 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 5500 eur
    • do 6900 eur (povprečna cena)
    • do 8300 eur
    • do 69 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 737.505 €, 1215,00 m2 cca 610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2024.,

www.indomio.si

1.215 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 0,50 EUR/m2 Na območju vasi Smrje v občini Ilirska Bistrica se prodaja veliko kmetijskijh parcel. Parcele so travniki, gozdnate. Parcele niso v naravi v enem kosu, ampak so razdrobljene po območju, zato so združene v več sklopov. Cena....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 89.900 €, 1216,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

1.216 m2, zazidljiva, parcela na prisojni legi z razgledom, prodamo. Cena: 89.900,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji na Bukovcu (nad Zgornjo Polskavo) je naprodaj prostorno zazidljivo zemljišče skupne izmere 1216 m², ki predstavlja odlično priložnost za gradnjo lastnega doma ali investicijo.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 64.900 €, 1124,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.124 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 64.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM V ŠTRIHOVCU PRI ŠENTILJU Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 500.000 €, 1221,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

1.221 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR URESNIČITE SANJE O DOMU NA GORENJSKEM V ČUDOVITI RADOVLJICI Zazidljiva parcela, 1.221 m², Radovljica – Vaša priložnost se začne tukaj! Predstavljamo vam izjemno priložnost za gradnjo sanjskega nizkoenergijskega doma na eni najboljših....

 
 
 
  Zemljišče, MOVRAŽ, 99.000 €, 1119,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

1.119 m2, zazidljiva, V Movražu prodamo zazidljivo parcelo 1.119 m2 - mirna lokacija v naravi, možnost gradnje hiše in lastnega vrta ob domu. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V Movražu prodamo zazidljivo parcelo na mirni in sončni lokaciji, obdani z naravo. Movraž....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 78.330 €, 1119,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

1.119 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 78.330,00 EUR NOVO MESTO, Regrča vas, prodamo zazidljivo zemljišče, velikost 1.119,00 m2. Po namenski rabi gre v celoti za območje stanovanjske površine (SSs - urbana prostostoječa stanovanjska pozidava). V naravi zemljišče predstavlja travnik....

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 65.000 €, 1223,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

1.223 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbna parcela na robu zazidalnega območja v centru vasi, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR Prodaja se stavbna parcela z delom kmetijske. Večji stavbni del predstavlja cca 1020 m2, manjši del pa kmetijsko zemljišče površine cca 203 m2. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 220.320 €, 1224,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.224 m2, zazidljiva, le 5 minut vožnje od avtocestnega izvoza Grosuplje, blizu osnovne šole, na parceli so priključki za elektriko in vodo, prodamo. Cena: 220.320,00 EUR Na prodaj je stavbno zemljišče v naselju Polica, le 5 minut vožnje od avtocestnega izvoza Grosuplje. Nahaja se....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA, 80.000 €, 1226,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Parcela Brezovica-Kozina ob vaški poti, z rahlim nagibom, komunalna infrastruktura je ob parceli, na obrobju vasi, na mirni lokaciji z lepim razgledom. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 500.000 €, 1111,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

1.111 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče ob Ižanski cesti, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča na odlični lokaciji. Zemljišče na katerem stoji starejša stavba in 2 pomožna objekta po podatkih Geodetske uprave zemljišče obsega 1.111 m2. Pri tem....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 49.988 €, 1109,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.indomio.si

1.109 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo zazidljivo zemljišče v mirnem in sončnem zaselku Šedule, le 5 minut vožnje od AC priključka Dramlje. Skupna površina 1.109 m2 obsega 623 m2 stavbnega dela. Dovoljena gradnja prostostoječe hiše (K + P + M), urejen dostop s služnostjo,....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 32.000 €, 1108,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

1.108 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR PRODAMO parcelo: lokacija Ranče (k. o. 702) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Ranče 36 Google Maps: https://maps.app.goo.gl/ev6V2Bo6KoRrLkzw7 Št. parcele: k. o. 702 parcela 114/2 (1108 m2) Velikost zemljišča: 1108 m2 Parcela se....

