• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 1980 m2 najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • zemljišča parcele slovenija do 1980 m2 najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 1980 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 1980 m2 najceneje" je bilo najdenih 832 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 173 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1880 m2 (malo manjši)
    • 2080 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 7000 eur
    • do 8800 eur (povprečna cena)
    • do 10000 eur
    • do 88 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-20%

Spremembe cen iz 19.900 € na 16.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB MURI, 16.000 €, 1254,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 27.000 €
27.02.2026 - 19.900 €
01.04.2026 - 16.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.indomio.si

1.254 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR GRADBENA PARCELA S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom v mirnem okolju naselja Selnica ob Muri . Za to zemljišče je že bilo izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, SEMIČ, 16.000 €, 969,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEMIČ, pod magistralo, v k.o. Kot, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 969,00 m2. Zemljišče je po namenski rabi stavbno (razpršena poselitev) - oznaka A in drugo kmetijsko zemljišče - oznaka K2, namenska raba: bivanje - stanovanja, občasno bivanje, kmetije z dopolnilnim dejavnostmi,....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 16.000 €, 561,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-474 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj manjša zazidljiva parcela ob lokalni cesti v Markovcih, v območju stavbnih zemljišč. V neposredni bližini vsa infrastruktura. Meje so urejene. Parcela je pod naklonom. Do mesta Ptuj je po glavni cesti 7 km, pot ob....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 16.500 €, 1150,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

URŠNA SELA, Makute, posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča, v skupni izmeri 1.150,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno delno kot površine podeželskega naselja cca. 289 m2 in delno kot druga kmetijska zemljišča 861 m2. Lokacija se nahaja v mirnem in idiličnem....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 16.500 €, 1100,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zemljišče-posest, razdalja za dostop AC 10km, 8km smer JV izven Grosuplja oz. 10.minut vožnje, do Ljubljane 34km ali 25.minut vožnje .

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 17.000 €, 1208,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-285 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štajngrovi pri Benediktu prodamo zazidljivo parcelo velikosti 1.208 m2, od tega je 562 m2 stavbnega in 646 m2 kmetijskega zemljišča. Parcela je delno ravna, delno pod rahlim naklonom, osončena, zahodne lege in locirana cca....

 
 
 
  Zemljišče, GRAD, 17.000 €, 768,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-205 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni velikost 768 m2 (po podatkih GURS-a), na eni izmed lepših leg v Gornji Radgoni. Parcela se nahaja direktno ob poti, ki vodi na Radgonski grad ter ob glavni cesti (smer....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 17.008 €, 2126,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

2.126 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 8,00 EUR/m2 V Hrpeljah posredujemo pri prodaji kmetijskih zemljišč. Na prodaj sta dve kmetijski zemljišči v skupni izmeri 2.126 m². Lokacija zemljišč je mirna, obdana z naravo, hkrati pa le nekaj minut oddaljena od središča naselja, kjer....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 17.500 €, 1402,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2023.,

www.kumi.si

Posredojemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča v izmeri 1.402m², zazidljiv del predstavlja cca. 160m². Parcela je v naklonu, dostop je urejen preko občinske ceste. Primerno za postavitev manjše hiše oziroma bivalnega vikenda. Priključki v bližini. Prodajalčev pogoj: kupec prevzame....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 17.500 €, 484,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

484 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče za vikend ali hiško Klanc- Parož. Dostop asfalt, prodamo. Cena: 17.500,00 EUR V občini Dobrna na Klancu prodajamo za vas stavbno zemljišče površine podeželskega naselja, za gradnjo manjše hiške oziroma vikenda . Dopustna....

 
 
 
  Zemljišče, VITANJE, 17.900 €, 285,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

285 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, V naselju Kragulj 5 min do smučišča Rogla je možnost nakupa 5 parcel, ki so trenutno nezazidljive. So pa razpalcelirane, prodamo. Cena: 17.900,00 EUR Pogoji prodaje: Kupec krije določene stroške in sicer izpeljavo pravnega posla po ceniku Nepremičninske....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 18.000 €, 1453,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-110 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v velikosti 1453 m2, v naselju Labor. Zemljišče se nahaja tik ob samem naselju, v bližini cerkve ter je pravokotne oblike, dimenzije 80m x 18m. V bližini se nahaja tudi vodovod....

