• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 2050 m2 - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • zemljišča parcele slovenija do 2050 m2 - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 2050 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 2050 m2" je bilo najdenih 848 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 172 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1950 m2 (malo manjši)
    • 2150 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 7000 eur
    • do 8700 eur (povprečna cena)
    • do 10000 eur
    • do 87 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 37.200 €, 1004,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-23 Ogled oglasa na strani ponudnika V Selnici ob Dravi prodamo stavbno zemljišče v velikosti 1.004 m2. Zemljišče se nahaja v neposredni bližini centra mesta in nedaleč stran od glavne ceste. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti s pločnikom na obeh....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 120.000 €, 1001,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

1.001 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Parcela za gradnjo stanovanjske hiše na robu vasi. približno polovica parcele je za gradnjo hiše (območje Sss) preostala polovice je tudi stavbno zemljišče - zeleni pas (območje ZD). Del parcele kjer je možna gradnja....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 260.000 €, 1000,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.dfi.si

1.000 m², zazidljiva, Kupimo sončno zazidljivo parcelo funkcionalne oblike za gradnjo družinske hiše, kupimo. Cena: 260.000,00 EUR Dodaten opis Zaželeno, da ima vse komunalne priključke ob parceli (voda, elektrika, kanalizacija, optika). Prednost imajo mirne lokacije z dobro dostopnostjo....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 250.000 €, 1000,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2023.,

www.mp-projekt.si

Odlična priložnost za investicijo! Na izredni in vidni lokaciji, ob glavni cesti Škofja Loka - Kranj ekskluzivno prodajamo zazidljivo parcelo v izmeri 1000 m2. Parcela se nahaja na območju centralnih dejavnosti - CU in je namenjena poslovni nestanovanjski gradnji. Dopustne dejavnosti....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 1.200.000 €, 1000,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

1.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Naprodaj je večje število parcel: K.O. 2476 LANDOL: - parcela 887 kmetijsko zemljišče 4.557 m2 (celotna) delež do 1/2 cena 1,20 €/m2 - parcela 853 kmetijsko zemljišče 4.863 m2 (celotna) delež do 1/2 cena 1,20 €/m2 - parcela....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V mirnejšem predelu osrednjeslovenske regije, do 45 km iz Ljubljane, zazeljeno v smeri Trebnje, Ig oziroma Velike Lašče. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 28.000 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Šentjur, Podgrad, 1.000 m2, zazidljiva, na lepi lokaciji, za nogometnim igriščem, dovoz, sončna, bližina infrastrukture, prodam. Cena: 28 EUR /m2 .

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 900.000 €, 1000,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo na izredno mirni lokaciji parcelo v izmeri 1.000 m2 za katero je bilo pridobljeno gradbeno dovoljenje za stanovanjsko hišo cca 400 m2, P+1 ter bazen. Dostop do parcele je urejen. Voda, elektrika in kanalizacija v bližini. Južna sončna lega. Pogled iz parcele je prečudovit....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 60.000 €, 1000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

trenutno na zemljišču ni ničesar. .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Želiva si zemljišče, ki je v naravi in nudi zasebnost. Zaželeno je tudi, da so na parceli oziroma v njeni bližini priključki (elektrika, vodovod...) Minimalno 1000m2 .

 
 
 
  Zemljišče, LOZICE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-137 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji več stavbnih zemljišč (6x) velikosti 1000 m2, v naselju Lozice v bližini Podnanosa. Podrobnejša namenska raba zemljišča so stanovanjske površine, v katere spadajo enostanovanjske, dvostanovanjske stavbe....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 250.000 €, 1000,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Prezide – Prodaje se građevinsko zemljište prvi red do mora površine 1000 m2; Prilaz na parcelu sa puta širine 5 metra – moguće je odmah ishodovati građevinsku dozvolu; Jedna od najljepših pozicija na otoku Viru – idealno za vilu ili apartmane; Vlasništvo uredno; Cijena....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 1.000.000 €, 1000,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.000 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni okolici Kubeda, možen nakup posameznih enot, prodamo. Cena: cca 1,00 EUR/m2 Prodamo obsežno posest kmetijskih in gozdnih zemljišč v vasi Kubed in Gračišče v skupni velikosti 319.010 m2. V ponudbi sta tudi dve....