 
 
 
  Zemljišče, DOLE PRI POLICI, 77.000 €, 1108,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2026.,

www.indomio.si

1.108 m2, zazidljiva, Dole pri Polici, na mirni in sončni lokaciji, le 5 minut vožnje do AC priključka Grosuplje. Možna je gradnja eno ali dvostanovanjskih stavb, prodamo. Cena: 77.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče v naselju Dole pri Polici, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 94.095 €, 1107,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.107 m2, zazidljiva, 1.107 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.095,00 EUR, prodamo. Cena: 94.095,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1107 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 29.000 €, 1104,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-463 Ogled oglasa na strani ponudnika Delno zazidljivo, delno kmetijsko zemljišče na Janežovskem vrhu v občini Destrnik. Do mesta Ptuj je le 7 minut vožnje z avtom. Dostopna lega, le kakšen kilometer z glavne ceste Ptuj-Lenart. V kolikor iščete sončno parcelo z....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKA VAS, 45.000 €, 1200,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 1.237 €, 1237,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1.237 m2 na odlični lokaciji v centru Polzele. Za gradnjo na zemljišču je že pridobljeno gradbeno dovoljenje za 532,70 m2 stanovanjske površine, plačan komunalni prispevek ter vsi komunalni priključki. Zemljišče je zemljiškoknjižno urejeno in....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 79.500 €, 1137,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Z.K. urejeno .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 16.500 €, 1100,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zemljišče-posest, razdalja za dostop AC 10km, 8km smer JV izven Grosuplja oz. 10.minut vožnje, do Ljubljane 34km ali 25.minut vožnje .

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 79.200 €, 1100,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

1.100 m2, zazidljiva, V bližini osnovne šole v Spodnjem Dupleku, na koncu slepe ulice, prodamo zazidljivo gradbeno parcelo. Zemljišče ima urejen dostop. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za gradnjo dvojčka ali samostojne individualne hiše,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 29.000 €, 1100,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

1.100 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbna Parcela v Mali Pristavi, Šmarje pri Jelšah, prodamo. Cena: cca 39.990,00 EUR Prodaja se stavbna parcela v idilični vasici Mala Pristava, ki se nahaja v bližini kraja Šmarje pri Jelšah. Parcela je v izmeri približno 1100 m² in je idealna....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE-MOTA, 21.900 €, 1240,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Pomurska – Hrastje-Mota, površina zemljišča 1.240,00 m2, urejena meja. Cena: 21.900 EUR. V čudovitem naravnem okolju, ki se nahaja v naselju Hrastje-Mota, prodamo stavbno zemljišče na ravni in sončni parceli. Zemljišče je po namenski rabi opredeljeno kot površina....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTERNICA, 123.900 €, 1100,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

1.100 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Večja parcela na umirjeni lokaciji - Bresternica, prodamo. Cena: 123.900,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji v Bresternici je naprodaj prostorno zemljišče skupne izmere 8.460 m², ki predstavlja odlično priložnost za gradnjo, investicijo ali....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 44.000 €, 1100,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.100 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcele za stanovanjsko gradnjo v Orešju pri Šmarjeti. Naprodaj je več zazidljivih parcel : 1. parcela velikosti 1.100 m2 2. parcela velikosti 950 m2 3. parcela velikosti 950 m2....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 109.900 €, 1099,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KOPER, okolica, le 15 km od Kopra v vasi Hrastovlje prodamo zazidljivo parcelo v izmeri 1.099 m2 (1/3 zazidljiva in 2/3 kmetijsko zemljišče). Parcela je namenjena razpršeni stanovanjski gradni, lahko pa tudi v turistične namene. Nahaja na robu zelenega pasu. Cena: 100,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, KOSTANJEVICA NA KRKI, 32.600 €, 1097,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2024.,

www.indomio.si

840 m2, zazidljiva, V bližini Kostanjevice na Krki prodamo v celoti zazidljivo parcelo; v, el ob parceli, asfaltiran dostop, urejene meje; urejen lastniški status. Pogoj prodaje: kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% prodajne cene, prodamo. Cena: 32.600,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 105.740 €, 1244,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.244 m2, zazidljiva, 1.244 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 105.740,00 EUR, prodamo. Cena: 105.740,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1244 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 197.100 €, 1095,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.095 m2, zazidljiva, le 5 minut vožnje od avtocestnega izvoza Grosuplje, blizu osnovne šole, v mirnem podeželskem okolju, prodamo. Cena: 197.100,00 EUR Na prodaj je stavbno zemljišče v naselju Polica, le 5 minut vožnje od avtocestnega izvoza Grosuplje. Nahaja se v bližini podružnične....

