• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija 1170 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • zemljišča parcele slovenija 1170 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija 1170 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija 1170 m2" je bilo najdenih 115 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 126 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1110 m2 (malo manjši)
    • 1230 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 5500 eur
    • do 6900 eur (povprečna cena)
    • do 8300 eur
    • do 69 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, GRADIŠKA, 41.402 €, 1086,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-62 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljive, sončne parcele z rahlim naklonom v velikosti 1086 m2. Priključki na električno, vodovodno in ostalo infrastrukturo so ob cesti. Dostop do zemljišča je iz javne ceste. V naselju je v planu....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 41.402 €, 1086,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

1.086 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva sončna parcela Kungota-Gradiška-ugodno, prodamo. Cena: cca 41.402,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljive, sončne parcele z rahlim naklonom v velikosti 1086 m2. Priključki na električno, vodovodno in ostalo infrastrukturo so ob....

 
 
 
  Zemljišče, KOBARID, 49.000 €, 1255,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

1.255 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investic. v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: cca 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA VELKA, 12.000 €, 1085,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

1.085 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V CENTRU ZGORNJE VELKE V centru Zgornje Velke prodamo zazidljivo parcelo velikosti 1.085 m2. Parcela je delno ravna, delno pod naklonom, osončena, vzhodne lege in locirana cca 100 m iz centra....

 
 
 
  Zemljišče, KOBARID, 49.000 €, 1255,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

1.255 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Priložnost za investiranje v nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V idilični vasici Logje, Breginj, na razpolago zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 85.000 €, 1083,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

1.083 m2, zazidljiva, Komunalno urejeno zazidljivo zemljišče, Filovci, prodamo. Cena: cca 85.000,00 EUR Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 1083 m² v idilični vasi Filovci pri Moravskih Toplicah. Zemljišče je komunalno opremljeno, ob njem poteka mestna kanalizacija, kar omogoča....

 
 
 
  Zemljišče, IGA VAS, 53.000 €, 1082,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2025.,

www.indomio.si

1.082 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Zazidljiva parcela v velikosti približno 1082 m2 (točna velikost bo znana po parcelaciji) se nahaja v slikoviti vasici Iga vas, ki je del občine Loška Dolina. Ta priložnost za nakup zemljišča ponuja izjemno lokacijo s potencialom....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1081,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.081 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.081 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.081 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 39.000 €, 1080,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

1.080 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, blizu center Dobrna, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo na mirni lokaciji v Dobrni, Zavrh nad Dobrno. Parcela je za stanovanjsko gradnjo in je v skupni velikosti 1.080m2. Za lokacijsko inforamcijo nas kontaktirajte. V neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 97.200 €, 1080,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

1.080 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo parcele v Lokvi, ki so namenjena stanovanjski gradnji, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 Na voljo več zazidljivih parcel v idilični kraški vasi Lokev Iščete prostor za svoj novi dom v mirnem, naravnem in hkrati dobro povezanem okolju? V Lokvi,....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 126.100 € na 113.400 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, CELJE, 113.400 €, 1260,00 m2 cca 90 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.10.2025 - 126.100 €
23.04.2026 - 113.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

1.260 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Spoštovani, v nakup vam lahko ponudimo zazidljivo zemljišče v skupni površini 1.260m2, z izdelano DGD dokumentacijo za stanovanjski dvojček z opornim zidom. Zemljišče predstavlja tri parcelne....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 126.100 € na 113.400 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, CELJE, 113.400 €, 1261,00 m2 cca 90 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.10.2025 - 126.100 €
23.04.2026 - 113.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2025.,

www.indomio.si

1.261 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 113.400,00 EUR ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Spoštovani, v nakup vam lahko ponudimo zazidljivo zemljišče v skupni površini 1.261m2, z izdelano DGD dokumentacijo za stanovanjski dvojček z opornim zidom. Zemljišče predstavlja tri parcelne....

 
 
 
  Zemljišče, BANJŠICE, 7.500 €, 1262,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.06.2022.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Odlična parcela za vrtickarje oz. odih.. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 5.679 €, 1262,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

1.262 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5.679,00 EUR Parcela leži cca.450 m SZ pod Gračiščem na območju imenovanem Zagriža, na cca. 270 m nadmorske višine. Teren je dokaj položen. Dostopnost za kmetijsko mehanizacijo je zadovoljiva. V naravi gre za zatravljeno kmetijsko zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 59.000 €, 1266,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.indomio.si

