• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 1980 m2 - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • zemljišča parcele slovenija do 1980 m2 - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 1980 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 1980 m2" je bilo najdenih 835 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 174 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1880 m2 (malo manjši)
    • 2080 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 7000 eur
    • do 8800 eur (povprečna cena)
    • do 10000 eur
    • do 88 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VIR, 250.000 €, 1000,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Prezide – Prodaje se građevinsko zemljište prvi red do mora površine 1000 m2; Prilaz na parcelu sa puta širine 5 metra – moguće je odmah ishodovati građevinsku dozvolu; Jedna od najljepših pozicija na otoku Viru – idealno za vilu ili apartmane; Vlasništvo uredno; Cijena....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 1.000.000 €, 1000,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.000 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni okolici Kubeda, možen nakup posameznih enot, prodamo. Cena: cca 1,00 EUR/m2 Prodamo obsežno posest kmetijskih in gozdnih zemljišč v vasi Kubed in Gračišče v skupni velikosti 319.010 m2. V ponudbi sta tudi dve....

 
 
 
  Zemljišče, RUŠE, 115.000 €, 1000,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2025.,

www.indomio.si

1.000 m2, za investicijo, za industrijsko gradnjo, Investicijska priložnost.Na prodaj več zazidljivih zemljišč v industrijski coni Ruše. Zemljišča, različnih velikosti, imajo ravninsko lego, ključne priključke na ali v neposredni bližini, od AC odaljena zgolj 18 km in v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, DOKLEŽOVJE, 10.000 €, 1000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

1.000 m2, kmetijsko zemljišče, priložnost za oddih ali investicijo - parcele v naravi, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR DOKLEŽOVJE – bližina Banovcev in Moravskih Toplic Na voljo je 5 parcel, velikosti od 440 m² do 1100 m² – popoln kraj za vse, ki si želite lasten vrtiček, vikend kotiček,....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI HRASTNIKU, 52.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2023.,

www.indomio.si

1.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 52,00 EUR/m2 Prodaja, posest, zazidljiva: DOL PRI HRASTNIKU, 1000 m2 Na prijetni in zelo dostopni lokaciji na Dolu pri Hrastniku, v občini Hrastnik, prodamo zelo lepo, sončno, zazidljivo zemljišče, ki je primerno za gradnjo individualnih hiš. Nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, VOGRSKO, 110.000 €, 1000,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2025.,

www.indomio.si

1.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1000m2, predhodno bo potrebna parcelacija dela zemljišča. Zemljišče se nahaja v naselju Vogrsko (del v smeri proti Prvačini) na Goriškem. Telekomunikacije so ob dostopni poti, elektrika je na....

 
 
 
  Zemljišče, KRASNO, 65.000 €, 999,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

999 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Goriških brdih, v vasi Krasno . Na vrhu vasi je naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela ima lep, odprt pogled na Goriška brda. Mirna in sončna lega. Brez provizije za kupca, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 185.000 €, 996,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 996 m2, zazidljiva, Na lepi lokaciji, le 500 m od Ivančne Gorice prodajamo sončno in ravno zazidljivo parcelo. z odprtim pogledom, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Meji na kmetijsko zemljišče. Možnost gradnje eno ali dvostanovanjske stavbe. Dostop je urejen iz občinske ceste.....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

996 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na lepi lokaciji, le 500 m od centra Ivančne Gorice, prodamo sončno in ravno parcelo. Parcela ima odprt pogled na naravo, kar omogoča kakovostno bivanje v stiku z naravo, hkrati pa nudi bližino vse potrebne infrastrukture, prodamo. Cena: 185.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 350.000 €, 992,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-190 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 992 m2. Priključek za vodo, elektriko in mestno kanalizacijo se nahaja na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 139.200 €, 992,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

992 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 139.200,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 29.500 €, 2145,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

2.145 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo - kmetijsko zemljišče - oljčnik - šmarje, prodamo. Cena: 29.500,00 EUR V Šmarjah (občina KOPER) PRODAMO OLJČNIK Oljčnik sestavljata dve parceli,ki se držita ena druge. Gre za parceli 1264 in 1265 KO ŠMARJE, v skupni izmeri 2145 m2. Na parcelah....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 34.650 €, 990,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam zazidljivo parcelo na mirni in lepi lokaciji od centra oddaljeni 500 m. Nekaj dokumentacije za gradnjo že urejeno! V bližini šola, vrtec, trgovine, zdravstveni dom, zdravilišče..... .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 138.700 €, 987,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

987 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 138.700,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 65.000 €, 986,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2025.,

www.indomio.si

986 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR V vasi Obrov se prodaja zazidljiva parcela v skupni velikosti 986 m2. Del tega v velikosti 432,85 m2 je zazidljivo zemljišče, preostali del v velikosti 553,14 m2 je kmetijsko zemljišče. Parcela ima že izdelano gradbeno dovoljenje za....

 
 
 
  Zemljišče, KREMBERK, 37.900 €, 985,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

985 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v skupni izmeri 985 m2, ki je na voljo za prodajo. Parcela se nahaja na izredno lepi in mirni lokaciji, kar ponuja odlično priložnost za investicijo ali gradnjo doma v prijetnem in urejenem okolju, prodamo. Cena: 37.900,00 EUR....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 733.000 €, 980,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

Vir ODLIČNA POZICIJA prodaje se građevinsko zemljište površine 980 m2; prvi red do mora – južna strana, blizina centra mjesta; zemljište se nalazi u građevinskom izgrađenome dijelu; moguće je po prostornom planu odmah ishodovati građevinsku dozvolu; pristup na zemljište sa dva javna....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 400.000 €, 980,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kanalizacijski priključek (2x), voda, elektrika, dostop z javne poti, na eni strani meje potok, sončna lega,center vasi. .

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 100.500 €, 2147,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

2.147 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 2.147 m², ki se nahaja na mirni, zeleni....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 155.200 €, 970,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

970 m2, zazidljiva, v mirnem, podeželskem okolju nad Ljubljansko meglo, le 15 minut od AC obroča, prodamo. Cena: 155.200,00 EUR Zazidljiva parcela v izmeri 970m2 se nahaja v mirni vasi Brezje, ob naselju Smrjene. Primerna za vse, ki iščete mirno podeželsko okolje z vsemi mestnimi....

 
 
 
  Zemljišče, SEMIČ, 16.000 €, 969,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEMIČ, pod magistralo, v k.o. Kot, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 969,00 m2. Zemljišče je po namenski rabi stavbno (razpršena poselitev) - oznaka A in drugo kmetijsko zemljišče - oznaka K2, namenska raba: bivanje - stanovanja, občasno bivanje, kmetije z dopolnilnim dejavnostmi,....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA SENARSKA, 37.000 €, 967,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

967 m2, zazidljiva, Čudovita ravnica, sončna lega, na samem Vas morda zanima gradnja novega vašega doma?, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR Pozdravljeni, Čudovita ravnica, sončna lega, na samem.. Vas morda zanima gradnja novega vašega doma? KJE: Zgornja Senarska, cca 2 km do vse....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Posavje, 265.100 €, 964,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

964 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V neposredni bližini Konjeniškega kluba Ljubljana Stožice prodamo stavbno zemljišče, namenjeno pretežno za večstanovanjske površine, delno pa za športne centre, Št. parc. je 491, 1735 k.o. Stožice, parcela je brez bremen, pridobljena je tudi....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 100.000 €, 964,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica – Logatec, površina 964,00 m2. Cena: 100.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. V Logatcu prodamo sončno in čudovito umeščeno zazidljivo zemljišče v velikosti 964,00 m2. Zemljišče se nahaja v bližini....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRINA, 35.000 €, 962,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-154 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 926 m2. Vsi priključki gredo čez parcelo. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je primerno osončena. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 42.000 €, 960,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

960 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji parcele za gradnjo stanovanjske hiše v Orešju pri Šmarjeti. Parcela obsega cca 960 m2 stavbnega zemljišča in v nadaljevanju cca 7170 m2 kmetijskega zemljišča. Na stavbnem zemljišču stoji objekt, kozolec izpred....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 136.000 €, 960,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

960 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 136.000,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, DOBROVA, 143.850 €, 959,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

959 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, sončna, ravna parcela, nasuta, ob javni asfaltirani poti, območje namena ( trgovska, poslovna, oskrbna, storitvena, obrtna in gostinska dejavnost), v bližini je mestni avtobus, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m2 Pogoj prodajalca: - kupec plača davek....

 
 
 
  Zemljišče, POLHOV GRADEC, 143.700 €, 958,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

958 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, sončna, ravna parcela, nasuta, ob javni asfaltirani poti, območje namena ( trgovska, poslovna, oskrbna, storitvena, obrtna, gostinska dejavnost. za garažne stavbe, parkirišča, skladišča, objekt z fotovoltaičnim sistemom na strehi in fasadi),....

 
 
 
  Zemljišče, DOBROVA, 143.700 €, 958,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

958 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, ravna parcela, nasuta, ob javni cesti, območje namena ( trgovska, poslovna, oskrbna, storitvena, obrtna, gostinska dejavnost. za garažne stavbe, parkirišča, skladišča, objekt z fotovoltaičnim sistemom na strehi in fasadi), višina objekta 12m,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 1.000 €, 1000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zazidljiva parcela .

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 70.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sončna lega in višje v hribih .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 28.000 €, 957,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

957 m2, zazidljiva, Prodaja se 957 m2 stavbno zemljišče v Moravskih Toplicah, Goričko. Sončna parcela z dostopom, služnostmi in možnostjo gradnje hiše ali turistične dejavnosti, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR Stavbna (zazidljiva) parcela velikosti 957 m², parc. št. 1086/5, k.o. Moravci,....

 
 
 
  Zemljišče, STARA CESTA, 28.000 €, 955,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

955 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ravno stavbno zemljišče velikosti 955 m2 na mirni lokaciji ob gozdu. Parcela nudi zasebnost in stik z naravo, hkrati pa je le nekaj minut oddaljena od Ljutomera. Možnost ureditve dostopa, voda in elektrika ob cesti. Odlična priložnost za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 82.500 €, 954,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

954 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 82.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 954 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 35.261 €, 953,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-24 Ogled oglasa na strani ponudnika V Selnici ob Dravi prodamo stavbno zemljišče v velikosti 953 m2. Zemljišče se nahaja v neposredni bližini centra mesta in nedaleč stran od glavne ceste. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti s pločnikom na obeh....

 
 
 
  Zemljišče, DOLINA, 42.885 €, 953,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

953 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 V občini Loška dolina - naselje Ograde prodamo 2 zazidljive parcele v velikosti 967,2230m2, zadnjo je možno tudi razparcelirat. Parcele so popolnoma komunalno urejene (plačan komunalni prispevek), vodovod, telekom, kanalizacija, elektro....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 171.000 €, 950,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2024.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, mirna, sončna lokacija nad središčem naselja z odprtim razgledom na vzhodni del Škofljice proti Malem hribu. Dostop je direkten po lokalni asfaltirani cesti iz smeri Šmarske ceste v dolini. Zemljišče se nahaja na brežini nad cesto, med dvema stanovanjskima stavbama,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 38.000 €, 950,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcele za stanovanjsko gradnjo v Orešju pri Šmarjeti. Naprodaj je več zazidljivih parcel : 1. parcela velikosti 1.100 m2 2. parcela velikosti 950 m2 3. parcela velikosti 950 m2....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA VAS NAD DRAGONJO, 160.000 €, 950,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, Popolnoma ravna stavbna parcela od asfaltirani javni cesti na koncu vasi, odmaknjena od ostalih hiš - razpršena gradja, prodamo. Cena: cca 160.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji delno stavbne parcele, skupne površine 950 m2, od katerih predstavlja zazidalni del....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 99.750 €, 950,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2025.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 105,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 950m2 je zazidljivo. Sprejet je bil OPPN za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 118.900 €, 949,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lastnosti zemljišča: Namembnost: samostojna/stanovanjska hiša Velikost zemljišča: 949 m2 Lokacija: Celje - Nova vas oddaljenost od centra 5 min dostop do avtoceste z dveh strani, izhoda (Celje center in Celje zahod) trgovina 2 min pošta, banka, lekarna 5 min vrtec 2 min bljižina osnovne....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 379-420 (od skupaj 805)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!