• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 1980 m2 najceneje - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • zemljišča parcele slovenija do 1980 m2 najceneje - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 1980 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 1980 m2 najceneje" je bilo najdenih 832 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 173 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1880 m2 (malo manjši)
    • 2080 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 7000 eur
    • do 8800 eur (povprečna cena)
    • do 10000 eur
    • do 88 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 40.000 €, 629,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

629,66 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče Vešenik Slovenske Konjice, prodamo. Cena: cca 40.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega delno komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti cca. 626,66 m2. Priključki se nahajajo na parceli (voda in mestna kanalizacija).....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 40.000 €, 547,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.03.2022.,

www.indomio.si

547 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, voda in elektrika na parceli, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

Vir, predio SITE – prodajem građevinsko zemljište 500 m2; pravilnog oblika – dimenzija 23 metra x 21 metar; udaljenost od plaže 480 metara; pogled na more; cijena 80 eura / m2. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 40.000 €, 496,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2026.,

www.indomio.si

496 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, možnost postavitve gozdarskega objekta, kampiranje, začasnega - premičnega objekta, turistična točka, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Na jasi v zavetju gozda Hočkega Pohorja ob lokalni, trenutno še makadamski cesti (planiran asfalt) prodamo zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 41.030 €, 746,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2021.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja v urejenem zaselku, urejen dostop, 2 km iz Šmartnega pri Litiji, vsa infrastruktura ob oz. na parceli, z naklonom na zahod, možnost gradnje enostanovanjske ali dvo stanovanjske gradnje. Možnost nakupa dodatne parcele v velikosti 915 m² z istimi značilnostmi. Priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Center, 41.072 €, 604,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

604 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 41.072,00 EUR PRILOŽNOST ZA INVESTICIJO – ZAZIDLJIVE PARCELE V NEBOVI, LE KORAK OD MARIBORA Skupna površina gradbenih parcel: 2.516 m² (4 parcele) – Parcela 1: 640 m² – Parcela 2: 604 m² – Parcela 3: 628 m² (PRODANO!) – Parcela 4: 644 m² + dodatna....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 41.340 €, 1060,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Parcela se nahaja na odlični lokaciji ob regionalni cesti Logatec–Postojna in je namenjena industrijski gradnji, kar predstavlja izjemno priložnost za investicijo ali razvoj poslovne dejavnosti. Območje je trenutno vključeno v OPPN,....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 41.402 €, 1086,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-62 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljive, sončne parcele z rahlim naklonom v velikosti 1086 m2. Priključki na električno, vodovodno in ostalo infrastrukturo so ob cesti. Dostop do zemljišča je iz javne ceste. V naselju je v planu....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 41.402 €, 1086,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

1.086 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva sončna parcela Kungota-Gradiška-ugodno, prodamo. Cena: cca 41.402,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljive, sončne parcele z rahlim naklonom v velikosti 1086 m2. Priključki na električno, vodovodno in ostalo infrastrukturo so ob....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 41.500 €, 2075,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-9 Ogled oglasa na strani ponudnika Kmetijsko zemljišče, deloma oljčnik, deloma gozd. Parcela je na lepi poziciji ob potočku. Vredno ogleda in nakupa! Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 41.500 €, 2076,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-620 Ogled oglasa na strani ponudnika Brežice, na mirni in sončni lokaciji na obrobju kraja Žejno je naprodaj: stavbno zemljišče v izmeri 2.076m2 - površine za turizem na katerih je možno graditi objekte namenjene turistični ponudbi, gostinstvo brez bivanja, gostinske....

 
 
 
  Zemljišče, DRAGONJA, 41.900 €, 2120,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2026.,

www.indomio.si

2.120 m2, kmetija, prodamo. Cena: 41.900,00 EUR V prijetnem in mirnem naselju Dragonja, v občini Piran (k.o. Sečovlje), prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 2.120 m². Parcela je v celoti ravna in v naravi predstavlja urejen travnik, kar omogoča enostavno obdelavo in raznovrstno kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, GRABROVEC, 42.000 €, 1809,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.809 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Parcela za gradnjo stanovanjeske hiše. Za gradnjo je pridobljeno pravnomočno gradbeno dovoljenje, ki velja še 3 leta. Plačan je komunalni prispevek. Pri UE Metlika je bila opravljena prijava pričetka gradnje. Narejena....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 42.000 €, 960,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

960 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji parcele za gradnjo stanovanjske hiše v Orešju pri Šmarjeti. Parcela obsega cca 960 m2 stavbnega zemljišča in v nadaljevanju cca 7170 m2 kmetijskega zemljišča. Na stavbnem zemljišču stoji objekt, kozolec izpred....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 42.000 €, 588,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam zazidljivo parcelo v Čagoščah. Parcela je vpisana v zemljiško knjigo. Na parceli voda, elektrika ob parceli. Na parceli že stoji lesen pomožni objekt. .

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 42.480 €, 472,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

472 m2, zazidljiva, Na Hočkem Pohorju prodamo 7 gradbenih parcel različnih velikosti, prodamo. Cena: 42.480,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora prodamo gradbena zemljišča različnih velikosti (525 m2 - 804 m2), primerna za stanovanjsko gradnjo. Parcele....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 42.540 €, 1418,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zemljišča so deljena zaradi pripravljenega projekta izgradnje bivalnih enot, zato je možen dogovor glede investicijske gradnje oz priložnost za gradbena podjetja(projekt je že izdelan) ali nakup posameznih zemljišč. .

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 42.840 €, 2142,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

2.142 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni velikosti 2.142 m2, sestavljenega iz dveh parcel:- 855 m2- 1.287 m2, prodamo. Cena: 42.840,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni velikosti 2.142 m², sestavljenega iz....

 
 
 
  Zemljišče, DOLINA, 42.885 €, 953,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

953 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 V občini Loška dolina - naselje Ograde prodamo 2 zazidljive parcele v velikosti 967,2230m2, zadnjo je možno tudi razparcelirat. Parcele so popolnoma komunalno urejene (plačan komunalni prispevek), vodovod, telekom, kanalizacija, elektro....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKA VAS PRI ŠTORAH, 42.958 €, 914,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-151 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega delno komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 914 m2. Dana ponudba je 47 €/m2 + DDV 22%. Elektrika se nahaja na parceli voda na sosednji. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne....

 
 
 
  Zemljišče, SATAHOVCI, 43.000 €, 1291,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.halodom.com

V naselju Satahovci, ki spada pod občino Murska Sobota, je naprodaj lepo urejena in v celoti zazidljiva parcela v izmeri 1.291 m². .

 
 
 
  Zemljišče, SATAHOVCI, 43.000 €, 1291,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

1.291 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela v Satahovcih občina Murska Sobota, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR V naselju Satahovci, ki spada pod občino Murska Sobota, je naprodaj lepo urejena in v celoti zazidljiva parcela v izmeri 1.291 m2. Parcela je ograjena in urejena,....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI DUPLEK, 43.500 €, 1331,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

1.331 m2, zazidljiva, gradbena parcela z izjemnim razgledom, južne lege, prodamo. Cena: 43.500,00 EUR Parcela, Zgornji Duplek: prodamo sončno, gradbeno zemljišče s prečudovitim, odprtim razgledom na Dravsko dolino. Gradbeno zemljišče je velikosti 1331 m2 in ima urejen dostop. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 43.500 €, 725,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica – Litija (Vače), velikost zemljišča 725,00 m2. Cena: 43.500 EUR. Posredujemo pri prodaji sončnega zemljišča, ki se nahaja v strnjenem naselju Slivna pri Vačah in se po namenski rabi uvršča med površine razpršene poselitve. V bližini je vsa potrebna....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 44.000 €, 1100,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

1.100 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcele za stanovanjsko gradnjo v Orešju pri Šmarjeti. Naprodaj je več zazidljivih parcel : 1. parcela velikosti 1.100 m2 2. parcela velikosti 950 m2 3. parcela velikosti 950 m2....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 46.000 € na 44.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 44.000 €, 396,00 m2 cca 110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.03.2026 - 52.000 €
14.03.2026 - 47.000 €
18.03.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 44.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

396 m2, zazidljiva, V Konjiški vasi prodamo stavbno zemljišče v izmeri 396 m2 (GURS). Na zemljišču je starejši objekt, ki ni primeren za bivanje vendar ima hišno številko, elektriko in vodo. Parcela je ob gozdu in je pod zmernim naklonom. Dostop je urejen po javni cesti. Do centra....