 
 
 
  Zemljišče, RUŠE, 115.000 €, 1000,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2025.,

www.indomio.si

1.000 m2, za investicijo, za industrijsko gradnjo, Investicijska priložnost.Na prodaj več zazidljivih zemljišč v industrijski coni Ruše. Zemljišča, različnih velikosti, imajo ravninsko lego, ključne priključke na ali v neposredni bližini, od AC odaljena zgolj 18 km in v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, DOKLEŽOVJE, 10.000 €, 1000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

1.000 m2, kmetijsko zemljišče, priložnost za oddih ali investicijo - parcele v naravi, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR DOKLEŽOVJE – bližina Banovcev in Moravskih Toplic Na voljo je 5 parcel, velikosti od 440 m² do 1100 m² – popoln kraj za vse, ki si želite lasten vrtiček, vikend kotiček,....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI HRASTNIKU, 52.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2023.,

www.indomio.si

1.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 52,00 EUR/m2 Prodaja, posest, zazidljiva: DOL PRI HRASTNIKU, 1000 m2 Na prijetni in zelo dostopni lokaciji na Dolu pri Hrastniku, v občini Hrastnik, prodamo zelo lepo, sončno, zazidljivo zemljišče, ki je primerno za gradnjo individualnih hiš. Nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, VOGRSKO, 110.000 €, 1000,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2025.,

www.indomio.si

1.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1000m2, predhodno bo potrebna parcelacija dela zemljišča. Zemljišče se nahaja v naselju Vogrsko (del v smeri proti Prvačini) na Goriškem. Telekomunikacije so ob dostopni poti, elektrika je na....

 
 
 
  Zemljišče, KRASNO, 65.000 €, 999,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

999 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Goriških brdih, v vasi Krasno . Na vrhu vasi je naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela ima lep, odprt pogled na Goriška brda. Mirna in sončna lega. Brez provizije za kupca, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 185.000 €, 996,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 996 m2, zazidljiva, Na lepi lokaciji, le 500 m od Ivančne Gorice prodajamo sončno in ravno zazidljivo parcelo. z odprtim pogledom, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Meji na kmetijsko zemljišče. Možnost gradnje eno ali dvostanovanjske stavbe. Dostop je urejen iz občinske ceste.....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

996 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na lepi lokaciji, le 500 m od centra Ivančne Gorice, prodamo sončno in ravno parcelo. Parcela ima odprt pogled na naravo, kar omogoča kakovostno bivanje v stiku z naravo, hkrati pa nudi bližino vse potrebne infrastrukture, prodamo. Cena: 185.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 350.000 €, 992,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-190 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 992 m2. Priključek za vodo, elektriko in mestno kanalizacijo se nahaja na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 139.200 €, 992,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

992 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 139.200,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 34.650 €, 990,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam zazidljivo parcelo na mirni in lepi lokaciji od centra oddaljeni 500 m. Nekaj dokumentacije za gradnjo že urejeno! V bližini šola, vrtec, trgovine, zdravstveni dom, zdravilišče..... .

 
 
 
  Zemljišče, LANIŠČE, 169.000 €, 2227,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.kvadratnimeter.si

2.227 m², zazidljiva, prodaja se lepa parcela z razgledom zahodna lega, elektrika in voda sta na parceli, dostop asfalt in služnost dostopa je urejena, širina same parcele je 33 m. dolžina 65 m., je v naklonu, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 169.000 €, 2227,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

2.227 m2, zazidljiva, prodaja se lepa parcela z razgledom zahodna lega, elektrika in voda sta na parceli, dostop asfalt in služnost dostopa je urejena, širina same parcele je 33 m. dolžina 65 m., je v naklonu, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Pogoj nakupa: stroški provizije za opravljeno....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 138.700 €, 987,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

987 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 138.700,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 65.000 €, 986,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2025.,

www.indomio.si

986 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR V vasi Obrov se prodaja zazidljiva parcela v skupni velikosti 986 m2. Del tega v velikosti 432,85 m2 je zazidljivo zemljišče, preostali del v velikosti 553,14 m2 je kmetijsko zemljišče. Parcela ima že izdelano gradbeno dovoljenje za....