 
 
 
  Zemljišče, PODSABOTIN, 56.950 €, 1095,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.095 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče z razgledom, prodamo. Cena: 56.950,00 EUR Na mirni lokaciji v naselju Podsabotinu prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 1.095 m2. Nahaja se na dvignjeni lokaciji nad zaselkom novejših hiš le 5 km iz Nove Gorice. Zemljišče ponuja....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 7.000 €, 1247,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

SELO 1.274 m2, zazidljiva, za stanovanjsko gradnjo, Prodam v celoti zazidljivo parcelo 1274 m2.zelo lep razgled.Brez bremen knjižno urejeno. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 243.900 €, 1111,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Možna takojšnja izgradnja. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 54.000 €, 1249,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.06.2025.,

www.indomio.si

1.249 m2, zazidljiva, v umirjenemu bivalnem okolju, v naselju novih hiš, na koncu slepe ulice, 600 m2 zemljišča je stavbnega ostalo je kmetijsko, vsa infrastruktura v neposredni bližini, možen je takojšen začetek pridobivanja gradbene dokumentacije in gradnje, le 1,5 km iz središča....

 
 
 
  Zemljišče, KLADA, 212.670 €, 1251,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Parcela se nahaja v območju SK - površine podeželjskega naselja (del) in (del) zemljišča je kmetijsko zemljišče v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje in celotno infrastrukturo v bližini. Parcela meji na kmetijsko zemljišče (na dveh delih). Narejen....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1089,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

1.089 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.089 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.089 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, VRZDENEC, 120.000 €, 1088,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2025.,

www.indomio.si

1.088 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Za parcelo je bilo že l. 2007 pridobljeno gradbeno dovoljenje, nakar je bila nepričakovano izključena iz namena zazidljivosti in stanovanjske rabe. Ponovno je postala zazidljiva po več letih in s tem vrednost povrnjena.....

 
 
 
  Zemljišče, ANDREJCI, 33.205 €, 1253,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2025.,

www.halodom.com

V idilični vasici Andrejci, v osrčju Krajinskega parka Goričko, sta na voljo čudoviti gradbeni parceli skupne velikosti 1253 m2, ki nudita vse pogoje za udobno bivanje ali oddih v naravi. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 288.190 €, 1253,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sprejet OPPN, komunalno opremljeno, komunalni vodi na parceli, plačan komunalni prispevek, dostop z asfaltirane poti. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 288.000 €, 1253,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.salomon.si

Prodam stavbno zemljišče za poslovno - stanovanjsko gradnjo. - sprejet OPPN - komunalno opremljeno - komunalni vodi na parceli - plačan komunalni prispevek - dostop z asfaltirane poti Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 33.204 €, 1253,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2025.,

www.indomio.si

1.253 m2, zazidljiva, Gradbena parcela z razgledom v bližini Moravskih Toplic - Andrejci, prodamo. Cena: 26,50 EUR/m2 V idilični vasici Andrejci, v osrčju Krajinskega parka Goričko, sta na voljo čudoviti gradbeni parceli skupne velikosti 1253 m2, ki nudita vse pogoje za udobno bivanje....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNA VAS, 445.000 €, 1087,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

1.087 m2, zazidljiva, Za vas smo prevzeli v posredovanje parcelo v Črni vasi, velikosti 1.087 m2, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR Ne zamudite priložnosti Na elitni lokaciji 7minut od obvoznice, smo prevzeli v posredovanje parcelo v Črni vasi, v velikosti 1.087 m2. Pridobljena so vsa....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 160.000 €, 1087,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

1.087 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Stavbna parcela z delnim pogledom na morje! Prodamo zelo lepo zazidljivo stavbno zemljišče, ki se nahaja v Krkavčah ( oddaljeno 15 km od Kopra) na mirni lokaciji. Zemljišče je velikosti 1.087,00 m2, je na južni legi s panoramskim....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 280.000 €, 1253,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

1.253,78 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Parcela z izjemno lego nad Lucijo pri Portorožu Na mirni, sončni lokaciji na hribu nad Lucijo, v bližini morja, je naprodaj parcela z odprtim in čudovitim razgledom na okolico. Skupna površina zemljišča znaša 1.253,6 m², od tega....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 116)