 
 
 
  Zemljišče, APAČE, 44.225 €, 1525,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.525 m2, zazidljiva, Lokacija izstopa predvsem zaradi svoje lege na robu naselja, ki nudi več zasebnosti, odprt razgled in mir, hkrati pa omogoča hiter dostop do vsakodnevnih storitev in prometnih povezav. Parcela je primerna za vse, ki iščejo urejeno okolje za gradnjo doma ali dolgoročno....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 44.325 €, 591,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

591 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo stanovanjske hiše, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih parcel so razvidne....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 44.492 €, 908,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2023.,

www.indomio.si

730 m2, kmetijsko zemljišče, izredo mirno okolje obkroženo z vikend hišicami, prodamo. Cena: cca 49,00 EUR/m2 Parcela v mirnem delu, odmaknjena od hrupa, vendar v bližini vse infrastrukture. .

 
 
 
  Zemljišče, POLJANE PRI MIRNI PEČI, 44.750 €, 795,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.09.2025.,

www.indomio.si

795 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posest se nahaja v zelo mirnem in z naravo obdanem okolju. Posest je v celoti zazidljiva. Parcela ima urejeno mejo. Možnost priklopa na vodovod, elekrtiko in optiko, vse poteka ob ali po parceli. Lokacija je 4 km oddaljena od AC priključka Trebnje....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 45.000 €, 1657,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vpisano v zemljiško knjigo. 031 752 894 .

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 45.000 €, 694,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Gradilište sa započetom izgradnjom- Nova Vas .

 
 
 
  Zemljišče, LOG, 45.000 €, 687,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-331 Ogled oglasa na strani ponudnika V Logu, le 3 km iz Bistrice ob Dravi in 8 km iz Maribora, prodamo zazidljivo parcelo velikosti 687 m2. Parcela je delno ravna, delno pod naklonom, vendar v celoti zazidljiva in ves dan osončena. Lokacijska informacija glede....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 45.000 €, 548,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

548 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, Filovci Moravske Toplice, prodamo. Cena: cca 45.000,00 EUR Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 548 m² v idilični vasi Filovci pri Moravskih Toplicah. Zemljišče je komunalno opremljeno, ob njem poteka mestna kanalizacija,....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 45.000 €, 535,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

535 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, Filovci Moravske Toplice 2, prodamo. Cena: cca 45.000,00 EUR Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 535 m² v idilični vasi Filovci pri Moravskih Toplicah. Zemljišče je komunalno opremljeno, ob njem poteka mestna kanalizacija,....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 45.195 €, 655,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče A – 655 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, VIPAVA, 45.680 €, 571,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2025.,

www.indomio.si

571 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 571 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe in stavbe z oskrbovanimi....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 45.700 €, 100,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na voljo v črni ali beli barvi, čisto nov, odklenjena, ki v ZDA, ki ga podjetje Apple s popolno opremo paket vsebuje 1 Apple iPhone 5 Telefon 1 Charger 1 podatkovni kabel 1 komplet za prostoročno telefoniranje 1 Navodila za uporabo Kontaktni e-naslov: abdulwahedsales@hotmail.com Skype:....

 
 
 
  Zemljišče, MESTNI VRH, 46.000 €, 714,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

714 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče v mirnem okolju, prodamo. Cena: 46.000,00 EUR Ponujamo vam izjemno priložnost za nakup zazidljivega zemljišča, novo na trgu, v Mestnem vrhu. V celoti zazidljivo zemljišče se razprostira na skupni površini 714 kvadratnih metrov,....

 
 
 
  Zemljišče, VANEČA, 47.000 €, 1881,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.halodom.com

Na sončni in razgledni legi v naselju Vaneča prodamo v celoti gradbeno parcelo v izmeri 1.881 m², ki zaradi južne orientacije nudi obilico naravne svetlobe skozi ves dan, na višjem delu zemljišča pa se odpira čudovit razgled na okoliško pokrajino. .

 
 
 
  Zemljišče, PUCONCI, 47.000 €, 1881,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.indomio.si

1.881 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Gradbena parcela na hribu, z razgledom na Vaneči, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Na sončni in razgledni legi v naselju Vaneča prodamo v celoti gradbeno parcelo v izmeri 1.881 m², ki zaradi južne orientacije nudi obilico naravne svetlobe skozi....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 47.000 €, 1206,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

1.206 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR Na odlični lokaciji na severovzhodni strani naselja Dobrna, nad zdraviliškim kompleksom, imamo na prodaj zazidljivo parcelo v izmeri 1.206 m2. Parcela je skladno z lokacijsko informacijo opredeljena kot stavbno zemljišče (stanovanjske....