1.266 m2, zazidljiva, Že pridobljeno pravnomočno gradbeno dovoljenje za postavitev počitniške hišice tlorisa 6,5 x 9,2 m, etažnost K+P+M, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Del zemljišča v velikosti 669 je stavbno, preostali del zemljišča pa je gozd. Na stavbnem delu je že narejena zakoličba....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL, 112.700 €, 1266,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-104 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Topolu pri Medvodah posredujemo pri prodaji treh stavbnih zemljišč v skupni izmeri 1266m2. Dostop do parcel je asfaltirani občinski cesti.. Parcele so komunalno neopremljene, komunalni priključki (elektrika in voda)....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 91.205 €, 1073,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.073 m2, zazidljiva, 1.073 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 91.205,00 EUR, prodamo. Cena: 91.205,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1073 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 196.452 €, 1070,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Iz parcele je prekrasen, odprt pogled proti Bertokom, sv. Antonu in Koprom. V bližini se nahaja vrtev, šola in športna dvorana, oskrbne dejavnosti pa so urejene v centru Škofij do katerega je možen peš dostop. ponujamo možnost ugodnega kreditiranja. .

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1067,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.067 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.067 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.067 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, ZREČE, 56.000 €, 1066,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281008-392 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Zreče imamo za vas stavbno zemljišče na katerem je sicer zgrajena vinska klet in pomožni lesen objekt. Torej v kolikor si želite preprosto uživat v naravi in razmišljate mogoče o gradnji stanovanjske hiše je tale zadeva....

 
 
 
  Zemljišče, RUŠE, 101.900 €, 1274,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

1.274 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 101.900,00 EUR Zazidljiva parcela v skupni izmeri 1.274 m² se nahaja v naselju Log v bližini Bristrice ob Dravi. Parcela je namenjena gradnji, kar omogoča različne možnosti uporabe v skladu z veljavno prostorsko zakonodajo. Lokacija v Logu predstavlja....

 
 
 
  Zemljišče, IMENSKA GORCA, 25.500 €, 1275,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.275 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Del zemljišča je opredeljen kot stavbno zemljišče, kjer je možno graditi objekt (stanovanjsko stavbo) tlorisne velikosti 80 m2, prodamo. Cena: 25.500,00 EUR Sončna parcela v Imenski Gorci – 1.275 m² v naravnem okolju krajinskega parka Posredujemo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 237.000 €, 1275,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2025.,

www.indomio.si

1.275 m2, zazidljiva, Dragi iskalci zazidljivih parcel z večnamensko rabo..V Šmarjah pri Kopru se ponuja sončna zazidljiva posest z odprtin pogledom na morje in z veliko potenciala, prodamo. Cena: 237.000,00 EUR Dragi iskalci zazidljivih parcel z večnamensko rabo V Šmarjah pri....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL PRI MEDVODAH, 113.600 €, 1276,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-73 Ogled oglasa na strani ponudnika V Topolu pri Medvodah posredujemo pri prodaji večjega zemljišča, v izmeri 1276m2. Zemljišče je sestavljeno iz večinoma zazidljive parcele in malenkostnega kmetijskega dela, ki ga predstavlja gozd. Dostop je preko asfaltirane....

 
 
 
  Zemljišče, KOVOR, 100.000 €, 1277,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.12.2021.,

www.inf-ing.si

Na robu naselja Kovor se prodaja večinsko zazidljiva parcela - 2/3 poleg šole na ravnem terenu s čudovitim razgledom. Parcela je pravokotne oblike. .

 
 
 
  Zemljišče, TRŽIČ, 100.000 €, 1277,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

1.277 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Na robu naselja Kovor se prodaja večinsko zazidljiva parcela - 2/3 poleg šole na ravnem terenu s čudovitim razgledom. Parcela je pravokotne oblike. .

 
 
 
  Zemljišče, RAVNIK, 1.238.187 €, 1061,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.061 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,10 EUR/m2 Prodaja se kmetijsko zemljišče v izmeri 1.061 m2, ki je locirano v bližnji okolici vasi Ravnik. Lastništvo urejeno in brez bremen. .

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 15.348 €, 1279,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-49 Ogled oglasa na strani ponudnika Nepremičnina za tiste, ki želijo v toplejšem delu leta prosti čas preživljati v naravi -si urediti svoj piknik prostor, vrt, manjši nasad, postaviti manjši objekt (do 40m2 površine). Ekskluzivno posredujemo pri prodaji zadnje....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 61.900 €, 1060,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 61.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V ŠTRIHOVCU S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 41.340 €, 1060,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Parcela se nahaja na odlični lokaciji ob regionalni cesti Logatec–Postojna in je namenjena industrijski gradnji, kar predstavlja izjemno priložnost za investicijo ali razvoj poslovne dejavnosti. Območje je trenutno vključeno v OPPN,....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 100.225 €, 1055,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

- .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-115 (od skupaj 115)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!