• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 1980 m2 najceneje - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • zemljišča parcele slovenija do 1980 m2 najceneje - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 1980 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 1980 m2 najceneje" je bilo najdenih 833 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 173 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1880 m2 (malo manjši)
    • 2080 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 7000 eur
    • do 8800 eur (povprečna cena)
    • do 10000 eur
    • do 88 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, IGA VAS, 53.000 €, 1082,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2025.,

www.indomio.si

1.082 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Zazidljiva parcela v velikosti približno 1082 m2 (točna velikost bo znana po parcelaciji) se nahaja v slikoviti vasici Iga vas, ki je del občine Loška Dolina. Ta priložnost za nakup zemljišča ponuja izjemno lokacijo s potencialom....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 50.000 € na 53.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KASAZE, 53.000 €, 785,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 50.000 €
14.04.2026 - 53.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V kraju Kasaze se prodaja stavbno zemljišče za gradnjo enostanovanjske hiše. Zemljišče je trenutno zaraščeno .Zemljišče je komunalno opremljeno dostop po asfaltirani cesti, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR V kolikor vas zanima omenjena parcela vam....

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 53.000 €, 471,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Resa , prodamo stavbno zemljišče v izmeri 471,00 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja v območju stavbnih zemljišč (SSs - stanovanjske površine). Teren je raven in ima dostop do javne poti z obeh stran zemljišča. Po prostorskem planu je dovoljena gradnja eno in manjše dvostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 53.500 €, 1186,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

1.186 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, zeleno okolje, bližina Maribora, priključki v ulici, prodamo. Cena: 53.500,00 EUR FRAM: Ekskluzivno vam predstavljamo komunalno urejeno parcelo, na sončni in mirni lokaciji. Lokacija: https://maps.app.goo.gl/tZYcD8TMwK6wAcf69?g_st=com.google.maps.preview.copy....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 54.000 €, 1249,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.06.2025.,

www.indomio.si

1.249 m2, zazidljiva, v umirjenemu bivalnem okolju, v naselju novih hiš, na koncu slepe ulice, 600 m2 zemljišča je stavbnega ostalo je kmetijsko, vsa infrastruktura v neposredni bližini, možen je takojšen začetek pridobivanja gradbene dokumentacije in gradnje, le 1,5 km iz središča....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 54.000 €, 600,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR – * ISPOD CIJENE * Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Južna strana otoka; Treća parcela od mora – udaljenost od mora 100 metara ; Prilaz na zemljište sa puta širine 5 metara; Dimenzije zemljišta su 25 metara x 24 metra; Pogled na more; Vlasništvo uredno; Cijena....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 54.870 €, 930,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.nesta.si

ZGORNJI LOG - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI LOG, 54.870 €, 930,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

930 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V objemu gozda, na sončni legi, ob javni cesti, v kateri so položeni tako električni in optični vodi kot tudi javni vodovod, prodamo zazidljivo parcelo kvadratne oblike. Do osnovne šole, gimnazije, vrtca in trgovine je dobrih 1000 m. Lokacijska....

 
 
 
  Zemljišče, ZLATOLIČJE, 54.900 €, 787,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

787 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zlatoličje - ravno stavbno zemljišče 787 m2, mirna lokacija blizu Maribora, prodamo. Cena: 54.900,00 EUR V naselju Zlatoličje posredujemo pri prodaji ravnega stavbnega zemljišča v izmeri 787 m² (Gurs). Parcela je podolgovate pravokotne oblike....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 54.929 €, 931,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.nesta.si

ZGORNJI LOG - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI LOG, 54.929 €, 931,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

931 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zadnjo v vrsti zazidljivih parcel, v objemu gozda, na sončni legi, ob javni cesti, v kateri so položeni tako električni in optični vodi kot tudi javni vodovod, prodamo zazidljivo parcelo kvadratne oblike. Do osnovne šole, gimnazije, vrtca in....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJERNEJ, 55.000 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.11.2023.,

www.indomio.si

1.500 m2, zazidljiva, ravno zemljišče na čudoviti sončni lokaciji, ob manjšem potoku, z idejnim projektom za gradnjo manjše hiše in pridobljenimi soglasji, lokacija ima dobro prometno povezavo z Novim mestom in Šentjernejem, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Zemljišče je v celoti stavbno,....

 
 
 
  Zemljišče, ČRMOŠNJICE PRI STOPIČAH, 55.000 €, 1494,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

1.494 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na res lepi in mirni lokaciji ter v neposredni bližini Novega mesta prodamo večjo zazidljivo parcelo za individualno stanovanjsko gradnjo, po namenski rabi opredeljeno kot "površine podeželskega naselja", voda, el. kanalizacija, optika,....