 
 
 
  Zemljišče, LABOR, 18.000 €, 1453,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.453 m2, kmetijsko zemljišče, Labor, kmetijsko zemljišče - 1453 m2, pri cerkvi, prodamo. Cena: cca 18.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v velikosti 1453 m2, v naselju Labor. Zemljišče se nahaja tik ob samem naselju, v bližini cerkve ter je pravokotne oblike,....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 18.000 €, 675,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lega parcele je lepa in sončna, neporaščena, urejen ima dostop do vode, elektrike, urejeno ima služnostno pot, vpisana v zemljiško knjigo. Podatki na GURSu - parcela št. 1612/6 k.o 1659 - RAKEK (ID 4384704) .

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 18.000 €, 435,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.03.2026.,

www.indomio.si

435 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 18.000,00 EUR V prodaji je zemljišče, po namenski rabi območje razpršene poselitve, ki se nahaja v naselju Drvanja, oddaljeno le cca 3 km od kraja Benedikt. Parcela je v celoti ravninska, na sončni lokaciji.....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVICA, 18.300 €, 242,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-137 Ogled oglasa na strani ponudnika MENJŠE GRADBENO ZEMLJIŠČE 242 M2 ZABUKOVICA - ŽALEC Novemu lastniku je na voljo manjše gradbeno zemljišče, pravilne štirikotne oblike in popolnoma ravno. Dostop do zemljišča je urejen po asfaltni cesti, prav tako je v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 18.800 €, 918,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321054-190 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v Očeslavcih, občina Gornja Radgona, prodajamo gradbeno parcelo. Gre za sončno parcelo z lepim razgledom proti zahodu, na zavetrni in nepoplavni legi. Zemljišče v izmeri 917 m2 je trikotne oblike in ima rahel....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 22.500 € na 19.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SREDIŠČE OB DRAVI, 19.000 €, 1596,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.02.2026 - 22.500 €
16.04.2026 - 19.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

1.596 m2, nezazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: cca 19.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v naselju Grabe prodamo stavbno zemljišče v skupni velikosti 1.596 m². Parcela se trenutno uporablja v kmetijske namene kot pašnik, na katerem so se do nedavnega pasli konji. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, LENART V SLOV. GORICAH, 19.500 €, 1321,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2024.,

www.indomio.si

1.321 m2, zazidljiva, naprodaj zazidljivo zemljišče v zavrhu, prodamo. Cena: 22.500,00 EUR V Zavrhu (občina Lenart) je naprodaj delno zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1321 m2, od tega je zavidljivega cca 480 m2. Zemljišče se z naklonom spušča od ceste navzdol in je trenutno precej....

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 19.500 €, 755,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

755 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 19.500,00 EUR Prodamo delno gradbeno, delno kmetijsko zemljišče za gradnjo stanovanske stavbe. Namenska raba: površine podeželskega naselja Tip zazidave: eno in dvostanovanjske prostostoječe stavbe, kmetujski objekti Dopustni objekti:....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 19.500 €, 563,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

563 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.500,00 EUR Gradbena parcela Paridol, občina Šentjur pri Celju Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup gradbene parcele v idiličnem kraju Paridol, ki se nahaja v občini Šentjur pri Celju. Parcela v velikosti 563 m2 (po GURS) predstavlja odlično....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 19.600 €, 518,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Tatre okolica, Brkini, zazidljiva parcela, na robu naselja, ob medkrajevni cesti Tatre-Rjavče, komunalna oprema v cesti, rahel nagib proti jugu, velikost zazidljive parcele 518 m2, ki se nadaljuje v kmetijsko parcelo 460 m2, delno poraščeno, lep razgled. Ključne specifikacije Parcela:....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 19.640 €, 1034,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

1.034 m2, zazidljiva, moravske toplice / motvarjevci - izjemna priložnost, prodamo. Cena: 19.640,00 EUR MORAVSKE TOPLICE / MOTVARJEVCI – IZJEMNA PRILOŽNOST! Zazidljivo zemljišče 1.034 m² – sončna lokacija v naravi, številne možnosti gradnje Na odlični lokaciji v Motvarjevcih, v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 19.900 €, 1903,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-51 Ogled oglasa na strani ponudnika V Padni, posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v izmeri 1903 m2, ki se nahaja tik ob neposredni bližini ceste. Parcela ima urejen dostop in je ravne oblike. V naravi zemljišče predstavlja cca 700 m2 gozda in cca 1200....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 1829,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela, gozdiček z vrhunskim potencialom in odprtim pogledom na Piranski zaliv in Udine. .