 
 
 
  Zemljišče, KREMBERK, 37.900 €, 985,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

985 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo v skupni izmeri 985 m2, ki je na voljo za prodajo. Parcela se nahaja na izredno lepi in mirni lokaciji, kar ponuja odlično priložnost za investicijo ali gradnjo doma v prijetnem in urejenem okolju, prodamo. Cena: 37.900,00 EUR....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 733.000 €, 980,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

Vir ODLIČNA POZICIJA prodaje se građevinsko zemljište površine 980 m2; prvi red do mora – južna strana, blizina centra mjesta; zemljište se nalazi u građevinskom izgrađenome dijelu; moguće je po prostornom planu odmah ishodovati građevinsku dozvolu; pristup na zemljište sa dva javna....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 400.000 €, 980,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kanalizacijski priključek (2x), voda, elektrika, dostop z javne poti, na eni strani meje potok, sončna lega,center vasi. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 267.480 €, 2229,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

2.229 m2, zazidljiva, V naselju Lavrica, le tri minute vožnje od AC obroča, dolgoročna investicijska priložnost, prodamo. Cena: 267.480,00 EUR V naselju Lavrica, le tri minute vožnje od AC obroča, prodamo stavbno zemljišče v velikosti 2229 m2. Parcela je popolnoma ravna in leži ob....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 155.200 €, 970,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

970 m2, zazidljiva, v mirnem, podeželskem okolju nad Ljubljansko meglo, le 15 minut od AC obroča, prodamo. Cena: 155.200,00 EUR Zazidljiva parcela v izmeri 970m2 se nahaja v mirni vasi Brezje, ob naselju Smrjene. Primerna za vse, ki iščete mirno podeželsko okolje z vsemi mestnimi....

 
 
 
  Zemljišče, SEMIČ, 16.000 €, 969,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEMIČ, pod magistralo, v k.o. Kot, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 969,00 m2. Zemljišče je po namenski rabi stavbno (razpršena poselitev) - oznaka A in drugo kmetijsko zemljišče - oznaka K2, namenska raba: bivanje - stanovanja, občasno bivanje, kmetije z dopolnilnim dejavnostmi,....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA SENARSKA, 37.000 €, 967,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

967 m2, zazidljiva, Čudovita ravnica, sončna lega, na samem Vas morda zanima gradnja novega vašega doma?, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR Pozdravljeni, Čudovita ravnica, sončna lega, na samem.. Vas morda zanima gradnja novega vašega doma? KJE: Zgornja Senarska, cca 2 km do vse....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Posavje, 265.100 €, 964,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

964 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V neposredni bližini Konjeniškega kluba Ljubljana Stožice prodamo stavbno zemljišče, namenjeno pretežno za večstanovanjske površine, delno pa za športne centre, Št. parc. je 491, 1735 k.o. Stožice, parcela je brez bremen, pridobljena je tudi....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 100.000 €, 964,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica – Logatec, površina 964,00 m2. Cena: 100.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. V Logatcu prodamo sončno in čudovito umeščeno zazidljivo zemljišče v velikosti 964,00 m2. Zemljišče se nahaja v bližini....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRINA, 35.000 €, 962,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-154 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 926 m2. Vsi priključki gredo čez parcelo. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je primerno osončena. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 42.000 €, 960,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

960 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji parcele za gradnjo stanovanjske hiše v Orešju pri Šmarjeti. Parcela obsega cca 960 m2 stavbnega zemljišča in v nadaljevanju cca 7170 m2 kmetijskega zemljišča. Na stavbnem zemljišču stoji objekt, kozolec izpred....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 136.000 €, 960,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

960 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 136.000,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, DOBROVA, 143.850 €, 959,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

959 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, sončna, ravna parcela, nasuta, ob javni asfaltirani poti, območje namena ( trgovska, poslovna, oskrbna, storitvena, obrtna in gostinska dejavnost), v bližini je mestni avtobus, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m2 Pogoj prodajalca: - kupec plača davek....

 
 
 
  Zemljišče, POLHOV GRADEC, 143.700 €, 958,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

958 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, sončna, ravna parcela, nasuta, ob javni asfaltirani poti, območje namena ( trgovska, poslovna, oskrbna, storitvena, obrtna, gostinska dejavnost. za garažne stavbe, parkirišča, skladišča, objekt z fotovoltaičnim sistemom na strehi in fasadi),....

 
 
 
  Zemljišče, DOBROVA, 143.700 €, 958,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

958 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, ravna parcela, nasuta, ob javni cesti, območje namena ( trgovska, poslovna, oskrbna, storitvena, obrtna, gostinska dejavnost. za garažne stavbe, parkirišča, skladišča, objekt z fotovoltaičnim sistemom na strehi in fasadi), višina objekta 12m,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 379-420 (od skupaj 805)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!