 
 
 
  Zemljišče, VURBERK, 55.000 €, 575,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

575 m2, zazidljiva, Zazidljiva parcela s PGD projektom, komunalni priključki ob/na parceli, mirna in sončna lokacija, odprt pogled, pod gradom, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR PRODAMO parcelo: UE Maribor, Duplek, Vurberk Mikrolokacija: Parcela se nahaja čez cesto od naslova Vurberk 36,....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 55.000 €, 495,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

495 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, naprodaj - stavbno zemljišče na artvižah, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR V mirni brkinski vasi Artviže, obdani z naravo in razgledi na Slavnik, Snežnik ter Učko, je naprodaj stavbno zemljišče, ki ga sestavljata dve parceli v skupni velikosti 495m²....

 
 
 
  Zemljišče, ZREČE, 56.000 €, 1066,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281008-392 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Zreče imamo za vas stavbno zemljišče na katerem je sicer zgrajena vinska klet in pomožni lesen objekt. Torej v kolikor si želite preprosto uživat v naravi in razmišljate mogoče o gradnji stanovanjske hiše je tale zadeva....

 
 
 
  Zemljišče, PODSABOTIN, 56.950 €, 1095,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.095 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče z razgledom, prodamo. Cena: 56.950,00 EUR Na mirni lokaciji v naselju Podsabotinu prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 1.095 m2. Nahaja se na dvignjeni lokaciji nad zaselkom novejših hiš le 5 km iz Nove Gorice. Zemljišče ponuja....

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 56.960 €, 1424,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.424 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Prodamo zazidljivo parcelo v velikosti 1.424 m2. Parcela spada v območje CD-i: območja centralnih dejavnosti za izobraževanje, vendar je še vedno pod OPPN. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin (DPN), vse....

 
 
 
  Zemljišče, ZAZID, 57.000 €, 1038,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-129 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Morski jarek (del naselja v Sp. Kungoti v smeri proti Kamnici, Urbanu v Občini Kungota), prodamo dve povezani zazidljivi parceli za gradnjo ene ali dveh stanovanjskih hiš. Na sosednjih parcelah se bo v naslednjem....

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA PRI LOŽU, 57.498 €, 1369,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

1.369 m2, zazidljiva, vrhnika pri ložu, parcela, zazidljiva, prodamo. Cena: 42,00 EUR/m2 Na Vrhniki pri Ložu ( Občina Loška dolina ) je v sklopu petih parcel ( dve sta že prodani ) z dostopno potjo naprodaj 1369 m2 velika zazidljiva parcela. Oznaka namenske rabe: SSe Naziv podrobne....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 57.900 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-78 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je zazidljiva parcela z izdanim gradbenim dovoljenjem, velikosti 600 m2. Parcela leži v naselju Gradiška, na mirni lokaciji v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture, odlikuje jo sončna lega in lep razgled.....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 58.000 €, 1370,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela v objemu narave, blago položena, dovoz urejen, plačani vsi komunalni prispevki ter izdelan gradbeni projekt za družinsko hišo v izmeri 257 m2 nadstropno z dvojno garažo in bazenom. V okolici en vikend ter 2 hiši. Na parceli voda in elektrika ter kanalizacija. Če si želite....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 60.000 € na 58.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, VITANJE, 58.000 €, 760,00 m2 cca 80 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.04.2026 - 60.000 €
07.05.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

760 m2, zazidljiva, Prodamo stavbno zemljišče v Vitanju, ki je primerno za gradnjo enostanovanjske hiše. Nahaja se v neposredni bližini središča kraja Vitanje in obsega 760 m2 (GURS). Lega je sončna z lepim razgledom na kraj ter okoliške hribe. Ob parceli je voda ter elektrika. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, JAGODJE, 58.000 €, 675,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

675 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR JAGODJE NAD IZOLO – OLIČNIK Z ODPRTIM POGLEDOM NA MORJE V Jagodju nad Izolo je naprodaj kmetijska parcela velikosti 675 m², na kateri raste približno 20 oljk. Parcela se nahaja tik ob asfaltirani cesti in je enostavno dostopna....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 58.500 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Narejen je Oppn, vsi komunalni priključki so v neposredni bližini parcele (elektrika, voda, komunala, plin, telekomunikacije) Objekti so etažnosti P+M ali K+P+M. - objekt na parceli 3: 12 m x 8 m +12 x 6,50 m -objekt na parceli 4 in 5:12 m x 8 m +12 x3,50m .