 
 
 
  Zemljišče, BOKRAČI, 20.000 €, 1646,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321066-35 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v kraju Bokrači posredujemo pri prodaji zemljišča v velikosti 1.646 m2, ki po namenski rabi spada pod stavbna zemljišča - površine podeželskega naselja. Primerno za gradnjo stanovanjske hiše.Trenutno se parcela....

 
 
 
  Zemljišče, PODGORA PRI LOŽU, 20.000 €, 1471,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.471 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Pravokotna, podolgovata parcela se nahaja na robu vasi in je cel dan lepo osončena. Vsi komunalni priključki so v bližini, dostop je asfalten. Na parceli je možna gradnja hiše maksimalne širine 10 m. Ena četrtina parcele je kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 20.000 €, 1370,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.370 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Zazidljiva parcela primerna za gradnjo hiše. Parcela je v mirnem podeželjskem okolju v objemu narave. Priključek za vodovod je na parceli, električni in telefonski priključek sta na sosednji parceli. .

 
 
 
  Zemljišče, VELIKI PODLJUBEN, 20.000 €, 1316,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

1.316 m2, kmetijsko zemljišče, lepo urejen in negovan vinograd, sadovnjak, lepa, dostopna lokacija, čudovit razgled, lesena lopa, WC, prostor za druženje, asfaltni dostop, možnost dokupa kmetijskega zemljišča velikosti 1334 m2, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Lokacija: zemljišče se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, PRAPRETNO PRI HRASTNIKU, 20.000 €, 385,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-22 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča v Prapretnem pri Hrastniku, ki po podatkih Geodetske uprave RS meri 385 m2. Iz pridobljene lokacijske informacije je razvidno, da parcela leži v območju stavbnih zemljišč, namenska raba je naslednja:....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 378,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodajamo kmetijsko parcelo, na kateri je oljčnik in njiva. Nahaja se na lepi lokaciji v Cetorah nad Izolo. Primerna je za obdelovanje in pridelavo olje in zelenjave. Cena 25.000 eur. Vabčjeni k nakupu! Pokličite na 041336644....

 
 
 
  Zemljišče, TOLMIN, 20.416 €, 704,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

parcela je v naklonu, .

 
 
 
  Zemljišče, MEDVODE, 20.460 €, 620,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

620 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - okolica, Zapoge, kmetijsko zemljišče v izmeri 620 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec. .

 
 
 
  Zemljišče, RUŠE, 20.520 €, 684,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo.Ob parceli so vsi priključki! Parcela je popolnoma ravna.ZK urejena. Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo velikosti 684 m2. Ob parceli so vsi priključki!....

 
 
 
  Zemljišče, MAČKOVCI, 21.528 €, 1794,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2022.,

www.indomio.si

1.794 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, v Mačkovcih prodamo stavbno zemljišče z možnostjo gradnje stanovanjskih, proizvodnih, kmetijskih, obrtnih, servisnih, trgovskih ali gostinskih objektov, prodamo. Cena: 12,00 EUR/m2 V Mačkovcih prodamo stavbno zemljišče z možnostjo gradnje stanovanjskih,....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE-MOTA, 21.900 €, 1240,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Pomurska – Hrastje-Mota, površina zemljišča 1.240,00 m2, urejena meja. Cena: 21.900 EUR. V čudovitem naravnem okolju, ki se nahaja v naselju Hrastje-Mota, prodamo stavbno zemljišče na ravni in sončni parceli. Zemljišče je po namenski rabi opredeljeno kot površina....

 
 
 
  Zemljišče, GRINTOVEC, 22.400 €, 1869,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.869 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo - kmetijsko zemljišče na grintovcu v dolini pod vasjo, prodamo. Cena: 22.400,00 EUR Prodaja se zemljišče velikosti 1 869 m2 na Grintovcu pri Šmarjah. Gre za parcelo 2818 K.O. 2608 ŠMARJE, ki se nahaja v dolini pod vasjo. Zemljišče je izravnano....

 
 
 
  Zemljišče, POMJAN, 22.710 €, 1514,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111021-169 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v okolici Pomjana. Dostop do parcele je urejen. Lega je južna, zemljišče je ravno. Zemljišče se nahaja znotraj pohodne krožne poti, ki vodi od vasi Pomjan do slapa Supot, natančneje....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 23.000 €, 1165,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.165 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR Prodamo gradbeno parcelo ob asfaltni cesti v Dolžu. Namenska raba: površine podeželskega naselja Dopustni objekti: stanovanjski (eno in dvostanovanjske prostostoječe stavbe, kmetijski objekti Dopustne dejavnosti: bivanje, kmetijske....