• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2 do 3990 m - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2 do 3990 m - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2 do 3990 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija do 47 eur/m2 do 3990 m2" je bilo najdenih 444 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 25 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 3790 m2 (malo manjši)
    • 4190 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 44 eur/m2 (malo cenejši)
    • 49 eur/m2 (malo dražje)
    • do 2400 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KRKAVČE, 38.000 €, 2660,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

2.660 m2, nezazidljiva, vaš skriti kotiček v slovenski Istri, Idilično posestvo s prikolico in nadstreškom, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Na prodaj je izjemno atraktivno zemljišče, ki ponuja edinstveno priložnost za pobeg v naravo in ustvarjanje lastnega mirnega zatočišča. Ta čudovit....

 
 
 
  Zemljišče, MARIJA GRADEC, 45.000 €, 2656,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2025.,

www.indomio.si

2.656 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče z razgledom na okoliške hribe in Laško, stavbno zemljišče v naklonu, primerno za enodružinsko hišo, dostop iz javne poti, blizu vse potrebne infrastrukture, na dosegu narave, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR Zemljišče z razgledom nad....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA VOLIČINA, 86.000 €, 2649,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

2.649 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo s površino 2.649 m2 od tega cca 1.700 m2 zazidljivega zemljišča na odlični lokaciji v naselju Zgornja Voličina, v občini Lenart, tudi kot investicija za izgradnjo treh stanovanjskih hiš, prodamo. Cena: 86.000,00 EUR Pozdravljeni,....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 54.400 €, 2720,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

a isto .

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 15.000 €, 2632,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

2.632 m2, zazidljiva, Sonce, mir in strateška lokacija: elitna vzhodna lega z vinogradom in gradbenim delom le 10 minut od avstrijske meje in avtoceste. Idealno za tiste, ki iščejo popolno zasebnost v območju z nizko gostoto poselitve, a s hitrim dostopom do infrastrukture in priključki....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 19.900 €, 2631,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V osrčju Kozjanskega narodnega parka, na lepi sončni legi, prodamo zemljišče v skupni velikosti 2631 m2. Od tega je kmetijskega zemljišča 1809 m2 in 822 m2 stavbišča. Na zemljišču stoji stara kmečka hiša. V hiši je stara krušna peč, vaška voda in elektrika. Na razpolago so 4 prostori....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 71.000 €, 2618,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2024.,

www.indomio.si

2.618 m2, zazidljiva, ob glavni cesti, v neposredni bližini centra kraja, za stanovanjsko, večstanovanjsko in poslovno rabo, s širokim spektrom namembnosti, prodamo. Cena: 71.000,00 EUR Lokacija: center kraja, ob Apaški cesti, dobro prometno dostopna lokacija. Zemljišče je v nagibu.Vsa....

 
 
 
  Zemljišče, DROBTINCI, 65.500 €, 2605,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

2.605 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo zazidljivo zemljišče velikosti 2.605 m2 v mirnem naselju Drobtinci (občina Apače). Parcela je ravna, z urejenim dostopom z asfaltirane ceste in komunalno infrastrukturo v bližini (voda, elektrika, kanalizacija). Nahaja se na območju....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 20.000 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je na mirni lokaciji, 3km od Lendave. vsi priključki v blizini. Dodatne informacije na tel. 041-921-055. .

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 60.000 €, 2600,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

ostalo del je v fazi spremembe namembnosti .

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 36.400 €, 2599,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

2.599 m2, zazidljiva, zemljišče za izgradnjo stanovanjskih hiš, sončna lega, ob reki Muri, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v neposredni bližini, prodamo. Cena: 36.400,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI....

 
 
 
  Zemljišče, MALO TREBELJEVO, 8.500 €, 2598,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

2.598 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 8.500,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče s površino 2598m2 v bližini naselja Malo Trebeljevo. Zemljišče v naravi predstavlja travnik. Parcela rahlo visi proti jugozahodu. Dostop ni urejen. Pogoj prodajalca za sklenitev pravnega posla je....

