• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 2050 m2 - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • zemljišča parcele slovenija do 2050 m2 - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 2050 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 2050 m2" je bilo najdenih 847 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 171 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1950 m2 (malo manjši)
    • 2150 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 6900 eur
    • do 8600 eur (povprečna cena)
    • do 10000 eur
    • do 86 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VRZDENEC, 120.000 €, 1088,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2025.,

www.indomio.si

1.088 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Za parcelo je bilo že l. 2007 pridobljeno gradbeno dovoljenje, nakar je bila nepričakovano izključena iz namena zazidljivosti in stanovanjske rabe. Ponovno je postala zazidljiva po več letih in s tem vrednost povrnjena.....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNA VAS, 445.000 €, 1087,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

1.087 m2, zazidljiva, Za vas smo prevzeli v posredovanje parcelo v Črni vasi, velikosti 1.087 m2, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR Ne zamudite priložnosti Na elitni lokaciji 7minut od obvoznice, smo prevzeli v posredovanje parcelo v Črni vasi, v velikosti 1.087 m2. Pridobljena so vsa....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 160.000 €, 1087,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

1.087 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Stavbna parcela z delnim pogledom na morje! Prodamo zelo lepo zazidljivo stavbno zemljišče, ki se nahaja v Krkavčah ( oddaljeno 15 km od Kopra) na mirni lokaciji. Zemljišče je velikosti 1.087,00 m2, je na južni legi s panoramskim....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 41.402 €, 1086,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-62 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljive, sončne parcele z rahlim naklonom v velikosti 1086 m2. Priključki na električno, vodovodno in ostalo infrastrukturo so ob cesti. Dostop do zemljišča je iz javne ceste. V naselju je v planu....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 41.402 €, 1086,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

1.086 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva sončna parcela Kungota-Gradiška-ugodno, prodamo. Cena: cca 41.402,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljive, sončne parcele z rahlim naklonom v velikosti 1086 m2. Priključki na električno, vodovodno in ostalo infrastrukturo so ob....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA VELKA, 12.000 €, 1085,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

1.085 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V CENTRU ZGORNJE VELKE V centru Zgornje Velke prodamo zazidljivo parcelo velikosti 1.085 m2. Parcela je delno ravna, delno pod naklonom, osončena, vzhodne lege in locirana cca 100 m iz centra....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 85.000 €, 1083,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

1.083 m2, zazidljiva, Komunalno urejeno zazidljivo zemljišče, Filovci, prodamo. Cena: cca 85.000,00 EUR Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 1083 m² v idilični vasi Filovci pri Moravskih Toplicah. Zemljišče je komunalno opremljeno, ob njem poteka mestna kanalizacija, kar omogoča....

 
 
 
  Zemljišče, IGA VAS, 53.000 €, 1082,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2025.,

www.indomio.si

1.082 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Zazidljiva parcela v velikosti približno 1082 m2 (točna velikost bo znana po parcelaciji) se nahaja v slikoviti vasici Iga vas, ki je del občine Loška Dolina. Ta priložnost za nakup zemljišča ponuja izjemno lokacijo s potencialom....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1081,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

1.081 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.081 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.081 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 97.200 €, 1080,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

1.080 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo parcele v Lokvi, ki so namenjena stanovanjski gradnji, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 Na voljo več zazidljivih parcel v idilični kraški vasi Lokev Iščete prostor za svoj novi dom v mirnem, naravnem in hkrati dobro povezanem okolju? V Lokvi,....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 39.000 €, 1080,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

1.080 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, blizu center Dobrna, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo na mirni lokaciji v Dobrni, Zavrh nad Dobrno. Parcela je za stanovanjsko gradnjo in je v skupni velikosti 1.080m2. Za lokacijsko inforamcijo nas kontaktirajte. V neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 91.205 €, 1073,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.073 m2, zazidljiva, 1.073 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 91.205,00 EUR, prodamo. Cena: 91.205,00 EUR Na robu Vipavske doline, v neposredni bližini Nove Gorice (5,5 km) in sredi neokrnjene narave se nahaja na čudoviti in ozeleneli lokaciji zazidljiva posest velikosti 1073 m². Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 196.452 €, 1070,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Iz parcele je prekrasen, odprt pogled proti Bertokom, sv. Antonu in Koprom. V bližini se nahaja vrtev, šola in športna dvorana, oskrbne dejavnosti pa so urejene v centru Škofij do katerega je možen peš dostop. ponujamo možnost ugodnega kreditiranja. .

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1067,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.067 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.067 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.067 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 243.900 €, 1111,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Možna takojšnja izgradnja. .

 
 
 
  Zemljišče, SLATINSKI DOL, 75.000 €, 2214,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1011 Ogled oglasa na strani ponudnika Zemljišče se nahaja na lepi lokaciji, malenkost iz centra Zgornje Kungote. Sestavljajo ga štiri parcele v skupni izmeri 2.214 m2, ena izmed parcel je dejansko cesta, ki jo uporabljajo tudi drugi uporabniki - v izmeri 337 m2.....

 
 
 
  Zemljišče, ZREČE, 56.000 €, 1066,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281008-392 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Zreče imamo za vas stavbno zemljišče na katerem je sicer zgrajena vinska klet in pomožni lesen objekt. Torej v kolikor si želite preprosto uživat v naravi in razmišljate mogoče o gradnji stanovanjske hiše je tale zadeva....

 
 
 
  Zemljišče, RAVNIK, 1.238.187 €, 1061,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.061 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,10 EUR/m2 Prodaja se kmetijsko zemljišče v izmeri 1.061 m2, ki je locirano v bližnji okolici vasi Ravnik. Lastništvo urejeno in brez bremen. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠTRIHOVEC, 61.900 €, 1060,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 61.900,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V ŠTRIHOVCU S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Prodaja se zazidljivo zemljišče v čudoviti, podeželski okolici Štrihovec pri Šentilju. Ta nepremičnina je novost na trgu in ponuja priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 41.340 €, 1060,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.060 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Parcela se nahaja na odlični lokaciji ob regionalni cesti Logatec–Postojna in je namenjena industrijski gradnji, kar predstavlja izjemno priložnost za investicijo ali razvoj poslovne dejavnosti. Območje je trenutno vključeno v OPPN,....

 
 
 
  Zemljišče, DOLE PRI POLICI, 127.000 €, 2216,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2026.,

www.indomio.si

2.216 m2, zazidljiva, Dole pri Polici, na mirni in sončni lokaciji, le 5 minut vožnje do AC priključka Grosuplje. Možna je gradnja eno ali dvostanovanjskih stavb, prodamo. Cena: 127.000,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo v naselju Dole pri Polici, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 230.000 €, 1052,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 1052 m2. Parcela se nahaja na mirni lokaciji ter ima prečudovit pogled na celotni zaliv (od solin, marine, Portorož, Bernardin in Hrvaško obalo). VREDNO OGLEDA. .

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 78.900 €, 1052,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Omogočen dostop z javne ceste, komunalna, energetska, telekomunikacijska infrastruktura so v neposredni bližini parcele, prav tako kabelsko razdelilno omrežje. .

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 150.000 €, 1050,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2025.,

www.indomio.si

1.050 m2, zazidljiva, KOPER - BOŠAMARIN (proti Grinjanu), prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1050 m2 (zazidljivo 520 m2,530 m2 kmetijsko zemljišče), prodamo. Cena: 150.000,00 EUR KOPER - BOŠAMARIN (proti Grinjanu), prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1050m2 (zazidljivo 520m2,....

 
 
 
  Zemljišče, DOMŽALE, 231.000 €, 1050,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Eno ali dvostanovanjska hiša, poslovni prostor. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 168.000 €, 1050,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Komunalni priključki ob parceli, ureditev dostopa. .

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 150.000 €, 1045,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.045 m2, zazidljiva, VIŠNJA GORA, 1.045 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, območje eno in dvostanovanskih hiš na odlični lokaciji v objemu narave. Partizanska cesta, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Dodaten opis nepremičnine PRILOŽNOST ZA INVESTITORJE....

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 75.500 €, 1042,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

1.042 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 1042 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 50.000 €, 1041,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

1.041 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V centru Rimskih Toplic, v urejenem in prijetnem stanovanjskem okolju imamo na prodaj zazidljivo zemljišče velikosti 1.041 m², najbolj primerno za gradnjo družinske hiše. Lokacija združuje mirno bivalno okolje in odlično dostopnost....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 74.000 €, 1039,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2024.,

www.indomio.si

1.039 m2, zazidljiva, V bližini osnovne šole v Spodnjem Dupleku, na koncu slepe ulice, prodamo zazidljivo gradbeno parcelo. Zemljišče ima urejen dostop. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za gradnjo dvojčka ali samostojne individualne hiše,....

 
 
 
  Zemljišče, MALA SELA, 40.000 €, 1038,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja nad vasjo Mala sela ob gozdu, asfalten dostop, elektrika, telekomunikacije na oz. ob parceli, javni vodovod oddaljen cca. 300 m zračne razdalje. .

 
 
 
  Zemljišče, ZAZID, 57.000 €, 1038,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-129 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Morski jarek (del naselja v Sp. Kungoti v smeri proti Kamnici, Urbanu v Občini Kungota), prodamo dve povezani zazidljivi parceli za gradnjo ene ali dveh stanovanjskih hiš. Na sosednjih parcelah se bo v naslednjem....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 230.000 €, 1036,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-128 Ogled oglasa na strani ponudnika V Notranjih Goricah posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, velikosti 1036m2. Vsi priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena.....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 19.640 €, 1034,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

1.034 m2, zazidljiva, moravske toplice / motvarjevci - izjemna priložnost, prodamo. Cena: 19.640,00 EUR MORAVSKE TOPLICE / MOTVARJEVCI – IZJEMNA PRILOŽNOST! Zazidljivo zemljišče 1.034 m² – sončna lokacija v naravi, številne možnosti gradnje Na odlični lokaciji v Motvarjevcih, v neposredni....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 41.100 € na 38.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NEBOVA, 38.000 €, 1027,00 m2 cca 40 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.05.2024 - 41.098 €
03.04.2025 - 41.100 €
23.04.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2024.,

www.indomio.si

1.027 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo gradbeno parcelo v velikosti 1.027,43 m2, ki se nahaja v naselju Nebova. Ta parcela ponuja izjemno priložnost za izgradnjo vašega sanjskega doma, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Parcela se nahaja v naselju Nebova, ki je del Maribora.....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 71.540 €, 1022,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nezazidano stavbno zemljišče za gradnjo individalne stanovanjske hiše. Informacije: 041 781-718, 031 301-241 .

 
 
 
  Zemljišče, MAČKOVEC PRI ŠKOCJANU, 5.000 €, 1014,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

1.014 m2, kmetijsko zemljišče, druga kmetijska zemljišča, prodamo. Cena: 5.000,00 EUR Prodamo zemljišče v izmeri 1.014 m2 po ceni 5.000,00 EUR. Kupec poleg kupnine poravna stroške vpisa lastninske pravice na svoje ime in plača davek na promet nepremičnin v višini 2% od prodajne cene.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 75.000 €, 1012,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

1.012 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Ste od nekdaj sanjali o svoji hiši, ki bi se nahajala na odlični lokaciji - v bližini mesta, ampak na obrobju mesta, v urejeni ulici, s sončno lego? V nakup ponujamo 1.012 m2 odlično parcelo (100% stavbno zemljišče) na odlični legi....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 341.250 € na 354.200 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠENČUR, 354.200 €, 1012,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.02.2026 - 390.000 €
21.04.2026 - 341.250 €
07.05.2026 - 354.200 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

1.012 m2, zazidljiva, zazidljiva parcela na prvovrstnii, ravni in mirni lokaciji v središču Šenčurja. Parcela ima urejen dostop in ima vse komunalne priključke: vodo, elektriko, kanalizacijo in ostale telekomunikacijske prilkjučke. Na njej je mogoča za takojšnja gradnja enostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 100.225 €, 1055,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

- .

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 50.000 €, 1007,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

1.007 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Naprodaj zazidalna parcela ob glavni cesti v Zarečju, bližina križa, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Prodaja se zazidalna parcela ob glavni cesti v Zarečju, bližina križa, v izmeri 1007 m2. Zemljišče se nahaja na sončni legi, vsa infrastruktura....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 25.000 €, 1007,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2025.,

www.indomio.si

1.007 m2, nezazidljiva, VRANJI VRH - nezazidljivo zemljišče z leseno brunarico, počitniško prikolico in samooskrbno infrastrukturo (sončni paneli, zbiralnik vode, zemeljski hladilnik), na večji ograjeni parceli, le nekaj minut od infrastrukture, naprodaj za 25.000 EUR, prodamo. Cena:....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 337-378 (od skupaj 805)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>