 
 
 
  Zemljišče, GORENJE GRADIŠČE, 59.000 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

1.500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, lepa, mirna, intimna in idilična lokacija, ravno zemljišče, sončna lega, bližina centra kraja Šentjernej, dobra prometna povezava, elektrika, vodovod, optika ob oz. na parceli, projekt- hiša 143 m2, hiter pričetek gradnje, vrt, neokrnjena narava,....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 59.000 €, 1266,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.indomio.si

1.266 m2, zazidljiva, Že pridobljeno pravnomočno gradbeno dovoljenje za postavitev počitniške hišice tlorisa 6,5 x 9,2 m, etažnost K+P+M, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Del zemljišča v velikosti 669 je stavbno, preostali del zemljišča pa je gozd. Na stavbnem delu je že narejena zakoličba....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 59.000 €, 798,50 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.novdom.si

V kraju Bukošek (Brežice) je naprodaj ravninsko zemljišče, ki je po namenski rabi opredeljeno kot območje stanovanjskih površin-površine podeželskega naselja. Komunalna infrastruktura Priključki:elektrika, vodovod in javna razsvetljava se nahajajo tik ob zemljišču. Dostop iz javne....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 59.900 €, 625,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

625 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, novo naselje, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 59.900,00 EUR GRADIŠKA, PESNICA PRI MARIBORU: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v novo nastajajočem naselju, na sončni in mirni....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 60.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

trenutno na zemljišču ni ničesar. .

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 60.000 €, 939,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.03.2022.,

www.indomio.si

939 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, voda in elektrika na parceli, gradbeni načrt, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, MOJSTRANA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.suvak.com

Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

925 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo delno zazidljivo zemljišče, delno gozd v dolini Vrata pri Mojstrani. Površine razpršene gradnje - namembnost k ( površine za kmetije izven vasi), prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Opis: Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. Namembnost: 41,8%....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 60.000 €, 860,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor, Pesnica, Pekel, 860 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, zazidljivo zemljišče na obrobju Maribora, zelo sončna lega z lepim pogledom, ima dobre cestne povezave in vso infrastrukturo, prodamo, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 60.000 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča v izmeri 600 m2. Od tega je 400 m2 zazidljivega. Prodajalec omogoča potencialnemu kupcu dokup dodatnega zemljišča. Parcela se nahaja ob asfaltirani cesti, ki vodi skozi zelo urejeno naselje....

 
 
 
  Zemljišče, BEZOVICA, 60.000 €, 554,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2025.,

www.indomio.si

554 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, pod Kraškim robom, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V Bezovici, majhnem naselju pod Kraškim robom, je naprodaj več zazidljivih in kmetijskih parcel. Od Bezovice do odcepa za Črni Kal na primorski avtocesti je samo 8 minut (6 km) vožnje, do plaže....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 60.000 €, 492,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.04.2026.,

www.indomio.si

492 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR Zagorje ob Savi, DOLENJA VAS - zazidljiva parcela 2 ZAGORJE OB SAVI, naprodaj je zazidljiva parcela, v izmeri 492 m2 . Možnost nakupa tudi sosednje parcele. Namenska raba: stavbno zemljišče. Predvidena je individualna....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 60.000 €, 456,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

456 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR Zagorje ob Savi, DOLENJA VAS - zazidljiva parcela 1 ZAGORJE OB SAVI, naprodaj je zazidljiva parcela, v izmeri 456 m2 . Možnost nakupa tudi sosednje parcele. Namenska raba: stavbno zemljišče. Predvidena je individualna....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 60.500 €, 1201,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

1.201 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 1201 m², ki se nahaja na mirni, zeleni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 60.500 €, 640,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.09.2025.,

www.indomio.si

640 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, vodovod, elektrika, dostop do javne ceste, prodamo. Cena: 60.500,00 EUR Prodamo parcelo velikosti 640 m2, sončno, rahlo položno, ob robu naselja. Na parceli je možno graditi stanovanjsko stavbo, za katero je že pridobljeno gradbeno....

 
 
 
  Zemljišče, RADIZEL, 61.072 €, 1388,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2024.,

www.indomio.si

1.388 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo gradbeno parcelo (1388 m2) na mirni lokaciji v Radizlu, tik ob cesti. Vsa infrastruktura je ob parceli, električni vod je speljan podzemno. Le 3 km od avtocestnega izvoza Fram in 2,5 km od OŠ Slivnica. Idealno za gradnjo družinske hiše....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 61.600 €, 1760,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

1.760 m2, zazidljiva, prodamo lepo, sončno parcelo z izjemnim pogledom, prodamo. Cena: cca 35,00 EUR/m2 Sončna lokacija z odprtim pogledom. Na mirni in sončni lokaciji v osrčju Menišije je naprodaj zazidljiva parcela velikosti približno 1.760 m². Ko bo znan kupec se bo izvedla parcelacija,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 295-336 (od skupaj 803)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

• stanovanja Ljubljana
  • mali oglasi vikendi