 
 
 
  Zemljišče, RUPERČE, 12.990 €, 2580,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2025.,

www.indomio.si

2.580 m2, nezazidljiva, Si želite nekaj svoje kmetijske zemlje, trenutno vinograd in še cca 600 m2 lepe ravne zemlje za svojo sprostitev, dušo, srce..?, prodamo. Cena: 12.990,00 EUR Pozdravljeni, si želite nekaj svoje kmetijske zemlje, trenutno vinograd in še cca 600m2 lepe ravne....

 
 
 
  Zemljišče, NEVERKE, 68.000 €, 4225,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.indomio.si

4.225 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Na mirni lokaciji na koncu vasi prodamo parcelo v skupni velikosti 4225 m2. Od tega je približno 1850 m2 zazidljive parcele za stanovanjsko gradnjo, ostalo je kmetijska parcela. Vsa infrastruktura, vodovod, elektrika, telekomunikacijsko....

 
 
 
  Zemljišče, MIHELCA, 34.900 €, 2578,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.dfi.si

2.578 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, idilična parcela z infrastrukturo in čudovitim razgledom, prodamo. Cena: 34.900,00 EUR Dodaten opis Na mirni in sončni lokaciji, sredi narave, prodamo zazidljivo parcelo na samem s celotno infrastrukturo (elektrika, voda, dostopna cesta). Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 34.900 €, 2578,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

2.578 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, idilična parcela z infrastrukturo in čudovitim razgledom, prodamo. Cena: 34.900,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji, sredi narave, prodamo zazidljivo parcelo na samem s celotno infrastrukturo (elektrika, voda, dostopna cesta). Parcela nudi prekrasen....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVA, 102.280 €, 2557,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

2.557 m2, zazidljiva, Na voljo so tri parcele namenjene za gradnjo stanovanjskih objektov, za katere je izdelan OPPN za del enote urejanja EUO RA 11/8 stanovanjsko območje Dobrava v Radečah.Prodaja je možna ločeno za vsako predvideno enoto posebej, v kombinaciji ali c v kompletu.Velikost....

 
 
 
  Zemljišče, KAPLJA VAS, 21.000 €, 2551,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2024.,

www.indomio.si

2.551 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo Zemljišče v Idilični Slovenski Vasi, na vrhu hriba z vinogradom, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR Predstavljamo vam edinstveno priložnost za nakup stavbnega zemljišča v idilični Kaplji vasi, Prebold, ki se nahaja v čudoviti Savinjski....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 114.795 €, 2551,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

2.551 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Novemu kupcu je na voljo 2551 m2 zazidljivega zemljiča po ceni cca 45 eur/m2. Več informacij na telefonski 051 649 173 .

 
 
 
  Zemljišče, OPATJE SELO, 128.000 €, 2542,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

2.542 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, večja parcela za stanovanjsko gradnjo v Opatjem selu na Goriškem Krasu. Zemljišče dostopno, voda, elektrika na parceli. Sončna lega, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Kontakt Prodajalec: FORMA nepremičnine KLAVDIO ŠTRUKELJ S.P. Naslov: Delpinova....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 50.000 €, 2521,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, na izjemni lokaciji v mirnem naselju enodružinskih hiš Velike Malence prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 2.521,00 m2, ki ponuja popolno kombinacijo narave, zasebnosti in možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma. Po namenski rabi je 855,13 m2 stanovansjkih površin....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 50.500 €, 2517,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost za nakup kmetijskega zemljišča v okolju Boršta. Zemljišče ima velikost 2.517 kvadratnih metrov. Lastnosti zemljišča: Po osnovna namenski rabi, spada zemljišče v : I. in II. območje kmetijskih zemljišč....

 
 
 
  Zemljišče, RADIZEL, 169.500 €, 4237,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

4.237 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 169.500,00 EUR V Radizelu prodamo stavbno zemljišče v izmeri 4.208 m2. Zemljišče je delno ravno, delno pod naklonom. Na južni strani je pogled na gozd. Namenjeno je stanovanjski gradnji (samostojne hiše, dvojčki, vrstne hiše ipd. V neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 48.000 €, 2506,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-34 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcele meri 2506 m2, je ravna in pravokotna. Nahaja se na robu vasi in ima prelep, odprt pogled na piranski zaliv in Savudrijo, Gre za prvovrstno kmetijsko zemljišče deloma oljčnik. Ima dostopno pot in je primerna za kmetijsko....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 70.000 €, 2505,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

2.505 m2, kmetijsko zemljišče, Na razgledni legi v Marezigah, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Na lepi razgledni legi v bližini poselitvenih površin. Zemljišče pravokotne oblike v rahlem naklonu z zahodno lego. Dejansko rabo zemljišča predstavljajo 1/2 površine travnik ter 1/2 zemljišča....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 33.400 € na 31.400 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 31.400 €, 2502,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 38.000 €
26.03.2026 - 33.400 €
07.05.2026 - 31.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.kvadratnimeter.si

2.502 m², za investicijo, prodaja se zemljišče v izmeri 2502 m², ki ima trenutnjo status kmetijskega zemljišča v naravi je delno sadovnjak in delno travnik, parcela je cca. 350 metrov stran od najbližjih hiš, dostop je urejen po asfaltu, 350 m. je makedama, zemljišče je pravilne oblike....

 
 
 
  Zemljišče, SENOŽEČE, 5.128 €, 2564,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

031 449 833 .

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 19.000 €, 4244,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

4.244 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR Prodamo parcelo ob asfaltni cesti na mirni lokaciji. De parcele je stavbo zemljišče fel parcele je kmetijsko zemljišče. Na parceli je posajeno sadno drevje (60 orehov) Dopustne so: - postavitve/novogradnje gospodarskih objektov za....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 20.000 €, 4244,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

4.244 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Jagodnik - Trebelno (občina MOKRONOG-TREBELNO), prodamo zemljišče v izmeri 4.244 m2. Kmetijskega zemljišča je 3385 m2, zazidljivega zemljišča je 859 m2. Na kmetijskem zemljišču je orehov nasad. Parcela je nekoliko nagnjena,....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 85.505 €, 2443,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zazidljivo zemljišče ob glavni magistralni cesti Postojna-Pivka, parcela je primerna za poslovno, obrtno in industrijsko gradnjo. Parcela ima urejen dostop, ki je direkten z glavne ceste. Zemljišče ni na osamljenem predelu, ampak se okrog že gradijo poslovni objekti. Ceno na podlagi....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVICA, 97.400 €, 2435,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

2.435 m2, zazidljiva, Prodamo stavbo zemljišče v izmeri 2435 m2, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 V naselju Zabukovica prodamo večje stavbno zemljišče z rahlim naklonom. Možen je še dokup kmetijskega zemljišča, ki meji na parcelo. Parcela leži v zgornjem delu naselja Zabukovica. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, PODVIN PRI POLZELI, 89.000 €, 2434,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

2.434 m2, zazidljiva, Stavbna parcela z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR Na prodaj je gradbena parcela, površine 1000 m2 in kmetijska površina velikosti 1434 m2, za katero je že podana vloga za spremembo namembnosti. Dostop do parcele z javne asfaltne ceste. Pogled....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 70.000 €, 2433,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.08.2024.,

www.indomio.si

2.433 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Parcela je lepe pravokotne oblike, je ravna, do nje vodi makadamska pot. Komunalni priključki so v bližini. Prodajalčev pogoj pri prodaji: kupec prevzame plačilo 2% davka na promet nepremičnin. .

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 94.900 €, 2419,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

2.419 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.900,00 EUR V bližini centra Rogaške Slatine se v manjšem naselju hiš na sončni lokaciji ob robu gozda prodaja zazidljivo zemljišče skupne velikosti 2.419 m2. Za zemljišče je pridobljeno veljavno gradbeno dovoljenje za gradnjo enostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 50.000 €, 2500,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno