• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2 do 3990 m - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2 do 3990 m - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2 do 3990 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2 do 3990 m2" je bilo najdenih 443 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 25 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 3790 m2 (malo manjši)
    • 4190 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 44 eur/m2 (malo cenejši)
    • 49 eur/m2 (malo dražje)
    • do 2400 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, PESNICA PRI MARIBORU, 28.820 €, 655,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

655 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 3 zazidljive parcele z razgledi na vinograde, prodamo. Cena: 28.820,00 EUR Ponujamo edinstveno priložnost za nakup treh zazidljivih parcel na vrhu hriba v Gradiški, ki se ponašajo z izjemnim razgledom med vinogradi. Ta priljubljena lokacija je....

 
 
 
  Zemljišče, VINTAROVCI, 25.000 €, 646,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

646 m2, zazidljiva, Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino. Parcela meri 646,0 m², od tega je 71,3% namenjenih za gradnjo, preostanek pa za kmetijsko rabo, trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 31.500 €, 643,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lepa lokacija za gradnjo hiše ali vikenda. Locirana je ob gozdu in ob vasi, do Ljubljane pa je cca. 30min vožnje. .

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, MEDVODE, 20.460 €, 620,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

620 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - okolica, Zapoge, kmetijsko zemljišče v izmeri 620 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec. .

 
 
 
  Zemljišče, TOLMIN, 20.416 €, 704,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

parcela je v naklonu, .

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 24.000 €, 600,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR – Prodaje se poljoprivredno zemljište u predjelu Ravnice površine 600 m2 – prvi red do kuća i građevinske zone ; jako lijepa pozicija; Sa zemljišta se pruža pogled na more ; Udaljenost od mora je 400 metara ; Zemljište je pravilnog oblika; Prilaz na zemljište sa puta širine 5....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 29.050 €, 581,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcele ležijo na ravnini, so pravilnih oblik, v mirnem in zelenem okolju, komunalno urejene, vsi priključki (elektro, vodovod, telekomunikacije) so v pripravi oziroma gradnji. Dostop do parcel je omogočen z nove dostopne ceste (cesta je v gradnji, dokončano predvidoma 07/2022). Parcele....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 9.900 €, 580,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

580 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.900,00 EUR Prodamo leseno uto za orodje v velikosti 12 m2 z nadstreškom (4m2) v Razborju (Dramlje). Velikost kmetijskega zemljišča na katerem stoji uta je 580 m2. Možnost postavitve sadnih dreves. Dostop do zemljišča je cca 50 m od občinske....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 19.500 €, 563,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

563 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.500,00 EUR Gradbena parcela Paridol, občina Šentjur pri Celju Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup gradbene parcele v idiličnem kraju Paridol, ki se nahaja v občini Šentjur pri Celju. Parcela v velikosti 563 m2 (po GURS) predstavlja odlično....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 16.000 €, 561,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-474 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj manjša zazidljiva parcela ob lokalni cesti v Markovcih, v območju stavbnih zemljišč. V neposredni bližini vsa infrastruktura. Meje so urejene. Parcela je pod naklonom. Do mesta Ptuj je po glavni cesti 7 km, pot ob....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 19.600 €, 518,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Tatre okolica, Brkini, zazidljiva parcela, na robu naselja, ob medkrajevni cesti Tatre-Rjavče, komunalna oprema v cesti, rahel nagib proti jugu, velikost zazidljive parcele 518 m2, ki se nadaljuje v kmetijsko parcelo 460 m2, delno poraščeno, lep razgled. Ključne specifikacije Parcela:....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 25.000 €, 507,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

507 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja ravnega in sončnega zemljišča v RačahPosredujemo pri prodaji ravnega in sončnega zemljišča v skupni izmeri 507 m2, ki se nahaja na odlični in lahko dostopni lokaciji ob objektu na naslovu Ptujska cesta 42a, 2327 Rače. Parcela obsega 320....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 14.900 €, 486,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

486 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče, Bezina, prodamo. Cena: cca 14.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v skupni velikosti 486 m², ki se nahaja v mirnem naselju Bezina, le nekaj minut vožnje iz središča Slovenskih Konjic. Po opravljenih raziskavah zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 17.500 €, 484,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

484 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče za vikend ali hiško Klanc- Parož. Dostop asfalt, prodamo. Cena: 17.500,00 EUR V občini Dobrna na Klancu prodajamo za vas stavbno zemljišče površine podeželskega naselja, za gradnjo manjše hiške oziroma vikenda . Dopustna....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE PIRNIČE, 15.345 €, 465,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2025.,

www.indomio.si

465 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Medvode - Spodnje Pirniče, kmetijsko zemljišče v izmeri 465 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 18.000 €, 435,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.03.2026.,

www.indomio.si

435 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 18.000,00 EUR V prodaji je zemljišče, po namenski rabi območje razpršene poselitve, ki se nahaja v naselju Drvanja, oddaljeno le cca 3 km od kraja Benedikt. Parcela je v celoti ravninska, na sončni lokaciji.....

 
 
 
  Zemljišče, RADMOŽANCI, 12.900 €, 429,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.08.2024.,

www.indomio.si

429 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 12.900,00 EUR V manjšem strnjenem naselju Radmožanci (poštni okoliš Dobrovnik, občina Lendava), prodamo stavbno zemljišče, skupne površine 429 m2. Sončno zemljišče pravilne oblike, ravno, opredeljeno kot območje naselij za individualno....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 23.000 €, 513,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kontakt: 040 894-020 Iztok .

 
 
 
  Zemljišče, KOŠTABONA, 5.052 €, 421,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2024.,

www.indomio.si

421 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj je lepa in lahko dostopna kmetijska parcela v Koštaboni v velikosti 421 m2, parcela je delno poraščena možen je pa tudi nakup sosednje parcele v velikosti 352 m2. Obe skupaj tvorita kvadrat. Pogoj prodajalca za prodajo je, da kupec prevzame plačilo....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 8.000 €, 400,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR – Prodaje se poljoprivredno zemljište u predjelu Grbe površine 400 m2; Zemljište se nalazi do kuća ; Zemljište je pravilnog oblika; Prilazni put do zemljišta; Zemljište je očišćeno; Blizina centra mjesta; Vlasništvo uredno; Cijena 20 eura / m2. Prodajalcu povejte da ste oglas....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 8.217 €, 249,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

249 m2, kmetijsko zemljišče, sončna lega, urejena parcela in dostop, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Dravlje - Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 421-443 (od skupaj 443)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled